Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

результат дебатів Порошенка і Зеленського

буде нульовий. Всі залишаться на своєму
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

може хоч стадіо не втримається та зарядить "петя - куйло"   :lol:
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

так і буде
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

Пох.я хочу услышать прихильники певної політсили вживую а не в роликах.хотя думаю он соскочит и дебатов не будет
   
Так ставьте прямо на поле гильотину или виселицу.
Ну и хлеб зрителям раздать не забудьте.
   
Пох.я хочу услышать прихильники певної політсили вживую а не в роликах.хотя думаю он соскочит и дебатов не будет
+
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

може хоч стадіо не втримається та зарядить "петя - куйло"   :lol:
я думаю що Вова сцикло - буде набагато оригінальніше та гучніше, якщо хтось допетрає. Але то таке.  :D
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

хз який там буде резалт, але сама пiдготовка ну дуже цiкава, багато про Зе прояснилось... піти здавати аналізи в російську (!) приватну (!) клініку, очолювану своїм прихильником (!) і бізнес-партнером (!), і говорити, що вона незалежна (!). це   :dopovid:
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

Пох.я хочу услышать прихильники певної політсили вживую

 :lol:  І шо воно тобі дасть!
   
Вову натаскают как обезьянку
и каждый будет говорить о своем
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

:lol:  І шо воно тобі дасть!
мне ничего.а вот вас может отрезвит слегка.а вдруг  :laugh:
   
буде нульовий. Всі залишаться на своєму
Я думаю, що ні...
Бо сьогодні, після понтів клоуна, уже два чоловіка, сьогодні із ними розмовляв, сказали, що забили на нього і голосувати взагалі не підуть.У першому турі, голосували , точно за клоуна, стояли на свому, що пісєц.
Але сьогодні сказав один із них - нам дійсно потрібний президент, а не циркач, це дослівно.
Тому нехай продовжує , ще два тижні.... :lol:
   
Пох.я хочу услышать прихильники певної політсили вживую а не в роликах.хотя думаю он соскочит и дебатов не будет
Зачем тебе это? Ты же не собираешься изменять гетьману, или ты тварюко предать его собрался)))
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

Нехай роліки знімає, замість їздити по Україні-людей від роботи відривати. Все рівно виграти в нього нема шансів.
   
. Всі залишаться на своєму

Ца тільки 30% + 15%.

А всі інші? Боротьба саме за цих.
   
буде нульовий. Всі залишаться на своєму

Дурня. На дебатак Зе мало того, що озвучить ВЛАСНУ позицію по важливим питанням, то ще окркслить червоні лінії, за якими буде маячити Ростов.
   
Нехай роліки знімає, замість їздити по Україні-людей від роботи відривати. Все рівно виграти в нього нема шансів.

Краще мультики.
   
Дурня. На дебатак Зе мало того, що озвучить ВЛАСНУ позицію по важливим питанням, то ще окркслить червоні лінії, за якими буде маячити Ростов.
а кража у армии лично для вас являются красными линиями, за которыми Ростов? И саботаж дел майдана? общий бизнес с Медведчуком? Почему вы всегда стесняетесь отвечать на этот вопрос?
Просто если для вас даже это не красные линии то зачем вам дебаты?
   
мне ничего.а вот вас может отрезвит слегка.а вдруг  :laugh:
ми тверезими були і є.
тому ні за зе ні за діючого не голосували і не будемо.
а якби харант хотів  блага Україні, то ще б в 2015,як записано в коаліційній угоді, був принятий закон про імпічмент і тск.
можна було б також змінити виборче законодавство,таким чином, що переможцем вважається кандидат, який набрав 50%+1 голос
і проблема зе просто б відпала.
але ж засцав і 54% прихильників не вимагали.
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

Люди посмотрят шо оно бекае мекае....и сделают выводы...

Даже если вазелин будет рассказывать про реформы и умные вещи говорить,но говорить плохо ....многие от него отвернутся....

Я предсказываю минус 10-12% избирателей  ,но не уверен шо это хватит шоколадному барыне стать 2 раз президентом.
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського

хз який там буде резалт, але сама пiдготовка ну дуже цiкава, багато про Зе прояснилось... піти здавати аналізи в російську (!) приватну (!) клініку, очолювану своїм прихильником (!) і бізнес-партнером (!), і говорити, що вона незалежна (!). це   :dopovid:
Сцыкун и аферист. А кто сомневался?
   
Re: результат дебатів Порошенка і Зеленського
dsr

Вову-наркомана все равно уйдут, не 21 так позже, но за дороже.
Потому-что он ноль, зеро. Попользуют и выбросять как использованное изделие №5.
   
Ца тільки 30% + 15%.

А всі інші? Боротьба саме за цих.
у Порошенка шанс бути обраним нульовий


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія