Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трамп востановлен на Фейсбуке и Инстаграме

Re: Трамп востановлен на Фейсбуке и Инстаграме

Ну це рішення Цукерману з Дорсі коштувало 73млрд доларів, майже як весь річний ВВП Украіни. За таке самоуправство інвестори забивають ногами в кривавий фарш таких «рєшал».

Какие инвесторы? Кто потерял эти огромные деньжища?
   
Re: Трамп востановлен на Фейсбуке и Инстаграме

Враховуючи 0 нових повідомлень новина про розбан виглядає передчасною. Ні ну є якась вірогідність що Трамп з образи нічого тепер не пише але маю сумнів.

Тихо, не спугните нашего трампозоидного AI :)
   
Какие инвесторы? Кто потерял эти огромные деньжища?

Певна кількість трампонутих почали скидувати акції, ціна акцій Фейсбуку впала з 268 до 251 з часу бану. Трампонуті генії економіки вважають що тимчасове падіння акцій то втрата грошей назавжди.

Якщо глянути графік ціни на акції фейсбуку добре видно що подібні коливання ціни типові без усіляких банів навіжених дідів. https://www.investing.com/equities/facebook-inc

До речі, в п'ятницю вже був ріст. Не здивуюсь якщо на наступну п'ятницю буде вище ніж до бану.


ЗІ. Не знаю що там буду з силіконовою долиною а кремнієва якось переживе втрату Трампа

Останнє редагування: 16 січня 2021 17:47:12 від Мрійник
   
Re: Трамп востановлен на Фейсбуке и Инстаграме
dmp

Певна кількість трампонутих почали скидувати акції, ціна акцій Фейсбуку впала з 268 до 251 з часу бану. Трампонуті генії економіки вважають що тимчасове падіння акцій то втрата грошей назавжди.

Если люди ставили на то, что "будет дорожать", то резкое падение акций спровоцировало margin calls и потерю депозитов.
   
Всё проще. Китайцам FB больше не особенно нужен. Выбросили как использованый презерватив.
   
Re: Трамп востановлен на Фейсбуке и Инстаграме Нове

Если люди ставили на то, что "будет дорожать", то резкое падение акций спровоцировало margin calls и потерю депозитов.

Если вы поставили на красное а выпало чёрное то вы не инвестор а игрок :)

P.S. Я даже не комментирую ваш margin call при падении стоимости акций на ... аж 3% ;o

Останнє редагування: 16 січня 2021 19:08:29 від SlavRedko
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія