Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

журналісти - вони такі журналісти

журналісти - вони такі журналісти

У нас в місті сталася неприємна подія. Тижнів зо два тому. Факти такі. Ввечері поліцейський  у вихідний у сквері вигулював пса. На лавочці п"яна бидлота матюкалася і вживала спиртне. Поліцай зробив зауваження і бидлота поперла на нього. У бійці з"явився ніж і поліцейський поранив одного з хануриків,.причому ханурик почав тікати. Поліцай побачив кров, догнав його, надав першу допомогу і викликав швидку.http://voltv.com.ua/u-lutsku-politsejskyj-poranyv-yunaka/
Проходить два тижні і на місцвому каналі  з"являється сюжет, де все перевернуто з ніг на голову.На мирно п"ючих пиво в сквері студентів напав кровожерливий поліцай . Ну це ж так треба вм
[/youtube]іти.
   
Re: журналісти - вони такі журналісти

ЖУрналисты - ето самые большие гниды в настоящее время.
Они тупо врут.
   
Re: журналісти - вони такі журналісти

ЖУрналисты - ето самые большие гниды в настоящее время.
Они тупо врут.
гірше того - брешуть за гроші
   
Re: журналісти - вони такі журналісти

Пускай с регистратора посмотрят что было и как. Думаю там все сразу станет ясно. если коп прав - подавать в суд на журналісти за клевету,а если у пьяного пидараса был нож и он им махал - садить в тюрягу.

А, он не при исполнении был - тут сложнее...
   
Re: журналісти - вони такі журналісти

коп був не на службі, мабуть, а отже, без камери.
   
Re: журналісти - вони такі журналісти

Мені не подобається, коли п"яна шпана веде себе з викликом, мені не подобається, шо коли ту шпану ставлять на місце, зразу  ж здіймається галас:" Аніжедєті"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія