Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в австрійського мвс нова забавка щодо дописувачів на форумі

чомусь дебільне австрійське мвс вирішило кошмарити дописувачів на форумі. слідкують за кожним КОЖНИМ дописувачем і чомусь намагаються інкримінувати вам якісь злочини. методичка спочатку висосати склад злочину за межами форуму, потім повідомити нашим держорганам, щоб руками українських правоохоронців кошмарити вас. таким чином напевно австрійська влада висирається своєю ненавистю до вас. Намагаються або вбити ресурс, або підкорити собі форум, щоб писали, що їм завгодно. ЯКІ ПОТУЖНОСТІ НА ЦЕ ЗАДІЯНО, українському громадянину уявити собі нереально. В Австрії суцільне гестапо і суцільних Третій Рейх. Або Третій Рейх відпочіває порівнянно з тим. Тримайтеся там.

Спало на думку: можуть намагатися вбити дописувачів, як щось дуже не сподобається, а таке в них швидко, або не знайдуть можливості висосати сфабрикувати компромат.
   
ну хоч волати на сову не змушують?  :cray:
   
чомусь дебільне австрійське мвс вирішило кошмарити дописувачів на форумі. слідкують за кожним КОЖНИМ дописувачем
привіт, ти як там, тримаєшся?
   
І що, існують якісь приклади оцього ''намагаються інкримінувати вам якісь злочини. методичка спочатку висосати склад злочину за межами форуму, потім повідомити нашим держорганам''?
   
На щастя, тут є пан Лемберг, який може прокоментувати.
   
За всіма слідкують чи тільки за тими що з Австрії?

П.С. пішов переглядати повідомлення
П.П.С. Курц - найкращий канцлер!
   
можуть намагатися вбити дописувачів,
Я вважаю, що аж вбивати не будуть, але якісь нещасні випадки можуть організовувати. Я рекомендую тобі попередити про це австрійських медиків.
   
чомусь дебільне австрійське мвс вирішило кошмарити дописувачів на форумі. слідкують за кожним КОЖНИМ дописувачем і чомусь намагаються інкримінувати вам якісь злочини. методичка спочатку висосати склад злочину за межами форуму, потім повідомити нашим держорганам, щоб руками українських правоохоронців кошмарити вас. таким чином напевно австрійська влада висирається своєю ненавистю до вас. Намагаються або вбити ресурс, або підкорити собі форум, щоб писали, що їм завгодно. ЯКІ ПОТУЖНОСТІ НА ЦЕ ЗАДІЯНО, українському громадянину уявити собі нереально. В Австрії суцільне гестапо і суцільних Третій Рейх. Або Третій Рейх відпочіває порівнянно з тим. Тримайтеся там.

Спало на думку: можуть намагатися вбити дописувачів, як щось дуже не сподобається, а таке в них швидко, або не знайдуть можливості висосати сфабрикувати компромат.

Йой!!!
   
На щастя, тут є пан Лемберг, який може прокоментувати.

А чи варто?!  ;o
   
привіт, ти як там, тримаєшся?

я погано. але орієнтуюсь в ситуації через просто досвід переування в Австрії і знання мови. якщо хтось не знає тих реалій, то важко напевно, ото воно робить якісь атаки на твоє життя, не в курсі, що це вони, і що взагалі роблять. Що можуть зробити, менталітет іхній не знаєш, не здогадуєшся навідь. Це все цілком незаконно звичайно.
   
В австрійській психушці випадково ввімкнули Wi-fi.
Австрійська поліція - вішається.
   
важко напевно, ото воно робить якісь атаки на твоє життя, не в курсі, що це вони, і що взагалі роблять. Що можуть зробити, менталітет іхній не знаєш, не здогадуєшся навідь. Це все цілком незаконно звичайно.

Падоньку темний!!!!  ;o
   
За всіма слідкують чи тільки за тими що з Австрії?

П.С. пішов переглядати повідомлення
П.П.С. Курц - найкращий канцлер!

за всіма нажаль. Щодо громадян, які пишуть з ЄСу, тих їм легко дістати імхо, тим не позаздриш взагалі. З Австрії, Віру, наприклад, сто відсотків вбити тут хочуть. Її спочатку на форумі забанили. Нарешті вдалося мені то запостити тут вам. Давно хотіла. Віра писала негатиі про австрійського канцлера колись, писала на іншому форумі, я ще тоді так здивувалася, як вона не боїться. Для людини, яка пише з Австрії тут, то ситуація складна.
   
я погано. але орієнтуюсь в ситуації через просто досвід переування в Австрії і знання мови. якщо хтось не знає тих реалій, то важко напевно, ото воно робить якісь атаки на твоє життя, не в курсі, що це вони, і що взагалі роблять. Що можуть зробити, менталітет іхній не знаєш, не здогадуєшся навідь. Це все цілком незаконно звичайно.

Мда...не смішно в принципі. Не буду більше нічого відповідати.
   
Ну його нафіх. А то ще дійсно повірить і з кінцями поїде дахом.

Останнє редагування: 10 вересня 2021 09:22:53 від GizmoGremlin
   
І що, існують якісь приклади оцього ''намагаються інкримінувати вам якісь злочини. методичка спочатку висосати склад злочину за межами форуму, потім повідомити нашим держорганам''?

можна напшите, як ваші спрви я ік люди може себе почувають, наприклад. Форумчан треба спитати найкраще щодо цього питання.
   
за всіма нажаль. Щодо громадян, які пишуть з ЄСу, тих їм легко дістати імхо, тим не позаздриш взагалі. З Австрії, Віру, наприклад, сто відсотків вбити тут хочуть. Її спочатку на форумі забанили. Нарешті вдалося мені то запостити тут вам. Давно хотіла. Віра писала негатиі про австрійського канцлера колись, писала на іншому форумі, я ще тоді так здивувалася, як вона не боїться. Для людини, яка пише з Австрії тут, то ситуація складна.

xуясе


P.S. п'ятниця майже вдалась  :laugh:
   
можна напшите, як ваші спрви я ік люди може себе почувають, наприклад. Форумчан треба спитати найкраще щодо цього питання.
Тобто те, що ви написали- просте припущення? І ніяких особливих підстав підозрювати реальну загрозу поки що не існує.
Хоча в мене був знайомий з іншої країни, який теж весь час побоювався слідування та загроз з боку силових структур. А на якій підставі так і не зміг пояснити. Слідкують і все, хоч ти лусни.
   
інформація точна.
   
інформація точна.

Контрольне питання: вакцинуватися треба, чи ні?
   
не міг поянити ваш приятель можливо тому, що неможна відкрити джерело інформації зазвичай в такий ситуації. Напевно.
   
не міг поянити ваш приятель можливо тому, що неможна відкрити джерело інформації зазвичай в такий ситуації. Напевно.
Та які там джерела у мігранта? Проста застережливість ''як би чого не сталося'' переходяща у нав'язливу ідею.
   
Так що там з вакциною, Мерідіан? Вакцинуватися варто, чи ні? Як думаєте?
   
Хоча в мене був знайомий з іншої країни, який теж весь час побоювався слідування та загроз з боку силових структур. А на якій підставі так і не зміг пояснити. Слідкують і все, хоч ти лусни.

Петро Шаблезуб!!!  ;o
   
це не справа австрійського мвс, що пишуть на українському інтернетфорумі. Яке має право австрійське мвс казати вам, що вам можна писати. Мене крім юридичних аспектів ще шляхи трафляють, що це таке маленька постфашистська Австрія, країна визволена від фашизму або яка програла Другу Світову війну, Батьківщина Матхаузена і Освенциму стриибає до великої країни, нації, яка ту дебільку Австрію від Гітлера - був же аншлюс, австрійці ж нехера не фашисти йопт, - визволила, втирати, що їй робити і тиснути (!) на окремих громадян.
   
шалена австрийськая ПУСЬКА  :laugh:
   
Та які там джерела у мігранта? Проста застережливість ''як би чого не сталося'' переходяща у нав'язливу ідею.

не можу знати звичайно. Мігранти різні є і українці не дурні взагалі.
   
шалена австрийськая ПУСЬКА  :laugh:

То - сумно, друже Вовчику. Їй ТЕРМІНОВО потрібна допомога, НАСПРАВДІ.
Я то пишу, не щоб принизити або образити її...
   
Це все вплив тотальної чіпізації і 5г :(
   
Це все вплив тотальної чіпізації і 5г :(

Черга за Шаблезубом і його посіпаками.
   
То - сумно, друже Вовчику. Їй ТЕРМІНОВО потрібна допомога, НАСПРАВДІ.
Я то пишу, не щоб принизити або образити її...
допомога нужна всем, но не все ее получают.

Останнє редагування: 10 вересня 2021 09:59:15 від Вовчик
   
за всіма нажаль. Щодо громадян, які пишуть з ЄСу, тих їм легко дістати імхо, тим не позаздриш взагалі. З Австрії, Віру, наприклад, сто відсотків вбити тут хочуть :pofig: . Її спочатку на форумі забанили. Нарешті вдалося мені то запостити тут вам. Давно хотіла. Віра писала негатиі про австрійського канцлера колись, писала на іншому форумі, я ще тоді так здивувалася, як вона не боїться. Для людини, яка пише з Австрії тут, то ситуація складна.

Якщо це та сама Віра, яку забанили на ФУП --- то її треба на фарш, а фарш - в Маріанську впадину, щоб не отруїти рибок з раками  :pofig: Жартую
Віра - це із породи хлистів-шалапутів
Як варіант - не на фарш, а в Антарктиду
Разом з Шаблезубом і б_а_р_с'ом
Розыскъ о раскольнической Брынской вѣрѣ, о Ученіи ихъ, о Дѣлахъ ихъ и Изъявленіе, яко вѣра ихъ неправа, Ученіе ихъ душевредно и Дѣла ихъ не Богоугодна.— Изданіе пятое.— М.: Въ Синодальной Типографіи, 1855.— 643 с.
   
Петро Шаблезуб!!!  ;o
Не знайома з творчістю товариша.
   
не можу знати звичайно. Мігранти різні є і українці не дурні взагалі.
Так а ви на якому підгрунті робили свої умозаключення? Про загрози.
   
Не знайома з творчістю товариша.

Ментальний блізнєц Віри
   
Так а ви на якому підгрунті робили свої умозаключення? Про загрози.

Шизофренія
Не смертельно
Буде жити довго.
   
слідкують за кожним КОЖНИМ дописувачем

Шо , і за чад-бодами слідкують ..? ))
   
найкращий захист є напад. Ото вище я писала про повну протизаконність того всього з боку австрійського мвс, треба відкривати кримінальні справи в Україні проти співробітників австрійських відповідних держорганів, можливо держави Австрії на рахунок незаконного слідкування за ромадянами України тощо, юридичної кваліфікації робити не буду, повно на форумі юристів, прошу може хтось з них напише... може повідомте хтось якимось своїм знайомим, які працюють в українських поліції, наприклад, про це все. Треба виясняти ту ситуацію, терміово імхо. Що за херня.
   
Ментальний блізнєц Віри
Та Віра була трохи нуднувата жіночка, яка надто глубоко вросла своїм життям у стовбур форуму. :)
   
Так а ви на якому підгрунті робили свої умозаключення? Про загрози.

нажаль зовсім ніякої інформації, звідки в мене це, надати не можу. Це не умозаключення в стартпості, це інформація.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія