Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

Я выполняю указания врачей (кроме сугубо тупых типа гомеопатии), ибо может они страхуются, может по протоколу нужно, может к стационару готовят - хз, моя башка не варила в тот момент и спорить с врачом по телефону не было сил и желания.
Но это не отменяет того факта, что мне антибиотик не помог. И никому не помог против ковида.
надо было не принимать. сначала бы побороли ковид, а потом уже антибиотиком осложнения, если бы были.
   
Re: Ткмпература :(

Я точно так же как и вы болел - 14 дней с 39-40 температуры, которая не снижалась ниже 38.5. Но у меня хватает мозгов понимать, что мой антибиотик, прописанный мне врачом, несмотря на анализы, нихрена мне не помог. И не мог помочь. Потому что ковид - вирус.
ковид, которий вірус, вирує в організмі днів 5-8, дальше вступають в дію "послєдствія" - в моєму випадку то двостороння бактеріальна пневмонія, підтверджена аналізом крові, проти якої й був назначений антибіотик
п.с. кожен вправє знущатися над своїм організмом, як вважає за потрібне. Я ділюся виключно своїм досвідом, комусь допоможе - буду щаслива.
   
Re: Ткмпература :(

А вполне может быть не шутка, кстати.
+
якщо по чуть-чуть отримувати мікродози вірусу, щоб організм підтримував рівень захисту
   
Re: Ткмпература :(

+
якщо по чуть-чуть отримувати мікродози вірусу, щоб організм підтримував рівень захисту

Дело в том, что мы с женой получили не микро-, а явно сверхдозу во второй раз, потому что сначала примерно неделю вообще не знали, что контактируем с будущими больными, а потом, когда они заболели с тестами и всеми делами, тоже абсолютно от них не предохранялись, потому как решили, что уже все равно поздно.
   
Re: Ткмпература :(
dev

Є. Україна. +12к на місяць з такими темпами. 100к+ за рік.

маєш статистику?

бо ось офіційно за 2020 рік
Цитувати
У 2020 році смертність в Україні зросла на 6,2%. Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики (Держстат).
прчому - абсолютна більшість цих смертей - від хвороб системи кровообігу

якщо врахувати демографічну ситуацію + людей, які отримали проблеми (втратли роботу, погіршилося харчування , додалися стреси) і не отримали допомоги через імітацію боротьби з грипом - то ще дуже не погана картина.
і вже точно не тягне на вимирання через невакцинацію від грипу.


   
Re: Ткмпература :(

в моєму випадку то двостороння бактеріальна пневмонія, підтверджена аналізом крові, проти якої й був назначений антибіотик
Очень странно, ибо раннее вы же написали
щось там..паличко-ядерне в аналізах крові  - і це ВЖЕ на фоні прийому антибіотика з 3-го дня.
Антибиотик с 3го дня ? На третий день уже пошли бактериальные осложнения ? Не смешите мои тапки - наши врачи тупо прописывают антибиотики по привычке. Что не отменяет факта, что он при ковиде - до сраки.


Останнє редагування: 15 квітня 2021 16:27:09 від kurt
   
Re: Ткмпература :(

прчому - абсолютна більшість цих смертей - від хвороб системи кровообігу

якщо врахувати демографічну ситуацію + людей, які отримали проблеми (втратли роботу, погіршилося харчування , додалися стреси) і не отримали допомоги через імітацію боротьби з грипом - то ще дуже не погана картина.
і вже точно не тягне на вимирання через невакцинацію від грипу.
Это демагогия.
Типа "старички повыздыхивали б и так, бо старенькие"
   
Re: Ткмпература :(

Приобретенный иммунитет работает. В конце декабря начале декабря болел с женой китайским штамом. Прошло 4 месяца. Последние три недели каждый день контактировали с больными явно британским штамом (у обоих подтвержденный ПЦР тест). Контактировали — это не то слово: без масок, на близком расстоянии, ели чуть ли не из одной посуды и т.д. Не заболели по второму разу, хотя опасения были, особенно насчет жены, так как у нее китайский ковид протекал очень легко. Видно, иммунитет таки отлично работает, причем иммунитет от китайского ковида работает и для британского,что особенно радует, так как сейчас у нас в стране именно британский косит всех.

У меня дней 10 назад были легкие подряпывания в горле и кручение в носу — может, это как раз когда ковид пытался во мне угнездиться по второму разу. Но длилось это 3-4 дня, почти незаметно и сошло на нет уже давно. Жена шутит: "ты по второму разу провакцинировался". ХЗ как оно там было на самом деле.

Коли я хворіла вже другий тиждень, у мого чоловіка було одноразове підвищення температури до 37,3°. Коли на третій тиждень моєї хвороби мене госпіталізували,то у нього почалась сильна нежить (насморк). Коли мене виписали, у нього сильно боліло горло, а за 5 днів у зник нюх на тиждень. Це все без високої температури,навіть навпаки: вище 36 не піднімалась.
Ну, про мою  "бурную клинку болезни" я тут вже писала. Так ось, 2 тижні тому ми здали кров на антитіла: у мене 6, у нього 8.

Виходить, кількість антитіл не залежить від бурхливості протікання хвороби.
   
Re: Ткмпература :(

Очень странно, ибо раннее вы же написали
Антибиотик с 3го дня ? На третий день уже пошли бактериальные осложнения ? Не смешите мои тапки - наши врачи тупо прописывают антибиотики по привычке. Что не отменяет факта, что он при ковиде - до сраки.
так, один антибіотик був з 3-го дня (то швидше був превентивний захід, бо перед тим важко хворів два тижні чоловік - лікарка вирішила підстрахуватися і прописала те ж саме)
Але він дійсно ніфіга мені не допоміг, і після підтвердженої пневмонії був виписаний другий (в уколах якийсь злий-болючий), який вже і збив темп-ру на 5-тий день застосування.
   
Re: Ткмпература :(

Виходить, кількість антитіл не залежить від бурхливості протікання хвороби.
Залежить. Але сильно залежить й від статі і трохи від ще маси параметрів організму. Не можна робити висновки дивлячись на два організми і дві цифри 6 і 8. Плюс до того кількість антитіл в крові не дуже й важлива - кров не головне місце зберігання антитіл. Себто можна їх в крові й не виявити, а імунна відповідь при інфікуванні буде ого-го.
   
Re: Ткмпература :(

так, один антибіотик був з 3-го дня (то швидше був превентивний захід, бо перед тим важко хворів два тижні чоловік - лікарка вирішила підстрахуватися і прописала те ж саме)
Але він дійсно ніфіга мені не допоміг, і після підтвердженої пневмонії був виписаний другий (в уколах якийсь злий-болючий), який вже і збив темп-ру на 5-тий день застосування.


Цефтріаксон, розводити лідокаіном  :facepalm:
Моя дупка все ще пам'ятає, як я її колола :(
   
Re: Ткмпература :(

так, один антибіотик був з 3-го дня (то швидше був превентивний захід, бо перед тим важко хворів два тижні чоловік - лікарка вирішила підстрахуватися і прописала те ж саме)
Але він дійсно ніфіга мені не допоміг, і після підтвердженої пневмонії був виписаний другий (в уколах якийсь злий-болючий), який вже і збив темп-ру на 5-тий день застосування.
Это все адский треш и угар. Пить антибиотик на третий день любого заболевания - тупо, считать что он не помог - тупо, бросить его пить - тупо, начать новый - тупо, считать что он помог, когда на 10 день температура упала - тупо.
Я все сказал.
Вот такие у нас врачи.

У меня все было наоборот - антибиотик уколы, на 3 день я взбунтовался и потребовал таблетки. Оказалось, что он же есть в таблетках, просто колоть в жопу - это надежно. Нафуй мне ваша надежность, если мне антибиотик по анализам не нужен ? "У нас протокол- несбиваемая высокая температура - даем антибиотик на 6 день, ковид-шмовид, до сраки". А то что при ковиде другой протокол - "ниче не знаю, я за вас отвечаю, даже по телефону"

Останнє редагування: 15 квітня 2021 16:49:06 від kurt
   
Re: Ткмпература :(

Залежить. Але сильно залежить й від статі і трохи від ще маси параметрів організму. Не можна робити висновки дивлячись на два організми і дві цифри 6 і 8. Плюс до того кількість антитіл в крові не дуже й важлива - кров не головне місце зберігання антитіл. Себто можна їх в крові й не виявити, а імунна відповідь при інфікуванні буде ого-го.

Доречі, згадала: нові дані від вчених про те, що у чоловіків антитіла зберігаються довше, ніж у жінок. Десь нещодавно бачила цей текст.
   
Re: Ткмпература :(

Доречі, згадала: нові дані від вчених про те, що у чоловіків антитіла зберігаються довше, ніж у жінок. Десь нещодавно бачила цей текст.
Снова таки - это в крови. Тоесть показометр показывает, а как оно на самом деле - хз. Статистики именно "титр 0, но не заболел" еще нет. Но будет, гарантировано будет.
   
Re: Ткмпература :(


мені кололи якийсь цепефім..на воді! по 5мл два рази в день :X
+ гормони, + тромболітики..дупа в решето! :weep:


ніхто його пити нє бросал, просто добавили другий, коли не було результату,
  а тупо з вашого боку - це коментувати дії лікарів, які тобі не подобаються!
Ви вилікувалися завдяки своїм "гострим" діям і переконанням?? То яка вам фіг різниця, що саме тупого було призначено мені?
Чесно  -я теж не мала ні сил, ні бажання сперечатися з лікарем з приводу призначень.
ТУПО було єдине бажання - вижити!
Я все сказала.



Останнє редагування: 15 квітня 2021 17:01:43 від буковинка
   
Re: Ткмпература :(

буковинка, вітаю з одужанням!  :)
не переймайтесь тим, що вам тут понаписують, окрім вітань.
   
Re: Ткмпература :(

буковинка, вітаю з одужанням!  :)
не переймайтесь тим, що вам тут понаписують, окрім вітань.
Дякую:)
та да..побічна дія ковіду - нерви ні к чорту :D
але й то пройде (С)
   
Re: Ткмпература :(

Дякую:)
та да..побічна дія ковіду - нерви ні к чорту :D
але й то пройде (С)

За тиждень-два мине.

Я пам'ятаю, як я кричала на директора школи після виписки  :laugh:
   
Re: Ткмпература :(

Лікар казав, що вакціна, то не гарантія від отого. Однак, мені спокійніше бути вакцінованим.
   
Re: Ткмпература :(

Лікар казав, що вакціна, то не гарантія від отого. Однак, мені спокійніше бути вакцінованим.

А який хоч приблизно термін дії вакцини? Щось ніхто не каже...
   
Re: Ткмпература :(

А який хоч приблизно термін дії вакцини? Щось ніхто не каже...
а ніхто того не знає. Десь чітав, що й вакціновані перши хворі вже є.
   
Re: Ткмпература :(

А який хоч приблизно термін дії вакцини? Щось ніхто не каже...
В Британії через півроку будуть робити третю дозу.
   
Re: Ткмпература :(

В Британії через півроку будуть робити третю дозу.

Це вже точно?
Вперше чую таке...
   
Re: Ткмпература :(

Це вже точно?
Вперше чую таке...

Pfizer CEO Albert Bourla said people will "likely" need a third dose of a Covid-19 vaccine within 12 months of getting fully vaccinated.
He also said it's possible people will need to get vaccinated against the coronavirus annually.

У нас було в новинах що з вересня 75+ отримають третю дозу
   
Re: Ткмпература :(

 :(
   
Re: Ткмпература :(

Это все адский треш и угар. Пить антибиотик на третий день любого заболевания - тупо, считать что он не помог - тупо, бросить его пить - тупо, начать новый - тупо, считать что он помог, когда на 10 день температура упала - тупо.
Я все сказал.
Вот такие у нас врачи.

У меня все было наоборот - антибиотик уколы, на 3 день я взбунтовался и потребовал таблетки. Оказалось, что он же есть в таблетках, просто колоть в жопу - это надежно. Нафуй мне ваша надежность, если мне антибиотик по анализам не нужен ? "У нас протокол- несбиваемая высокая температура - даем антибиотик на 6 день, ковид-шмовид, до сраки". А то что при ковиде другой протокол - "ниче не знаю, я за вас отвечаю, даже по телефону"
логично, проверено временем
вирус даже такой хитрый как ковид должен погибнуть на третий день температуры
   
Re: Ткмпература :(
dev

Цитувати
Люди, які вели малорухливий спосіб життя, з набагато більшою ймовірністю були госпіталізовані і померли від COVID-19, ніж ті, хто регулярно займався спортом.

Як показує дослідження, опубліковане в журналі British Journal of Sports Medicine, більша кількість фізичних вправ означає менший ризик розвитку важкої форми COVID-19.

Зокрема, пацієнти, які постійно були неактивні (менше 10 хвилин в тиждень), мали більший ризик госпіталізації і смерті, ніж ті, хто тренувався 150+ хвилин в тиждень.

Для дослідження вчені зібрали дані майже 50 000 пацієнтів з COVID-19 із США. Зокрема, про відомі чинники ризику важкої форми COVID-19 у кожної людини: про їхній вік, куріння, вагу і наявність в анамнезі раку, діабету, трансплантації органів, проблем з нирками та інших серйозних станів.

Так дослідники виявили, що людей з найменш активної групи, які майже ніколи не займалися спортом, госпіталізували через COVID-19 в два рази частіше, ніж людей в найбільш активній групі. Відповідно їхня ймовірність померти від COVID-19 була приблизно в два з половиною рази вища.

https://life.pravda.com.ua/health/2021/04/19/244622/

висновок - українська влада суттєво шкодила здоров'ю людей, закриваючи парки , стадіони, забороняючи пробіжки і всіма способами спонукаючи до малорухливого способу існування.
   
Re: Ткмпература :(

https://life.pravda.com.ua/health/2021/04/19/244622/

висновок - українська влада суттєво шкодила здоров'ю людей, закриваючи парки , стадіони, забороняючи пробіжки і всіма способами спонукаючи до малорухливого способу існування.
ніфіга вона не шкодила. Бо за місяць карантину ні покращити, ні погіршити спосіб життя не можна. Хто бігав і рухався - той і продовжив, хто сидів - знайшов відмазку
   
Re: Ткмпература :(

ніфіга вона не шкодила. Бо за місяць карантину ні покращити, ні погіршити спосіб життя не можна. Хто бігав і рухався - той і продовжив, хто сидів - знайшов відмазку
и покращити и погіршити можна
   
Re: Ткмпература :(

В Британії через півроку будуть робити третю дозу.

а потім четверту - , п.яту  і так далі щопівроку)))) посадять весь світ на голку . за гроші платників податків ж.)) ц епрекрасно. майже ідеальний бізнесплан ))) з глорбальною маркетинговою підготовкою :)
про кінцеві ж цілі цієї красивої глобальної операції - шкода що не дізнаємось. ці бізнеса лиш проміжні цілі
   
Re: Ткмпература :(

Питання знатокам.
Які перші признаки корони?
У когось починалося з нежиті ?
   
Re: Ткмпература :(

Питання знатокам.
Які перші признаки корони?
У когось починалося з нежиті ?

як знаю, досить не часто з нежиті.
Зазвичай починається з температури - кашлю- ломоти  по знайомих знаю
   
Re: Ткмпература :(

https://zn.ua/ukr/HEALTH/patofizioloh-viktor-dosenko-dlja-zakhistu-vid-kovidu-antitila-ne-majut-znachennja.html
Цитата: zn
«Я перехворів на коронавірус і тепер пів року можу спати спокійно. В мене є антитіла», — так заспокоюють себе ті, хто перехворів на ковід. Інші здають тест на антитіла з таємною надією — а раптом я перехворів і можна не боятися пандемії? За титрами антитіл стежать, аби дізнатися, чи потрібна вакцинація, чи можна ще почекати.

Та виявляється, у боротьбі з вірусом антитіла нічого не вирішують. Наші головні захисники — зовсім не вони , а скромні Т-клітини (або Т-лімфоцити). Саме від цих клітин залежить, як упорається наш організм із вірусом.
   
Re: Ткмпература :(

Здається , мене зачепило.
Почалось горло ще в суботу,
Вчора позавчора боліла голова + нежить + невелика температура
сьогодні зявився кашель.
І вот тільки що звернув увагу що запахів не відчуваю зовсім. Навіть уксус пробував нюхати ...

Завтра піду тест здавати


П.С. Якщо це і ковід, то зі школи син приніс 100%
В нього одного дня заболіло зранку горло і два дні посопливив і попчихав і все.

Більше не було звідки ... всі з дому працюєм.



Останнє редагування: 27 квітня 2021 18:26:58 від Luxetenebris
   
Re: Ткмпература :(

Питання знатокам.
Які перші признаки корони?
У когось починалося з нежиті ?

У мого чоловіка почалась саме з нежиті.
   
Re: Ткмпература :(

Здається , мене зачепило.
Почалось горло ще в суботу,
Вчора позавчора боліла голова + нежить + невелика температура
в нас в сім'ї всі те саме. горло+нежить+головний біль.
але це явно не ковід, більш грип-грві симптоми, в мене то навіть як фарингіт (маю хронічний фарингіт з юності).

тим більше експрес тест ковід-19 (нині) був негативний.
   
Re: Ткмпература :(

Здається , мене зачепило.
Почалось горло ще в суботу,
Вчора позавчора боліла голова + нежить + невелика температура
сьогодні зявився кашель.
І вот тільки що звернув увагу що запахів не відчуваю зовсім. Навіть уксус пробував нюхати ...

Завтра піду тест здавати


П.С. Якщо це і ковід, то зі школи син приніс 100%
В нього одного дня заболіло зранку горло і два дні посопливив і попчихав і все.

Більше не було звідки ... всі з дому працюєм.
Син запахи відчуває?
   
Re: Ткмпература :(

Питання знатокам.
Які перші признаки корони?
У когось починалося з нежиті ?
в мого малого
два тижні тому
був впевнений, що то просто грип
а на третій день пропав нюх з ранку, а до вечора вже й смаки не відчував
   
Re: Ткмпература :(

Если раньше у вас нюх при ОРВИ не пропадал, то ковид 99,99%
   
Re: Ткмпература :(

Если раньше у вас нюх при ОРВИ не пропадал, то ковид 99,99%

В мене при гаймориті 2 раза нюх пропадав. І 3 рази при тяжкому грипі. Це тільки те що я памьятаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія