Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Юрий Жданов сообщает об освобождении Полог и подходе к Токмаку. Дальше наступление на Мелитополь.
Кто что знает об этом ?
у нас був дописувач з полог
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

у нас був дописувач з полог

на фоне лисичанска это было бы облегчением.
Но пока официальной инфы нет.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

У тебе срака горить. Поставити вишку, нову, в зоні прямого обстрілу може тільки ідіот.
Енергодар навпроти, через Каховське вдсховище , від м.Марганець 17 км , м.Нікополь 21 км  ,  можливо , забезпечити хоча б часткове покриття в Енергодарв є технічні можливості і без нових вишок  Обстріли в Енергодарі останній раз юули 02.03.22 , коли з танку кадирівці стріляли по енергоблоку 1  ЗАЕС .   
   
   
Юрий Жданов сообщает об освобождении Полог и подходе к Токмаку. Дальше наступление на Мелитополь.
Кто что знает об этом ?

Том Купер вже тиждень про те ж згадує, як про непідтверджені чутки. Ось остання згадка:

NOTE: yes, I know, there are rumours about Ukrainians not only liberating Polohy, but also reaching Snihurivka, on the Tokmacka River, east of Tokmak (town). However, there’s no evidence for this.

https://medium.com/@x_TomCooper_x/ukraine-war-25-26-27-and-28-june-2022-a8cbb1c9266b
   
Cорри - Олег Жданов
В обзоре текущего дня
Причем - по его словам
освобождение Полог подтверждено официально
Насчет Токмака - ПОКА официальной инфы нет

Это просто нечто невероятное! Это просто круто
   
Это просто нечто невероятное! Это просто круто

...было бы, если бы было правдой. Пока что сомнительно

Разве про Пологи подтверждено официально?
   
   
...было бы, если бы было правдой. Пока что сомнительно

Разве про Пологи подтверждено официально?

Такі новини обов'язково хтось би злив, навіть якщо ГШ мовчав, якісь рухи в тому напрямку є, але там вже два місяці якісь рухи в тому напрямку
   
...было бы, если бы было правдой. Пока что сомнительно

Разве про Пологи подтверждено официально?

про обстрел Мелитополя и подрыв моста возле Токмака официально ничего нет
хотя должно было попасть в сводку ГШ
   
Такі новини обов'язково хтось би злив, навіть якщо ГШ мовчав, якісь рухи в тому напрямку є, але там вже два місяці якісь рухи в тому напрямку

Жданова спросили насчет Полог и Токмака
он ответил - Пологи официально освобождены
Токмак - ПОКА официальной инфы нет

хз откуда он берет данные
   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

про обстрел Мелитополя и подрыв моста возле Токмака официально ничего нет
хотя должно было попасть в сводку ГШ
  И шо?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

це не поле
На жаль врожай. Орки підпалили поле в районі Чорнобаївки і не пускають пожежних. В херсонських групах пишуть люди, які поблизу там.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

На жаль врожай. Орки підпалили поле в районі Чорнобаївки і не пускають пожежних. В херсонських групах пишуть люди, які поблизу там.
очкують орки
   
  И шо?

реальная инфа не всегда попадает в сводки
да и жданову зачем врать ?
   
у нас був дописувач з полог
Сьогодні спілкувався зі своїми з Поліг. Ні про яке звільнення ні хто не говорив.
   
Сьогодні спілкувався зі своїми з Поліг. Ні про яке звільнення ні хто не говорив.

Це ж Жданов, "провідний експерд", просто вірте
   
Це ж Жданов, "провідний експерд", просто вірте
Навіть говорили, що сьогодні в Пологах було досить тихо. Ні прильотів, ні чогось іншого екстраординарного не відбувалось.
   
Реально звільнення можливе буде кацапськими методами - завалювати трупами, або квазі пвртизанщиною як на півночі. Правда,  вони так окопались уже, тому залишається завалювання трупами і я не знаю чи наше суспільство готове до цієї ціни.
   
реальная инфа не всегда попадает в сводки
да и жданову зачем врать ?
Не знаю для чого і звідки він бере інформацію, але по Пологах його інформація не відповідає дійсності. Навіть близько.
   
Реально звільнення можливе буде кацапськими методами - завалювати трупами, або квазі пвртизанщиною як на півночі. Правда,  вони так окопались уже, тому залишається завалювання трупами і я не знаю чи наше суспільство готове до цієї ціни.
Це якщо комусь срака пригорає йти в наступ негайно, а реально якщо в нас буде достатнньо високоточної зброї, щоб обрізати кацам прифронтову логістику, то фронт обвалиться. ІМНО
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Реально звільнення можливе буде кацапськими методами
Реально звільнення кацапськими методами неможливе. Можливе застосування сучасної техніки на більшій дистанції, точкове знищення складів й порушення логістичних ланцюжків. Немає там десятків БТГ, щоб застосовувати методи тотальної війни, як на Донбасі. Та навіть якби й були, то не наш метод.
   
Реально звільнення можливе буде кацапськими методами - завалювати трупами, або квазі пвртизанщиною як на півночі. Правда,  вони так окопались уже, тому залишається завалювання трупами і я не знаю чи наше суспільство готове до цієї ціни.

дуже сумніваюсь, що вони там так уж сильно окопалися

а у суспільства нема вибору
   
Реально звільнення кацапськими методами неможливе. Можливе застосування сучасної техніки на більшій дистанції, точкове знищення складів й порушення логістичних ланцюжків. Немає там десятків БТГ, щоб застосовувати методи тотальної війни, як на Донбасі. Та навіть якби й були, то не наш метод.

якщо треба, то буде і наш. І не завалювати трупами, просто артою перемелювати там все з землею
цивільним, хто залишився, то да, не дуже добре буде
   
Реально звільнення кацапськими методами неможливе. Можливе застосування сучасної техніки на більшій дистанції, точкове знищення складів й порушення логістичних ланцюжків. Немає там десятків БТГ, щоб застосовувати методи тотальної війни, як на Донбасі. Та навіть якби й були, то не наш метод.

так,немає,там зараз навіть відносно небагато регулярних військ,а більше різних лугандонців для масовки. і сильно це допомогло для контранаступу? А що буде коли вони закінчать з донецької і луганською областю і так як для оборони стільки мяса не треба, це мясо перекинуть на південь,а особливо арту якої уже стільки не треба? Це  не північ,а степ.  Як воно буде я не знаю,але потрібно готуватись до найгіршого,що будуть лізти як тарганти і знищувати все на своєму шляху. Вони уже нас недооцінили,не потрібно повторювати їх помилки.
   
Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок 03.07.2022.

Ситуація в нашій операційній зоні динамічна й напружена, але під контролем сил оборони.
Противник продовжує наносити авіаційні та ракетні удари, вести артилерійські обстріли, але не має успіху і просування на захід, облаштовує відступні позиції.

На Криворіжжі вночі було обстріляно Зеленодольську громаду. Влучили по дачних будинках у передмісті Зеленодольську. Три будинки зруйновано, один - пошкоджено. Попередньо - люди не постраждали.

Намагаючись повернути собі втрачені позиції напередодні, протягом ночі, на Херсонщині, в напрямку Іванівки та Потемкіного, противник застосовував артилерійсько-мінометне озброєння. Успіху не мав.

Вибухи і обстріли лунали у Бериславському та Каховському районах. Окупанти використовують всі можливі види зброї, тому щоразу знищується все більше будинків, соціальної інфраструктури.
За повідомленням жителів області, через щоденні бойові дії виникає багато пожеж у лісах та на полях із пшеницею. Важко провести жнива, адже постійно йдуть бої.
В обласному центрі опір не вщухає. На вулицях з’являється все більше патріотичних написів, зображень прапору України та закликів до перемоги.

На Миколаївщині продовжуються обстріли сіл по лінії розмежування. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

На світанку внаслідок обстрілів у Широківській громаді, влучило по двох домогосподарствах, водонапірній башті, фермерському господарству. Зруйновано один житловий будинок. Потерпілих немає.

Парами ударних гелікоптерів Ка-52 та їх одиночним використанням ворог тричі атакував наші позиції в районі адмінмежі областей. Втрат нема.

Важкою ствольною артилерією серед дня ворог гатив по Миколаєву та Великій Костромці. В Миколаєві сімома снарядами вдарено в район одного з міських цвинтарів, а у Великій Костромці – по околицях села. Втрат не зафіксовано.

Намагаючись розвідати наші позиції на Херсонщині, ворог запускав безпілотник «Орлан-10», який силами розрахунку переносного зенітно-ракетного комплексу знищений.

По двох ворожих складах боєприпасів в Баштанському й Снігурівському районах Миколаївщини нами нанесено авіаційний і ракетний удари. Є підтвердження ліквідації одного складу, решта результатів дорозвідується.

За добу підтверджені втрати противника складають 4️7️ рашистів, 2️ самохідні артустановки, гаубиця «Мста-Б», радіолокаційна станція та станція радіоелектронної розвідки, а також 3️ одиниці броньованої техніки.

В північно-західній частині Чорного моря корабельне угруповання ворожих сил додатково посилено підводним човном. Тож, напоготові 28 ракет типу «Калібр». 2 ВДК нагадують про присутність в ворожих планах десантної операції.

З Чорного моря до Дністровського лиману течією занесло морську міну. Вчасно виявлена, вона знаходилась на прибережній ділянці з ускладненим доступом, але під спостереженням фахівців підривної команди ВМС, які забезпечили її контрольований підрив на місці.

Море невпинно нагадує про небезпеку, яку в собі має, загроза ракетних ударів по регіону, як і раніше – актуальна, інформаційні вкиди ворожих сил та пропаганди розраховані на підрив довіри до сил оборони і розгін паніки серед цивільного населення.
Не нехтуйте правилами дій при повітряних тривогах, попередженнями та заборонами, які спрямовані на убезпечення вас від біди, не довіряйте недостовірним джерелам інформації, сприймайте повідомлення критично. Не висвітлюйте дії сил оборони на власний розсуд, без дозволу військового командування. Тим самим ви інформуєте ворога і, часом, дезорієнтуєте, дезінформуєте цивільне населення.
Разом до Перемоги! Все буде Україна!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
   
https://t.me/Pravda_Gerashchenko/29660

Херсонсы могут это подтвердить? Они должны это "ощущать"
Я в Киеве точно ощущал каждый день  Как со стороны левого так и правого берега. Постоянно отдаленные звуки артиллерии.
   
завалі іпло, дрочер!
у мене там рідня в окупації, а ти падла вонюча чорнорота п***а тут!

пс. Коли я не можу ні допомогти ні грошима, ні ліками, а тепер втрачаю можливість навіть поспікуватися -
яким гандоном треба бути, аби таке писати?
У якій свинарні тебе народили, б***ь?
Падла вонюча, здохни сука!
пока есть связь) научи родственников пользоваться соцсетями
   
Все ж послухати Українське Радіо не завадить , будь яке старе радіо на середніх хвилях АМ / СВ , в автівці теж.  657 ,  1278 ,  1404 , 873  kHz ,  якесь буде , особливо вночі . Десь , в Енергодарі , наприклад, і місцеві ФМ з підконтрольнтх міст можуть бути чутно.
у них есть любая информация. Они каждый чих и пук знают
   
   
Херсонсы могут это подтвердить? Они должны это "ощущать"
Я в Киеве точно ощущал каждый день  Как со стороны левого так и правого берега. Постоянно отдаленные звуки артиллерии.

У мене принаймні відстань Бучі Ірпеня було чути дуже потужно.
   
У мене принаймні відстань Бучі Ірпеня було чути дуже потужно.

все херсончане чують, я за 130 км від Києва чув.
   
все херсончане чують, я за 130 км від Києва чув.

130 км нічого неможливо почути

15-20 максимум
   
Херсонсы могут это подтвердить? Они должны это "ощущать"

та лехко.
 
Я помню город наш Херсон в двадцать втором году
Бежит бурят, бежит чечен, стреляют на ходу!  :laugh:
   
130 км нічого неможливо почути

15-20 максимум

я чув,  хоча не заперечую не завжди
вітер був у мою сторону і напевно то були піони
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія