Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло заявив, що планує написати статтю у якій хоче довести, що українці та росіяни "один нар

хуйло взагалі мокшанін... або вірніше позор мокшанського народу..
Лицо в него характерне
   
Помиляєтесь.
Він не шизофренік, він психопат. Всерйоз він це не каже, просто намагається визвати негативні емоції у інших.
Це як обісраний і злий на світ із-за цього дітвак, який намагається обмазати своїм лайном інших дітей, як помсту за те, що він обісрався. Правда, цей не лиш лайном, але й кров"ю обмазує....
[KA]
   
Шановні, хуйло  - типовий шизофренік і не сприймає об'єктивну реальність. Він може писати статті, малювати картини, знімати кіно, але на реальний стан речей це не впливає. Зрозумійте це і не витрачайте часу марно

угу, окуповані Крим та частина Донбасу то не реальний стан, а віртуальний,
відкриття фупчика
   
Напевне, багато хто і не знає, хто така Софія Фредеріка Аугуста Ангальт-Цербська  :gigi:

Ніхто б і не знав, не влаштуй вона чистий як сльоза державний переворот... А на нас тепер показують... Кацапи.. що поробиш...
   
Ніхто б і не знав, не влаштуй вона чистий як сльоза державний переворот... А на нас тепер показують... Кацапи.. що поробиш...

Мятеж не может кончиться удачей.
В противном случае его зовут иначе.
(С)
   
угу, окуповані Крим та частина Донбасу то не реальний стан, а віртуальний,
відкриття фупчика

Шановний, ця гілка про Крим, чи про Донбас ? Мені особисто пох, які статі пише ця потвора і я пояснив чому
   
Шановний, ця гілка про Крим, чи про Донбас ? Мені особисто пох, які статі пише ця потвора і я пояснив чому

мені особисто теж байдуже які він статті пише
"добре" що є фупчики, які не дозволять аби я не знав які
а гілка про Хуйла, який впливає на реальний стан
   
Помиляєтесь.
Він не шизофренік, він психопат. Всерйоз він це не каже, просто намагається визвати негативні емоції у інших.
Це як обісраний і злий на світ із-за цього дітвак, який намагається обмазати своїм лайном інших дітей, як помсту за те, що він обісрався. Правда, цей не лиш лайном, але й кров"ю обмазує....

І це також, не заперечую. Небіжчик Нємцов висловився ще точніше
   
мені особисто теж байдуже які він статті пише
"добре" що є фупчики, які не дозволять аби я не знав які
а гілка про Хуйла, який впливає на реальний стан

Добре коли людина не плутає власні думки з тим , що вона читає  (tu)
   
Хуйло правильно заявив. І кацапи все зробили для того, щоб так було..

Ось швидкий доказ (підсумки анексій), на фото - Скадовськ марина :



А ось польська марина в маленькому містечку:


   
хуйло взагалі мокшанін... або вірніше позор мокшанського народу..
Лицо в него характерне
(tu)
   
Хуйлоязичіє буде основним аргументом і весь світ повірить, а значить двері для вторгнення будуть відчинені.
:malyas:
   
[KA]

Ви не повірите - Ленін у 1914 році
   
українці і росіяни — це взагалі один народ”,
пішов нах путлєр і його папєрєднікі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія