Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Німеччина заблокувала постачання своєї зброї з Естонії до України, - The Wall Street Journal :weep:

Адмірала вигнали виключно за те що не тримав язика за зубами а не за його позицію
   
Швабы сказали,что вместо оружия пришлют госпиталь  :facepalm1:
   
Ну шо, вам ще потрібні старі радянські гаубиці з Естонії?


 :lol: 
   
“Та подавать це вжэ выно. Бо я його вже грела, грела”


 :lol:
   
https://twitter.com/view/status/1484832205658636291
І дійсно.
Німців у НАТО брали окупованими,а тепер вони забули.
Україна повинна постійно шукати там здорові сили для пітримки.
Завдання для нашого МЗС на роки виправити ситуацію коли рядовий німець сприймає Україну через призму московитів.
   
І дійсно.
Німців у НАТО брали окупованими,а тепер вони забули.
Україна повинна постійно шукати там здорові сили для пітримки.
Завдання для нашого МЗС на роки виправити ситуацію коли рядовий німець сприймає Україну через призму московитів.

Це маразм.

Німці бачать українців такими, якими вони і є. Росіян теж.
   
Це маразм.

Німці бачать українців такими, якими вони і є. Росіян теж.
Я так і знав що ти виконаєш моє завдання і піднімеш всі 100500 гілок про німців які пропустив у бані.
Як не старайся,німці обісрали себе на міжнародній арені  гірше нікуди.


   
Я так і знав що ти виконаєш моє завдання і піднімеш всі 100500 гілок про німців які пропустив у бані.
Як не старайся,німці обісрали себе на міжнародній арені  гірше нікуди.

Та вір собі у це.  Може гідність відросте...

Вирішили цілуватися з хуйло? Без проблем.

Але в Європі ви на хєр тут нікому не потрібні.


   
німців треба вчити справжній історії Європи
як робить цей чоловік

Timothy Snyder: Germany's Historical Responsibility For Ukraine

   
німців треба вчити справжній історії Європи
як робить цей чоловік

Timothy Snyder: Germany's Historical Responsibility For Ukraine
https://www.youtube.com/watch?v=OTJwCCAF2lA
(tu)
Аж тепер подивився.
Це без перебільшення акуїтєльне відео,яке я завтра спижджу і відкрию нову гілку.
Прецедент.Дайтє двє.
Навіть опускаючи те (та воно і не було темою даної розмови) що він казав чи не досказав про українських націоналістів.

Цитувати
more ukrainians fought  and died on the  allied  side then french, british, americans put together
   
Це відео повинен бачити кожен в нашому МЗС.
 А  наше  посольство у Німеччині  вивчити на пам'ять.
   
адмирал - всё
подал в отставку
Сам факт, что индусы взяли и опустили Германию очень радует.
Ибо это наверняка сделано из подачи Американцев, а Индия сейчас про американская очень и очень .
   
Есть перевод этого видео?
Немає.
Воно здається 18 року.
Але тим не манше я таких відео не бачив .Безпрецедентне на такому рівні.
Він і про наших націоналістів не улестливі речі в Україні говорив,але тема цього відео відповідальність німеччини.
Якщо коротко,основні тези зводяться до наступних установок:
Неможна розглядати відповідальність німців перед СССР без розуміння основоположної причини яку вбачав Гітлер в нападі на схід.
Причина ця українці як основний матеріал для будівництва рейху,звісно в якості унтерменшів.Рабів на подобі негрів у південних штатах.Стверджує що в Майн Кампф Гітлер це описував.
Відповідальність німців перед українцями приватизована,перекручена і спотворена  СССР а потім московією.З підлою підміною понятть які коротко можна виразити як - Відповідальність за злочинисповідується  перед рускімі , а колаборували українці.
Вказує на те що німецький естаблішмент сліпо йде по цій хибній дорозі,та на те що це загроза нового пакту із сучасною мросією.
Наводить цифри що в 2 світовій війні українців  на боці союзників загинуло більше ніж англійців ,французів,американців разом узятих.
Вказує,що не можна розцінювати колаборацію українців з вермахтом як причину відмови від відповідальності перед українцями.
Наводить приклади і порівнює що колаборували практично всі нації,а українці в числовому значені чи не найменше.Вказує на серйозні підстави до цього в українських націоналістів.
Підйопує французів і Макрона,які офіційної історії Франції у 2 світовій через масову колаборацію не відважуються написати.

   
Більше того неможна намагатися серйозно вивчати голокос без відповідальності німеччини перед українцями,оскільки основні акти геноциду євреїв тісно повязані  територіально із Україною.
   
Більше того неможна намагатися серйозно вивчати голокос без відповідальності німеччини перед українцями,оскільки основні акти геноциду євреїв тісно повязані  територіально із Україною.

Ідіотизм повний, до жопи....
   
Ідіотизм повний, до жопи....
Тримай нас вкурсі ольгінська промокашка.
   
Ідіотизм повний, до жопи....

Если вы гражданин Германии, то должны взять на себя часть общей вины вашей новой родины и покаяться.
   
Ідіотизм повний, до жопи....
БОЛУКАН, - Ж2, ЧИ ЮДЕ??
   
БОЛУКАН, - Ж2, ЧИ ЮДЕ??
Болукан на таких темах якраз палився найбільше.Тут по легенді  україномовного емігранта треба кивати гривою,але це йде врозріз з методичкою.
   
Если вы гражданин Германии, то должны взять на себя часть общей вины вашей новой родины и покаяться.

Зараз, тільки пообідаю і одразу.....
   
Показово що болукаша як інші маланці немають по цьому відео що заперечити крім класичного
 узагальнюючого  "до жопи".
Так само і у відео
Настільки все фахово і простими словами розказано що там у залі навіть нівкого думки не було щось заперечити.
Це парламентська група зелених на  експертній дискусії  про відповідальність німеччини перед українцями 2017 р.
   
(tu)
Аж тепер подивився.
Це без перебільшення акуїтєльне відео,яке я завтра спижджу і відкрию нову гілку.
Прецедент.Дайтє двє.
Навіть опускаючи те (та воно і не було темою даної розмови) що він казав чи не досказав про українських націоналістів.


так
там все по ділу і головне що без рожевих окулярів про те що було

ще є його лекція про Голодомор, його теж варто розповсюджувати щоб і німаки і інші євро під ... ри знали хто і що натворив з Україною
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія