Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Скелі Довбуша" Хтось був?

"Скелі Довбуша" Хтось був?

Скельно-печерний комплекс "Скелі Довбуша" біля с. Бубнища на Івано-Франківщині утворилися більше 70 млн років тому. Лабіринт тягнеться майже на 1 км. Скелі використовувалися людьми у Х ст. У стародавньому Бубниському городищі ховалися легендарні опришки Довбуша у XVIIIст.

Мірило мудрості. Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби. (c)  Ф. Ніцше

Re: "Скелі Довбуша" Хтось був?

Я был и не раз.
С альпинюгами и так.
Хорошее место.
Но сейчас наверное уже слишком популярное, то бишь подзсраное

Я был и не раз.
С альпинюгами и так.
Хорошее место.
Но сейчас наверное уже слишком популярное, то бишь подзсраное

ну там цікаво просто погуляти? якісь екскурсії є?

Мірило мудрості. Зростання мудрості можна точно вимірювати ступенем зменшення злоби. (c)  Ф. Ніцше

Не знаю. То треба бути закоханим в історичні легенди. Каміння як каміння. Був у 1986 році. Було трохи меньше заюзане, ніж зараз, напервно. 

Не знаю. То треба бути закоханим в історичні легенди. Каміння як каміння.

Херово бути роботом.
Життя у робота гірше, ніж у бездомного дворняги...

ну там цікаво просто погуляти? якісь екскурсії є?
Да
Да

fam

был один раз на соревнованиях в середине 80-х.

чудесное место.

Власть-народу: "Вы должны позволять нам ВСЁ: коррупцию, воровство, безнаказанность, бизнес с РФ. Иначе придет хуйло и виноваты в этом будете вы. Нынешняя ситуация нас устраивает, а вам не нужен хуйло в явном виде. Значит, нам надо сотрудничать. От этого предложения трудно отказаться, не правда ли?"

Був 8років назад. Ночували поруч.

Пам'ятаю як ноги стали ватними і неможливо було ворухнутись на покатій скелі, як вниз глянув :)

Місцина надзвичайно цікава надписами (німці, поляки, УНР)

Россійскоязичниє тожегражданєетайстрани відрізняються від сепаратистів лише тим, що другі стріляють в тебе з відстані, в той час, як перші допомагають на цю відстань вийти..

Ебическая сила! Не знаю собственной страны! Куда нахуй тот коллизей неотремонтированый!

Gipus  evangelista, est auctor FUPi evangelii.(с)

Я був 4 роки тому на екскурсії. Їхати довше ніж сама екскурсія, та ще й приЇхали під вечір взимку. Полазили по скелях, в колибу швиденько і додому. Місцеві парубки на конях гарцювали навколо, пропонували покататись та чомусь кричали "Банду геть!". Екскурсовод сказав не кататись, бо щоб з коня злізти, хлопці просять 100 грн.
 Один раз поїхати можна.

Ебическая сила! Не знаю собственной страны! Куда нахуй тот коллизей неотремонтированый!

отож
вперше почув про цю штуку

отож
вперше почув про цю штуку
:facepalm:

LSD

Не знаю. То треба бути закоханим в історичні легенди. Каміння як каміння. Був у 1986 році. Було трохи меньше заюзане, ніж зараз, напервно.
Також був у цей час, навіть великого білого гриба там найшов. Ще дивувався, що його при дорозі ніхто не побачив.

Бував і нераз.Кабак класний-кухня!!!!!!!Уявіть собі:мороз під -30 і ми з австріяками квасимо,вже по 0.5 на рило і "не в одному глазу"...Австріякська кухня подібна-шпік(сало)!!!!!!!!Горяче сало(шашлик)...

Бував і нераз.Кабак класний-кухня!!!!!!!Уявіть собі:мороз під -30 і ми з австріяками квасимо,вже по 0.5 на рило і "не в одному глазу"...Австріякська кухня подібна-шпік(сало)!!!!!!!!Горяче сало(шашлик)...

А нафіга так далеко їхати, щоб напитися в сраку?

Бував і нераз.Кабак класний-кухня!!!!!!!

Шо за кабак? Шо там крім горівки і сала ше є?

А нафіга так далеко їхати, щоб напитися в сраку?
Тобі приходилося летіти,наприклад,в Москву щоби покохатися?

Тобі приходилося летіти,наприклад,в Москву щоби покохатися?

Колись я був гастролюючим музикантом.

Был очень давно. Столько вуек вокруг гостеприимных, что сел на коня и ускакал в горы, а там у них кухня и наливали. До скал дело так и не дошло

Був ще студентом теплою осінню 76 чи 77 року. Вся наша група там була, в буковому лісі поруч ночували в палатках. Як класно було, і як давно...

Я был. И кажется там нашел эдельвейс. Так давно, что плохо помню уже.  После 9го класса 30 дней ходили походом по Карпатам B-)

Останнє редагування: 11 грудня 2017 23:31:21 від Jacob

Тут теж треба побувати.

http://tustan.ua

Були з сім'єю і там і там - принаймні раз вартує з'їздити. В Тустань - зі своєю їжею, на відміну від Сель Довбуша пристойної колиби там не було.

я була в цьому році у квітні.

Бував там. Прикольно.
Був влітку. особливо вразила дорога до них - ідеш стежкою, а сонячні проміння пробиваються крізь крони дерев і падають мерехтливим мереживом на чудернацькі візерунки коріння дерев, що розповзлись по припорошеній зеленкуватим мохом землі -  (tu)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія