Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черкащани визволили заручників воєнкомату (tu)

Ти сучий сину втратив можливість розмірковувати на цю тему і базікати,
коли перетнув канадський кордон з квитком в один кінець.
То ж стули свою чорну пельку. Вас емігів вже треба пьіздити ногами по нирках.
Сидить воно на теплому дивані гівно таке... То ти може ще вважаєш себе українцем?
Гандон ти штопаний.
Сидить одне гівно в штабі петіному інше взагалі здриснуло з країни і розмірковують,
кого б загнати в стійло щоб тільки не себе.
Американці і канадійці нехай приїжджають і боронять дупу петра. Бо військовий
стан який з Днепрі є а в Києві всі по нічних клубах танцюють, то глум як над
військовими так і над цивільними і провокування роздраю в суспільстві.
============================

Від кондома чую! :fuck:

Можеш спробувати! :gigi:
Адресу свою  залиш, я як буду в Україні, підїду в гості на тебе подивитися.
Що тобі такого дивного, ідіоте, що я громадянин України, хоча і живу і працюю
в Канаді?
У тебе в голові таке не вкладаєцця?
І ще, пшло в фуй, будеш мені ще розказувати, що мені писати!

До того ж, сучий сину, відкрий свою мордяку, не пиши з-під американського проксі, бо якось
дивно твоє шифрування виглядає. :gigi:
Може ти з Кацапії взагалі строчиш?
Я чомусь не ховаюсь, на відміну від тебе. :punish:


Останнє редагування: 10 грудня 2018 00:00:02 від Blokh
   
Ну, а чому тоді поліція не хоче пітти в армію повоювати?

Бо з торговками на базарах воювати легше і прибутковіше.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

що ти ху.ню мелеш? питання тут не в воєнному стані який на банковій до речі і хотіли ввести по всій території, а в гнилих відмазках від армії типу навіщо я буду воювати за рошен чи щось подібне. чомусь британські чи американські солдати під час війни не придумували дебільні відмазки типу не буду воювати бо власники заводів де виробляють зброю наживаються на війні, а воювали і перемогли і де їхні країни а де Україна. а от бздливі потомки тих хто просрав незалежність України 100 років тому з радістю підхоплюють тези ворога, то їм щось не узаконили, то зарплата не та, то влада злодіїв не садить. Якщо вас не влаштовують порядки в країні протестуйте, вимагайте, вибирайте інших. Але ні, цього немає, є лише тупі відмазки від призову а в гіршому випадку і від мобілізації. От як в армії не буде кому служити - ну все зразу стане на лад! Що у вас в голові якщо вона взагалі у вас є?

Висрався? А тепер обтікай. Для того, щоб сернуть свій пламєнний шикаладносракий спічь, не обов*язково кромсать пост опонента - своє сирлиння ти міг і просто в пустоту гавкнуть - результат був би аналогічним. Надалі якщо тобі хочеться показати своє Я, просто проходь мимо і не відсвічуй біля моїх постів, бо я - дєвачька без комплексів - хуїв тачьку натикаю як пить дать за аналогічні твої приколи, коли в одному суцільному пості висвітлюютьсяч кілька варіантів розвитку події, а ти вибираєш один із них, який тобі не сподобався, і накачуєш ту все своїм тупим сирлинням.

А текпер пшов далі срати без моїх цитат.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Що це взагалі за фігня? Невже не можна все робити по Закону? Нехай подають в розшук,нехай менти везуть в віськомат. А так...що це за ловля зайців?  Тупі чи шо? Чи бамаги не хочуть оформляти? Відмовляється служити? У тюрму. До суду та у тюрму. Є ж Закон. Декількох прихоплять-інші нікуди не дінуться. Тупоголові...
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Ще більше подобаєцця коли тупо починають шукати цапів-відбувайлів,які б за хитровийїпаних
послужили в армії, або віддали своє життя. Тобто, виходить, що є такі собі цапи-відбувайли,які зараз
мерзнуть в окопах"за ліпєцьку хвабрику"  :weep:  і за форумну уклоністську  "еліту".

Хоча тут мова йде не про похід на фронт, під кулі, а про службу в армії, якщо дехто того не зрозумів!

Це ВИ не зрозуміли, про що йде мова, а все намагаєтеся тут дєвствєнніцу з себе ізображать.


У ВІЙСЬККОМАТІВ (і ТІЛЬКИ військкоматів, а ніяких не ментів - вчіть КпАП, хто і якого профілю справи розглядає, тому мусора в даному випадку ідуть нахуй рисцою в приприжку) можуть бути претензії тільки до тих призовників, які вже хоч ОДИН раз не з*явилися за викликом по повістці у військкомат - не важно для чого - чи для проходження медкомісії, чи вже для відправки на строкову службу. Але якщо призовник не отримав ще ЖОДНОЇ повістки, то разом із мусорами ідуть нахуй також і воєнкомати під час продемонстрованих облав.

Окремим постом щя викладу хто кому і шо должен, ібо вже дістали своїми морозами накшталт "а зачєм".
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Я так зрозумів "канадські біженці" за правовий нігілізм та викрадання людей на вулиці?
Де ж ви "з'їбавші з країни патріоти", коли ненька дуже потребує ваші здібності в окопах?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Карочь, абісняйу, ЗАЧЄМ нужон протокол.

Відповідно до конкретних статтей Кодексу України про адміністративні правопорушення:

ст. 235 саме ВІЙСЬКОВІ комісаріати, а не хто інший, розглядають справи і в тому числі притягують до відповідальності:
Цитата:
про порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу, про порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, про умисне зіпсуття обліково-військових документів чи втрату їх з необережності, про неявку на виклик у військовий комісаріат, про неподання у військові комісаріати списків юнаків, які підлягають приписці до призовних дільниць, про прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку, про незабезпечення сповіщення військовозобов’язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати, перешкоду їх своєчасній явці на збірні пункти чи призовні дільниці, про несвоєчасне подання документів, необхідних для ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників, несповіщення їх про виклик у військові комісаріати, про неподання відомостей про військовозобов’язаних і призовників (статті 210, 210-1, 211 - 211-6). Від імені військових комісаріатів розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право районні (міські) військові комісари.

А тепер, панове захисники ментовського беспредєлу, покажіть, де тут в цій профільній статті про відповідальність за проступки призовників, йдеться про поліціянтів як превентивну службу?

Далі. Стаття 258 цього ж кодексу виписує ЧІТКО сформульований, ВИЧЕРПНИЙ перелік випадків, коли ПРОТОКОЛ не складається, а складається ПОСТАНОВА. І ст. 235, яка регламентує відповідальність за ухилення від призову, до цього вичерпного переліку не входить. Тобто, в даному випадку відносно уклоністів ОБОВ*ЯЗКОВО повиннен бути складений ПРОТОКОЛ, а не постанова. Що правопорушення обов*язково повинне бути оформлене відповідним документом - Кодекс навіть протилежного варіанту не розглядає, оскільки по неявці по повістці таке поняття як усне попередження (є такий вид застереження) тут не проканає.

Відповідно до статті 255, яка дає чітки перелік осіб, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення (про те, що це повинен бути саме ПРОТОКОЛ, а не постанова, вже розібралися), У справах про адміністративні правопорушення, розгляд яких віднесено до відання органів, зазначених у статтях 222 - 244-21 (в тому числі і 235 ст., що регламентує відповідальність за ухилення від строкової служби) цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи цих органів. Тобто, посадові особи військкоматів. Органи національної поліції законодавець на це НЕ уповноважив.

Крім того, стаття 262 Кодексу встановлює чіткий вичерпний перелік посадових осіб, уповноважених на здійснення адміністративного затримання. Так от, шановні панове порохоботи, пишушчі із теплих окопів, змушена вас розчарувати: ця стаття ВЗАГАЛІ не передбачає таке поняття, як АДМІНІСТРАТИВНЕ ЗАТРИМАННЯ за ухилення від призову на строкову службу. Ні адміністративне затримання як запобіжний захід не передбачене за уклонізм, ні БУДЬ_ЯКИХ осіб законодавець не уповноважував на застосування БУДЬ-ЯКИХ запобіжних заходів у вигляді адміністративного затримання до уклоністів.

НІХТО не має право "УКЛОНІСТА", тобто, особу, що ВЖЕ має хоча б одну неявку до військкомату по повістці, не кажучи вже взагалі про осіб, які нічого ніколи не отримували, а тому ніяких прввопорушень не вчиняли, затримувати і кудись там доставляти, а ТИМ БІЛЬШЕ, без складання відповідного документу з метою фіксації правопорушення.

Так що, в даному випадку маємо справи із звичайнісіньким ментовським беспредєлом, який нам тут хочуть видати за виконання якогось там чійогось указу.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

*позіхаючи*

так  шо  фупівські  150  рошенівців вже  зібрались  в  батальйон спасітєлєй  неньки  ?

Ні, вони твердо петрають тут нам про те, що саме йульки та інші тікенепетри повинні йти і спасати неньку і їхні дупи в тому числі.
   
Що це взагалі за фігня? Невже не можна все робити по Закону? Нехай подають в розшук,нехай менти везуть в віськомат. А так...що це за ловля зайців?  Тупі чи шо? Чи бамаги не хочуть оформляти? Відмовляється служити? У тюрму. До суду та у тюрму. Є ж Закон. Декількох прихоплять-інші нікуди не дінуться. Тупоголові...

В суді виявиться, що хлопець несудимий, півсела на утриманні має, і дадуть максимум умовно. Він і зрадіє - як-не-як, судимість і в армію помирати вже не загребуть, а з часом погаситься.
   

cьогодні в 00:26

 хуїв тачьку натикаю як пить дать за аналогічні твої приколи, коли в одному суцільному пості висвітлюютьсяч кілька варіантів розвитку події, а ти вибираєш один із них, який тобі не сподобався, і накачуєш ту все своїм тупим сирлинням.

по ходу якраз тобі хуїв натикають до рота в тачці під час нічної зміни. дивись не подавись - воєнкомату ти ще будеш потрібна як бактереологічна бомба - сифоном і тріпаком будеш виводити зі строю кацапських вояк
   
по ходу якраз тобі хуїв натикають до рота в тачці під час нічної зміни. дивись не подавись - воєнкомату ти ще будеш потрібна як бактереологічна бомба - сифоном і тріпаком будеш виводити зі строю кацапських вояк

Це військо чи бордель?
   
Ми заставимо зрадо йобів боронити країну і не зраджувати.  [ua]

заградатряди започаткують чи що?  :gigi:
   
Я так зрозумів "канадські біженці" за правовий нігілізм та викрадання людей на вулиці?
Де ж ви "з'їбавші з країни патріоти", коли ненька дуже потребує ваші здібності в окопах?
=====================

Пистець! "Правовий нігілізм"- це коли ти ухиляєшся від служби в армії,наприклад.
Тобто ти сам першим порушуєш.
Відносно "з'їбавші з країни патріоти"(ц)- ти серйозно вважаєш, що за тебе, хто живе в Україні,
та за отих молокососів, повинні приїжджати воювати з інших країн? 8-:
Типу, тобі з дивану вставати боязко, а отим хлопцям на дискотеки ходити треба та по ресторанам,
то хай хтось приїде з-за кордону боронити Україну, покаже вам,"як треба"???
Афуєть не встати! :weep:

Розчарую- і з Канади і з Америки і приїжджали, і навіть гинули в Україні, і  військові спеціалісти приїжджали
і приїжджають, вчать...
Я вже  разів зо пять викладав данні і про тих, хто загинув і про тих, хто воював чи воює, і про тих,
хто готує військових...
   
заградатряди започаткують чи що?  :gigi:

Самі першими перейдуть на бік ворога, як в Криму та на Донбасі.
   
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)


 ППП пишуть, усі як один, із гарящєва танка? ;o
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Розчарую- і з Канади і з Америки і приїжджали, і навіть гинули в Україні, і  військові спеціалісти приїжджали
і приїжджають, вчать...
Я вже  разів зо пять викладав данні і про тих, хто загинув і про тих, хто воював чи воює, і про тих,
хто готує військових...
Ездец! Ты какое отношение к ним имеешь? Они приезжали, а ты гавно сидишь за бугром на теплом диване. Оно млять гражданин Украины, так какого хрена ты не в очереди под военкоматом, как там в Канаде гражданский долг выполняется? Только вот паскудный военкомат в канадщину повестки не шлет, а так ты бы ух! Ага?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

так какого хрена ты не в очереди под военкоматом
А Ви прям з під жорстокого обстрілу посту ваяєте? ;o
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

А Ви прям з під жорстокого обстрілу посту ваяєте? ;o
Мне военкомат повестки не шлет, а будет объявлено военное положение посмотрим.
З.Ы. Кстати, а где там через Никополь линия обороны проходит?

Останнє редагування: 10 грудня 2018 17:24:06 від flexandr
   
мужик (tu) герой [ua]
Показати зображення...
Як там сімейне життя з собаками?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Мне военкомат повестки не шлет, а будет объявлено военное положение посмотрим.
З.Ы. Кстати, а где там через Никополь линия обороны проходит?
  Ви,ППП, догралися.
  Оцінка вже сформована.
  А про "плахой народішка папалсі"  - навіть і не заїкайся у цій гілці.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

  Ви,ППП, догралися.
  Оцінка вже сформована.
  А про "плахой народішка папалсі"  - навіть і не заїкайся у цій гілці.
Мимо. Пеця не мой фаворит.
   
Ви,ППП, догралися.
:weep:
Ай-я-яй-яяй!!!!!! Каг сташна жить!
Ти за себе переживай, боєц піддіванний.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Мимо. Пеця не мой фаворит.
Викобенюйтеся, викобенюйтеся... Вам не звикать.
   
Як там сімейне життя з собаками?

на свої живем а не на бюджетні))) не імітуєм   [ua]
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

:weep:
Ай-я-яй-яяй!!!!!! Каг сташна жить!
Ти за себе переживай, боєц піддіванний.
   "Пішед із пад апстрєла?" :lol:
   
бізоне - внеси пропозицію заснування оредна мужності і героїзму імені юлія мамчура  :laugh: і внести ще таку одиницю виміру мужності і героїзму 1 мамчур  :gigi:
   
на свої живем а не на бюджетні))) не імітуєм
жити з собаками замість реальної сім'ї - це не імітація??? ну ок))))
   
)))))) от знову ти почав брехати))))  :laugh:
   
бізоне - внеси пропозицію заснування оредна мужності і героїзму імені юлія мамчура
мені на мамчура аж якось. це ти, бідолаха, його тут через пост згадуєш (дивна прив'язаність). ото бери і внось  :lol:
   
то як тобі ідея з орденом мужності і героїзму імені юлія мамчура, а також з одиницею виміру мужності і героїзму?
   
)))))) от знову ти почав брехати))))
Угу. Розкажи це в Обухові  :lol:
   
Угу. Розкажи це в Обухові  :lol:

кумедний ти мамчур))).
   
кумедний ти мамчур))).
Тре тобі його патрета подарувати.
Аеліт домінує над мамчуром. Собаки домінують над аелітом. В зубах у мамчура повєстка для аеліта.
Панін в лікарняній палаті сіпуку зробить від заздрощів.

Останнє редагування: 10 грудня 2018 17:53:05 від bizzon
   
Тре тобі його патрета подарувати.
Аеліт домінує над мамчуром. Собаки домінують над аелітом.
Панін в лікарняній палаті сіпуку зробить від заздрощів.

фантазії у вас)) та ще й святотатство над зразковим воїном мамчуром . реально зразковим. мамчур уже в верраді але дєло єво жівьот (tu)  [ua]
   
============================

Від кондома чую! :fuck:

Можеш спробувати! :gigi:
Адресу свою  залиш, я як буду в Україні, підїду в гості на тебе подивитися.
Що тобі такого дивного, ідіоте, що я громадянин України, хоча і живу і працюю
в Канаді?
У тебе в голові таке не вкладаєцця?
І ще, пшло в фуй, будеш мені ще розказувати, що мені писати!

До того ж, сучий сину, відкрий свою мордяку, не пиши з-під американського проксі, бо якось
дивно твоє шифрування виглядає. :gigi:
Може ти з Кацапії взагалі строчиш?
Я чомусь не ховаюсь, на відміну від тебе. :punish:

Сидячи в Канаді з айпі провайдера з мільйоном клієнтів?
Ти не ховаєшься, ти просто через це не переймаєшься,
бо тебе воно ніяк не стосується.
А я дбаю про безпеку себе і родини, щоб через мудаків
на кшталт тебе не втратити здоров*я.
Прийдеш в гості? А приходилка не зламається?
Я на фую вертів таких кадрів як ти. І пофігу мені
який там в тебе паспорт, бо маю таку думку, що він в тебе
не один. Так само як і багатьох телевізійних та інших
агітаторів.

ЗІ. Доречі цей допис зроблено з Німеччини. Чому пише юсей, це не
до мене питання. Розбирайтесь самі в своїх тарганах.


Останнє редагування: 10 грудня 2018 20:25:00 від б_а_р_с
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Військовий - така ж професія, як усі інші...
Тільки я щось не чув, щоб на вулиці ловили людей і силоміць відправляли в депутати, в лікарі, чи в айтішніки на худой конєц. :sad:
   
Сидячи в Канаді з айпі провайдера з мільйоном клієнтів?
Ти не ховаєшься, ти просто через це не переймаєшься,
бо тебе воно ніяк не стосується.
А я дбаю про безпеку себе і родини, щоб через мудаків
на кшталт тебе не втратити здоров*я.
Прийдеш в гості? А приходилка не зламається?
Я на фую вертів таких кадрів як ти. І пофігу мені
який там в тебе паспорт, бо маю таку думку, що він в тебе
не один. Так само як і багатьох телевізійних та інших
агітаторів.

ЗІ. Доречі цей допис зроблено з Німеччини. Чому пише юсей, це не
до мене питання. Розбирайтесь самі в своїх тарганах.
-----
Допис зроблено з Німеччини??? :lol:
Так фулі ж ти до мене апелюєш,щоб я щось там приїхав,навчив,показав???
Чи то ти сам до себе?
Ну,добре,можу і в Німеччину заїхати,для мене то не
проблема.
   
Військовий - така ж професія,
Строкова служба... Військо́вий обов'язок...
А ловити на вулицях, це таки да, тупо))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія