Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

Цьому заважає лише фізіологія.... В психотерапевтичних питаннях цієї проблеми нема

Ні, ти не правий...    це як лоскотати самого себе не виходить
   
Re: депресія - що це таке?

rst, не я підняв цю стару тему
і тема стара, і проблема стара. і не поділась вона нікуди, як бачимо.
Ми ж за тебе переживаємо.
   
Re: депресія - що це таке?

Ні, ти не правий...    це як лоскотати самого себе не виходить

ценительница алей, якщо мої проблеми доходять до того що я відчуваю що не здатен в них розібратись, я йду у відповідні форуми, мені там добре допомагають.... Зараз не та ситуація
   
Re: депресія - що це таке?

і тема стара, і проблема стара. і не поділась вона нікуди, як бачимо.
Ми ж за тебе переживаємо.

Я хотів щоб ця тема була не про мене, а про проблему взагалі.... Я хотів щоб люди підключались та ділились своїми думками та почуттями....
   
Re: депресія - що це таке?

нарід, в Uki взагалі нема депресії.  :gigi:
йому не вистачає визнання або уваги від когось конкретного, а можливо і від социуму.
але тут не депресія. саме це спеціалісти йому і скажуть, тому він до них і не звертається. :super:
   
Re: депресія - що це таке?

ценительница алей, якщо мої проблеми доходять до того що я відчуваю що не здатен в них розібратись, я йду у відповідні форуми, мені там добре допомагають.... Зараз не та ситуація

На форуми ходять для підсилення процесу  самодрочення,  ну це як мій чоловік ходить на  форуми про акції...  :laugh:
Лікуватися на форумах - це  не дуже  розумне рішення, имхо...
   
це психо-соматичне захворювання

тобто лiкувати можна чи з тоi чи з iншоi cторони
а краще з обох
дешевше буде
   
Re: депресія - що це таке?

На форуми ходять для підсилення процесу  самодрочення,  ну це як мій чоловік ходить на  форуми про акції...  :laugh:
Лікуватися на форумах - це  не дуже  розумне рішення, имхо...

Ти не права. Мені дуже класно допомогли на одному з форумів у свій час....
   
Re: депресія - що це таке?

Ну у відкритій дискусії можна говорити про все що завгодно

тим більше. укі, ще раз - психічно здорова людина не буде загравати з думками про власне самогубство. ти маєш проблему і мусиш її визнати. будь ласка, звернися до лікаря.
   
Re: депресія - що це таке?

На форуми ходять для підсилення процесу  самодрочення,  ну це як мій чоловік ходить на  форуми про акції :lol: ... 
Лікуватися на форумах - це  не дуже  розумне рішення, имхо...
:laugh:
Ну ти й видала!
   
Re: депресія - що це таке?

це психо-соматичне захворювання

тобто лiкувати можна чи з тоi чи з iншоi cторони
а краще з обох
дешевше буде

Нашо лікувати.... Ті хто не здатні вижити повинні здохнути за законом джунглів.....
   
Re: депресія - що це таке?

хорошо бы зайти к кардиологам , сердце и сосуды могут давать депрессивное состояние
   
Re: депресія - що це таке?

нарід, в Uki взагалі нема депресії.  :gigi:
йому не вистачає визнання або уваги від когось конкретного, а можливо і від социуму.
але тут не депресія. саме це спеціалісти йому і скажуть, тому він до них і не звертається. :super:

тут глибока депресія, коли вже людина розмірковує вголос про самогубство. укі потрібна негайна професійна допомога.
   
Re: депресія - що це таке?

тут глибока депресія, коли вже людина розмірковує вголос про самогубство. укі потрібна негайна професійна допомога.

Vera, про яке міркування про самогубство ти говориш?

   
Re: депресія - що це таке?

хорошо бы зайти к кардиологам , сердце и сосуды могут давать депрессивное состояние

У мене ахуєнно сильне серце.... Сильніше за твоє, я впевнений....
   
Re: депресія - що це таке?

Ти не права. Мені дуже класно допомогли на одному з форумів у свій час....

Я не заперечую цього вцілому , що на форумі можуть дати хороші поради ті, хто це сам пережив...    але є багато ньюансів, на  яких пересічні  можуть не розумітися. Тому 100%-но покладатися на форуми  в випадку захворювання , то не є добре. Але якщо уже багато раз був на прийомі у лікаря і є досвід хвороби,  то поділитися цим досвідом на форумі з іншими братами по нещастю,  то не є погано,  часто , дійсно,  досить ефективно...

Останнє редагування: 6 жовтня 2018 11:42:06 від ценительница алей
   
Re: депресія - що це таке?

Ключник, я в південній Каліфорнії.... Для мене таіланд це десь приблизно як для тебе соловки....  :facepalm1:

ну я знаю .. вот и едь ..
   
Re: депресія - що це таке?

У мене ахуєнно сильне серце.... Сильніше за твоє, я впевнений....

сердце это не просто мышцы , всё там намного сложнее,
зашёл бы ты к толковому кардиологу
   
Нашо лікувати.... Ті хто не здатні вижити повинні здохнути за законом джунглів.....

ну то пiшов наxyй звiдси у джунглi
   
Re: депресія - що це таке?

Я не заперечую цього вцілому , що на форумі можуть дати хороші поради ті, хто це сам пережив...    але є багато ньюансів, на  яких пересічні  можуть не розумітися. Тому 100%-но покладатися на форуми  в випадку захворювання , то не є добре. Але якщо уже багато раз був на прийомі у лікаря і є досвід хвороби,  то поділитися цим досвідом на форумі з іншими братами по нещастю,  то не є погано,  часто , дійсно,  досить ефективно...

Не був... Форум допоміг вирішити всі свої питання. Книжки також.... Всі теперішні питання та проблеми поза сучасними психотерапевтичними знаннями....
   
Re: депресія - що це таке?

ну то пiшов наxyй звiдси у джунглi

I know.... Стараюсь
   
Re: депресія - що це таке?

сердце это не просто мышцы , всё там намного сложнее,
зашёл бы ты к толковому кардиологу

Люди, ну чому ви так легко готові віддати свою долю в руки іншим, кому на вас начхати
   
Re: депресія - що це таке?

тут глибока депресія, коли вже людина розмірковує вголос про самогубство. укі потрібна негайна професійна допомога.
він вже вирішив, що то не про нього. він хоче розкрутити фуп-суспільство на якісь особисті історії - в кого що було, хто як мислив, хто що робив і таке інше.
такий собі клуб анонімних розчарованих. всі розказали свої історії та таким чином позбутися проблеми. ось і все.
   
Re: депресія - що це таке?

їдьте в Ісландію...
Там гарно і депресій немає.

   
Re: депресія - що це таке?

Цьому заважає лише фізіологія.... В психотерапевтичних питаннях цієї проблеми нема

Биохимия мозга точно такая же физиология.

   
Re: депресія - що це таке?

він вже вирішив, що то не про нього. він хоче розкрутити фуп-суспільство на якісь особисті історії - в кого що було, хто як мислив, хто що робив і таке інше.
такий собі клуб анонімних розчарованих. всі розказали свої історії та таким чином позбутися проблеми. ось і все.

Остання спроба перед тим як залишити ФУП назавжди
   
Re: депресія - що це таке?

Биохимия мозга точно такая же физиология.

різати не треба
   
Re: депресія - що це таке?

Пан укі, знаю метод який точно спрацює але ви на нього не погодитися.

Ідьде в ато добровольцем або волонтером якшо не візьмуть через громадянство.

Присвятіть себе якійсь благородній справі. Та хоч котиків лякати. І тоді зцілитеся.
   
Re: депресія - що це таке?

Пан укі, знаю метод який точно спрацює але ви на нього не погодитися.

Ідьде в ато добровольцем або волонтером якшо не візьмуть через громадянство.

Присвятіть себе якійсь благородній справі. Та хоч котиків лякати. І тоді зцілитеся.

Я думав про це в свій час.... Зараз все зовсім по іншому.... Я багато наслухався про українську армію
   
Re: депресія - що це таке?

Це для вас не важливо. Вам важливо взяти на себе маленький фронт допомоги людям і робити максимально добре.

Кожен за своі буде відповідати.
   
Re: депресія - що це таке?

Це для вас не важливо. Вам важливо взяти на себе маленький фронт допомоги людям і робити максимально добре.

Кожен за своі буде відповідати.

Який смисл брати фронт, якщо тил готовий здатись дуже швидко.....
   
Re: депресія - що це таке?

Смисл в тому шо ви позбавитися від своєі депресіі.
І знову почнете відчувати життя.

Це все потрібно не для держави украіни а для громадянина вукі.
   
Re: депресія - що це таке?

Смисл в тому шо ви позбавитися від своєі депресіі.
І знову почнете відчувати життя.

Це все потрібно не для держави украіни а для громадянина вукі.

Я здохну від кулі, а вони будуть домовлятись про те як поставляти вугілля..... Апотім віддадуть все медведчуку....
   
Re: депресія - що це таке?

Анулювати все.
Трансформувати і перевтілити.

   
Re: депресія - що це таке?

Я здохну від кулі, а вони будуть домовлятись про те як поставляти вугілля..... Апотім віддадуть все медведчуку....

1. Вы не можете решить проблемы всех окружающих.

2. Тем более, если они придуманные.

3. Тем более, если не разберетесь сперва с собственными проблемами.

   
Re: депресія - що це таке?

1. Вы не можете решить проблемы всех окружающих.

2. Тем более, если они придуманные.

3. Тем более, если не разберетесь сперва с собственными проблемами.


Ти розумієш всю нікчемність свого існування
   
Re: депресія - що це таке?

Ти розумієш всю нікчемність свого існування

Вот именно с этим и нужно работать.

Вы напоминаете человека, который очень хочет выйти из крепости, но вместо этого в ней заперся и отчаянно отстреливается от всех, кто просто проходит мимо.

   
Re: депресія - що це таке?

Вот именно с этим и нужно работать.

Вы напоминаете человека, который очень хочет выйти из крепости, но вместо этого в ней заперся и отчаянно отстреливается от всех, кто просто проходит мимо.

Навіть елон маск в такому стані зараз  :-B
   
Re: депресія - що це таке?

Остання спроба перед тим як залишити ФУП назавжди
якщо наважишся, буде дуже не вистачати твоїх дописів.
може просто невеличка перерва у читанні новин з будь-якого джерела?
тоді повернешся дуже натхненним і врівноваженним, будеш нас читати і посміхатися у вуса.  :)
   
Re: депресія - що це таке?

він вже вирішив, що то не про нього. він хоче розкрутити фуп-суспільство на якісь особисті історії - в кого що було, хто як мислив, хто що робив і таке інше.
такий собі клуб анонімних розчарованих. всі розказали свої історії та таким чином позбутися проблеми. ось і все.

а, ну це він самообманюється і не хоче визнавати власну проблему. ми вже всі чим могли - допомогли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія