Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

може.
і страждають. і багаті і красиві.
під пальмами з видом на море. чи на шкіряних сидіннях в кадилаку

Та може, якщо вона забула ціну речам і людям навколо, а також - собі.
   
Re: депресія - що це таке?

(tu)

В тебе, негіднику, ще й скубадайвінг був?!?!? І ти не признавався, і жодної фотки з глибин морських не запостив?!?!?
Ну і ХТО ти після цього?!?!?  :X

Та я тільки трохи позабавлявся, ледве навчився плавучість тримати більш меньш впевнено.... А фотографувати і не збирався....
   
Re: депресія - що це таке?

Та я тільки трохи позабавлявся, ледве навчився плавучість тримати більш меньш впевнено.... А фотографувати і не збирався....

Що ровер, що акваланг,  - треба вернути!
   
Re: депресія - що це таке?

Що ровер, що акваланг,  - треба вернути!

Нема можливості поки шо   :(
   
Re: депресія - що це таке?

Та може, якщо вона забула ціну речам і людям навколо, а також - собі.

гадаєте, варто людині, що страждає від депресії, сказати щось подібне, то це якимсь чином полегшить її стан, виправить на краще біохімічні процеси?

Останнє редагування: 17 вересня 2018 22:51:35 від Lanista
   
Re: депресія - що це таке?

Uki ти б пропив би вітамінів групи B. Зараз зміна сезонів, може накластися. Продовжуй тріпи, фотки класні!
   
Re: депресія - що це таке?

гадаєте, варто людині, що страждає від депресії, сказати щось подібне, то це якимсь чином полегшить її стан, виправить на краще біохімічні процеси?

Ні. Тому я Юкі того й не дуже-то кажу. Що полегшує стан - соціалізація, тусування серед людей, власний комфорт, - все, що породжує позитивні емоції.
   
Re: депресія - що це таке?

Ні. Тому я Юкі того й не дуже-то кажу. Що полегшує стан - соціалізація, тусування серед людей, власний комфорт, - все, що породжує позитивні емоції.

ні, у хворих на депресію клінічна неспроможність переживати позитивні емоції.
і без правильно підібраного лікування краще не вдаватись до змушування таких хворих діяти за шаблонами здорових людей
   
Re: депресія - що це таке?

Що полегшує стан - соціалізація, тусування серед людей, власний комфорт, - ////
NO.
коли на дні депресії
то від всього цього верне.
які люди, тусівки, клюби. нах
   
Re: депресія - що це таке?

Та Юкі аж не настільки хворий, панове! Перечитайте його пости.
Just under the weather.
   
Re: депресія - що це таке?

В нього ситуативний стресовий розлад (situational stress disorder). То не страшно, але з лікарем варто проконсультуватися.

Situational Stress

You experience situational stress when you're in a scary situation that you have no control over. This could be an emergency. More commonly, however, it's a situation that involves conflict, or a loss of status or acceptance in the eyes of your group. For instance, getting laid off or making a major mistake in front of your team are examples of events that can cause situational stress.

https://en.wikipedia.org/wiki/Adjustment_disorder

Останнє редагування: 18 вересня 2018 00:05:45 від GizmoGremlin
   
Re: депресія - що це таке?

Та Юкі аж не настільки хворий, панове! Перечитайте його пости.
Just under the weather.
є сподівання, що не настільки.
інакше й питання б уже не стояло - що таке депресія
   
Re: депресія - що це таке?

є сподівання, що не настільки.
інакше й питання б уже не стояло - що таке депресія

Саме так!
З ним все буде в порядку, але мусить позбутися причин стресу. А якщо не може його уникнути (ситуативний: робота, сім'я) - то мусить порадитися з лікарем про способи покращити самопочуття за допомогою happy pills :)
   
Re: депресія - що це таке?

Юкі, прошу це все перечитати, перестати хвилюватися, тряснути мошною і потішити себе wetsuit'ом і новеньким аквалангом, відразу ж їх надіти, попірнати в прибережних водах Каліфорнії, а нам вислати фотки морських зірок, океанських рибин і пляжних бабасиків без станіків!  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

Саме так!
З ним все буде в порядку, але мусить позбутися причин стресу. А якщо не може його уникнути (ситуативний: робота, сім'я) - то мусить порадитися з лікарем про способи покращити самопочуття за допомогою happy pills :)

Шо то таке happy pills? Methamphetamines?
   
Re: депресія - що це таке?

Шо то таке happy pills? Methamphetamines?

Антидепресанти в цілому.
   
Re: депресія - що це таке?

якщо депресія чи системна незадоволеність походять від відношення затрат сил та віддачі

а) на роботі, то можна спробувати щоденний "приз": від смаколиків, особливо тих,
що заборонені (дієтою?), до різного сорту розваг (бракує imagination ?)

б) вдома: тут всяке може бути (it takes two)
полігамним за природою істотам може і у найвдалішому шлюбі бракувати чогось...
воно теж якось вирішується, навіть, in a non-destructive way...
недостатньо поважають? тут я не зараджу
може, їм це складно показати, все якось по-домашньому...

люди в найпростіших речах можуть бути, як сліпі кошенята.
тому друзяка нікому не завадить.

Останнє редагування: 18 вересня 2018 02:20:44 від Max Min
   
Re: депресія - що це таке?

Подумав над твоєю пропозицією, зрозумів в чому проблема.... У мене відібрали скубадайвінг, а пізніше ровера  :weep:
фігасе!!!
то ти наразі просто перестав бути ковалем своєї долі - звідти і депересія - невдоволеність собою.
будь чоловіком, поверни все своє!
   
Re: депресія - що це таке?

фігасе!!!
то ти наразі просто перестав бути ковалем своєї долі - звідти і депересія - невдоволеність собою.
будь чоловіком, поверни все своє!
+++
   
Re: депресія - що це таке?

Я зрозумів. То не депресія. То розчарування та огида, і як результат прокрастинація.
   
Re: депресія - що це таке?
rst

Я зрозумів. То не депресія. То розчарування та огида, і як результат прокрастинація.

Так ты ж всегда был кук подкаблучником, чего только теперь обиделся?
   
Re: депресія - що це таке?

Я зрозумів. То не депресія. То розчарування та огида, і як результат прокрастинація.
Розчарування ким або чим,  огида да кого або чого?
   
Re: депресія - що це таке?

Так ты ж всегда был кук подкаблучником, чего только теперь обиделся?

Це мабуть ти обіжаєся, бо маєш досвід .... Мені це почуття невідоме, я не розумію про що ти....
   
Re: депресія - що це таке?

Розчарування ким або чим,  огида да кого або чого?

Політика, форум, весь цей цирк популіський що зараз в світі відбувається, плюс певний досвід спілкування з людьми останні кілька років.....
   
Re: депресія - що це таке?

Політика, форум, весь цей цирк популіський що зараз в світі відбувається, плюс певний досвід спілкування з людьми останні кілька років.....

Это депрессия.

Несоответствие реальности и ожиданий при одновременном ощущении невозможности это изменить.

Пройдет со временем.
   
Re: депресія - що це таке?

Політика, форум, весь цей цирк популіський що зараз в світі відбувається, плюс певний досвід спілкування з людьми останні кілька років.....

ти пройшов шлях від фрустрації до депресії. вихід один - рухатися, шоби відчувати себе живим.
   
Re: депресія - що це таке?

самое тупое что могут посоветовать при депрессняке эти типа - возьми себя в руки, начни что то делать, и т.д. А человеку надо просто чтобы его просто обняли
   
Re: депресія - що це таке?

Політика, форум, весь цей цирк популіський що зараз в світі відбувається, плюс певний досвід спілкування з людьми останні кілька років.....
а воно так завжди було. це життя..
   
Re: депресія - що це таке?

самое тупое что могут посоветовать при депрессняке эти типа - возьми себя в руки, начни что то делать, и т.д. А человеку надо просто чтобы его просто обняли

він пише, шо регулярно обіймається. може, мало обіймів, хоче більших.
   
Re: депресія - що це таке?

а воно так завжди було. це життя..

Останнім часом якесь загострення.....
   
Re: депресія - що це таке?

самое тупое что могут посоветовать при депрессняке эти типа - возьми себя в руки, начни что то делать, и т.д. А человеку надо просто чтобы его просто обняли

Это может раздражать еще больше.

Человеку надо принять реальность - то, что он никому нахрен не упал вместе со своим прошлым, настоящим и будущим.

Все заняты исключительно собой, для себя и во имя себя.

   
Re: депресія - що це таке?
rst

Это может раздражать еще больше.

Человеку надо принять реальность - то, что он никому нахрен не упал вместе со своим прошлым, настоящим и будущим.

Все заняты исключительно собой, для себя и во имя себя.

+433

особенно на ПОЛИТИЧЕСКОМ форуме страны, которую он покинул много лет назад.
Есть же какие-то специальные места для соплей?
   
Re: депресія - що це таке?

Это может раздражать еще больше.

Человеку надо принять реальность - то, что он никому нахрен не упал вместе со своим прошлым, настоящим и будущим.

Все заняты исключительно собой, для себя и во имя себя.

 :facepalm1: я це усвідомив пару десятків років тому
   
Re: депресія - що це таке?

Это может раздражать еще больше.

Человеку надо принять реальность - то, что он никому нахрен не упал вместе со своим прошлым, настоящим и будущим.

Все заняты исключительно собой, для себя и во имя себя.

практично так. і якщо хочеш, шоби реальність була іншою, недепресивною, треба над нею тільки самому працювати, наскільки тільки це є можливим.
ясна річ, шо ми хочемо всі любові і визнання - ось і треба полюбити спершу і визнати самого себе.
цікаво, шо ниттям любові в інших викликати практично неможливо.
бо вони скажуть - в чому справа? чого ти ниєш? в тебе все є для щасливого життя.
і будуть праві. хочеш бути щасливим - будь ним. 
   
Re: депресія - що це таке?

Uki,  а ти  вже пропив  курс антидепресантів? До лікаря  звертався?
   
Re: депресія - що це таке?

:facepalm1: я це усвідомив пару десятків років тому

Уверен, что нет.

Человек, живущий в социуме, в принципе не может это осознать. Вот такой парадокс.

Если Вы действительно хотите вернуть вкус жизни, попробуйте выйти из социума хотя бы на 60 суток.

Я имею ввиду - радикально сменить обстановку, образ жизни и круг общения.

Это значит - уволиться с работы, уехать одному в другое место, где нет никаких знакомых, выкинуть свой телефон, отказаться от интернета и своих счетов в банке.

Сумеете выжить - вернетесь другим человеком. Или не вернетесь, смотря чего захочется больше.

Вот и увидите что для Вас важнее - Вы сами или все те, кто Вами пользуется.

Удачи.
   
Re: депресія - що це таке?

Uki,  а ти  вже пропив  курс антидепресантів? До лікаря  звертався?

Я знаю як воно працює, мені особисто воно не допоможе.....
   
Re: депресія - що це таке?

Депресія досить небезпечна штука. Немало хворих  таки закінчують життя самогубством. Потрібно лікуватись.
Під лікуванням мається на увазі не  стільки пігулки ковтати, а  мати доброго психотерапевта.

Останнє редагування: 6 жовтня 2018 10:32:48 від ценительница алей
   
Re: депресія - що це таке?

Депресія досить небезпечна штука. Немало хворих  таки закінчують життя самогубством. Потрібно лікуватись.

цілком підтримую. якщо вже невмоготу - треба йти до лікаря.
   
Re: депресія - що це таке?

Уверен, что нет.

Человек, живущий в социуме, в принципе не может это осознать. Вот такой парадокс.

Если Вы действительно хотите вернуть вкус жизни, попробуйте выйти из социума хотя бы на 60 суток.

Я имею ввиду - радикально сменить обстановку, образ жизни и круг общения.

Это значит - уволиться с работы, уехать одному в другое место, где нет никаких знакомых, выкинуть свой телефон, отказаться от интернета и своих счетов в банке.

Сумеете выжить - вернетесь другим человеком. Или не вернетесь, смотря чего захочется больше.

Вот и увидите что для Вас важнее - Вы сами или все те, кто Вами пользуется.

Удачи.

 :D Це іскейп комплекс.... Як би ти не втікав, все одно повернеся до свого....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія