Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Резников готов поставлять воду в оккупированный Крым

Резников готов поставлять воду в оккупированный Крым через Красный Крест в случае гуманитарной катастрофы: "Цистернами, бочками, как угодно"
Резников готов поставлять воду в оккупированный Крым через Красный Крест в случае гуманитарной катастрофы: "Цистернами, бочками, как угодно"Украина может начать поставки питьевой воды в оккупированный Россией Крым в случае, если международные миссии зафиксируют гуманитарную угрозу украинским гражданам, которые проживают на полуострове.
Об этом в интервью BBC News Украина заявил вице-премьер - министр по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Алексей Резников, информирует Цензор.НЕТ.
"Цистернами, бочками, как угодно. Три КПВВ есть - Каланчак, Чонгар, Чаплинка, дороги есть, повезем. Обеспечим Красный Крест - под их флагом, не проблема. Людей напоим. Если действительно мониторинговая миссия, международная гуманитарная миссия скажет: "Люди, надо помогать", - сказал Резников.


З.Ы:Саечка за испуг,порохоботы  :laugh:
   
це буде епічьна картина.
Гівновозка Водовозка з трьома кубами торжественно проїде перевал, а там її не пустять аксьонов і прочіє із криками "у нас дофуя вадьі".  (tu)

Буде красіво.
   
З.Ы:Саечка за испуг,порохоботы

гад. :D
   
Знайшли нового шокіна, людину що сотрясає інформпостір все більш тупими заявами і щодня
   
"Бочки отравлены хфошыстами!"   :weep:
   
Хороший троллінґ кацапів.
По ідеї має бути все як в якомусь Омані чи Заїрі: колона машин з водою в цистернах під прапором Черного Хреста розвозить воду по адресам в Криму.

Саме головне, тепер кацапи не мажуть заявити що Україна відмовляється поставляти воду в Крим.
   
На белых фурах?
   
колона машин з водою в цистернах під прапором Черного Хреста розвозить воду по адресам в Криму.
тре шоб обов'язково були і прапори України.
   
На белых фурах?
бочковозах..

а бочке такое

   
По штуке баксов за бочку?
   
я против ..
это проверка как люди рреагируют на подачу воды..

вот уже многие и согласны...

пускай строят опреснительные заводы ...
   
вот уже многие и согласны...
у говновозках водовозках - вполнє нормуль.
Плюс задавати питання "чий крим" при розливі у крисчанські каністри
   
Подавать нормально,по каналу. Это наша территория и наши люди..Или как?
   
Подавать нормально,по каналу.
по каналу тіки за деньги.
А під флагом червоного хреста безплатно  (tu)
   
Подавать нормально,по каналу. Это наша территория и наши люди..Или как?

позичати злодію зарядку до твого телефону, який він вкрав, щоб злодій міг по ньому дзвонити, це ж твій телефон  :facepalm:
   
Саме головне, тепер кацапи не мажуть заявити що Україна відмовляється поставляти воду в Крим.

 (tu)
   
Якби б з кацапами можна було домовлятись

Вони ж не здатні домовлятись, тільки гнуть на своїх умовах

Тому тупі пропозиції як то «ми вам воду а ви нам кордон в Донбасі» не мають жодного сенсу
   
Тому тупі пропозиції як то «ми вам воду а ви нам кордон в Донбасі» не мають жодного сенсу
а ніхто і не пропозичує такого.
Там же ж написано: в случае гуманитарной катастрофы.


ps
і не "в донбасі", а "на донбасі".
Або "на лугандоні".
Тьху.
   
Не встигло ху.ло свої говновійська постягувати до кордону з Україною, як очконавти вже всралися і готові давати воду в крим.Я просто не уявляю як ці сцикуни будуть захищати Україну коли кацапня піде в наступ.
   
Не встигло ху.ло свої говновійська постягувати до кордону з Україною, як очконавти вже всралися і готові давати воду в крим.Я просто не уявляю як ці сцикуни будуть захищати Україну коли кацапня піде в наступ.

   
Якщо зелені діти псів та шлюх не згадають в дописі Порошенка чи порохоботів, то лишають премії?
   
Показати зображення...
Вони не тільки тікати будуть а й в поліцаї підуть якщо кацапам вдасться щось окупувати, а дехто і про гауляйтерство думає
   
Никакой воды в Крыму не будет. Кремль только понты разбрасывает.
Если будет вода в Крыму - Кремль потеряет один из самых лучших рычагов третирования.

Так есть виновник всех Бед. Это Украина.
А с водой не будет об Украине ни воспоминаний ни проклёнов.
А зачем это надо Кремлю?


Надо что бы с каждой каплей воды в Крыму, которой нет, в сторону Украины звучали проклинания.
Захотел помыться - прокляни Украину.
Захотел попить в жару,  - прокляни Украину.
Захотел полить в огороде персик - сначала прокляни Украину.
Захотел смыть говно после себя...? А нечем! - Прокляни Украину.

Какая нафиг вода?
Не будет воды.
Шо вы суетитесь? Понты это.
Шо ещё хватает воды? Переселите россиян с Урала и Тагила в Крым.
Добавьте населения, умножьте отдыхающих.
Еще больше будет желающих проклинать Украину...а потом и убивать украинцев.

Останнє редагування: 9 квітня 2021 01:04:53 від Fata Morgana
   
Кілька років тому це питання взагалі не стояло на порядку денним. Більш того, 2017 рік:



І за це  мабуть також уся ця "кумахуйловська" і "жмуруковська" ФУПівська коцяпапіздота ненавидіть Петра, факт, 100%.
   
Никакой воды в Крыму не будет. Кремль только понты разбрасывает.
Если будет вода в Крыму - Кремль потеряет один из самых лучших рычагов третирования.

Так есть виновник всех Бед. Это Украина.
А с водой не будет об Украине ни воспоминаний ни проклёнов.
А зачем это надо Кремлю?

Надо что бы с каждой каплей воды в Крыму, которой нет, в сторону Украины звучали проклинания.
Захотел помыться - прокляни Украину.
Захотел попить в жару,  - прокляни Украину.
Захотел полить в огороде персик - сначала прокляни Украину.
Захотел смыть говно после себя...? А нечем! - Прокляни Украину.

Какая нафиг вода?
Не будет воды.
Шо вы суетитесь? Понты это.
Шо ещё хватает воды? Переселите россиян с Урала и Тагила в Крым.
Добавьте населения, умножьте отдыхающих.
Еще больше будет желающих проклинать Украину...а потом и убивать украинцев.
Так и я про это..Все акции,херанкции,блокады и моратории- работа в театре хуйло..Только ему на руку.И на его деньги,походу.. Если спокойно начать жить и работать с нашими гражданами что в крыму,что на донбассе- сразу не будет жупала и противопоставления. .Да ,перекрутили гайки,резьбу подсорвали,давайте чуть отмотаем и  будем жить будущей единой страной уже сегодня...Как то так.
   

Так и я про это.. давайте чуть отмотаем и  будем жить будущей единой страной уже сегодня...Как то так.
А я как раз с точностью до наоборот!!!
Никаких "отмотаем" и никаких "единой страной уже сегодня".
С россиянами никаких "единой страной уже сегодня" быть не может!

Через 3--4 поколения, то есть через 60-80 лет можно будет только начинать с ними ИЗДАЛЯ И ОСТОРОЖНО знакомиться.

Останнє редагування: 9 квітня 2021 01:41:23 від Fata Morgana
   
по каналу тіки за деньги.
А під флагом червоного хреста безплатно  (tu)

але тіки громадянам України. Тобто мають пред'явити дійсний український пачпорт та голосно сказать "Крим - це Україна"
   
Re: Резников готов поставлять воду в оккупированный Крым
Пшениця

Резников готов поставлять воду в оккупированный Крым через Красный Крест в случае гуманитарной катастрофы: "Цистернами, бочками, как угодно"
З.Ы:Саечка за испуг,порохоботы  :laugh:

Ключові фрази я виділив
Якби канал був працездатний, то дав би воду  і каналом

Саєчка тобі, мудьо
   
А я как раз с точностью до наоборот!!!
Никаких "отмотаем" и никаких "единой страной уже сегодня".
С россиянами никаких "единой страной уже сегодня" быть не может!

Через 3--4 поколения, то есть через 60-80 лет можно будет только начинать с ними ИЗДАЛЯ И ОСТОРОЖНО знакомиться.
Ну от бабло хуйло/ж2  отработал..Вазьми канхетку..
   
Кацапам залишилось лише влаштувати катастрофу
В чому вони мастаки
   
"Цистернами, бочками, как угодно"
Оце "как угодно" можна як завгодно розуміти.
"Угодно" буде РФ, щоб каналом поставляти.
Цистернами і бочками і РФ може.
   
Оскільки він згадав КПВВ, це все таки стьоб. "Як завгодно" - це наскільки можливо. А каналом вже неможливо. Ніколи.
   
Одного не розумію. Кацапи прокладають по морю тисячі кілометрів нафтогонів, а зробити водогін через Керченську протоку не можуть.    :S
   
Закон про референдум який Медведчук проштовхував все політичне життя, натяки на подачу води в Крим... Весело ж.
   
Резников готов поставлять воду в оккупированный Крым через Красный Крест в случае гуманитарной катастрофы: "Цистернами, бочками, как угодно"
Я згодний, якщо ті цистерни та бочки будуть наповнюватися з сонної артерії цього вилупка.
   
Одного не розумію. Кацапи прокладають по морю тисячі кілометрів нафтогонів, а зробити водогін через Керченську протоку не можуть.    :S
нема звідки воду брати, в краснодарському краї невистачає води самим
   
Чогось я зла зранку...
Початок гілки був від притомних людей, які розуміють навколишню реальність і контекст.
Потім набігли стурбовані переживальщики (за виключенням germ), про яких Серяк в іншій гілці добре сказав
Картину сонячного ранку псує усвідомлення, як насправді багато альтернативно розумово побудованих навколо :(
Одне мене завжди цікавило: чи воно так легше жити, чи навпаки :S
   
Мэр Херсона готов дать воду в Крым.
Я вижу пересрались уже все, кацапы даже еще не наступают.
   
Говно а не люди.
   
Одного не розумію. Кацапи прокладають по морю тисячі кілометрів нафтогонів, а зробити водогін через Керченську протоку не можуть.

Пів-козлячого рейха дровами топиться, бо газ не провели. А ви тут за мегапрожекти, на яких ані попиляти, ані спиздити, ані баксів з ойро не заробити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія