Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

Хм !  За тиждень 6 парохій  . А між іншим хід був зроблений з козирів . Драбина зі своіїм храмом . Симеон зі своїм . Три сільских парохії під контролем Дорофея . Ще одна в чернівецькій області , типо респект Єпіфаній . Ще є козирі ?
Ну можливо Софроній зі своїм храмом .....
Погана статистика , якщо без фанфар . Єпархиальний єпископ мусить переходити мінімум з 50% парафій , а він переходить з одним собором , хоч і катедральним ну плюс ще Дорофей застовбив три . Це рівень " сільских батюшок" ,  а не ієрархів
Треба якось міняти тактику , бо ви до обіцяних мною 500 парафій за 10 років ніфіга не встигните .  Гонта так взагалі обіцяв 1000.
Я ще сказав : ух ніфіга ти щедрий .
   
Рахунок став 6:0 на користь ПЦУ. І це лише початок)
І це ще не було старту (томосу)
   
бо ви до обіцяних мною 500 парафій за 10 років ніфіга не встигните

Щоб перейти треба провести збори парафій.  Ще не пройшов навіть тиждень після об`єднавчого Собору. Думаю на цих вихідних почнуть відбуватись голосування в парафіях.

зміна юрисдикції передбачає три основні кроки:

1. Скликання загальних зборів громади.
2. Ухвалення рішення про зміну юрисдикції. Для цього вносяться зміни до статуту релігійної громади, це фіксується в протоколі.
3. Протокол, список присутніх й оригінал статуту подається до реєстраційного органу Облдержадміністраці ї. Там надають свідоцтво про реєстрацію юридичної особи та реєструють у фіскальній службі як неприбуткову організацію.

Останнє редагування: 21 грудня 2018 19:18:02 від Гордій
   
Хм !  За тиждень 6 парохій  . А між іншим хід був зроблений з козирів . Драбина зі своіїм храмом . Симеон зі своїм . Три сільских парохії під контролем Дорофея . Ще одна в чернівецькій області , типо респект Єпіфаній . Ще є козирі ?
Ну можливо Софроній зі своїм храмом .....
Погана статистика , якщо без фанфар . Єпархиальний єпископ мусить переходити мінімум з 50% парафій , а він переходить з одним собором , хоч і катедральним ну плюс ще Дорофей застовбив три . Це рівень " сільских батюшок" ,  а не ієрархів
Треба якось міняти тактику , бо ви до обіцяних мною 500 парафій за 10 років ніфіга не встигните .  Гонта так взагалі обіцяв 1000.
Я ще сказав : ух ніфіга ти щедрий .

все буде добре.
В наказовому порядку їх не змусиш переходити. Така інніціатіва повинна виходити знизу. Після перереєстрації можливо додумаються створити якісь преференції для УПЦ по комунальним послугам, а для МП посилити. Потрібно якось мотивувати.
   
Погана статистика , якщо без фанфар . Єпархиальний єпископ мусить переходити мінімум з 50% парафій , а він переходить з одним собором , хоч і катедральним ну плюс ще Дорофей застовбив три . Це рівень " сільских батюшок" ,  а не ієрархів
Ху із Дорофей?
   
Щоб перейти треба провести збори парафій.  Ще не пройшов навіть тиждень після об`єднавчого Собору. Думаю на цих вихідних почнуть відбуватись голосування в парафіях.

Є якась інформація з місць , щодо підготовки таких зборів ?
Якщо вони заплановані у кількості ,  прикладом в 300 , то навіть я визнаю що це починає бути " цікавим " .
Які шанси в Симеона бути справжнім єпископом Церкви ,  а не товстомордим кон'юктурщиком відбувайлою ?
Погодься одна парохія , це рівень одного пароха . Попа , по -простому . Щойсь -то боязно за " князя Церкви " .
   
Ху із Дорофей?

Архимандрит . Ти ж знаєш , не остання фігура . Був з Симеоном на соборі .
Архимандрит як і положено був "  забеспечити"  монахами , згідно свого тітулу .
З цілого архимандрита на виході маємо три сільских парохії і жодного монаха , я вже боюсь сказати монастиря .
Ну не знаю .
   
Є якась інформація з місць , щодо підготовки таких зборів ?

Я інформації щодо кількості не маю, але тільки вчора повернувся з села з Вінницької області. Там завтра громада збирається щодо переходу. Батюшка МП проти, вже й до голови сільради вчора бігав. Не думаю, що вже завтра щось вирішиться. Можливо, організують ініціативну групу, яка буде збирати підписи, але головне процес почати.
   
З цілого архимандрита на виході маємо три сільских парохії і жодного монаха , я вже боюсь сказати монастиря .
То він без свого кляштору перейшов?
   

на хвилинку уявіть який тиск зараз йде на священнослужителів по лінії МП
   
все буде добре.
В наказовому порядку їх не змусиш переходити. Така інніціатіва повинна виходити знизу. Після перереєстрації можливо додумаються створити якісь преференції для УПЦ по комунальним послугам, а для МП посилити. Потрібно якось мотивувати.

Ну я тільки за , але ти усвідомлюєш ,  що це антиконституційно ?
Не подумай неправильно , я навіть і силовий варіант підтримав з задоволенням , бо в шашки з ними грати немає сенсу . Особливо коли вони самі ( УПЦ МП ) на конституцію чхали .
Просто для самого себе твреба усвідомлювати , що це трохи не по фен-шую .
   
То він без свого кляштору перейшов?

Без . Архимандрит без кляштору .  :laugh:
Як гіпа архидиякон без курії і канцелярії.
Пам'ятаєш як Предстоятеля ФУПу вибирали ?  :laugh:
там теж були архиєреї без єпархій , кардинали без шапок і " порочниє дєви " ( привіт Корова  :gigi: )
ФУП зріз суспільства , але ніколи не думав що цей виртуальний  " зріз " стоїть так близько до реальності .
Це лякає .
   
пока единицы, скоро счет пойдет на десятки, потом будут сотни...
Имхо, активизироваться должно после получения Томоса 6.01., вступления в силу закона о переоформлении МП
Не так после самого томоса, как после первых признаний со стороны поместных церквей.
Потому как пока что Москва своей риторикой "поместные церкви все как одна поддерживают нас в осуждении беззакония Константинополя", пока, увы, достигает определенного эффекта.
Но как только эта блокада будет прорвана (а я надеюсь, что таки будет) - ситуацию поменяется.
Рассчитываю на Иерусалимскую, Кипрскую, Албанскую, Элладскую и Румынскую ортодоксии.
   
Поки тільки Петро проводить реальну роботу по Вінниці і області. А що ж інші учасники перегонів? Ляшко у Чернігівській області, Тимошенко у Дніпропетрівській? Невже не можуть парочку громад загітувати до ПЦУ?
   
Ну я тільки за , але ти усвідомлюєш ,  що це антиконституційно ?
Не подумай неправильно , я навіть і силовий варіант підтримав з задоволенням , бо в шашки з ними грати немає сенсу . Особливо коли вони самі ( УПЦ МП ) на конституцію чхали .
Просто для самого себе твреба усвідомлювати , що це трохи не по фен-шую .

зате все по закону

"Для зміни назви та статутів закон передбачає чотири місяці з моменту набуття чинності закону. Разом з тим, профільний департамент Міністерства культури впродовж одного місяця повинен провести експертизу статутів всіх релігійних організацій, котрі підпадають під дію закону, а також проінформувати їх про необхідність внести зміни в назву і статут в письмовій формі або в газеті «Голос України».

Якщо релігійна організація не вносить відповідні зміни, її статут в частині назви стає недійсним. Як наслідок її можуть позбавити реєстрації.

В Україні законодавство не забороняє релігійним організаціям діяти без реєстрації. Однак, в такому випадку вони не матимуть права володіти та розпоряджатися майном, мати банківський рахунок, проводити господарську діяльність тощо. Правда, позбавити реєстрації можна в судовому порядку. А цей процес може затягнутися, що дасть можливість УПЦ МП законсервувати на певний період свій нинішній стан.
.....
Так, Конституція і законодавство України розділяє церкву і державу. Втім, це стосується свободи світогляду і віросповідання (ст. 35 Конституції). Навряд чи уточнення назви на це впливатиме.

Держава має право регулювати діяльність релігійних (як і інших) організацій, аби, зокрема, запобігти появі шахрайських церков або таких, що можуть завдати шкоди її громадянам.

До прикладу, законодавством заборонено в назві використовувати слово «банк» чи «страхова компанія», якщо організації не є банківськими установами чи страховими компаніями. За аналогією – закон зобов’язує впорядкувати назви російських релігійних організацій.
Тим паче, УПЦ (МП) повинна уточнити в назві свою приналежність до російської церкви, а не перейменовуватися в іншу церкву. Як от греко-католики в Росії зобов’язані називатися Російська католицька церква слов'яно-візантійського обряду.

В Західній Європі, зокрема, законодавство щодо релігійних організацій жорсткіше, ніж в Україні, каже релігієзнавець та народний депутат Віктор Єленський. Італія, Іспанія, Німеччина в своєму розвитку йшли від панування церкви до більш світської моделі життя. А пострадянські країни – навпаки. В Італії, до прикладу, існує ієрархія церков, кожна з яких має домовленості з державою. Єдині країни, де пересікання церкви і держави сприймається вкрай негативно, – це США і Франція. Хоча йдеться про втручання у виборчий процес чи серйозне регулювання церковних справ...."
   
В рпц вся надія на брехуліньку
   
Но как только эта блокада будет прорвана (а я надеюсь, что таки будет) - ситуацию поменяется.
Рассчитываю на Иерусалимскую, Кипрскую, Албанскую, Элладскую и Румынскую ортодоксии.
Элладская Православная Церковь начала упоминать ПЦУ и Епифания в диптихе.
https://www.dialog.ua/ukraine/167591_1545341687
   
В рпц вся надія на брехуліньку
Молодець - візьми чіколадку.
   
Молодець - візьми чіколадку.

Не буду виймати з вашого роту :)
   
Ну можливо Софроній зі своїм храмом .....
Дай Боже, проте не наразі. Пару днів назад мав розмову з жіночкою, яка, скажімо так, трохи знає, що там відбувається. Її слова "не перейде". Жіночка упорота до кісток. (td)
   
Элладская Православная Церковь начала упоминать ПЦУ и Епифания в диптихе.
https://www.dialog.ua/ukraine/167591_1545341687
(tu)  [ua]
   
Элладская Православная Церковь начала упоминать ПЦУ и Епифания в диптихе.
https://www.dialog.ua/ukraine/167591_1545341687
Така ніби крута і проривна новина, але крім "Діалогу" більш ніде не бачу повідомлень...
   
Не так после самого томоса, как после первых признаний со стороны поместных церквей.
Потому как пока что Москва своей риторикой "поместные церкви все как одна поддерживают нас в осуждении беззакония Константинополя", пока, увы, достигает определенного эффекта.
Но как только эта блокада будет прорвана (а я надеюсь, что таки будет) - ситуацию поменяется.
Рассчитываю на Иерусалимскую, Кипрскую, Албанскую, Элладскую и Румынскую ортодоксии.

Це аргумент . Томос , тоттаке , важливо , але вони вже готові до томоса . Це за мінус " час" -доконана реальність .
   
Така ніби крута і проривна новина, але крім "Діалогу" більш ніде не бачу повідомлень...

https://prm.ua/elladska-pravoslavna-tserkva-pochala-zgaduvati-ukrayinsku-tserkvu-v-diptihu-zvorushlive-video/

і відео як доказ, 1:50-а сек, до речі, Кирила теж згадують раніше



Останнє редагування: 21 грудня 2018 20:55:01 від Foxic
   
Элладская Православная Церковь начала упоминать ПЦУ и Епифания в диптихе.
https://www.dialog.ua/ukraine/167591_1545341687

Як що це так , то от це вже щось важить . (tu)
Якщо Варфоломій порішав з Антиохом і Александрією , можна вважати що справа зроблена .
Ієрусалим можна наразі ігнорувати , це стрьомний патріархат . 
   
щось воно вяло йде
я чесно кажучи думав що драбинко і сімеон мали більше прихильників ніж кілька сільських парохів ,якби там не було єпископ то єпископ
   
Ну, Драбинко - то лише вікаріяльний епископ-помічник та ще й під утисками. А от Симеон, як повноправний керівник епархії міг дати більше.
   
Ну, Драбинко - то лише вікаріяльний епископ-помічник та ще й під утисками. А от Симеон, як повноправний керівник епархії міг дати більше.
драбинко багато років гнув автокефальну лінію , сидів в тому кодлі і ніхто за ним не пішов
   
Якщо Варфоломій порішав з Антиохом і Александрією , можна вважати що справа зроблена .
Ієрусалим можна наразі ігнорувати , це стрьомний патріархат .
Ніби наоборот - з Єрусалимом практично порішав, Александрійський намагається однією дупою на обох стільцях сидіти, а Антиох же на контрольованій Асадом території, так що там нічого всупереч Москві не буде, на жаль.

Ну але поки що це гадання на кавовій гущі. Після власне вручення томосу будем дивитись.
Причому ортодоксії, звиклі до повсякчасної політики "і нашим, і вашим", намагатимуться робити усе якомога тихіше, "моя хата скраю".

Але навіть по отаким от відео з літургій буде ясно, хто визнав і включив у диптихи, а хто заліз язиком гундяєву в анус.
   
Грецький сайт, наближений до Патріарха Варфоломія, дав відсіч аргументам УПЦ МП проти автокефалії

Джерело - fanarion.blogspot.c om

До Його Преосвященства, митрополита Бориспільського Антонія

Ваше Преосвященство,

Перепрошуємо, однак вам необхідно взяти уроки еклезіології, а не намагатися повчати тих, хто вас навчив Православної Віри! Чи може учень навчати учителя? Де це бачено! Отже:

1. Два митрополити, ваші брати до учорашнього дня, не порушили своєї архиєрейської присяги! Після недоречного рішення Патріарха Московського розірвати канонічні зв'язки з Фанаром вони вирішили живитися від витоків джерела, а не від його потічку, який сам же і вирішив роз'єднатися з джерелом. Фанар надав Патріархію Москві, та, як відомо, під таким тиском і засобами, які було би добре не згадувати, бо це не робить вам честі. [Ці митрополити] вирішили бути з джерелом, яке вам дав Христа, однак не з вами, які [згодом] обрали шлях відречення від [витоків] джерела вашого ж існування, тобто від Матері-Церкви.

2. Митрополит Київський Епіфаній тепер має канонічне священство, оскільки був рукоположений колишнім [митрополитом] Київським Філаретом, який рукоположив і Бл[аженнійшого Патріарха] Московського Кирила. Невже разом із позбавленням сану зникає і священство? І невже її відновлення вимагає додаткової процедури чи повторного рукоположення? А чи відомі Вам рішення Першого Вселенського Собору, Сьомого тощо, про прийняття розкольників, які хрестяться в ім’я Отця і Сина і Святого Духа? Прочитайте, будь ласка! А також: ви, як і Фанар, маєте спілкування з Церквою Болгарії. Невже під час їхнього відновлення у 1945 році були знов рукоположені ті, хто був відлученим від церкви після Святого та Великого Собору 1872 року? Звісно ж ні! І чи вони надіслали листа з покаянням? Ні! Був лише [їхній] намір воз’єднатися з канонічною Церквою. Отже, чи це не подвійні стандарти?

3. Чи Ви не чули про право апеляції? Прочитайте у правильних джерелах! Особливо 9-те та 17-те правила Четвертого Вселенського Собору! Їх відновив [у служінні] Вселенських Патріарх! Навіть якщо Ви це заперечуєте, але привілеї Вселенського Престолу існують. І що [ж з ними] робити? Саме завдяки цим прерогативам ви отримали колись Патріархію.

4. Ваше Високопреосвященств о каже нам: «Для нас було би дивно й гірко, якби наші браття з Помісних Церков, які раніше приїздили в Україну до нас і ми їх приймали і співслужили з ними та мали тепле та щиросерде спілкування у Христі, тепер нас залишать та увійдуть у спілкування з розкольниками». Так ось чому Ви виявляли гостинність Вашим високим гостям? Щоби купити, таким чином, їхню згоду з антиканонічними діями, які ви чините проти Матері-Церкви? Почуйте всі, хто мав нагоду бути прийнятим у [цих] святих отців? Вони тепер від вас зажадають плату! Чи ви продасте своє сумління, щоби розрахуватися за гостинність? Історія буде судити вас достойно!

5. Це не узаконення розкольників. Це відновлення єдности. Прийміть нарешті, що єдиним уповноваженим [органом в таких питаннях] - є Вселенська Патріархія. Це буде Вам лише честю.

https://cerkvarium.org/novyny/pomistni-tserkvy/list-do-mitropolita-antoniya-pakanicha-vasha-gostinnist-do-pomisnikh-tserkov-vimagae-teper-plati.html?fbclid=IwAR2WbJgi81Dz5Q3TRMIkpiDjTNPErZcNPhG1nYNiQGm25qRFTbJEgCl0Xn8
   
На вихідних має більше бути новин про переходи. Слідкуємо)
   
Після того, як Тимошенко пролетить, процес набуде масового характеру.
   
"Новое дело —....попы разбегаются, как тараканы....." (почти по Ильфу и Петрову)
   
Це не є правда, вона має таке відношення до Одеси, як ти до балету...

Щодо Одеси - https://tyzhden.ua/History/74430
   
На вихідних має більше бути новин про переходи. Слідкуємо)
ппісля виборів буде видно тенденції
   
ппісля виборів буде видно тенденції

так, я теж з цим згодна,
бо в лавах упц фсб шириться думка, що з юлькою існує домовленість, що якщо вона стане президентом, то вона зупинить всі дії проти цієї церкви,
тому поспішати вони з цим не будуть,
а до виборів переходити будуть тільки ті, кому дійсно болить питання помісної української церкви
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія