Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

“Війни не було – це все Порошенко”: Кравчук назвав головного винуватця розрухи в Україні

Костя, то ти згоден з Леонідом Макаровичем, що війну створив Порошенко, і що вже потім ця проблема вийшла за межі національних масштабів, і в неї включилися Франція, Німеччина, Росія в якості песередників між воюючими сторонами в рамках нормандського формату? Це ж просте питання, дай відповідь! Просто напиши, згоден чи ні?
поправ цитату, я того не писав
   
Я так понял у плесени праздник.Старый маразматик это их кумир.
   
Oднaк Лeoнід Крaвчук нaгaдaв, щo Пoрoшeнкo сaм винeн в більшoсті бід Укрaїни. Сaмe він нeсe відпoвідaльність зa рoзв’язaння грoмaдянськoї війни в Дoнбaсі.

Все знают что я не сторонник Порошенко ( это так мягко сказано )
но когда один из руководителей анти майданного блока НеТак
в интервью хуйловской газете обвиняет нас в том что это мы развязали гражданскую войну ( а Порошенко действовал как президент от нашего имени освобождая Украину и мой родной город Северодонецк )
то местное беснование Зеботов еще раз подтверждает то что я писал здесь не раз и не раз за это сидел в бане
Зеботы это ватно-хуйловская мерзость
(tu)
   
хлопчики й дівчатка, ви розумієте, чому у вас репутація БРЕХУНІВ?
   
поправ цитату, я того не писав

Технічний збій. Видалив цитату. А по суті є що сказати?

То ти згоден з Леонідом Макаровичем, що війну створив Порошенко, і що вже потім ця проблема вийшла за межі національних масштабів, і в неї включилися Франція, Німеччина, Росія в якості песередників між воюючими сторонами в рамках нормандського формату?

Так, згоден / Ні, не згоден

Потрібне підкреслити.
   
Та да... И при Щербицком не было.

и при сталине в 37-м войны тоже не было

нашли блть показатель
   
как странно получаеться при коммунисте кравчуке жили лучше чем при демократическом петре
Ви з якої планети гепнулися? Де таке було, десь у Барнаулі?
   
Заспокойтеся панове хто тут косату один до одного підсилає.
Кравчучкін  на полях плуг не пер.
Здоровий дід
Невироблений
Ще дочекаєтесь за часів нових клоунів з дізельшоу коли папіредника Зє в лайно буде опускати.
Державник йопта ((

   
Проблема Порошенка, і у тому числі одна із причин, чому він програв вибори, - надмірна толерантність та демократичність. Якби він жорстко пресував позовами кожний пук у сторону брехні та репутаційних образ, то ми би бачили інший ауткам.

Йому треба негайно подати позов за образу честі та достоїнства на Кравчука. Це вже просто неприкрита і офіційна кацапська пропаганда.

Нагадую - Кравчук здав ядерну зброю. Прихильникам "Будапестського меморандуму" нікому не потрібного папірця втикати.
   
Жестко Макарыч накинул в ботоферму  :lol:

це оці прояви старечого маразму тепер називаються "накінуть на ботофєрму"?
нуну

Недалеко ви заїдете з такими накидами.
   
це оці прояви старечого маразму тепер називаються "накінуть на ботофєрму"?
нуну

Недалеко ви заїдете з такими накидами.

На жаль, Кравчук, попри вік, зберігає ясний розум. Під себе не ходить, речення будує зв'язні, пам'ять має добру. Пишу "на жаль", бо і мені хотілося б назвати це старечим маразмом, але треба називати речі своїми іменами. Це життєва позиція принципового зрадника.
   
А Костік, між іншим, з гілочки здриснув, так і не давши відповідь на моє просте питання. Як шкода. І як очікувано.
   
А Костік, між іншим, з гілочки здриснув, так і не давши відповідь на моє просте питання. Як шкода. І як очікувано.

 :laugh:

Ти б ще б запитав у нього, чий Крим і чи треба туди воду поставляти. :weep:
   
Проблема Порошенка, і у тому числі одна із причин, чому він програв вибори, - надмірна толерантність та демократичність.
Голосував за Порошенка. Коли він почав давити Садового, Саакашвілі, Шустера, намагався зірвати вибори - не став голосувати, бо проти такої толерантності і демократичності.
   
:laugh:

Ти б ще б запитав у нього, чий Крим і чи треба туди воду поставляти. :weep:

   
Голосував за Порошенка. Коли він почав давити Садового, Саакашвілі, Шустера, намагався зірвати вибори - не став голосувати, бо проти такої толерантності і демократичності.

Ну так тебе должно понравиться

Президент Владимир Зеленский раскритиковал нелояльных мэров.

В интервью "Украинской правде" он высказал мнение, что такие мэры "настроены не против нас, а в первую очередь против Украины".

"Вчера у меня был разговор с Леонидом Макаровичем Кравчуком... Не могут мэры быть против президента, против вертикали власти. Это против государства. Это чистый сепаратизм, который они прикрывают децентрализацией", - сказал Зеленский.
   
в

Цих зрадників було за що. Жаль, не додушив - ще поп"ють вони крівці з наївних українців.  :X
   
Що не кажи барига залишив після свого царювання і мародерства-найбіднішу і найкорумпованішу країну в Європі. В стані війни.з падаючою економікою.боргами. Кравчук правильно каже- рідка скотиняка.
   
А ще до Порошенка в Україні не було ні корупції, ні бідності. Це все Порошенко створив. Правда  зелейобики?

Він її продовжив.
   
Він її продовжив.

Та ти що! Невже ти не віриш Кравчуку, цьому убіленому сивиною патріарху української політики? Кравчук сказав, що це Порошенко створив корупцію і бідність, значить, Порошенко їх створив. Ти що, забув, як жирував на початку 90-х при тому ж таки Кравчукові? Невже ти не пам'ятаєш, як було добре, скотиняка ти невдячна?
   
Що не кажи барига залишив після свого царювання і мародерства-найбіднішу і найкорумпованішу країну в Європі. В стані війни.з падаючою економікою.боргами. Кравчук правильно каже- рідка скотиняка.

Та звісно! До Порошенка Україна процвітала, і зараз, вже після ньога, всі можуть бачити, як мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жирів у маслі. А при Кравчуку так взагалі кайф був! Ото, бувало, купую собі вранці пачку цигарок на базарі за 50 000 купонів, а ввечері вони вже 70 000 купонів. Це я завдяки Кравчуку кинув палити, спасибі йому!
   
как странно получаеться при коммунисте кравчуке жили лучше чем при демократическом петре
Аха, середня зарплат 5 баксів. Інфляція 1000 % в місяць. Замість грошей платять продукцією, або тим що обміняли по бартеру.
   
Аха, середня зарплат 5 баксів.

А при Петрі вона упала до 5 центів! Люди з голоду дохнуть!!!!!
   
А Костік, між іншим, з гілочки здриснув, так і не давши відповідь на моє просте питання. Як шкода. І як очікувано.
ти на моє питання відповів?
   
ти на моє питання відповів?

Моя відповідь на твоє питання напряму залежить від твоєї відповіді на моє. Отже, Костік, ще раз:

ти згоден з Леонідом Макаровичем, що війну створив Порошенко, і що вже потім ця проблема вийшла за межі національних масштабів, і в неї включилися Франція, Німеччина, Росія в якості песередників між воюючими сторонами в рамках нормандського формату?
   
Моя відповідь на твоє питання напряму залежить від твоєї відповіді на моє.
я тобі задав питання, після чого тебе почало крутити. Тож давай відповідь, і я - може - відповім на твою дурню
   
я тобі задав питання, після чого тебе почало крутити. Тож давай відповідь, і я - може - відповім на твою дурню

Це не моя дурня, не бреши. Це дурня Леоніда Макаровича. То ти згодний з нею чи ні?
   
зa рoзв’язaння грoмaдянськoї війни в Дoнбaсі.

Не Порошенко её развязал
Кравчуку негоже врать
   
Ну так тебе должно понравиться

Президент Владимир Зеленский раскритиковал нелояльных мэров.

В интервью "Украинской правде" он высказал мнение, что такие мэры "настроены не против нас, а в первую очередь против Украины".
"Вчера у меня был разговор с Леонидом Макаровичем Кравчуком... Не могут мэры быть против президента, против вертикали власти. Это против государства. Это чистый сепаратизм, который они прикрывают децентрализацией", - сказал Зеленский.
Два ідіоти.
   
Моя відповідь на твоє питання напряму залежить від твоєї відповіді на моє. Отже, Костік, ще раз:

ти згоден з Леонідом Макаровичем, що війну створив Порошенко, і що вже потім ця проблема вийшла за межі національних масштабів, і в неї включилися Франція, Німеччина, Росія в якості песередників між воюючими сторонами в рамках нормандського формату?
та в них вже зміна помінялась
тепер буде попом крутити, пости намотувати
   
Це не моя дурня, не бреши. Це дурня Леоніда Макаровича. То ти згодний з нею чи ні?
де відповідь на моє питання?
   
Кравчук очередной показал себя старой продажной билядью.
   
та в них вже зміна помінялась
тепер буде попом крутити, пости намотувати
от моє питання з першої сторінки
Де там про громадянську війну?
ви теж можете відповісти замість ссикуна дядечки лао
   
Інфляція 1000 % в місяць.
щось не пам'ятаю я такого місяця
   
де відповідь на моє питання?

Костя, окей. Зроблю знижку на твій слабкий інтелект. Ну, нездатний ти скласти 2 і 2, доведеться тобі пояснити. Отже,

Пункт 1. Із фрази "Порошенко, который вчера создал ситуацию войны, которая усугублялась и усугубляется" випливає, що війну на сході України створив Порошенко, а не Росія.

Пункт 2. Із фрази "поскольку эта проблема уже вышла за пределы национальных масштабов, поскольку в нее включены и Франция, и Германия, и Россия – напоминаю вам о нормандском формате - в этих условиях одна Украина не может справиться с задачей" випливає, що Росія відіграє ту ж роль, що і Німеччина з Францією, тобто, роль посередника в нормандському форматі.

Позаяк Росія є посередником між сторонами конфлікту, вона не є його учасником. Позаяк Росія не є учасником збройного конфлікту, то конфлікт є суто внутрішнім громадянським конфліктом, тобто громадянською війною.

Це не моя думка, але це випливає зі слів Леоніда Макаровича Кравчука.

Тепер, коли я відповів на твоє питання, повернімося до мого.

То ти, Костя, згоден з Леонідом Макаровичем, що війну створив Порошенко, і що вже потім ця проблема вийшла за межі національних масштабів, і в неї включилися Франція, Німеччина, Росія в якості песередників між воюючими сторонами в рамках нормандського формату?
   
Побратим по сдпу(0), і такое про петра :K
   
Тепер, коли я відповів на твоє питання
ти не відповів
   
Тьху, я думав тут гілка про першого президента Кравчука, а тут партсобраніє порохоботів.
І вся просякнута порохохвільськими прокльонами літньої людини один другого зліше.
Тьху ще раз  (td)
   
Тьху ще раз
мабуть приєднають, бо очікувати відповіді від платних брехунів безперспективно - їм заборонено
   
ти не відповів

Твоє питання було:

знайшов про громадянську війну?

Відповідаю: Так, знайшов.

Моє питання було:

То ти згоден з Леонідом Макаровичем, що війну створив Порошенко, і що вже потім ця проблема вийшла за межі національних масштабів, і в неї включилися Франція, Німеччина, Росія в якості песередників між воюючими сторонами в рамках нормандського формату?

Так, згоден / Ні, не згоден

Просто напиши, так чи ні. Не крути сракою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія