Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президентський "екватор" - кого оберемо Президентом України?

+++
ну так...Нехай націоналісти подолають свої партійні амбіції та оберуть єдиного кандидата, молодого, вродливого, красеня, який ще не програвав товстопузим конкурентам, тоді діло буде! Он у Харкові навіть, на виборах мера, попри кольоровану неприязнь до Свободи, націоналістів, єдиний кандидат з Нацкорпусу від патріотичних сил таки здобув пристойне місце, вигравши перед тип праймеріз.... інакше знову програють!

От коли б українські танки стояли на Червоній площі в Москві на руїнах Мавзолею, а Кошулинський приймав парад української перемоги - то за націоналістів би проголосували, а так? :acute:
   
ну так...Нехай націоналісти подолають свої партійні амбіції та оберуть єдиного кандидата, молодого, вродливого, красеня, який ще не програвав товстопузим конкурентам, тоді діло буде! Он у Харкові навіть, на виборах мера, попри кольоровану неприязнь до Свободи, націоналістів, єдиний кандидат з Нацкорпусу від патріотичних сил таки здобув пристойне місце, вигравши перед тип праймеріз.... інакше знову програють!

От коли б українські танки стояли на Червоній площі в Москві на руїнах Мавзолею, а Кошулинський приймав парад української перемоги - то за націоналістів би проголосували, а так? :acute:

Ніфіга з того не буде. Свобода має своїх виборців. А всілякі нацкорпуси і ПС занадто радикальні. За жодного з них маси не проголосують. Свободівці є мери в 3-х обласних центрах. Все там супер,Я б за представника НК чи ПС не прголосував би ніколи.
   
Ніфіга з того не буде. Свобода має своїх виборців. А всілякі нацкорпуси і ПС занадто радикальні. За жодного з них маси не проголосують. Свободівці є мери в 3-х обласних центрах. Все там супер,Я б за представника НК чи ПС не прголосував би ніколи.
Знаєте, для з'ясування перспектив і конфігурацій слід провести опитування щодо ймовірних кандидатур та програмних засад, аби не витрачати гроші на вибори задарма, особливо президентські, слід знати свої реальні, а не вдавані перспективи, і від цього танцювати
   
Понаписывалитв кандидаты кого не лень а Кличко нету.
   
Понаписывалитв кандидаты кого не лень а Кличко нету.

Доречі так.Думаю він піде.
   
Понаписывалитв кандидаты кого не лень а Кличко нету.
Не хочу. він мер Київа, колись Омельченко так балотувався в президенти, у Києві 70%;, а по Україні - 2%, бо крім Києва він ніде не популярний....Так і з Кличко буде, тому не вставив, бо прогнозовано....
   
Доречі так.Думаю він піде.
А навіщо, йому й мером добре?)
   
свиня перемагає на фупі..значить ніяких шансів
:lol:
   
:lol:
(tu) ага, ще за часів Ющенка, коли той у другий тур з Янеком не вийшов, а тут був на піку!)
   
А навіщо, йому й мером добре?)

Ну він ж анонсував відновлення партії Удар. Значить навряд чи з Порохом піде.
   
Ну він ж анонсував відновлення партії Удар. Значить навряд чи з Порохом піде.
А Удар нікуди й не дівався, принаймі в Києві, а от у регіонах його  підзабули, це точно...

Останнє редагування: 3 грудня 2021 17:47:55 від Компанійська варта
   
Переможе Зеленський.
На жаль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія