Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зброя для чайників: відеокурси, документація та user manuals

Артилерістам, вивчить будь ласка кацапську програму. Вони цим користуються, регулярно апдейтять:  122-Блокнот (Арт Блокнот).
https://www.androidlist-russia.com/item/android-apps/579270/122-note/

https://t.me/aa_notes_k



   

КУРС СТРІЛЬБ ЗІ СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ І БОЙОВИХ МАШИН КРП 03.032.056-2016(01)

https://drive.google.com/file/d/1XQ_Kc9hrehDMIlM83gMvWxosYcw0TPCI/view?usp=sharing
   
Правила окопної війни

   
Гарна порада для тих, хто має справу із набоями калібру 5.56 від Олександра Св"ятова (Alex Saint). Там весь канал дуже цікавий та корисний. Рекомендую

   
Гарна стаття від розумних людей

Многодоменные операции: что показала война в Украине и противостояние с ХАМАС в Газе

https://focus.ua/voennye-novosti/621968-mnogodomennye-operacii-chto-pokazala-voyna-v-ukraine-i-protivostoyanie-s-hamas-v-gaze
   
Кацапские рекомендации по маскировке траншей.

Пилотам - бомберам и разведке на Мавиках - быть в курсе, что такое вскоре будет на стороне кацапов.

Есть такая типовая задача - маскировка перемещения людей по траншеям и их наличия на конкретных участках этих траншей. Траншею противник видит. Спрятать фортработы можно, но сложно. Если вы этого не делали изначально, то задним числом вешать над траншеей, обрамлённой полутораметровыми контрастными по цвету брустверами из вынутого грунта, маскировочные сети бесполезно. Чтобы не дать противнику наблюдать перемещение людей по траншее, вешаются обычные сети затенения. Дешёвые, машинной выделки, массово доступные в продаже по не самым спекулятивным ценам. Два слоя плотной сети затенения - и не видно, есть под ней кто-то или нет.

Маскировочная сеть, она для другого, если что. Чтобы замаскировать то, что противник может не заметить. Или для того, чтобы старыми сетями не по сезону "непреднамеренно" демаскировать ложную позицию, на которую противник выкинет кучу снарядов или "Химарь", чтобы в итоге удовлетворённо хмыкнуть, когда там загорится несколько старых покрышек, набитых негожими в работу порохами.   
   
FPV. Перші вправи пілота FPV

   
"Переніс сюди з іншої гілки, шоб не забулося з часом"

Вже рік ми знаходимо на Орланах GPS трекери, які передають координати через мережу мобільного зв'язку.

Зараз будь-який піхотинець знає, скільки коштує Орлан і багато хто не здає їх, як належить, а ТЯГНЕ ДО СЕБЕ НА ЗБЕРIГАННЯ.

Якщо не зняти цей трекер, Вас відстежать та знищать.

Я не зможу переконати Вас здавати трофеї, але ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЙ, ЩО РОБИТЕ.

t.me/serhii_flash/2142

   
Поради дроноводам

Згідно Мадяру кацапські БТРи дуже погано займаються після підриву.
Згідно хлопцям з Омегі, Тайфуни також не дуже добре горять, якшо іх бити мілкими фугасками. та навіть мілкими кумулятивами.
Але
Згідно думки хлопців з 129 ОБ ТРО це все треба не бити а палити. Тоді все буде так як відьма каже.
Мораль: вибирайте бімбу під задачу. Користуйтесь запальними де є можливість.
По квадратних БЧ на "терміті" шо по 450грн продають є прикрі неспрацювання. Будьте обережні купуючі те.

Безпечного та вдалого полювання!


   

Такий не хитрий дрон-детектор з можливісттю віддаленого вмикання перешкод на базі TinySA викотив ворог.

Детектор-сигнализатор БПЛА «Дроноскоп-3»

«Дроноскоп-3» - ручной прибор для сигнализации о приближении БПЛА и определения направления(пеленгации) на БПЛА малых и средних размеров. Например, все дроны компаний DJI, Autel и FPV дроны камикадзе.

Дроноскоп-3 может использоваться для:
1. Звуковой сигнализации о приближении БПЛА и FPV дронов;
2. Для определения направления и примерной дистанции на дрон совместно с антидроновыми ружьями;
3. Как простое средство РЭР для определения примерного пеленга на любые источники радиоизлучения в рабочем диапазоне частот.

Принцип работы прибора – прием радиосигнала (видеопотока) от БПЛА, детектирование по уровню радиосигнала во всех стандартных диапазонах частот дронов. При обнаружении БПЛА прибор подает звуковой сигнал и показывает уровень сигнала (пропорционально дистанции до БПЛА) в виде вертикального индикатора на соответствующем диапазоне. Прибор определяет приближение БПЛА при отсутствии помех на дистанциях до 2 км в диапазонах до 5.3 ГГЦ и до 500 м на диапазоне 5.8 ГГЦ. Дальность обнаружения зависит от помеховой обстановки и мощности передатчика

Из новинок:
- Собрали по заказу парней новый прибор для удаленного управления реле (например постановщики помех)  на основе технологии LORA 433 МГЦ:
- 5 каналов управления с обратной связью, и подтверждением включения реле. Дальность до 3000 м
- Реализована и протестирована следующая версия Дроноскоп-3Р (реле).  Версия прибора имеет встроенное  реле на 30А и автоматически включает нагрузку, например купол при обнаружении дрона на настраиваемое в конфигурации время.  Можно комплектовать направленной и всенаправленной антенной.


   
Я вище розповідав про плащі від термо пристроїв, як зробити, та як вони працюють.
Ось живий приклад очима снайпера. Доречі рекомендую вам підписатись на канал. Дуже атмосферний.



Останнє редагування: 4 лютого 2024 18:07:46 від Вуйко_З_Онтаріо
   
Порівняння ліхтарів:

Streamlight Sidewinder Compact 2, та його російський «аналог» з комплекту «ВКПО Ратник» ФЕС 6э2.

https://telegra.ph/L%D1%96htar%D1%96-Por%D1%96vnyannya-09-21
   
Ворожі технології

Комплектації МіС-35

"Базова" ~4350$
Підійде для тих, у кого вже є виносні ретранслятори відеолінка fpv-дронів і немає потреби в транспортувальному кейсі.

" Стандарт " ~5140$
Для тих хто хоче отримати повний набір необхідних компонентів комплексу.

"Стандарт + " ~6345$
До повного набору компонентів додається тепловізійна камера для польотів. Таким чином МіС-35 поєднує переваги fpv-дронів, мавиків та "баби-яги".

   
Новини сучасного ППО

Силы территориальной обороны сообщили (), что с начала полномасштабного российского вторжения Украина реактивировала более 30 тысяч (!) пулеметов "Максим" со складов. Тероборона отмечает, что благодаря водяному охлаждению эти пулеметы могут вести безостановочный огонь не перегреваясь, что делает их крайне полезными при перехвате иранских дронов-камикадзе типа Shahed.

Впечатляющая карьера для оружия, изобретенного еще в позапрошлом веке. Естественно, применять его по-старому, как пехотное оружие, в данный момент является проблематичным - бойцы с пулеметом такого веса не смогут быстро менять позиции и окажутся уязвимыми в условиях массового применения БПЛА. Однако установка "Максимов" на пикапы и появление новых целей типа "шахедов" сделало это оружие снова актуальным.

   
Программа Replicator: как создать рой дронов и какие миссии он будет выполнять

https://focus.ua/voennye-novosti/626843-programma-replicator-kak-sozdat-roy-dronov-i-kakie-missii-on-budet-vypolnyat
   
Консолідована інформація по дронах. Хлопці зробили велику роботу.

https://hackyourmom.com/category/drony/
   
https://bulgarianmilitary.com/2023/02/28/ukrainian-uavs-use-a-british-rdx-based-pe8-plastic-explosive/

До чого це я? Пілоти ЗСУ, смикайте штаб та службу забеспечення. Британія відновила постачання PE8 в Україну.
   
Що необхідно для змін на фронті: компетентний аналіз від генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка

Буквально напередодні мав змогу коротко поспілкуватися із заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Іваном Гаврилюком. Зловити Івана Юрійовича зараз дуже важко. Заступник МО не став уникати відповідей і з витримкою відповів на все те, що мене цікавило на той момент, пише військово-політичний аналітик Олександр Коваленко, повідомляє Інформаційний навігатор.

Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк розповів про результати перемовин щодо нових пакетів військової допомоги Україні від деяких європейських країн, «гарячі» запити з фронту, вихід із ситуації щодо дефіциту снарядів, можливості Сил безпілотних систем у майбутньому та про деякі новинки ОВТ.

Як відомо, під час вашого нещодавнього робочого візиту до Норвегії, Швеції та Німеччини підіймалась низка досить гострих питань, щодо постачання деякої номенклатури озброєнь Україні, в умовах вимушеного, гострого дефіциту. Чи можете Ви, Іване Юрійовичу, поділитися інформацію щодо результатів низки цих візитів?

Народи цих країн зробили вже багато для того, щоб наше військо було сильнішим у боротьбі з агресором. Під час перемовин наші партнери вкотре запевнили, що підтримуватимуть нас і надалі. З представниками урядів цих країнами предметно говорили про нові пакети військової допомоги для Сил оборони України, про навчання наших воїнів за окремими спеціальностями, про двостороннє військово-технічне партнерство націлене на довгострокову підтримку нашого війська. Надання допомоги з боку союзників сьогодні та у середньостроковій перспективі є дуже важливим для підвищення спроможностей нашого війська на фронті та розбудови нашого ОПК.

Європейські компанії виробляють високотехнологічну зброю, яка дуже потрібна Силам оборони України. Ми зацікавлені в отриманні зброї для своїх потреб у підприємств ОПК європейських країн та у створенні спільних підприємств для виробництва окремих зразків ОВТ на українській території. Дуже важливо, що, наприклад уряд Норвегії відкрив для України можливість купувати зброю напряму у підприємств норвезького ОПК.

За результатами перемовин з європейськими партнерами досягнуто важливих для України домовленостей. Деталізувати не можу. Будь-яка допомога, надана партнерами, важлива для України, але зараз ми найбільше потребуємо зброї і боєприпасів.

Впевнений, що комплексні зусилля наших союзників дозволять стати Силам оборони України потужнішими. У нас є багато прикладів того, як невеликі країни, роблять велику справу щодо підтримки України під час війни з російським агресором. До прикладу, уряд Норвегії ще торік ухвалив програму Нансена, яка передбачає багатомільярдну допомогу Україні як військову, так і гуманітарну. Цей пакет допомоги – безпрецедентний, оскільки є найбільшим в історії Норвегії за обсягом допомоги країні, що перебуває у стані війни. Програма Нансена передбачає виділення Україні 75 мільярдів норвезьких крон (понад 260 мільярдів гривень) протягом 2023–2027 років. Важливий факт, програму названо на честь лауреата Нобелівської премії миру Фрітьофа Нансена в пам’ять про його видатну гуманітарну діяльність в Україні сто років тому.


Останнє редагування: 16 лютого 2024 21:29:53 від Вуйко_З_Онтаріо
   
Але, правда у тому, що російська армія за інтенсивністю артилерійського вогню як переважала так і переважає Сили оборони України. Відомо, що Росія намагається збільшити виробництво боєприпасів й вийти на обсяги виробництва до 2 мільйонів пострілів на рік. Окрім іншого, вона не припинить замовляти боєприпаси у Ірана, Північної Кореї, та намагається знайти ще постачальників зброї та БК. Водночас, можливості українського ОПК ще не можуть повністю задовольнити усі наші потреби. Минулого тижня Високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель повідомив, що ЄС надасть Україні один мільйон боєприпасів до кінця цього року, хоча до того були й інші, більш песимістичні заяви. А нам потрібно значно більше боєприпасів й вже не просто сьогодні, а учора! Тож запитання, який Ви бачите вихід із ситуації?

Так,з огляду на ситуацію на фронті, нам дуже важливо посилити вогневу міць Сил оборони України. Більше снарядів — більше можливостей на полі бою. Дефіцит снарядів впливає на спроможності нашого війська та, зрозуміло, змушує вносити корективи у наші плани.

Щодо постачання боєприпасів. Треба розуміти, що Україна отримує снаряди не лише від ЄС. Ми отримуємо зброю від наших партнерів у рамках Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайну», двосторонніх домовленостей з окремими країнами. Також ОВТ для ЗСУ закуповується у світових виробників за кошти спеціальних фондів, створених нашими західними партнерами. Значну частину озброєння та техніки для ЗСУ постачають вітчизняні виробники. Ми нарощуємо власне виробництво боєприпасів різних номенклатур, плануємо виробляти окремі зразки снарядів разом із західними компаніями. Але, об’єктивно сьогодні Україна ще залежна від військової допомоги країн-партнерів, приміром, щодо постачання снарядів 155-мм.

Причини певної затримки постачання необхідної військової допомоги, зокрема боєприпасів, від наших партнерів різні. Виробнича базаОВТ має певні ресурсні та виробничі обмеження. Європейські виробники ОВТ після завершення «холодної війни» впродовж тривалого часу не отримували великих замовлень. Схоже, окрім росіян, ніхто не готувався до довготривалих війн. А розгін виробництва, розгортання нових можливостей – процес не одномоментний. А ще зважте на те, що нинішня війна наймасштабніша з часів Другої світової війни і потребує величезних ресурсів.

Чи вдасться нам досягнути паритету у наявності артилерійських снарядів з російськими окупантами?

Російська армія має кратно більше ресурсів, озброєння — це факт. Військові витрати Кремля встановлюють нові рекорди. Ми не можемо рівнятися з росією за економічними ресурсами, потужністю оборонної промисловості, обсягами виробництва озброєнь. РФ накопичувала озброєння десятиліттями. Ми не можемо змагатися з росією за кількістю снарядів, танків, солдатів. Але ми можемо отримати перевагу на полі бою за рахунок високотехнологічної зброї. Арифметика війни зрозуміла: для досягнення визначених цілей на полі бою потрібна або кількісна перевага, або технологічне домінування. Багато зразків ударних систем дальнього радіусу, артсистем іноземного виробництва наданих Україні продемонструвала свою ефективність на полі бою та перевагу над російськими зразками.
   
Ця війна показала, що маючи технологічну зброю та добре навчене військо можна завдавати поразки навіть переважаючому за кількістю солдатів та техніки противнику. Я маю на увазі арсенал такої зброї, як високоточні ракети та артилерійські снаряди, роботизовані безпілотні платформи, засоби радіоелектронної боротьби та розвідки тощо.

До прикладу, коли ми маємо достатньо далекобійних високоточних боєприпасів, це дозволяє нам постійно завдавати ударів по тилових базах ворога, максимально ускладнювати постачання боєзапасів, а значить – знижувати потенціал їхніх передових підрозділів, у тому числі, артилерійських.

Також звертаю увагу, що артилерійські системи, передані нашими партнерами, мають більшу дальність і кращу влучність стрільби. Похибка під час стрільби з артсистем натівського зразка не перевищує 10 метрів. Так, росіяни переважають нас у кількості артилерійського озброєння, боєприпасів, але наші артилеристи більш результативні за меншої кількості використаних снарядів. За рахунок сучасних засобів, ми маємо перевагу у контрбатарейній боротьбі, про що свідчить знищення вже майже 9500 артсистем агресора. Але для того, щоб отримати перевагу на фронті за рахунок технологічної зброї, нам потрібно її значно більше, і за широкою номенклатурою.

Дуже показовим прикладом ефективного застосування сучасної зброї є нинішня ситуація у Чорному морі. Не маючи кораблів, які могли б протистояти бойовому потенціалу Чорноморському флоту, ми завдали ворогу сучасними засобами, зокрема надводними безпілотниками, дуже відчутних втрат на морі. Нам вдалося вразити понад 20 російських кораблів. Це унікальний досвід Сил оборони України світового масштабу.

Тобто, Ви вважаєте, що дефіцит снарядів можна компенсувати, наприклад, безпілотниками?

Досвід російсько-української війни свідчить, що сучасна артилерія відіграє одну з ключових ролей на полі бою. За статистикою, більшість втрат ворога в бойовій техніці й живій силі — саме на рахунку ракетників та артилеристів. Відтак, посилення артилерійського потенціалу автоматично збільшує наші можливості на полі бою. Але важливо говорити про підвищення спроможностей Сил оборони України у комплексі.

Суттєві зміни на фронті можливі, якщо у Сил оборони України будуть у достатній кількості літаки, снаряди для далекобійних артсистем, РСЗВ, ракети ATACMS, Storm Shadow/SCALP EG та інше сучасне озброєння та техніка. І, звісно ж, БПЛА різного призначення.

Очевидно, що сьогодні роль БПЛА зростає. Безпілотники виконують широкий спектр завдань – від розвідки та дистанційного мінування, до коригування вогню та завдання ударів по цілям. Це факт. Але не можна стверджувати, що вони зможуть цілком замінити артилерію. Хіба що частково, у контексті виконання певних завдань. Адже FPV дрон не здатен завдати такого потужного удару, який був би еквівалентним артилерійському снаряду великого калібру. Артилерія, як окремий інструмент війни, виконує притаманні лише їй бойові завдання: ведення загороджувального вогню, знищення скупчення ворожої техніки, добре укріплених районів на відстанях кількох десятків кілометрів тощо.

У порівнянні з артилерією дрони мають свої переваги, зокрема, багато моделей дешевші за високоточні артснаряди. Водночас, для БПЛА «стіна» електромагнітних імпульсів часто стає нездоланною перешкодою. А ще, робота багатьох дронів є залежною від низки зовнішніх, природніх факторів.

Важливо говорити про комбіноване використання БПЛА в бою. Безпілотники суттєво підсилюють артилерію, коли, наприклад, «підсвічують» ціль, коригують вогонь у режимі он-лайн і тоді арта стає ефективнішою, менш затратною з точки зору витрат снарядів.
   
Також важко переоцінити роль безпілотників у контексті виконання певних завдань розвідки, точкового ураження сил противника, розмінування, логістики переднього краю тощо. Тому нам потрібно більше і снарядів, і БПЛА, і роботизованих систем у цілому.

Окреме, надважливе питання – більше підготовлених воїнів, здатних уміло застосовувати сучасну зброю.

На вашу думку, створення Сил безпілотних систем зможе суттєво підвищити спроможності нашого війська?

Рішення Президента України про створення Сил безпілотних систем продиктоване реаліями війни, значенням безпілотників на фронті.

Нині підрозділи безпілотників є не лише в артилерії. Тепер цей досвід буде швидше масштабуватися на всі роди та види військ. Створення Сил безпілотних систем, це важливий крок, який може дати потужний імпульс для підвищення спроможностей Збройних Сил України. Це поштовх до подальшої активної інтеграції безпілотних систем у загальну систему озброєнь. Адже у Силах безпілотних систем передбачається використання повітряних, морських та наземних систем.

При цьому маю сказати, що ефективність підрозділівСил безпілотних системзалежать від багатьох чинників, зокрема наявного озброєння – безпілотних систем різних типів, боєприпасів, систем протидії ворожим РЕБ, налагодження їх серійного виробництва, системи підготовки кадрів тощо.

Розвиток Сил безпілотних систем може інноваційно підтягнути все військо, щодо нових технологій, нових засобів ураження, нових тактик застосування військ. У такий спосіб ми зможемо з вами спостерігати нові зміни у сучасній війні – від тактичних до доктринальних. Сили безпілотних систем можуть бути нашою асиметричною відповіддю на кількісну перевагу агресора за багатьма видами озброєння.

Завдання наших інженерів, виробників БПЛА, роботизованих систем, щоб роботи поступово все більш мінімізували участь людини на полі бою. А це дозволить зберегти життя і здоров’я українського військовослужбовця. Передбачаю, функціонал роботизованих систем буде швидко розширюватись. Роботизація є одними з перспективних напрямків розвитку збройних сил у наступні десятиліття.

Ми цю роботу вже розпочали.

Чи можете розповісти про те, які зразки техніки чи озброєння можуть незабаром підсилити наше військо? Звісно ж, в межах дозволенного.

Вітчизняні виробники ОВТ нині активно працюють над підсиленням спроможностей нашого війська. Незабаром ЗСУ можуть отримати певні новинки ОВТ, зокрема нові безпілотники різного призначення, системи РЕБ, спеціалізовані транспортні засоби, САУ, міномети, вітчизняного та іноземного виробництва. Працюють вітчизняні зброярі над модернізацією та виробництвом чималої лінійки ОВТ, зокрема ПТРК, нових боєприпасів до гранатометів та вогнеметів, системами, які мають підвищити скритність роботи ППО тощо. Більше говорити я не можу, це дуже чутлива інформація. Нехай першими про ефективність наших новинок дізнається наш ворог.

Під час війни технології завжди перебувають в площині особливої конкуренції. Так, повторюю, рф має перевагу в ресурсній базі. Вони мають підтримку певних країн з їхньою технологічною базою виробництва ОВТ. Ми вже знаємо приклади поставок озброєння з Ірану та Північної Кореї. росіяни максимально розкрутили потужності власного ВПК. Вони женуть кількість. Ми ж робимо ставку на якісну перевагу. На технологічну перевагу. Нову тактику застосування зброї. На нешаблонні командирські рішення, на умілі дії наших воїнів…
   
Новий запальний боєприпас до дронів

ТТХ, вартість та замовлення за посиланням:

https://forms.gle/zAWBpnw23JkCi6v28


Рекламне відео тут:
   
Всім кого це стосується. Бомбічні наземні станції та ретрики.
Перевірені часом та Авдосом. Правда черга  - пара місяців, але воно того варте.

@toro_ukraine

   
ВСІМ УВАГА!
У кацапів з"явився дуже потужний індивідуальний РЕБ.
Наші спеціалісти на сьогодні не мають протидії проти цього страшного девайсу.



   
За знищену російську техніку планують виплачувати премії

У Верховній Раді хочуть ухвалити такий законопроект.


Встановлено такі розцінки:
▪️Танк - 200-370 000 грн;
▪️Самохідна артилерійська установка або реактивна система залпового вогню – 200-370 000 грн;
▪️Бойова машина десанту або піхоти, бронетранспортер, командно-штабна машина, артилерійська система - 30-100 000 грн;
▪️Інші броньовані автомобілі або вантажівки - 10-30 000 грн;
▪️Зенітно-ракетний комплекс - 200-370 000 грн;
▪️Радіолокаційні системи засобів протиповітряної оборони - 200-370 000 грн;
▪️Засіб контрбатарейної боротьби – 30-150 000 грн;
▪️ Засіб радіоелектронної боротьби – 30-150 000 грн;
▪️Беспілотник-розвідник або ударний БПЛА - 30-100 000 грн;
▪️Крилата та балістична ракета - 100 000 грн;
▪️ Літак – 500 000 грн;
▪️ Військовий вертоліт – 300 000 грн;
▪️Комплекс далекого візуального спостереження - 30 000 грн;
▪️Військовий корабель - 300-500 000 грн;
▪️ Засіб радіоелектронної розвідки – 30-100 000 грн.

Типове зображення Українського пілота БПЛА у 2025му році


   
Тестували РЕБи.

Lander Donate FPV - працює
https://lander.kiev.ua/okopnyi-reb-lander-donate-fpv-mavic-5ch/

sky wiper omni 750МГц - цей ні.
https://livefiringshow.com/project/nt-servise/

Мораль: Купуй Українське.
   
Детальний огляд та інструкція використання оновленої поточної версії Наземної Станції Partyphone v1.1.

Перші зразки вже були відвантажені на фронт. Ми б з задоволенням робили більше і активніше, але нажаль маємо певні обмеження по комплектуючих.

Основне чого ми хочемо досягти, відправити весь навісний монтаж в минуле. За ціль ми ставимо зробити тупу техніку розумною, відкрити можливості додаткового функціоналу.

Найближчим часом ми отримаємо перші друковані плати і темпи виробництва будуть швидші.

Черга сформована і достатньо велика, поточні замовлення можна очікувати близько місяця. Чергу розширювати ми не плануємо, тільки в середині підрозділів які вже експлуатують наші станції. Як тільки ми розвантажимось і будемо приймати наступні замовлення - повідомимо окремо. І це вже буде точно наступна версія, яка частково описана в відео.

P.S.: так хлопці, всі старі системи ми з часом зможемо оновити).


https://t.me/toro_ua

   
Думка кацапів відносно питання дробовика проти дрона.

   
Полк Кастуся Калиновського починає виробництво мінометів

   
Правила використання турнікету за пів хвилини

   
Від Мадяра для поширення в усі військові юніти!

Проект Анти-фпв у діі.
Ворог визнає низьку ефективність застосовуваних фпв-дронів в околицях Кринків. Звісно, втратити ~3000 дронів на невеличкій смузі- чутливо. Нехай далі пітніють, ми заряджені no limit.

Не буду публічно вдаватися у подробиці і тонкощі створеного нами на плацдармі щита, що виявляє всі ті фпв і знищує близько 77% з них. Працюємо над збільшенням відсотку подавлених дронів  (то вже засоби РЕБ) відносно виявлених, хоча очевидно, що абсолютного значення тут не досягти.

‼️Підкреслюю вкотре: вся смуга фронту має бути у короткі терміни закрита сотнями екіпажів РЕР-радіоелектронної розвідки. Практичний досвід вказує, що це ефективний спосіб виявлення ворожих дронів та організації взаємодії з РЕБ з метою їх подальшого знищення.
*162 оператора РЕР  з 81 військового підрозділу ЗСУ вже навчено, забезпечено комплексами РЕР і виведено на різних ділянках фронту.
Все обладнання побудоване у майстерні Птахів Мадяра з комплектуючих, придбаних за Народні кошти.

‼️Інфо для військових: 414 ОБУБАС переходить в режим посилених збірки комплексів РЕР «Кулібін» і навчання операторів з заявлених підрозділів ЗСУ.
     •250 комплексів РЕР та 500 навчених операторів- наша амбітна мета протягом квітня-травня 2024 р.
     •термін навчання - 48 годин
     •заявки на навчання та отримання комплексу РЕР - на почту: 414badabum@gmail.com
    •у заявці повна назва конкретного підрозділу, ПІБ та контактний номер (на листи не відповідаємо; лише живе спілкування).

Увага: НЕ ЙДЕТЬСЯ про ЗБІР КОШТІВ !!
   
Всім кого стосується!

Каталог компанії Сталеві Шершні



Форма замовлення продукції

https://forms.gle/Hokkoz6SfSvXyfvMA
   
На форумі хтось викладав мануал по зборці та експлотуванню  прилада моніторингу кацовских бпла. Я хочу робить таки комплекти. Повністю збірка. Маленький лептоп, приймач антена, аккум та сонячна батарея. Все це у ящику.  Але е питання. Розробник у своему ТГ не відповідає. Е тут , хто в темі?  Все це працює на софте SDR. Хтось щось подібне збірав, чі працював з цім софтом?
   
хінт для подібних станцій. В якості комп"ютера брати бувші у використанні Microsoft Surface Pro починаючи з другого покоління на I5-I7 процах. (ніяких Atom, Intel Core)
   
Посібник по мінам.
Khorne Group рекомендую, а вони знають за справу.





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія