Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ультиматум Украине оказывается был передан позавчера ;o

когда и кто об этом сообщил?
было бы здорово..но думаю это тоже фейк.
Видишь как происходит, ты очень быстро поверил кацапам и создал тему, но тема где Украина выглядит в нормальном свете у тебя включает сразу критическое мышление )))
   
Йух им а не воду
   
типа макрон должен на днях все объявить зеленскому лично...требование кацапов

Коли та зустріч?
   
Йух им а не воду
Думаю так и будет.
   
Соловей - хитросделанный п.издун, делающий гешефт на своих фантазиях.
И, насколько я понял, этот одмерал СВР - такой же п.издун. Последний месяц выдавал какую-то постную куйню про какие-то сраные махинации, когда хуйло бряцало железками и стягивало войска.
А все потому, что никакой реальной инфы у него нет. Все происходит очень быстро и проверится на подтверждение тоже очень быстро. Поэтому какой-то нейтральный понос в критический момент. И Соловей такой, типа, мне сказали про ультиматум насчет воды. Прям только про это сказали, а про все остальное, касаемо медведчука - ни-ни.
Я такой очевидный инсайд и сам легко озвучу.
   
Или даже еще хуже, у этого лисого педераста соловушки задание отвлекать народ сплетнями о скопычивании хуйла. чтоб расслабились и спокойно надевались на кукан в ожидании проплывания трупа хуйла.
   
У хуйла саркома, ему жить осталось три дня(С) :gigi:
   
Я уже, когда на эту говорящую залупу смотрю, рука, цуко, непроизвольно сжимается в кулак, чтобы дать в эту п.издливую рожу.
   
позавчера бьіло воскресенье
   
У хуйла саркома, ему жить осталось три дня(С) :gigi:
Саркоме три года..
   
Саркоме три года..
Больше. она такая вся постоянно-вялотекущая. :gigi:
   
В кловуна залишається лише один вихід. зробити як Меркель. Відмовитися..."на таке не можу піти -йду у відставку. нехай це питання вирішує новий президент."
   
У хуйла саркома, ему жить осталось три дня(С) :gigi:
у хуйла саркозі
   
В кловуна залишається лише один вихід. зробити як Меркель. Відмовитися..."на таке не можу піти -йду у відставку. нехай це питання вирішує новий президент."

ага, і передати макрону, нехай віддасть ті срані 3 млрд хуйлу, щоб той на них збудував опріснювачі
   
В кловуна залишається лише один вихід. зробити як Меркель. Відмовитися..."на таке не можу піти -йду у відставку. нехай це питання вирішує новий президент."

Це був би його найрозумніший в житті поступок...
   
В кловуна залишається лише один вихід. зробити як Меркель. Відмовитися..."на таке не можу піти -йду у відставку. нехай це питання вирішує новий президент."
Ага. Передаю булаву любимцу народа - Пэтру Олэксийовычу. :lol:
   
Ага. Передаю булаву любимцу народа - Пэтру Олэксийовычу. :lol:
Може прийняти ультиматимум. Втрачає будь-яку легитимність. Тупіцький за порушення присяги має відправити кловуна у відставку.
   
Кадри до ФСБ або ГРУ призначаються дуже просто - наказом (х)уйла та йому подібних!
А як назначити(инклудіть) до опозиції свого чела!? Як виявилося також дуже просто, на прикладі Валерія Солов'я ми бачемо, що для початку йому треба дозволити говорити на владу все, що завгодно, потім його звільнити   з вкусняшної посади, потім знову дозволити гнати на владу все, що завгодно, потім воно почне відробляти!
   
Президент США Джо Байден вирішив повністю вивести американські війська з Афганістану, що залишилися в країні, до 11 вересня 2021 року.

Джерело: Reuters з посиланням на високопоставленого представника американської адміністрації

Деталі: Очікується, що держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр оборони США Ллойд Остін про це поінформують союзників по НАТО в середу в Брюсселі.
   
Фейгин тот как-бы понятен. Потерял адвокатскую практику, так замутил и раскручивает  ю-тьюб-канал, который его нерлохо кормит.
Никаких инсайдов не начесывает, в основном дает говорить гостям, а если сам говорит, то двумя словами можно описать как "хуйло-хуйло".
Тут как-бы не видно прямой эфэсбэ-щины, но, надюху Украине таки впарил. Хотя, хз, могли его поюзать и втемную.

Останнє редагування: 13 квітня 2021 22:05:11 від Serg A
   
Може прийняти ультиматимум. Втрачає будь-яку легитимність. Тупіцький за порушення присяги має відправити кловуна у відставку.
Та ясен пень. Без Лексеича не разрулить. Он позвонит другу Байдену и ультиматум отменят. B-)
   
подача води в крим, це ресурс для укріплення військової раша присутності в криму, на заході це розуміють, тому ніхто на такий ультиматум не погодиться
   
Президент США Джо Байден вирішив повністю вивести американські війська з Афганістану, що залишилися в країні, до 11 вересня 2021 року.

Джерело: Reuters з посиланням на високопоставленого представника американської адміністрації

Деталі: Очікується, що держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр оборони США Ллойд Остін про це поінформують союзників по НАТО в середу в Брюсселі.
   
В кловуна залишається лише один вихід. зробити як Меркель. Відмовитися..."на таке не можу піти -йду у відставку. нехай це питання вирішує новий президент."

Так його бєня і відпустить  :butcher:
   
подача води в крим, це ресурс для укріплення військової раша присутності в криму, на заході це розуміють, тому ніхто на такий ультиматум не погодиться

Щось здається шо вони так далеко вже й не думають... "умрі ти сегодня а я завтра"
   
Так його бєня і відпустить  :butcher:

ну, заплатить неустойку, людина небідна, батя не дасть збрехати
це ж контракт, а не рабство якесь )
   
Відставка прихильники певної політсили в цій ситуації це ще гірше ніж він на троні  :lol:
   
Так його бєня і відпустить  :butcher:
Тоді нехай макрону дзвонить. Тіпа війна на носі.всі зустрічі переносяться на невизначений термін. а Беня заникає бубочку-щоб дурень з переляку нічого лишнього не підписав.
   
Відставка прихильники певної політсили в цій ситуації це ще гірше ніж він на троні  :lol:
ти проспорив, шо ти робиш на форумі?
   
Відставка прихильники певної політсили в цій ситуації це ще гірше ніж він на троні  :lol:

це точно, але від нього можна всього чекати
   
Майбутнє не передбачуване, тому сказати  що буде не можу, але ймовірність такого розвитку подій значно зросте на мій погляд.

На мій погляд  для Зелі  найкращий варіант тепер перед Хуйлом  прикидуватись  шлангом, а на  захід кричати як свиня яку ріжуть про допомогу. 
Таким способом  може проскочити хоча і то не факт.

Не попацанячи якось.
   
черговий всратий клікбейт,завтра вигадають ультіматум про повернення овоча чи Україна -фед округ
   
Ще одне джерело про це
https://twitter.com/view/status/1382023182241177609

ну шо, чи буде за сценарієм?
   
Соловей - хитросделанный п.издун, делающий гешефт на своих фантазиях.
И, насколько я понял, этот одмерал СВР - такой же п.издун. Последний месяц выдавал какую-то постную куйню про какие-то сраные махинации, когда хуйло бряцало железками и стягивало войска.
А все потому, что никакой реальной инфы у него нет. Все происходит очень быстро и проверится на подтверждение тоже очень быстро. Поэтому какой-то нейтральный понос в критический момент. И Соловей такой, типа, мне сказали про ультиматум насчет воды. Прям только про это сказали, а про все остальное, касаемо медведчука - ни-ни.
Я такой очевидный инсайд и сам легко озвучу.

Не може бути ®
   
Видишь как происходит, ты очень быстро поверил кацапам и создал тему, но тема где Украина выглядит в нормальном свете у тебя включает сразу критическое мышление )))
почему..
наоборот..
я верю в все хорошое,что у нас нету все же столько предателей как в 14 году..
кстати тут на эхо Цимбалюк просто вывел из себя Альбац..размышления ми как украинцы будут убивать русских.. :D

   
Фейгин тот как-бы понятен. Потерял адвокатскую практику, так замутил и раскручивает  ю-тьюб-канал, который его нерлохо кормит.
Никаких инсайдов не начесывает, в основном дает говорить гостям, а если сам говорит, то двумя словами можно описать как "хуйло-хуйло".
Тут как-бы не видно прямой эфэсбэ-щины, но, надюху Украине таки впарил. Хотя, хз, могли его поюзать и втемную.
уверен просто поюзали в темную.
   
Коли та зустріч?

да вроде через пару дней.
   
Цікаво який повний список ультиматимуму? СП-2. Мінськ.Вода в Крим. Відміна санкцій для росії. канали медведчука. що ще?
   
да вроде через пару дней.
ё
16-го
   
Цікаво який повний список ультиматимуму? СП-2. Мінськ.Вода в Крим. Відміна санкцій для росії. канали медведчука. що ще?

Канхвети рошен для прихильники певної політсили і хворих на пєдрянку
Відмова України від переозброєння і позаблоковий статут
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія