Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

  а ще ці хуйловці можуть запропонувати львівським личинкам ватанів-асвабадітєлєй курси навчання підривників Львова, як це вони вже роблять в Криму (в сюжеті Євроньюс), адже діяльність цих хуйловців у Львові ніхто не має права проконтролювати...

 нє-?

Має, звичайно: санстанція та служба захисту споживачів (ну й інші контрольні органи). Але не МОН.
   
Добре, що нема питань  :)
так все ж взятки оплатите вы сами за счет повышения цен. вы об этом не задумывались?
   
Має, звичайно: санстанція та служба захисту споживачів (ну й інші контрольні органи). Але не МОН.

 тобто, руськамірні агітпропівські програми дозволені без обмежень?
   
так все ж взятки оплатите вы сами за счет повышения цен. вы об этом не задумывались?

Українською нехай обслуговують. Це дуже простий базовий постулат. Все інше- це наслідки його порушення.
   
тобто, руськамірні агітпропівські програми дозволені без обмежень?
это компетенция сбу. жалуйтесь на тренера в департамент т (департамент захисту національної державності).
   
тобто, руськамірні агітпропівські програми дозволені без обмежень?

Теоретично обмежень не може бути, хіба якщо СБУ не знайде чогось протиправного.
   
это компетенция сбу. жалуйтесь на тренера в департамент т (департамент захисту національної державності).


   не має сумніву, що і для СБУ там знайдеться робота, бо, як правило, тітухани, а потім і бойовики-сепари були вихідцями саме з таких хуйлячих "спортивних клубів"
   
Шо тут? Мільйон бляхарів з міста бляхарів, вчать інших як писанину різноманітних діамантових депутатів виконувати? Дивакуваті якісь! :)
Нічого цей спортлайф не порушив, а якщо і порушив, то значить має право, як і бляхарі-львів"яни.
Не хочеш іздити в Україні на українських номерах? Отримай судовий позов :)
   
Теоретично обмежень не може бути, хіба якщо СБУ не знайде чогось протиправного.

  для порівняння, за Совку, спортивні клуби бойових мистецтв повністю перевіряли кожні три місяці...
   
Українською нехай обслуговують. Це дуже простий базовий постулат. Все інше- це наслідки його порушення.
ну так платите тем кто обслуживает на украинском. я ж говорю - чисто рыночные методы. государство тут причем? если большинство принципиально захочет тренироваться на украинском - найдут другого тренера или вообще закроют эту секцию если не найдут.

не, ну если хотите - то чинуши конечно вмешаются. ведь вы их об этом попросили. только запомните - чинушам на вас и на ваши права плевать намного больше чем всем спортлайфам вместе взятым. им намного важнее свой карман, как и всем нормальным людям. а уже клуб свои дополнительные расходы перенесет в цену абонемента.

Останнє редагування: 25 січня 2018 10:17:20 від v10
   
О щас нінравітсяніхадітє заскіглят  :laugh:

Цитувати

Поплавай під Алєгрову або годинка "русского міра" у спортайфі.

Те, що служба сервісу і тренування в SPORT LIFE – російськомовна, не вибивається з загального правила сфери обслуговування Києва, столиці України. Коли тебе зациклено обслуговують без підлаштовування під україномовного клієнта російською - це ми вже звикли й терпимо. Але коли під час заняття з аквааеробіки з модною назвою "AQUA STRONG" хлопчина-тренер аби вгодити жіночкам врубає на 45 хвилин хіти Алєгрової, Буланової, Шури і іже з ними...

А потім ти бачиш, як жіночки, а разом з ними й молоді дівчата ностальгічно і з неприхованим азартом підспівують під свої водні дригалки "бухгалтєр, мілий мой бухгелтєр", "угнала тебя, угнала - ну і что же тут крімінального...", ти з огидою і з почуттям "національної стурбованості" розумієш, що це і є той спільний культурний простір, який щойно порвав зал.

Я розумію, що кияни не мали вибору двадцять п'ять років тому - до нас на Троєщину не доходили Брати Гадюкіни, але ж до нас і зараз не доходить Даха Браха.

Як там Наташа Влащенко казала - "квоти - це так не цивілізовано й дико, в час передових інформаційних технологій кожен сам собі може вибрати музику за смаком". А Андрухович їй - "це коли мова йде про приватний простір, інша справа з публічним - тут треба "лагідний тиск" держави".

Те, що поколіннями українці формували свої артистичні й емоційні вподобання саме публічним медійним простором нашої шансон-країни Алєгрових і Буланових, який зробив потім з них відповідних приватів - прикрий і обурливий факт. Скажімо, я не виключення. Майже весь свій троєщинський підлітковий період я вимушено слухала за відсутності будь-якої альтернативи, цю огидну естетику. І я й досі не знаю кому маю за це пред'явити претензії. І добре, таким чином, розумію безальтернативність вибору українського сходу, де Троєщина була усюдитоталітарносущ им Донбасом - і західна чи українська культура просто не доходила до чуттєвої системи цінностей нашого східного громадянина.

Але коли сьогоднішнім простором драйву і спільної енергетики для пересічних актуальних киянок і всього басейну присутніх стає ця блювотина - це страшний діагноз.

Радійні і телевізійні квоти, як і колись україномовний дубляж, мають зробити свою справу - запроваджувати з розрахунком на майбутні покоління для публічного вжитку іншу, відмінну від цього російського пережитку, естетику. Я не кажу - українську. Просто іншу, бо українське, яке апріорі було, є і буде відкрите до мультикультурності (згадайте чотиримовні гривні УНР, міністерво єврейських справ УНР, найдемократичніше в Європі законодавство захисту прав нацменш) і є тим іншим, на чому має стояти наша демократія. А не на російському маскультурному тоталітаризмові у публічному просторі, який досі форматує наш центр, південь і схід, особливо міста.

В нас же ніколи не було альтеративи у публічному просторі міст України, особливо маю на увазі "київське вікно в українське всесвіт" - усе мало бути заточеним під низькопробний естетичний вимір російської попси. І всі ці "свати" зєлєнського - ціннісно-естетичні наступники Алєгрової, які вже ніби й 4 % партійної підтримки мають, сьогодні виростили нове покоління електорального шансону. І воно обиратиме нову і нову владу країни, своїм легітимним для їхньої колективної естетики культурним простором.

P.S. На релаксуюче завершення групової аквааеробіки плавчинь заспокоював беззубий Шура - "Ты не верь слезам, всё вернётся, после долгих ночей. Былью сладкий сон обернётся – После долгих ночей…". Звучало як попередження... після довгих ночей Майдану....

P.P.S. Після свого "окремішнього" запливу на сусідній доріжці, замість худнути в колективі, я пред'явила претензію тренеру, що пропустила групове заняття, за яке заплачено, через, м'яко кажучи, не актуальний репертуар. І що маю право піднімати питання якості обслуговування клієнтів – тренер дав зрозуміти, що він зрозумів.
   
Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.

Мораторій на перевірки.
   
О щас нінравітсяніхадітє заскіглят  :laugh:
честно говоря какой-то бред. в спортлайфах вообще ни разу не был, но сколько был в спортзалах и прочих бассейнах не помню чтобы:
а) кто-то заказывал музыку
б) чтобы музыка вообще была со словами. просто какие-то ритмичные мелодии
максимум громче-тише просят.
   
ну так платите тем кто обслуживает на украинском. я ж говорю - чисто рыночные методы. государство тут причем? если большинство принципиально захочет тренироваться на украинском - найдут другого тренера или вообще закроют эту секцию если не найдут.

не, ну если хотите - то чинуши конечно вмешаются. ведь вы их об этом попросили. только запомните - чинушам на вас и на ваши права плевать намного больше чем всем спортлайфам вместе взятым. им намного важнее свой карман, как и всем нормальным людям. а уже клуб свои дополнительные расходы перенесет в цену абонемента.

Я ж з вами не сперечаюся, просто констатую факт. Спортлайф вигребе.

Останнє редагування: 25 січня 2018 10:35:29 від ксeня
   
честно говоря какой-то бред. в спортлайфах вообще ни разу не был, но сколько был в спортзалах и прочих бассейнах не помню чтобы:
а) кто-то заказывал музыку
б) чтобы музыка вообще была со словами. просто какие-то ритмичные мелодии
максимум громче-тише просят.

це все потрібно вирішувати економічними методами
тітка заплатила та вислухала хіти 90-х
ви не платили тому не можете стверджувати, що вона говорить неправду
   
ви не платили тому не можете стверджувати, що вона говорить неправду
как бы сказать такое человеку и которого премиум карта тетры. ну не знаю, может конечно этого и мало... надо было олл инклюзив брать X(
   
Мораторій на перевірки.

Нема мораторію на перевірки по легальності працевлаштування. Наприклад.
   
как бы сказать такое человеку и которого премиум карта тетры. ну не знаю, может конечно этого и мало... надо было олл инклюзив брать X(

економічні методи кажуть, що не варто твердити про порядки в спортлайфі маючи преміум карту тетри
чи то не економічні...
   
Нема мораторію на перевірки по легальності працевлаштування. Наприклад.

Позапланова перевірка стосується тільки предмету скарги. Чекайте на мовну інспекцію  :)
   
Спортлайф вигребе.

Ето фантастіка :)
   
От вів би тренер заняття українською- і пані забила б на квитанції 100%.
А так- нє то нє, тримай горнє.  :gigi:

всі ми люди, пані ксеню) І емоції в житті кожного з нас мають великий вплив на прийняття рішеннь. Той самий чєлавєчєскій фактор)
 Вів той хлоп заняття мабуть же як велось йому. Не виключав російську мабуть же тому, що Львів, всупереч брацькій пропаганді, не ксенофобське місто і ніяких інцидентів у нього не було з цим пов'язаних. Всі були задоволені. Поки не з'явилась знуджена пані на пензії.
 Чесно, я не вірю щоб у відповідь на чемне побажання клієнта працівник доходи якого напряму від цього клієнта залежать почав копилити губу.
 Швидше воно так було..
 - Шановні!(тоном "зараз почнеться")
 -Шааноовніі! А що це у вас тут відбувається, га?!! Чому квитанції на мові агресора??!
 - Пані, заспокойтеся.. То комп'ютерна програма..яку зараз поміняти нема нікої можливості.. Але ми прикладемо максимум зусилль.. блабла бла бла..
 - Щооо!?!! Там хлопці гинуть!! Я цього так не залишу!
..минув рік виснажливої боротьби..
Клуб мужньо відбивав всі атаки. Навіть тренована бабця трохи захекалась і сіла перевести подих в сімейному колі..
 - То що там, дитино, як ті агенти імперіалізму кацапізму? Здаватися не збираються?
 - Та ні, бабусю. Іван Петрович тільки сказав "до чєво же склочьная старушонка.."
- Щооо??!!! Вони там ще й заняття ведуть російською??! Я цього так не залишу!
 - Шановні!(тоном "вам всім п***а")
 -  Шааноовніі!! А що це у вас відбувається, га??! Я так цього не залишу!
 - Так я ж..
 - Мовчи, москаль!
 - Пані, послухайте..
 - Розмовляй українською!!!
.....
Да пошла ты на*уй *ука с*арая **** пиии...!!!
 - Я цього так не залишу! В той час, як хлопці на фронті гинуть..
   
Цитувати
Те, що служба сервісу і тренування в SPORT LIFE – російськомовна, не вибивається з загального правила сфери обслуговування Києва, столиці України. Коли тебе зациклено обслуговують без підлаштовування під україномовного клієнта російською - це ми вже звикли й терпимо. Але коли під час заняття з аквааеробіки з модною назвою "AQUA STRONG" хлопчина-тренер аби вгодити жіночкам врубає на 45 хвилин хіти Алєгрової, Буланової, Шури і іже з ними...

А потім ти бачиш, як жіночки, а разом з ними й молоді дівчата ностальгічно і з неприхованим азартом підспівують під свої водні дригалки "бухгалтєр, мілий мой бухгелтєр", "угнала тебя, угнала - ну і что же тут крімінального...", ти з огидою і з почуттям "національної стурбованості" розумієш, що це і є той спільний культурний простір, який щойно порвав зал.

Клиенториентированн ость однако.
   
Позапланова перевірка стосується тільки предмету скарги. Чекайте на мовну інспекцію  :)

інспектори праці при наявності службового посвідчення безперешкодно, без попереднього повідомлення мають право:

1) самостійно і в будь-який час доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити в будь-які виробничі, службові, адміністративні приміщення об'єкта відвідування, в яких використовується наймана праця;

2) знайомитися з будь-якими книгами, реєстрами та документами, що містять інформацію/відомості з питань, які є предметом інспекційного відвідування, невиїзного інспектування та отримувати завірені об'єктом відвідування їх копії або виписки;

3) один або в присутності свідків допитувати керівника та/або працівників об'єкта відвідування питання, що стосуються законодавства про працю, отримувати із зазначених питань усні та/або письмові пояснення;

4) при наявності ознак кримінального злочину та/або створення загрози безпеці інспектора праці залучати працівників правоохоронних органів;

5) на надання робочого місця з можливістю ведення конфіденційної розмови з працівниками щодо предмета інспекційного відвідування;

6) фіксувати проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин засобами аудіо-, фото- і відеотехніки;

7) отримувати від державних органів інформацію, необхідну для проведення інспекційного відвідування, невиїзного інспектування.
   
всі ми люди, пані ксеню) І емоції в житті кожного з нас мають великий вплив на прийняття рішеннь. Той самий чєлавєчєскій фактор)
 Вів той хлоп заняття мабуть же як велось йому. Не виключав російську мабуть же тому, що Львів, всупереч брацькій пропаганді, не ксенофобське місто і ніяких інцидентів у нього не було з цим пов'язаних. Всі були задоволені. Поки не з'явилась знуджена пані на пензії.
 Чесно, я не вірю щоб у відповідь на чемне побажання клієнта працівник доходи якого напряму від цього клієнта залежать почав копилити губу.
 Швидше воно так було..
 - Шановні!(тоном "зараз почнеться")
 -Шааноовніі! А що це у вас тут відбувається, га?!! Чому квитанції на мові агресора??!
 - Пані, заспокойтеся.. То комп'ютерна програма..яку зараз поміняти нема нікої можливості.. Але ми прикладемо максимум зусилль.. блабла бла бла..
 - Щооо!?!! Там хлопці гинуть!! Я цього так не залишу!
..минув рік виснажливої боротьби..
Клуб мужньо відбивав всі атаки. Навіть тренована бабця трохи захекалась і сіла перевести подих в сімейному колі..
 - То що там, дитино, як ті агенти імперіалізму кацапізму? Здаватися не збираються?
 - Та ні, бабусю. Іван Петрович тільки сказав "до чєво же склочьная старушонка.."
- Щооо??!!! Вони там ще й заняття ведуть російською??! Я цього так не залишу!
 - Шановні!(тоном "вам всім п***а")
 -  Шааноовніі!! А що це у вас відбувається, га??! Я так цього не залишу!
 - Так я ж..
 - Мовчи, москаль!
 - Пані, послухайте..
 - Розмовляй українською!!!
.....
Да пошла ты на*уй *ука с*арая **** пиии...!!!
 - Я цього так не залишу! В той час, як хлопці на фронті гинуть..

Гарне оповіданнячко)
Але бабця суд виграє, а спортлайф вигребе. От і весь результат. :)

До речі, забула сказати. Там Літинський заяву складав і курує позов.  Так що спортлайф вигребе тричі. :lol:

Останнє редагування: 25 січня 2018 11:01:05 від ксeня
   
інспектори праці при наявності службового посвідчення безперешкодно, без попереднього повідомлення мають право:

1) самостійно і в будь-який час доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити в будь-які виробничі, службові, адміністративні приміщення об'єкта відвідування, в яких використовується наймана праця;

2) знайомитися з будь-якими книгами, реєстрами та документами, що містять інформацію/відомості з питань, які є предметом інспекційного відвідування, невиїзного інспектування та отримувати завірені об'єктом відвідування їх копії або виписки;

3) один або в присутності свідків допитувати керівника та/або працівників об'єкта відвідування питання, що стосуються законодавства про працю, отримувати із зазначених питань усні та/або письмові пояснення;

4) при наявності ознак кримінального злочину та/або створення загрози безпеці інспектора праці залучати працівників правоохоронних органів;

5) на надання робочого місця з можливістю ведення конфіденційної розмови з працівниками щодо предмета інспекційного відвідування;

6) фіксувати проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин засобами аудіо-, фото- і відеотехніки;

7) отримувати від державних органів інформацію, необхідну для проведення інспекційного відвідування, невиїзного інспектування.

Пусть в национальную лоторею зайдут. Или это очень страшно?

А если серьезно, что они там найдут? Кучу ФОПов и СпортЛайф с консультативными услугами? Придут и уйдут..
   
Пусть в национальную лоторею зайдут. Или это очень страшно?

А если серьезно, что они там найдут? Кучу ФОПов и СпортЛайф с консультативными услугами? Придут и уйдут..

От ми і подивимося.  (tu)
   
ну так платите тем кто обслуживает на украинском. я ж говорю - чисто рыночные методы. государство тут причем? если большинство принципиально захочет тренироваться на украинском - найдут другого тренера или вообще закроют эту секцию если не найдут.

не, ну если хотите - то чинуши конечно вмешаются. ведь вы их об этом попросили. только запомните - чинушам на вас и на ваши права плевать намного больше чем всем спортлайфам вместе взятым. им намного важнее свой карман, как и всем нормальным людям. а уже клуб свои дополнительные расходы перенесет в цену абонемента.

+100
и надо бы определиться ради чего все. Вроде ж для популяризации украинского языка.. Но как могут популяризировать наши чиновники мы все фкурсе
   
+100
и надо бы определиться ради чего все. Вроде ж для популяризации украинского языка.. Но как могут популяризировать наши чиновники мы все фкурсе

Достатньо просто робити, як в усіх цивілізованих країнах.  ..... і не буде подібних скотів-тренерів....
   
Гарне оповіданнячко)
Але бабця суд виграє, а спортлайф вигребе. От і весь результат. :)

До речі, забула сказати. Там Літинський заяву складав і курує позов.  Так що спортлайф вигребе тричі. :lol:

ну вигребе і вигребе. А кому від цього краще?
Секцію задовбуть, працівників задовбуть, львів'яни можуть отримати мінус один спортклуб, а Україна отримає плюс декілька громадян з відразою до української мови
   
інспектори праці при наявності службового посвідчення безперешкодно, без попереднього повідомлення мають право:

1) самостійно і в будь-який час доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити в будь-які виробничі, службові, адміністративні приміщення об'єкта відвідування, в яких використовується наймана праця;

2) знайомитися з будь-якими книгами, реєстрами та документами, що містять інформацію/відомості з питань, які є предметом інспекційного відвідування, невиїзного інспектування та отримувати завірені об'єктом відвідування їх копії або виписки;

3) один або в присутності свідків допитувати керівника та/або працівників об'єкта відвідування питання, що стосуються законодавства про працю, отримувати із зазначених питань усні та/або письмові пояснення;

4) при наявності ознак кримінального злочину та/або створення загрози безпеці інспектора праці залучати працівників правоохоронних органів;

5) на надання робочого місця з можливістю ведення конфіденційної розмови з працівниками щодо предмета інспекційного відвідування;

6) фіксувати проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин засобами аудіо-, фото- і відеотехніки;

7) отримувати від державних органів інформацію, необхідну для проведення інспекційного відвідування, невиїзного інспектування.



Що з цього є в позові бабці?
   
Щодо мовних квот то повторю наведене мною в гілці про бітлів:


виявляється, і Бітли зазнавали насильницької українізації онімеччування (і гвалтівного квотування)):
Читаємо у Вікі:
.В цей час філіал студії EMI в Західній Німеччині, Odeon, наполягали на тому, що The Beatles не зможуть продавати свої записи в значній кількості на території Німеччини, якщо пісні на цих записах не будуть виконані на німецькою мовою, і The Beatles були змушені погодитись на повторну сесію звукозапису. Музиканти перезаписали пісні «She Loves You» (укр. Вона тебе кохає) і «I Want to Hold Your Hand» (укр. Я хочу тримати тебе за руку). Німецькою мовою, пісні стали називатись «Sie Liebt Dich» і «Komm, Gib Mir Deine Hand» відповідно. За вимогою EMI пісня «Sie Liebt Dich» (She Loves You) повинна була бути перезаписаною.



пс
Це при тому, що німецьку мову ніхто віками не забороняв, як це було в "братній" Московії,
і ніхто німців не русифікував, не французив, не англізував


Останнє редагування: 25 січня 2018 11:29:09 від Щек
   
ну вигребе і вигребе. А кому від цього краще?
Секцію задовбуть, працівників задовбуть, львів'яни можуть отримати мінус один спортклуб, а Україна отримає плюс декілька громадян з відразою до української мови

Виграш очевидний. Бити превентивно у напрямку звуку- виграшна тактика. По аналогії- тих бабок, які лізли під танки, треба було подавити. Глянь- і події інакше б розвернулися. Так і тут.
   
Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.


Насправді-ні.
Нічого такого не буде.
Якби ж ви знали скільки в кожному контролюючому органі подібних заяв від людей "з активною  життєвою позицією", і як ці заяви технічно зливаються у відстій, бо фактажу не містять, а тільки домисли та емоції. А перевіряти кожну домисел стурбованих пенсіонерок-немає ані часу, ані людей, і, здебільшого-повноважень.

Тому масована атака на спортлайф з такого дріб'язкового приводу-нереальна
   
Та хто там задовбе. Всі ходять в клуб займатися спортом і підтримувати форму. Старушці то вже не світить от і біситься  :K
Клієнти як ходили так і будуть ходити. Мало що там бурлить в інтернетах в поцріотичних пабліках. Тонікого не цікавить. І з якого це дива податкова, повинна наїзджати на спортклуб?
   
Насправді-ні.
Нічого такого не буде.
Якби ж ви знали скільки в кожному контролюючому органі подібних заяв від людей "з активною  життєвою позицією", і як ці заяви технічно зливаються у відстій, бо фактажу не містять, а тільки домисли та емоції. А перевіряти кожну домисел стурбованих пенсіонерок-немає ані часу, ані людей, і, здебільшого-повноважень.

Тому масована атака на спортлайф з такого дріб'язкового приводу-нереальна

Це реальність. Більш того, впевнений що вище наведені інстанції без підказки патріотичної пенсіонерки знають де у Спортлайфі гроші лежать. Літинському треба перейти на скарги на бездіяльність органів влади. Народну підтримку гарантовано, наполегливості його вчити не треба.

Останнє редагування: 25 січня 2018 11:29:17 від Billi
   
Совок з західняка не витравити "а ми нашлемо податкову"
Тобто податкову можна використовувати в ручному режимі проти "невгодних"?
Не дивно що корупція квітне на західній Україні.
   
Совок з західняка не витравити "а ми нашлемо податкову"
Тобто податкову можна використовувати в ручному режимі проти "невгодних"?
Не дивно що корупція квітне на західній Україні.
(tu)
   
ну вигребе і вигребе. А кому від цього краще?
Секцію задовбуть, працівників задовбуть, львів'яни можуть отримати мінус один спортклуб, а Україна отримає плюс декілька громадян з відразою до української мови
Бу-га-га. Вы хотели сказать, вскроется несколько врагов, косивших под украинцев-патриотов?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія