Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Днепре мамашка убила ребенка

Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Тут надо и люлей дать тем, кто пилил деньги на этом фонтане.
Буде правильно якщо мамаша просто сяде до в'язниці, а фонтан там ні при чому.
До того ж там дуже красивий і дорогий фонтан щоб його через таких дуріщ закривать.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

патамушта фонтани для краси, а не для купання.
-- Наши дворы не для гуляний
--А для чего?
--Для эстетики (с)  Бриллиантовая рука
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

-- Наши дворы не для гуляний
--А для чего?
--Для эстетики (с)  Бриллиантовая рука
===========================
  :D  (tu)
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

ТС остаточно іпонувся
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

хороші фонтани у Дніпрі  (tu)
У нас Набережна затишніша ніж у Києві
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Ще й так співпало, що знайома сьогодні подзвонила й розповіла історію.
Пішла з дитиною та подружкою гуляти.
Сіли на літньому майданчику, а дитина біля них на каруселі катається.
І от  миттєво так сталося, шо дитина  примудрилась встромити пальці між рухомими  елементами каруселі.
Ніхто не встиг помітити, як долоню затиснуло залізяччям.
Швидка прилетіла швидко, травмпункт, складали докупи пальці. Наче все буде норм, лікарі кажуть.
Також приїхала поліція й взяла письмові  пояснення чого й як відбулось.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

для той матери это теперь кара небесная на всю жизнь

теперь для нее жизнь остановилась. заголовок тупой и обсуждать тут нечего
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

для той матери это теперь кара небесная на всю жизнь

теперь для нее жизнь остановилась. заголовок тупой и обсуждать тут нечего
так. Смерть дитини найтяжче покарання
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

теперь для нее жизнь остановилась.
Якшо не посадять, може ще народить.
Але не факт шо від того ж самого чувака.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Щойно показували по ТСН розширений сюжет про цю історію.
Йобнуті мамашки продовжують викупувати дітей у фонтані як ні в чому не бувало.
На зауваження охорони посилають її на три букви.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Природній відбір ?
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Природній відбір ?
доля
   
Щойно показували по ТСН розширений сюжет про цю історію.
Йобнуті мамашки продовжують викупувати дітей у фонтані як ні в чому не бувало.
На зауваження охорони посилають її на три букви.


вот это основное. держу пари - они же и за ЗЕ! голосовали.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

За мной не наблюдали предки.

И за мной не наблюдали. И за моим друганом тоже не наблюдали. Утонул в 14 лет в водоеме, где была глубина "по пояс"... Разное бывает.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Якшо не посадять, може ще народить.
Але не факт шо від того ж самого чувака.
а за что ее сажать?

Yuliya Segeda
12 год  ·
По поводу мальчика, травмировавшегося, который умер и его мамы.
Я получила много сообщений. Ок. Я выскажу вам своё мнение. Оно основано только на том что я прочитала в СМИ.
1) Если кто-то хочет доказать что фантан это источник повышенной опасности, то отвечать будет собственник этого источника... у кого у кого он на балансе?
2) На мой взгляд маме ничего не "загрожує".  Обозначений и запретов купания там не было. Я пока не нашла нормативного акта, запрещающего заходить на территорию фонтана (а где она вообще?) или запрещающего купаться. Если вы такой нашли, скажите.
В чем недосмотр мамы?
Напомню что "всем понятно" и "это же логично" это не доказательство в уголовном деле.
Если уйти в понятие "залишила без нагляду", то она его видела. Он шел по воде, потом побежал и упал.
О том что там опасно ни одного уведомления или запрета там нет. Так что она нарушила? Я думаю что полиция подумает подумает и дело в отношении мамы закроет.
А вот в отношении чиновников как раз и надо подумать... Кто утвердил такой проект? Кто не поставил обозначения что туда заходить опасно и запрещено? Кто не поставил ограждение опасной зоны?
3) Для того, чтобы назначать штрафы, надо внести кучу изменений чтобы купание в фонтанах стало правонарушением. А не тупо принять решение горсоветом. Наш горик уже себя обожествил, но этого мало.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4268072963235854&id=100000995779587

Останнє редагування: 27 липня 2021 10:41:16 від Молли П
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

вот это основное. держу пари - они же и за ЗЕ! голосовали.
впевнений що вони взагалі на виборах не голосують, бо це для них знадто складно та і взагалі пуста трата часу.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

а за что ее сажать?

Yuliya Segeda
12 год  ·
По поводу мальчика, травмировавшегося, который умер и его мамы.
Я получила много сообщений. Ок. Я выскажу вам своё мнение. Оно основано только на том что я прочитала в СМИ.
1) Если кто-то хочет доказать что фантан это источник повышенной опасности, то отвечать будет собственник этого источника... у кого у кого он на балансе?
2) На мой взгляд маме ничего не "загрожує".  Обозначений и запретов купания там не было. Я пока не нашла нормативного акта, запрещающего заходить на территорию фонтана (а где она вообще?) или запрещающего купаться. Если вы такой нашли, скажите.
В чем недосмотр мамы?
Напомню что "всем понятно" и "это же логично" это не доказательство в уголовном деле.
Если уйти в понятие "залишила без нагляду", то она его видела. Он шел по воде, потом побежал и упал.
О том что там опасно ни одного уведомления или запрета там нет. Так что она нарушила? Я думаю что полиция подумает подумает и дело в отношении мамы закроет.
А вот в отношении чиновников как раз и надо подумать... Кто утвердил такой проект? Кто не поставил обозначения что туда заходить опасно и запрещено? Кто не поставил ограждение опасной зоны?
3) Для того, чтобы назначать штрафы, надо внести кучу изменений чтобы купание в фонтанах стало правонарушением. А не тупо принять решение горсоветом. Наш горик уже себя обожествил, но этого мало.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4268072963235854&id=100000995779587
взагалі то нас постійно оточує купа потенційно небезпечних речей.
ти ж не лізеш під камаз, хоча на ньому і не написано що під нього лізти смертельно небезпечно.
не треба виправдовувати тупість певних індивідів.
там навіть охорона постійно ганяла цих тупих куриць від фонтану, а вони охорону посилали на три букви.
ти думаєш щось змінила би якась табличка?
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

а за что ее сажать?

Yuliya Segeda
12 год  ·
По поводу мальчика, травмировавшегося, который умер и его мамы.
Я получила много сообщений. Ок. Я выскажу вам своё мнение. Оно основано только на том что я прочитала в СМИ.
1) Если кто-то хочет доказать что фантан это источник повышенной опасности, то отвечать будет собственник этого источника... у кого у кого он на балансе?
2) На мой взгляд маме ничего не "загрожує".  Обозначений и запретов купания там не было. Я пока не нашла нормативного акта, запрещающего заходить на территорию фонтана (а где она вообще?) или запрещающего купаться. Если вы такой нашли, скажите.
В чем недосмотр мамы?
Напомню что "всем понятно" и "это же логично" это не доказательство в уголовном деле.
Если уйти в понятие "залишила без нагляду", то она его видела. Он шел по воде, потом побежал и упал.
О том что там опасно ни одного уведомления или запрета там нет. Так что она нарушила? Я думаю что полиция подумает подумает и дело в отношении мамы закроет.
А вот в отношении чиновников как раз и надо подумать... Кто утвердил такой проект? Кто не поставил обозначения что туда заходить опасно и запрещено? Кто не поставил ограждение опасной зоны?
3) Для того, чтобы назначать штрафы, надо внести кучу изменений чтобы купание в фонтанах стало правонарушением. А не тупо принять решение горсоветом. Наш горик уже себя обожествил, но этого мало.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4268072963235854&id=100000995779587


Ну, якщо чесно, нагадує лист вазмущьонной домогосподарки у фірму, яка продає мікроволновки, чому у руководстві по експлуатації ніхто не написав, що в мікроволновці не можна було сушити мокрого кота.

   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

а за что ее сажать?

Yuliya Segeda
12 год  ·
По поводу мальчика, травмировавшегося, который умер и его мамы.
Я получила много сообщений. Ок. Я выскажу вам своё мнение. Оно основано только на том что я прочитала в СМИ.
1) Если кто-то хочет доказать что фантан это источник повышенной опасности, то отвечать будет собственник этого источника... у кого у кого он на балансе?
2) На мой взгляд маме ничего не "загрожує".  Обозначений и запретов купания там не было. Я пока не нашла нормативного акта, запрещающего заходить на территорию фонтана (а где она вообще?) или запрещающего купаться. Если вы такой нашли, скажите.
В чем недосмотр мамы?
Напомню что "всем понятно" и "это же логично" это не доказательство в уголовном деле.
Если уйти в понятие "залишила без нагляду", то она его видела. Он шел по воде, потом побежал и упал.
О том что там опасно ни одного уведомления или запрета там нет. Так что она нарушила? Я думаю что полиция подумает подумает и дело в отношении мамы закроет.
А вот в отношении чиновников как раз и надо подумать... Кто утвердил такой проект? Кто не поставил обозначения что туда заходить опасно и запрещено? Кто не поставил ограждение опасной зоны?
3) Для того, чтобы назначать штрафы, надо внести кучу изменений чтобы купание в фонтанах стало правонарушением. А не тупо принять решение горсоветом. Наш горик уже себя обожествил, но этого мало.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4268072963235854&id=100000995779587
Вдома у цієї Юлії напевно є написи: не пхай пальчики до розеток, не вилазь з нагами на підвіконня, не пхай руки у блендер, не натягай пакет на голову та інше?
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

вот это основное. держу пари - они же и за ЗЕ! голосовали.
В 2019 за ЗЕ. а в 2010 и в 2014-м вместе с тобой за Януковича и Порошенко.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Ну шо тут сказать.
Дети травмировались в том фонтане часто, горадминистрация в курсе шо этот фонтан так используетсо но... понимая возможную опасность не предприняла мер для запрета купания в нем - установления нормального ограждения или устранения того что может потенциально представлять реальную угрозу.
Итого спасибо меру за фонтан и за заботу, в европе за такую заботу мерия бы полиняла на цать лямов компенсации и ответственные за этот фонтан присели бы на нормальные сроки.
А у нас нарид быдло, так ша еште не обляпайтесь.
Адин нарот сцуко.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

для сім'ї трегедія
для обговорення - нема про шо
з приводу заголовку - тільки йобнутий може таке написати

випадок 1 на мільйони... з подібною імовірністю дитина могла перечипитись впасти шиєю на урну для сміття і зламати шию
з набагато більшою горлом на бордюр чи на сходах під час бігу по них... і т.д. і т.д.

я до того, шо то дурна випадковість, яку передбачити неможливо
і повторення якої буде з ймовірністю меншою ніж виграти в лотерею
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

для сім'ї трегедія
для обговорення - нема про шо
з приводу заголовку - тільки йобнутий може таке написати

випадок 1 на мільйони... з подібною імовірністю дитина могла перечипитись впасти шиєю на урну для сміття і зламати шию
з набагато більшою горлом на бордюр чи на сходах під час бігу по них... і т.д. і т.д.

я до того, шо то дурна випадковість, яку передбачити неможливо
і повторення якої буде з ймовірністю меншою ніж виграти в лотерею
Можно

Гранит скользкий

Аннушка масло разлила - примерно так
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Можно

Гранит скользкий

Аннушка масло разлила - примерно так

шо можна, ше впасти? звичайно, всі діти падають по 150 раз і шо?
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

шо можна, ше впасти? звичайно, всі діти падають по 150 раз і шо?

ні, не так.

Звичайно, дитина може перечепитися і на рівному місці поруч з Вами та впасти.

А може впасти на мокрому граніті там, де дитини не повинно бути взагалі.

Відчуваєте різницю?  В першому випадку - дійсно прикра випадковість, у другому - недбальство батьків.

   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Так само, як притомні батьки прибирають уксус та агресивні рідкі миючі засоби з тих полиць, куди може дотягнутися маленька дитина.

А є такі, що не прибирають, і потім ридають по лікарнях, що їх дитина обпекла стравохід уксусною есенцією, переплутав пляшечку з водою.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

===================================
  За мной не наблюдали предки. Времена были иные. Предки прошли военное детство и им казалось, что ваааще ничего не может быть. Хотя были врачи, бабушка и дедушка были интеллигентными людьми, ну те вааще всю жисть между пуль пропетляли. Двое моих дворовых пацанов в разное время погибли. Один утонул,другого забуцали до смерти. Переломы и травмы- это вообще не считалось. Лично я насчитал как минимум 5 случаев,когда был на волосок от смерти. Пронесло. Раз чуть не утоп в Днепре, раз в 11 лет прыгнул примерно с 24-26 метров в воду. Наверное спас малый вес. Неудачно упал,а с такой высоты это шок и почти наверняка захлебнешся. Раз лазил по стройке...та чо перечислять... Но не всем так везло.  Вообще-то гибло очень немало детей в солнечные поносные савецкие времена, если подумать. Просто все это никем не освещалось,нигде не писалось...так соседи поговорили,знакомые... и все.
Саме так, патріарше... Я колись в дитинстві распістячив цвяхом коліно так, шо мнясо вилізло... Було мені рочків з 7-8.. прибіг в кровяні та соплях до дому Мамі жалувацця.. А батя якраз на обід прийшов. Перше що він зробив- дав доброго ляща за те, що плакав, другий лящ був за те, що б при фуліганстві саблюдал тєхніку бєзопасності.. :D
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Ну шо тут сказать.
Дети травмировались в том фонтане часто, горадминистрация в курсе шо этот фонтан так используетсо но... понимая возможную опасность не предприняла мер для запрета купания в нем - установления нормального ограждения или устранения того что может потенциально представлять реальную угрозу.
Итого спасибо меру за фонтан и за заботу, в европе за такую заботу мерия бы полиняла на цать лямов компенсации и ответственные за этот фонтан присели бы на нормальные сроки.
А у нас нарид быдло, так ша еште не обляпайтесь.
Адин нарот сцуко.
не фонтан треба відгороджувати, а таких мамаш садитти в клітку, раз вони такі тупі куриці.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

взагалі то нас постійно оточує купа потенційно небезпечних речей.
ти ж не лізеш під камаз, хоча на ньому і не написано що під нього лізти смертельно небезпечно.
не треба виправдовувати тупість певних індивідів.
там навіть охорона постійно ганяла цих тупих куриць від фонтану, а вони охорону посилали на три букви.
ти думаєш щось змінила би якась табличка?
Судочинство так не працює. Перевірятимуть і халатність матері і халатність адміністрації (не поставили попереджувальний знак у рекреаційній зоні, наприклад) і халатність при проектуванні та будівництві.
Потім, виходячи з цього, будуть вирішувати.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Так само, як притомні батьки прибирають уксус та агресивні рідкі миючі засоби з тих полиць, куди може дотягнутися маленька дитина.

А є такі, що не прибирають, і потім ридають по лікарнях, що їх дитина обпекла стравохід уксусною есенцією, переплутав пляшечку з водою.
Или не объясняют детям, что окно опасно. И не смотрят за ребенком, оставляют самого в комнате с открытым  окном.

   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка


 Помню ще... Трошки меньше як 30 років минуло... Йдемо в Скадовську на "промєнад" з дитиною.. Їй пару рочків максимум. тут зустріли друзів і "запистілися", а дитина побігла по центральній аллеї ( Аллея любві чи насправді Аллея Марьї" Це зараз там рівно та гарно, а тоді корені тополь підривали асфальт алеї та робили там "хвилі".. І тут моя доця спотикаєця... розбиває до крові підборідя. коліна, локті ще й попкі дісталося!!!! Я, мля, ридав над тим тільцем як бєлуга!! Я проклинав себе за цей пройоп!!! Саме смішне, шо  лизнути морозива дитині було досить для рєшенія праблєми, а от  Тато страдав за прайоп довго...
П.С. Дитині вже 28 рочків!))))
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Или не объясняют детям, что окно опасно. И не смотрят за ребенком, оставляют самого в комнате с открытым  окном.
А ви знаєте що значить на дитячій мові "ЖИЖА"?
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Для радєтєлєй "огородити фонтан"

Ви уявляєте, якої висоти повинна бути огорожа на тому фонтані, щоб туди не лізли? І то, не факт, що не будуть підсажувати один одного :laugh:

Бо всі інші огороджувальні ланцюжки будуть перестрибуватися на раз-два. Та ще й азарт у наших людей підігріють.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

з подібною імовірністю дитина могла перечипитись впасти шиєю на урну для сміття

Нифига не "подибною".
Поскользнуться на мокром скользком граните с илом (а фонтане в такую погоду вода цветет и там скользкие водоросли) и на сухом асфальте - это очень-очень разные вероятности.
Опять же, в фонтане форсунки.
А асфальт плоский, а там где в нем колышки набиты вы детей точно не поведете гулять.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Нифига не "подибною".
Поскользнуться на мокром скользком граните с илом (а фонтане в такую погоду вода цветет и там скользкие водоросли) и на сухом асфальте - это очень-очень разные вероятности.
Опять же, в фонтане форсунки.

А асфальт плоский, а там где в нем колышки набиты вы детей точно не поведете гулять.

Саме так.

тим більше, що на відео видно, дитинка впала один раз, але піднялася, і вже другий раз впала на ті форсунки. Очевидно ж, що граніт був і мокрий від води, і слизький від мулу.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Для радєтєлєй "огородити фонтан"

Ви уявляєте, якої висоти повинна бути огорожа на тому фонтані, щоб туди не лізли? І то, не факт, що не будуть підсажувати один одного :laugh:

Бо всі інші огороджувальні ланцюжки будуть перестрибуватися на раз-два. Та ще й азарт у наших людей підігріють.
Ну це взагалі заіпісь через дурнуватих мамаш споглядати фонтани через паркани.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Колись ми з подругою повели своїх дітей в зоопарк. На двох дорослих - трійко дітей, одне моє, двоє - її.

Тоді ще не було такого ремонту і старий фонтан з цементними звірами був сухий. Їі менший поліз дряпатися на тих звірів. Я кажу - зними, впаде. Вона - та він хвацький, нехай бавиться. І тут малий зірвався з тієї "скульптурної групи" і зі всього розмаху гепнувся потилицею  в цементну чашу фонтана. Отой звук, коли дитяча голова ударяєтья о цемент, я й досі пам'ятаю.

Добре, що  все врешті-решт закінчилося гулею та  струсом моску.
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

В тому то й справа, що батьки (особливо молоді, які майже такі самі діти) можуть навіть при всій своїй увазі до "гноміка" тупо проіпать на долю секунди шило в попкі своєї дитинки... І давати за це реалний тюремний строк??? 
Сусідка покупала дітей в "літній кухні", посадила на диван, загорнула в чисті рушники... Пішла в хату паіпаца з Чоловіком поки діти сохнуть бо іншого шансу мало... Старша дєвочка закрила в'юшку... Через годину три дитячих трупа- 13, 9 та 4 рочки.... Ви уявляєте ГОРЕ МАТЕРІ ??????? 
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

А фуповские яжемамы и яжепапы ежесекундно видели и контролировали, где гуляют и чем занимаются их дети?
   
Re: в Днепре мамашка убила ребенка

Заголовок дебильный. Как раз от яжемамки или яжебати, которые не дают ребенку и шага ступить без гиперопеки. А несчастные случаи порой случаются, самые неожиданные.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія