Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Примати - це капеїшна еліта , найсильніший за рівнем студентів фак.  Грали з ними постійно в преф , сильні гравці.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Эх.
Студенческие годы.
Общага, посиделки на яме.
Девочки   :D
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

 Ну это конечно IT, но не совсем программирование, это ближе к администрироватию.
 Если кибербезпека, то только в КПИ. Или Житомир-но там форма. Администрирование там маст хев, а вот программирование очень на достойном уровне. Но мало кто тянет. Кто тянет, тот по Киеву в среднем от 3-5 Ку.е. начинает. Если прикладная, то многое зависит от того в какую специализацию хочется. По кибербезпеке преподавание от классики до топ 10 команд хакинга в мировом рейтинге.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Кто тянет, тот по Киеву в среднем от 3-5 Ку.е. начинает.
Починають за 500 і черга стоїть від 15 корпусу до Глобалу  :weep:

Если прикладная, то многое зависит от того в какую специализацию хочется. По кибербезпеке преподавание от классики до топ 10 команд хакинга в мировом рейтинге.
Брехня

Грали з ними постійно в преф , сильні гравці.
Може вони просто здавати вміють?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

За 500 RE? НУ-НУ.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

За 500 RE? НУ-НУ.
3500 це початкова зарплата синьйора. Її штуденту ніхто не дасть.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вот когда смогут найти RE инженера после выпуска, вот тогда пусть попробуют не дать. Это если он действительно учился. Но как-то незаметно, что бы кто-то из выпускников желал работать на дядю здесь. Вы бы вопрос изучили, прежде чем так категорично заявлять.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Як казав мій декан (ф-т соціології) - диплом ВНЗ є справка, що ви отримали базові знання і повинні вчитися усе життя, аби оволодіти обраною спеціальністю. Хтось сходить з дистанції одразу після завершення, а хтось просуває науку до нових висот.

Так й з програмуванням. Хтось працює маляром та робить стандартний ремонт. Одиниці - стають митцями, які проторюють шлях і розв'язують унікальні завдання. Для останнього конче потрібен фундамент, який пов'язаний із прикладною математикою.

Багато знайомих з КПІ випуска 2001-2005 років. Вибірка не репрезентативна, але якісь тенденції проглядаються. Чи прикладна математика, чи ф-т електроніки, чи ІПСА, чи фіз-мат. Ті, хто зробили кар'єру вже не пізніше 4го курса працювали розробниками, або хоча б системними адміністраторами, або на проектах кафедр. Декілька пройшли майже однаковий шлях: Luxsoft, Epam, інвестиційний банк у США.

У першу чергу якщо є мета і витривалість, то успішну кар'єру робили усі. Знання та диплом примату котуються вище, але не є гарантією успіху.


   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Алгоритми оптимізації, це сита математика, часто програмісти їх не розуміють тому що не мають базу, тому не розуміють коли їх варто використовувати а коли ні ...
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вот когда смогут найти RE инженера после выпуска,
Реверс інженірінг - то дуже вузька спеціалізація. Крім того щоб робити саме РЕ треба мати досвід. Ніхто 3500 не дасть. Краще вчити якийсь банальний шарп і вперед.

Знання та диплом примату котуються вище, але не є гарантією успіху.
Диплом нікому не потрібен.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Было, сейчас по другому. GPL3 & NoOps+NoDev==!OnlySec. )) Человек спросил на будущее.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Реверс інженірінг - то дуже вузька спеціалізація. Крім того щоб робити саме РЕ треба мати досвід. Ніхто 3500 не дасть. Краще вчити якийсь банальний шарп і вперед.

Диплом нікому не потрібен.
Не знаю як зараз в Україні, але в США на багатьох роботах диплом вимагають,
перевіряють і роблять evaluation.
Так шо краще мати.

Останнє редагування: 2 червня 2021 10:31:08 від Jacob
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мій  син закінчує 3-й курс ІПСА.Хоче після бакалавра ідти працювать,  А я думаю
може краще, щоб закінив ще і магістратуру? Що насовітуєте?
Розкажу як в США ( з досвіду дітей і власного ).
Студенти здебільшого не працюють, хіба шо підробляють.
Йдеш на роботу бакалавром - починаешь заробляти гроші і стаж.
Йдеш на магістра - ще принаймі два роки платиш за навчання (іноді підробляєш).
Коли стаж маленький, або зовсім нема, 2-3 роки стажу бакалавра дорівнюють диплому магістра (без стажу).
Потім, коли стажу вже досталь, то дивляться на диплом, віддаючи перевагу магістру B-)

Останнє редагування: 2 червня 2021 10:57:53 від Jacob
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Не знаю як зараз в Україні, але в США на багатьох роботах диплом вимагають
Он полюбе нужен для рабочих виз  в США поэтому если говорить о желании работать в США то диплом очень таки нужен.
Самый простой путь в США получить у нас Бакалавра и пойти в США в Graduate school на мастера параллельно работая Teaching Assistant.
Дальше OPT или рабочая виза
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Он полюбе нужен для рабочих виз  в США поэтому если говорить о желании работать в США то диплом очень таки нужен.
Самый простой путь в США получить у нас Бакалавра и пойти в США в Graduate school на мастера параллельно работая Teaching Assistant.
Дальше OPT или рабочая виза
Все вірно.
Саме так.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

КПІ - це не вищий навчальний заклад, то інститут,там не вчать базовим теоретичним знанням. ІТ вчити можна лише в КНУ (я закінчив факультет кібернетики і 3 роки там викладав саме програмування), зараз 3 факультети можуть надати базові знання в цій сфері: КНК, ІТ, РФФ.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мій  син закінчує 3-й курс ІПСА.Хоче після бакалавра ідти працювать,  А я думаю
може краще, щоб закінив ще і магістратуру? Що насовітуєте?

чув, що всі випускники ІПСА на олівці в великих іноземних конторах. Що син каже, тяжко вчитись там?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

В ветке пока 4 страницы, но уже намешано все что можно :)

Советую обратить внимание на моменты:
- Склонность ребенка к точным наукам вообще, чтобы не cломать [очередную] судьбу;
- Процесс рекрутинга в международных компаниях (IMHO брат, пообещав "продать" в США, немного слукавил);
- Конечную цель этих упражнений (эмиграция, заработок, самореализация, ...);
- какие навыки будут наиболее востребованы по окончанию, ч-з 4-5 лет.

Мое мнение: если поступать нужно в этом году, то вопросы поднимаются слишком поздно.
Подготовку стОило начинать лет пять назад.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Щодо магістерських програм. Кожен має вирішувати індивідуально.

З одного боку має сенс отримати досвід роботи (2-5 років) перед вступом. Тоді під час навчання краще розумієш зв'язок теорії із практикою. У більшості компаній бакалавр із досвідом цікавіший для роботодавця, аніж магістр без досвіда. Магістр все ж таки більш наукова програма.

З іншого, пізніше може вже не бути часу на серйозне навчання (сім'я, робота, втрата снаги до навчання, etc.).

На початку кар'єри більше дивляться на те, як виконуєш безпосередні обов'язки і як добре пасуєш до колектива. Все одно майже усюди learning by doing.

А ось за років десять для просування у топ менеджмент у великих корпораціях диплом магістра або PhD дає плюси. У ситуації з двома ідентичними кандидатами оберуть звичайно того із дипломом. Тому доводиться докладати більше зусиль аби мати перевагу за іншими показниками. Отримання диплому у цьому сенсі набагато легше. Але це зовсім не є запорукою успіху.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

КПІ - це не вищий навчальний заклад, то інститут,там не вчать базовим теоретичним знанням. ІТ вчити можна лише в КНУ (я закінчив факультет кібернетики і 3 роки там викладав саме програмування), зараз 3 факультети можуть надати базові знання в цій сфері: КНК, ІТ, РФФ.

Все верно, традиционно идет разделение на обучающие учреждения (Университет) и научно-исследовательские (Институт).
Именно поэтому в какой-то момент КПИ был переименован в Университет ;)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Все верно, традиционно идет разделение на обучающие учреждения (Университет) и научно-исследовательские (Институт).
Именно поэтому в какой-то момент КПИ был переименован в Университет ;)

Суть-то залишилась... випускники КПІ (а їх валом і поруч зі мною) здебільшого роблять по 5 помилок в коментах на 2 рядка в Джирі, я помилок в Джирі не роблю, коли пишу постановку для них. Це - основна відмінність між університетською освітою і ремеслениками з реального вчилища.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

3500 це початкова зарплата синьйора. Її штуденту ніхто не дасть.

Сіньйори вже подорожчали, зараз по 4500 наливають для початку. 3500 - це приблизно Strong Middle Developer.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

А ось за років десять для просування у топ менеджмент у великих корпораціях диплом магістра або PhD дає плюси. У ситуації з двома ідентичними кандидатами оберуть звичайно того із дипломом. Тому доводиться докладати більше зусиль аби мати перевагу за іншими показниками. Отримання диплому у цьому сенсі набагато легше. Але це зовсім не є запорукою успіху.

К сожалению в какой-то момент IT в Украине стали прочно ассоциироваться с аутсорсингом.
В этой парадигме стандартным карьерным путем является трудоустройство в крупную [международную] компанию, а пиком - менеджерская позиция там же.

При этом забывается, что большинство основателей этих компаний не только шли другим путем, но и колледжи не закончили.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Суть-то залишилась... випускники КПІ (а їх валом і поруч зі мною) здебільшого роблять по 5 помилок в коментах на 2 рядка в Джирі, я помилок в Джирі не роблю, коли пишу постановку для них. Це - основна відмінність між університетською освітою і ремеслениками з реального вчилища.

Прости, но я не готов всерьез обсуждать, что вы там в своей песочнице лепите, и у кого пистолетик длинней. ;)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Без матиматики не розумієш алгоритмів які застосовуєш... На цьому точка. Все інше туфта.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Диплом примата говорить про те , що людина  має здібності до аналітичного мислення виші ніж в пересічного, тому буде мати перевагу там , де це потрібно.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
v10

Блть так что ?
Фуп одобряет?
да
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Не знаю як зараз в Україні, але в США на багатьох роботах диплом вимагають,
В оті штати треба спочатку якось потрапити. І бакалавра для цього достатньо.

Сіньйори вже подорожчали, зараз по 4500 наливають для початку. 3500 - це приблизно Strong Middle Developer.
Не в курсі якщо чесно, але студіку так не жити - гарантія.

Диплом примата говорить про те , що людина  має здібності до аналітичного мислення виші ніж в пересічного, тому буде мати перевагу там , де це потрібно.
А де перевагу дають?  ;o Може якась там знижка у сільпо чи +5% до зарплати
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

КПІ - це не вищий навчальний заклад, то інститут,там не вчать базовим теоретичним знанням. ІТ вчити можна лише в КНУ (я закінчив факультет кібернетики і 3 роки там викладав саме програмування), зараз 3 факультети можуть надати базові знання в цій сфері: КНК, ІТ, РФФ.

програмування - це не математика.
і для програмування базові теоретичні знання з математики накуй непотрібні.

для програмування потрібна абстрактна логіка.
іф-зен-елс - якщо добре володієш цим, то будеш програмувати. і накуй не потрібні ані системи алгебро-дифферанційних рівнянь, ані теорія ймовірностей, ані лінійна алгебра.
це я тобі кажу як великий вчений-мотематег, який захистив дісєр ще при совку, у далекі 80-ті, коли ти ще в пєльонки сцяв.

пройди тест та виклади результат - і я тобі скажу який з тебе кодер  B-)
https://testometrika.com/intellectual/test-of-logical-thinking/

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

будь який математик, то в Україні - третій сорт не брак.
А програміст, байдуже який, хоч і гівнокодер, - людина
Это правда :)
есть перед глазами примеры
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ребенок хочет. Я бы ему предложила ТЭФ в том же КПИ

хотіти мало.
теж саме скажу, що й паші: хай пройде тест на абстрактну логіку.
якщо з абстрактною логікою погано, досягти успіхів у програмуванні буде важко.

а взагалі програмер, він же кодер - це найпримітивніший рівень айтішника, гребець на галєрах, недарма їх так називають. тому слово "успіх" тут має сумнівний позитивний сенс.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

для програмування потрібна абстрактна логіка
тоже правда.
Перед глазами есть пример - социолог из Могилянки
Забил на социологию - не кормит
Программирует очень успешно
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

А ось за років десять для просування у топ менеджмент у великих корпораціях диплом магістра або PhD дає плюси. У ситуації з двома ідентичними кандидатами оберуть звичайно того із дипломом.

Чушь.
Диплом будет примерно номер 36 в приоритете, а то и еще ниже.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

хотіти мало.
теж саме скажу, що й паші: хай пройде тест на абстрактну логіку.
якщо з абстрактною логікою погано, досягти успіхів у програмуванні буде важко.

а взагалі програмер, він же кодер - це найпримітивніший рівень айтішника, гребець на галєрах, недарма їх так називають. тому слово "успіх" тут має сумнівний позитивний сенс.
Кодер це той кому треба все розжувати і в рот покласти тоді він щось закодує.
Але зазвичай в такому разі простіше і швидше самому все зробити.
Такшо кодери приживаються тільки в якихось мега корпораціях які можуть дозволити собі платити нізащо.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

еще я думаю киевский авиационный институт. Там есть группа с преподаванием на английском. Но это не прикладная иатематика. Это факультет кибербезпеки и чего то еще

заради англійської це варто. Ну і контингент буде продвинутий...
Взагалі, викладання точних наук не на англійській - марнування часу.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

пройди тест та виклади результат - і я тобі скажу який з тебе кодер  B-)
https://testometrika.com/intellectual/test-of-logical-thinking/

Ваши результаты:
Время прохождения теста: 00:06:37, пользователи в среднем 00:16:05.
У вас отлично развито логическое мышление, почти как у Аристотеля - 29 правильных ответов из 30. Если вы и делаете ошибки в рассуждениях, то в основном по случайности или от усталости, но не из-за неумения. Тем не менее, помните, что все хорошее всегда можно улучшить - если, конечно, оно вам надо.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

програмування - це не математика.
і для програмування базові теоретичні знання з математики накуй непотрібні.

для програмування потрібна абстрактна логіка.
іф-зен-елс - якщо добре володієш цим, то будеш програмувати. і накуй не потрібні ані системи алгебро-дифферанційних рівнянь, ані теорія ймовірностей, ані лінійна алгебра.
це я тобі кажу як великий вчений-мотематег, який захистив дісєр ще при совку, у далекі 80-ті, коли ти ще в пєльонки сцяв.

пройди тест та виклади результат - і я тобі скажу який з тебе кодер  B-)
https://testometrika.com/intellectual/test-of-logical-thinking/
Простенькі якісь задачки з логіки
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ну это конечно IT, но не совсем программирование, это ближе к администрироватию.
 Если кибербезпека, то только в КПИ. Или Житомир-но там форма. Администрирование там маст хев, а вот программирование очень на достойном уровне. Но мало кто тянет. Кто тянет, тот по Киеву в среднем от 3-5 Ку.е. начинает. Если прикладная, то многое зависит от того в какую специализацию хочется. По кибербезпеке преподавание от классики до топ 10 команд хакинга в мировом рейтинге.
блин пришлось мне напрячься чтоб понять
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

програмування - це не математика.
і для програмування базові теоретичні знання з математики накуй непотрібні.

для програмування потрібна абстрактна логіка.
іф-зен-елс - якщо добре володієш цим, то будеш програмувати. і накуй не потрібні ані системи алгебро-дифферанційних рівнянь, ані теорія ймовірностей, ані лінійна алгебра.
це я тобі кажу як великий вчений-мотематег, який захистив дісєр ще при совку, у далекі 80-ті, коли ти ще в пєльонки сцяв.

пройди тест та виклади результат - і я тобі скажу який з тебе кодер  B-)
https://testometrika.com/intellectual/test-of-logical-thinking/

+++
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

хотіти мало.
теж саме скажу, що й паші: хай пройде тест на абстрактну логіку.
якщо з абстрактною логікою погано, досягти успіхів у програмуванні буде важко.

а взагалі програмер, він же кодер - це найпримітивніший рівень айтішника, гребець на галєрах, недарма їх так називають. тому слово "успіх" тут має сумнівний позитивний сенс.
Помилкова уява.
Те, що більшість ПЗ сьогодні можуть писати джуніори, ніяк не відміняє необхідності у аксакалі-програмісті, який може й оптимальний код написати з multithreading і швидко здати модуль без "дитячих помилок" та халтури.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія