Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Можливо, давайте називати українцями так, як Ви собі уявляєте. Тільки все одно у такій Україні мені некомфортно, як і багатьом іншим. Міняти під себе неможливо та й несправедливо, бо більшість хоче такої України, яку ми називаємо Малоросією. Тому одним з найпритомніших варіантів є еміграція та наступна асиміляція, про що і гілка вихідно і була. Чому Вам треба конче переконати таких людей, що вони неправильно роблять, що хочуть лишити те, що ви зробили з Україною, і що для них виглядає як мало того, що лайно, та ще й життєво небезпечне? Залиште їх у спокої і дайте обговорювати питання, як досягати своєї мети.
ви підтвердили, що вже не українець. Асимілюйтесь де хочете,  але коли ви, іноземець, називаєте Україну Малоросієй і українців малоросами залишається лише покрутити пальцем біля скроні на ще одного дивакуватого невігласа з іноземців
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Вибір як головної дієвої особи для України людини, яка весь час демонструвала, наскільки їй Україна чужорідна та непотрібна.
я не голосувала за Порошенка!  ;o
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

я не голосувала за Порошенка!  ;o
:-B
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

я не голосувала за Порошенка!  ;o
Циган з хроном

Степан Руданський

   
   

Ходить циган, ярмаркує,

Лиш копійку має…

«А що тепер найдешевше?» –

Мужика питає.

«Та хрін тепер найдешевший! –

Мужик йому каже. –

За копійку цілу в’язку

Сідуха нав’яже!»

Побіг циган до сідухи,

Купив собі хрону.

Подивився на ярмарок

Та й пішов додому.

Іде собі дорогою,

Свіжий хрін смакує.

В носі свердлом завертіло,

А сліз не вгамує.

Втирав, втирав циган очі,

Далі й не втирає…

Сів під мостом, іскривився,

Їсть та примовляє:

«Плачте, плачте, дурні очі,

Щоб повилізали!..

Бачили ж ви, препогані,

Що ви купували!..»
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Очередной восьмипроцентный патриот, мечтающий подложить дочку под итальяшку. Не забудь ей подстелить рушник вишиваний на щастя на долю, это же так патриотично.

А сина - на італійку ,  прийнятне ..? ))

Можна надрукувати , що краще вже під італійця , ніж під расіяшку , але і таке надруковане буде дурнею , московицькою дурнею , бо від емоційного походить і на розбурхування емоцій спрямоване .

Бо , як на загал , дитина , що пачпорта отримала сама за власні вчинки відповідатиме власним життям , але світоглядно інші "азіати" і досі вважають , що доросла "дитина" , щось на кшталт "товару" , котрим батьки опікуюцця як власністю - "підкладаючи" .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Повертаючись до назви та сутності , як я її ту сутність розумію , надурукую наступне , що не "посунусь" і "власного життєвого простора" московитові не звільню , втечею на чужину .

Хіба "свиням згодують" .., все може бути .., але із "власної хати" не тікатиму .
   
Очередной восьмипроцентный патриот, мечтающий подложить дочку под итальяшку. Не забудь ей подстелить рушник вишиваний на щастя на долю, это же так патриотично.

Доповідь.
   
я не голосувала за Порошенка!  ;o

Ну так і я ж про це.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну так і я ж про це.
драсті
я ж вам якраз і кажу, що голосувала проти людини, яка очевидно ненавидить-зневажає Україну і Українців, яка шкодила їй протягом всього свого перебування у політикумі - на догоду власній кишені, яка принижувала нашу історію, зухвало топталася по Пам"яті наших прадідів, яка виводила до паРаші вкрадені в України гроші, у будь-які способи плазувала перед Хуйлом і тутешніми можновладцями, яка завжди цинічно брехала - знову ж таки заради забезпечення власної подальшої наживи
   
драсті
я ж вам якраз і кажу, що голосувала проти людини, яка очевидно ненавидить-зневажає Україну і Українців, яка шкодила їй протягом всього свого перебування у політикумі - на догоду власній кишені, яка принижувала нашу історію, зухвало топталася по Пам"яті наших прадідів, яка виводила до паРаші вкрадені в України гроші, у будь-які способи плазувала перед Хуйлом і тутешніми можновладцями, яка завжди цинічно брехала - знову ж таки заради забезпечення власної подальшої наживи

Знову ж повторюю. Вам, мабуть, не варто зі мною вести дискусію, бо Ваші визначення доброго та поганого відрізняються від моїх. Ми говоримо у різних системах відліку, тому переконати нам один одного не вдасться.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

вже
Какой чуттевий ковбасник
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

яка очевидно ненавидить-зневажає Україну і Українців, яка шкодила їй протягом всього свого перебування у політикумі - на догоду власній кишені, яка принижувала нашу історію, зухвало топталася по Пам"яті наших прадідів, яка виводила до паРаші вкрадені в України гроші, у будь-які способи плазувала перед Хуйлом і тутешніми можновладцями, яка завжди цинічно брехала - знову ж таки заради забезпечення власної подальшої наживи

Так , патрета , за допомогою високї кількості прикметників та звичайної демагогії , змальовано майже досконало .

Я впізнав одразу , особу , що на патретові .  ))

П.І.пБ. не буду друкувати ,  бо фактично патрет - такий собі отвір у в кардонці , на котрій іще будь-що домальоване , а людина голову встромляє і хвотограф світлину робить із обличчям людини та "прикрасами" - копитанським одностроєм , королівською мантією , мавп'ячим тулубом або будь-чим іншим  .  ))
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Знову ж повторюю. Вам, мабуть, не варто зі мною вести дискусію, бо Ваші визначення доброго та поганого відрізняються від моїх. Ми говоримо у різних системах відліку, тому переконати нам один одного не вдасться.
поза сумнівами
моя система координат - Україна і моє життя тут
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Так , патрета , за допомогою високї кількості прикметників та звичайної демагогії , змальовано майже досконало .

Я впізнав одразу , особу , що на патретові .  ))

П.І.пБ. не буду друкувати ,  бо фактично патрет - такий собі отвір у в кардонці , на котрій іще будь-що домальоване , а людина голову встромляє і хвотограф світлину робить із обличчям людини та "прикрасами" - копитанським одностроєм , королівською мантією , мавп'ячим тулубом або будь-чим іншим  .  ))
ну не скажіть...
далеко не кожен з тих, хто претендував на крісло президента, мав за плечима "доробок" у вигляді виставляння сотень людей на вулицю посеред зими з гуртожитку, де вони прожили може не один рік
і зважте - той гуртожиток будувався завдяки труду батьків і дідів тих людей, але аж ніяк не завдяки труду того, хто таке з ними вчинив
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ну не скажіть...

Нуу , зрозуміло , що не зкажу , бо друкую мовчки .  ))


далеко не кожен з тих, хто претендував на крісло президента, мав за плечима "доробок" у вигляді виставляння сотень людей на вулицю посеред зими з гуртожитку, де вони прожили може не один рік

Зрозуміло , що не кожне має такого доробка , бо не кожне власник заводу .

Шож , заводів на усіх бажаючих не вистачає , а тому і заводських гуртожитків-клоповників , розплядників алкоголізму , блуду , дрібного криміналу , теж мало , бо більшість таких місць власники заводів вже давно прикрили , ще наприкінці 90-х , дякувати Богу .


і зважте - той гуртожиток будувався завдяки труду батьків і дідів тих людей, але аж ніяк не завдяки труду того, хто таке з ними вчинив

Ну то і взагалі житло та інші будівлі , хтось будує , а хтось купує або продає збудоване .   Дякувати Боку совєцький соціалізм державний капіталізм вже майже здох , хоча корчі його трупа іноді ще хапають . ))

Та мені смішніше інше , що вже цьому , цитованому , нік-неймові , у в іншій темі , намагавсь пояснити , що собою являє "заводський" гуртожиток фактично , а воно мені знов пропагандонство друкує , що хтось когось вигнало , а тому я собі роблю висновок , що або автоматична кампутірна програма від цитованого нік-нейма позти друкує або декілька працівників позмінно цитованого нік-нейма користають і не встигають читати усі повідомлення , що не під час їхньої зміни друкувались або психічно фора людина себе розважає пропагандонством , як ото і я , але іншу форобу у мізках має . ))
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Та мені смішніше інше , що вже цьому , цитованому , нік-неймові , у в іншій темі , намагавсь пояснити , що собою являє "заводський" гуртожиток фактично , а воно мені знов пропагандонство друкує , що хтось когось вигнало , а тому я собі роблю висновок
Ви були у тому гуртожиткові? Ні? А я була. Нормальні люди там мешкали, просто працівники заводу , з різних регіонів України.
Звідки ви взяли, що я мала би взяти до уваги ваші слова в якійсь іншій темі?
на підставі чого вирішили, шо ваші слова, слова якогось цинічного (на підставі ваших міркувань тільки у цій гілці) аноніма, мають щось важити для мене ?
Якщо ви схвалюєте виселення сраним мародером людей з гуртожитку ЗАХОПЛЕНОГО мародером у власність спадку України від сссра, то мене не цікавлять ваші подальші міркування.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ви були у тому гуртожиткові? Ні? А я була. Нормальні люди там мешкали, просто працівники заводу , з різних регіонів України.
Звідки ви взяли, що я мала би взяти до уваги ваші слова в якійсь іншій темі?
на підставі чого вирішили, шо ваші слова, слова якогось цинічного (на підставі ваших міркувань тільки у цій гілці) аноніма, мають щось важити для мене ?
Якщо ви схвалюєте виселення сраним мародером людей з гуртожитку ЗАХОПЛЕНОГО мародером у власність спадку України від сссра, то мене не цікавлять ваші подальші міркування.

Таа "іззовні вони наче і нормальні , а як уважніше придивитись , завжди чогось не вистачає" (с) .  ))

Мені аксіома - власник має право розпоряджатись власністю на власний розсуд , а тому усі облудні пост"соціалістичні" агітки від удаваних , "високоморальних захисників простого люду" , що з початку 90-х і по сьогодні збагачуюцця як і усі інші , мені огидні .

Через що і не засуджую - і тих хто мене із заводськими акціями "надурило" і тих , хто від акцій за 500грн. сертифіката придбаних , позбавило , бо невідомо мені до якої "політичної сили" належать , але враховуючи результати багаторічних голосувань у Полтаві , можу і "здогадуватись" . ))

А стосовно заводських (відомчих) гуртожитків - бував , у багатьох бував , дякувати Богу , що не жив , принаймі тривалий час . ))
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

власник має право
на київський каштан цього "власника"
можна дізнатися про витоки первісного "капіталу"?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

можна дізнатися про витоки первісного "капіталу"?

Фу , аж читати таке бридко . ))

Але дякую - змусили кампутіра вимкнути . ))
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ти абсолютно точно передала ставлення більшості цього форуму до тебе. Саме зневага. Ми живемо і працюємо в своїй країні.
 А ти, втекло звідси, не було тут 20 років і ще когось називаєш манкуртами? Ти, утриманка на чужині,  називаєш українців манкуртами?
Та не треба бути психологом, аби зрозуміти, що насправді манкурт це ти. Нічого українського, тільки мова, аби нею виригувати свою ненависть до тих, хто живе на своїй землі.  Бо чомусь тобі немає сюди вороття. Вічна утриманка на чужині. Співчуваю.
 Але вп"яте: Чому ти досі на ФУПі?  Ти обіцяла піти звідси, як тільки Людасова гілка набере 100 сторінок? Чому не відповідаєш? Боїшся, брехухо? :gigi:

А чому ти вирішила, що маєш право говорити від цілого форуму? адже це ти із своїми сьострами була забанена тут назавжди. І поки мене не було, тобі та Миросі тут понаписували надцять сторінок, що про вас думають  :laugh:

Як я можу бути утриманкою, якщо за свій час перебування в Канаді я заробила сукупно мільйони доларів і сотні тисяч заплатила податку? це набагато більше, ніж деякі урождьонні. Не кажучи про безпосередній внесок у процвітання цієї благословенної країни через мою високоякісну працю.

І для України нічого поганого я теж не зробила. Коли я там жила, так само сумлінно працювала, не покладаючи рук. І не приймала участі у виборі зрадників України, як ТИ ОСОБИСТО.

Так що я українка набагато кращої якості, ніж ти.

А чим більше ти будеш кавіщати, чому я не йду, тим більша ймовірність, що я не піду. Я залишилась тут, щоб підтримати морально моїх численних однодумців - СПРАВЖНІХ українців та патріотів.

ПС. Як там Фінляндія??
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:lol: Ні, про шмату одну. Інанну.  До речі, коли її тут забанили, вона з СУПа біснувато волала, аби тут тебе забанили. Чим ти її так дістав? :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Ad Astra
Hero Member
*****

Повідомлень: 908

Re: УПЯЧКА
« Reply #3121 : Вересня 05, 2019, 06:43:11 06:43 »
На фупі поналазила купа нових прихильники певної політсили реєстрантів,  і навіть ніки схожі - скідз, дред. Ну і назви. Ще б скідмаркс назвалися  :laugh:

Натисніть хто-небудь кнопки на них як другі ніки під час бану.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ну, я, наприклад, поважаю правила цього форуму. А ти закликаєш неодноразово порушувати їх, толеруючи та прикриваючи другі ніки. Тигрик-Вершина ти наша.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

21 страница и ни одного новонаверненого колбасника :laugh:

Перерахунок був вище декількома сторінками. Є нові ковбасники і всі - прихильники певної політсили. Також у прихильники певної політсили Світлани є дачка в Олбашці, Мирослави - дочка в Гермашці, а Тигрик-Вершина вже за легендою давно у Фінляндії.

Ось бачите, які підступні - притомним емігрувати не дають, а самі при найменшому пукові вже пригріли за кордоном теплі гніздечка.

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

давай делай пеперворк для моего пришлашения по программе провинции. ради этого начну розмовлять на мове, носить вышиванку, славить наших мудрых гетьманов виктора андрийовыча и пэтра олэксийовыча.

будешь потом хвалиться, как получилось прихильники певної політсили кацапами и фана шария перековать в палкого патриота   :-)o  X(
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Також у прихильники певної політсили Світлани є дачка в Олбашці, Мирослави - дочка в Гермашці, а Тигрик-Вершина вже за легендою давно у Фінляндії.
Вікторія Панчук, скільки тобі Кремль платить за роботу на інформаційному фронті проти Українців?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Вікторія Панчук, скільки тобі Кремль платить за роботу на інформаційному фронті проти Українців?
То що, миросько-патрійотко, збрехала Інанна про тебе? Скажи «так» або «ні», і не смикай нервово гузночком. Чи то про інших можна безкарно підлі брехні завивати?То що, миросько-патрійотко, збрехала Інанна про тебе? Скажи «так» або «ні», і не смикай нервово гузночком. Чи то тільки про інших можна безкарно підлі брехні, завиваючи, скавчати? Атвєта ждьом!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Вікторія Панчук


чого тебе виковбашує глючить і плющить?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну шо там?

Все "прытомные" уже эвакуировались?

В места посытнее
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Перерахунок був вище декількома сторінками. Є нові ковбасники і всі - прихильники певної політсили. Також у прихильники певної політсили Світлани є дачка в Олбашці, Мирослави - дочка в Гермашці, а Тигрик-Вершина вже за легендою давно у Фінляндії.

Ось бачите, які підступні - притомним емігрувати не дають, а самі при найменшому пукові вже пригріли за кордоном теплі гніздечка.
А шо ж ти так слабо агитуешь?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Притомні всьо, виїхали
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

:lol: Ні, про шмату одну. Інанну.  До речі, коли її тут забанили, вона з СУПа біснувато волала, аби тут тебе забанили. Чим ти її так дістав? :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Ad Astra
Hero Member
*****

Повідомлень: 908

Re: УПЯЧКА
« Reply #3121 : Вересня 05, 2019, 06:43:11 06:43 »
На фупі поналазила купа нових прихильники певної політсили реєстрантів,  і навіть ніки схожі - скідз, дред. Ну і назви. Ще б скідмаркс назвалися  :laugh:

Натисніть хто-небудь кнопки на них як другі ніки під час бану.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

От тобі і  маєш ;o  Колбасники еще и диверсии устраивают - банят честных допысувачив
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Бідна Мирослава. Думала, що скинула на мене атомну бомбу, але як завжди, потрапила пальцем в ... (потрібне підставити).

Рила-рила, шукала-шукала компромат, і все, що змогла знайти, це фіо абсолютно лівої особи, яку притягнув на форум один довголітній поцінувач цієї нещасної Булька (який її двадцять років вишукував, заглядаючи під віртуальні спідниці кому не попадя) і потім цю брехню підхопив такий собі Атілка. Oh well. Про це вже писалося надцять раз. Варто лише зазначити, що у той же час пінкертон-Булька довгий час називав мене Ольгою Тейлор. Та мене ще хтось вчора Ольгою Тейлор називав  :facepalm1:

Мирославо, тобі великий привіт від декого  :gigi: І не забувай - відповідні німецькі органи уважно стежать за твоїми антисемітськими, расистськими і ксенофобськими дописами.


   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

чого тебе виковбашує глючить і плющить?

Взагалі-то я вже тут писала, що мене звати Ірина. А якщо у Вас якісь претензії до цієї пані, зверніться до неї напряму  :gigi:

Останнє редагування: 13 вересня 2019 04:47:38 від Inanna
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

давай делай пеперворк для моего пришлашения по программе провинции. ради этого начну розмовлять на мове, носить вышиванку, славить наших мудрых гетьманов виктора андрийовыча и пэтра олэксийовыча.

будешь потом хвалиться, как получилось прихильники певної політсили кацапами и фана шария перековать в палкого патриота   :-)o  X(

Такі, як ти, полум"яні прихильники певної політсили повинні послухати заклики свого керманича і не тільки виїздити, а і повернутися взад. Розбудовувати прихильники певної політсили Україну привезти бабло і працювати за миску баланди на латифундіях Коломойського (С).

Так що ніт.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А шо ж ти так слабо агитуешь?

Кого? Світлану з Мироською? та вони вже одною ногою там. Агітувати навіть не треба  :gigi:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

От тобі і  маєш ;o  Колбасники еще и диверсии устраивают - банят честных допысувачив

Якби вони були чесні, їх би ніхто не банив. До речі, скідз виявився ботом і вчора івасик теж.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А чому ти вирішила, що маєш право говорити від цілого форуму? адже це ти із своїми сьострами була забанена тут назавжди. І поки мене не було, тобі та Миросі тут понаписували надцять сторінок, що про вас думають  :laugh:

Як я можу бути утриманкою, якщо за свій час перебування в Канаді я заробила сукупно мільйони доларів і сотні тисяч заплатила податку? це набагато більше, ніж деякі урождьонні. Не кажучи про безпосередній внесок у процвітання цієї благословенної країни через мою високоякісну працю.

І для України нічого поганого я теж не зробила. Коли я там жила, так само сумлінно працювала, не покладаючи рук. І не приймала участі у виборі зрадників України, як ТИ ОСОБИСТО.

Так що я українка набагато кращої якості, ніж ти.

А чим більше ти будеш кавіщати, чому я не йду, тим більша ймовірність, що я не піду. Я залишилась тут, щоб підтримати морально моїх численних однодумців - СПРАВЖНІХ українців та патріотів.

ПС. Як там Фінляндія??
Що ти мелеш? З якими сьострами? Я пішла на бан свідомо, відкрито виказуючи своє ФЕ Свєті Биковій.  І надцять сторінок тут про нас з Мирославою ніхто не бачив.
 Ти про зраду щось кажеш? Та ти давно не українка. Ти навіть людина без  ніякої якості.  Ти не вмієш тримати слова. Пообіцяла  - зроби.
 Забоялася піти з форуму?  Отже, в тебе немає і краплини честі і гідності. Чи треба набирати дописи, аби  кнуроферма платила?
І ти хочеш українкою зватися?  Після канадійської ганьби?  Сиди вже там, нікчемо,  перебивайся своїми перекладами і згадуй участь у проекті 2014 року. Мамі соціалку справно Канада платить? Ну і добре.
 Фінляндія до чого? Маю родичів по всьому світу. Навіть в Алжирі. Та навіть не думаю кудись тікати. Я знаходжу себе тут, в Україні.  Так що нишкни, бридка ковбаснице. Не смій повчати українців. Ти сюди  за 20 років навіть не навідалася хоч одним оком глянути, як воно тут, в Україні? Ти справжній манкурт. Причому ще й на порохнявій зарплаті. Нічим не гребуєш.
Просто  нікчемна гидота порохнява і більш нічого.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Взагалі-то я вже тут писала, що мене звати Ірина. А якщо у Вас якісь претензії до цієї пані, зверніться до неї напряму  :gigi:
А ти напиши ще раз - раптом когось переконаєш?  :laugh:
То як там у Канаді твоїм родичам сидиться на шиї канадійського платника податків? Зручно?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А ти напиши ще раз - раптом когось переконаєш?  :laugh:
То як там у Канаді твоїм родичам сидиться на шиї канадійського платника податків? Зручно?

Нащо мені когось переконувати? я просто насолоджуюсь вашою істерикою та метаннями, що б ще чогось придумати і подивитись, чи прилипне  :pooh:

Нещасні, соціалку (тобто велфер) тут не так просто отримати і треба мати для цього підстави (Миросю, тебе ця тема цікавить, бо хочеш дочці на шию сісти? тебе туди ще і не візьмуть, як будеш себе так поводити). Але ви ж такими нюансами не володієте, тому тупо палитеся з брехнею. Не кажучи вже, що ні у вас, ні у булькоатілки, ні у інших інформації про істоту, що пише під ніком Інанна, 0   :rotate:

Мирославо, ти нарешті звернула мою увагу на тебе. Я поняття не мала, хто ти така і мене ніколи не цікавила твоя особа (ви мені із Світланою і лисим тігрьонком на один манер) ...  але добрі люди підсказали. Мушу сказати, твоя інтернет-історія - це жестяк  ;o . Де тебе тільки не били, де тебе тільки не копали та топтали, щоб не сказати гірше. Як мінімум на трьох форумах і в особливо жорсткій формі  ;o . Ще й вороною дніпропетровською обзивали  :facepalm1:

https://zugunder.com/index.php?topic=54004.0

https://zugunder.com/index.php?topic=48618.0

А ось яку характеристику нашій Миросі дана, я так розумію, колишня подруга:


А от на ДД мене просто шокував яскравий приклад оскотинювання через фобію -
там є такий нік Тетяна_dp, яка писала чудові пости,
культурно обурюючись хамством, підлістю і цькуванням неугодних
у виконанні невеликої групи юзерів.
Поступово Тетяна змінила погляди і увійшла в ту деструктивну групу,
з якою довго і палко боролась, і зараз в її складі
наполегливо брудними методами вижирає з форуму
тих, до кого відчуває заздрість чи неприязнь.

Оце метаморфоза! Ніяк не можу змиритись з цим,
бо понад рік віртуально дружила з Тетяною, вважала її порядної людиною.
Зараз ця жінка через тамілофобію перетворилась у позбавлену совісті скажену фурію,
яка втратила людське обличчя.


Прочитавши такі свідчення, і проаналізувавши поведінку ніка Мирослава по відношенню до себе, мушу визнати, що конструктивного спілкування з Мирославою в принципі бути не може. Буду писати доповідь, щоб її постійний флуд, образи та харасмент РОКАМИ РІЗНИХ ЮЗЕРІВ НА РІЗНИХ ФОРУМАХ став підставою для вічного бану.

Хто хоче ближче познайомитись із творчістю цієї особи, шукайте самі - інфи купа. А з мене цілком достатньо  :bueee:
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Нащо мені когось переконувати? я просто насолоджуюсь вашою істерикою та метаннями, що б ще чогось придумати і подивитись, чи прилипне  :pooh:

Нещасні, соціалку (тобто велфер) тут не так просто отримати і треба мати для цього підстави (Миросю, тебе ця тема цікавить, бо хочеш дочці на шию сісти? тебе туди ще і не візьмуть, як будеш себе так поводити). Але ви ж такими нюансами не володієте, тому тупо палитеся з брехнею. Не кажучи вже, що ні у вас, ні у булькоатілки, ні у інших інформації про істоту, що пише під ніком Інанна, 0   :rotate:

Мирославо, ти нарешті звернула мою увагу на тебе. Я поняття не мала, хто ти така і мене ніколи не цікавила твоя особа (ви мені із Світланою і лисим тігрьонком на один манер) ...  але добрі люди підсказали. Мушу сказати, твоя інтернет-історія - це жестяк  ;o . Де тебе тільки не били, де тебе тільки не копали та топтали, щоб не сказати гірше. Як мінімум на трьох форумах і в особливо жорсткій формі  ;o . Ще й вороною дніпропетровською обзивали  :facepalm1:

https://zugunder.com/index.php?topic=54004.0

https://zugunder.com/index.php?topic=48618.0

А ось яку характеристику нашій Миросі дана, я так розумію, колишня подруга:

Прочитавши такі свідчення, і проаналізувавши поведінку ніка Мирослава по відношенню до себе, мушу визнати, що конструктивного спілкування з Мирославою в принципі бути не може. Буду писати доповідь, щоб її постійний флуд, образи та харасмент РОКАМИ РІЗНИХ ЮЗЕРІВ НА РІЗНИХ ФОРУМАХ став підставою для вічного бану.

Хто хоче ближче познайомитись із творчістю цієї особи, шукайте самі - інфи купа. А з мене цілком достатньо  :bueee:
«Мародер», «  », «кнуроферма»… Це Ви називаєте «творчістю»? Це просто, образно кажучи, неконтрольовані викиди кишечника. В практиці психоаналізу це прийнято називати анальною агресивністю.

(Здається, той епітет, що вона вживає на адресу Порошенка, внесено до фільтру як матюк, тому відображаються тільки лапки)

Останнє редагування: 14 вересня 2019 06:47:53 від Гервасій
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Просто  нікчемна гидота порохнява і більш нічого.

Ото бідолашну ковбасить. У них країну відбирають, у лисого тігрьонка особисто шматок хліба забирають, а їй нема більше нічим зайнятися, ніж обвинувачувати у всіх бідах тьотю Іру із Канади  :facepalm: Причому примітивно брешучи просто ат вінта  :facepalm:

Тігрік, краще скажи - на майдан підеш? чи все ще віриш зе unconditionally?

Я ФОП. І скажу, що недоліків у нашій роботі дохріна. Але вони вимушені.
НМСД, закручувати гайки ФОПам треба починати лише тоді, коли в країні буде наведено порядок практично у всьому. Якщо зараз вбити малий бізнес, то залишиться держава без трусів. Звичайно, таке явище, як хитрошорхані власники маркетів, де ледь не кожен працюючий оформлений як ФОП, треба ліквідувати.

Правильно.
Але з вас почати зовсім легко.
І великого розуму не потрібно.
Примусити все продавати через касовий апарат і все.
Діджиталізація  (tu)
Ні, це не правильно. Я сумніваюся, що почнуть з нас.


 :weep:  :weep:  :weep:  Почнуть саме з таких, як ти, лошиця  :weep: Де-факто уже почали.

Тому і кажу, що умовні "дочки Мирослави" повинні виїздити за кордон і жити нормальним життям, а не ставати учасником чергового експерименту завдяки тупому вибору їх батьків. Але ти ж особисто проти, щоб розумні і працьовиті люди типу дочки Мирослави мали цей шанс і вона та інші теж, за твоїми словами, бридкі ковбасники?

ПС. Дуже цікаво, як у найбільших емігрантоненависник ів на цьому форумі пристроєні якщо не вони самі, то їхні дітки. Перерахуємо (інфа із постів цих ніків у відкритому доступі):

1) у Мирослави дочка в Німеччині
2) у Світлани хатка в Албанії
3) Тігрік взагалі має варіанти по усьому світу
4) Барс має дочку в Німеччині
5) Турчинов вчить дітей за кордоном
6) Слав вчить дітей за кордоном і навіть за слухами має іноземний паспорт
7) Зольдат-принц мовчання і любитель совка вчив дітей в США
8) Мішіган за легендою працює в Данії
9) Люкстенебріс має мадярський паспорт.

Ось так! А дістається чомусь мені  ;o

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія