Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові масова облава з повістками 8-:

Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

В такому випадку, це має бути предметом розслідування - чому за 8 років таку важливу інформацію не привели в нормальний вигляд.

має
після війни
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Я не кажу що львів'яни білі і пухнасті - але якби кацапи були тут то на порядок менше мужиків би так втікали і не хотіли би йти в армію - східняки не бажають воювати за Україну це на жаль факт...
ну тим хто "небажає воювати за донбабве" Україна теж нах непотрібна  :-)o
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

думаю великий відсоток тих хто від повісток бігає
по фейсбуках пише що Україна має визволити весь донбас і крим має повернути просто зараз бо все інше то зрада і вони на це погоджуються
і і взагалі треба дійти до кремля   
   
Чого б не було, повісток? Загальна чисельність силових структур наразі близько одного міліона чоловік! Це з офіційних повідомлень. Умовно, кожен сороковий українець зараз в силових структурах.
 Якщо офіційні особи не брешуть, то мобілізувати по суті вже нікого, точніше практично нікого
Не знаю, як заходжу в епіцентр як гляну скільки там здорових чоловіків продавців консультантів та всяких менеджерів по залу тиняються, то нам мобілізовувати ще і мобілізовувати.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
den

В донецькій області теж є тро
воює

Азовців чимало з Маріуполя

   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Отут класно сказали  (tu)

   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

IP/Host: ---.hspheredns.com
що тобі це так в Канаді болить?
чи  це VPN? 
бугага
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Старые базы данных не соответствуют реальности. Миллионы перемещенных лиц.
Они и раньше с отменой прописки были нереальны, а сейчас просто ничего не показывают.
Генштаб не знает свой мобрезерв.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Генштаб не знает свой мобрезерв.

та перестань

по ІПН всі все знають
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

по ІПН всі все знають
То нахіба тоді ці облави, якщо всім все відомо? На роботу надіслали, додому принесли. Все
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Министр мвс сегодня выступал - 3 миллиона не стало на учет.
Так что вполне надо спокойно относится к этим мероприятиям. Если знаете мужиков уклонистов скрывающихся - выполните долг, сообщите о них. Нет тут доноса, война у нас.
Перегибов не избежать, я лично знаю онко, после инфаркта - на фронте и откупленных сыновей моих знакомых..
Много есть и будет несправедливости и сейчас и после..
Но иначе ни как. Военные рулят

   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну дійсно - по ІПН жеж облік вести це раз плюнути ! Вони ж унікальні ! В чому проблема ??  8-:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

То нахіба тоді ці облави, якщо всім все відомо? На роботу надіслали, додому принесли. Все

Чув думку, що ті повістки які "на роботу" чи "по прописці" вони 100% повістки. Проходять по журналам.
А ті які в облавах на місці виписуються, ті ніде не фігурують і можна "на місці розрахуватись" і вона зникне.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

На роботу надіслали, додому принесли. Все

може вони вибирають візуально фізічно здорових прямо на вулиці і ходити нікуди не треба

адже на роботу можуть не пустити, а додому прийдуть а там днівний енурезник сидить
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Министр мвс сегодня выступал - 3 миллиона не стало на учет.
Понад 3 млн. громадян знаходиться на військовому обліку не за місцем їхнього проживання..
Я зрозумів, що стали на облік як ВПО
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Чув думку, що ті повістки які "на роботу" чи "по прописці" вони 100% повістки. Проходять по журналам.
А ті які в облавах на місці виписуються, ті ніде не фігурують і можна "на місці розрахуватись" і вона зникне.

А есть механизм проверить, Вы кто, кто уполномочил выписывать?
И если я на учете, лично я был в вонкомате  в начале феврвля, брал справку в пенсионный фонд, достали мою карточку, выписали, подпись вонкома печать - то я на учете? Как мне реагировать на новую выписку на жд вокзале например или в маршрутке - или типо в Киеве там куда то?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

Ну дійсно - по ІПН жеж облік вести це раз плюнути ! Вони ж унікальні ! В чому проблема ??  8-:
І що, податкова Кривого Рогу знає, де зараз військовозобов'язані чоловіки? Пів-країни змінили місце проживання.
Що за проблема стати на облік в військомат за місцем перебування?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну дійсно - по ІПН жеж облік вести це раз плюнути ! Вони ж унікальні ! В чому проблема ??  8-:

ясєнхєр шо унікальні, більш того дата народження і ім`я зашифроване, от ми з тобою приблизно ровесники, то у тебе код на 285 починається+/-

а податкова база покаже чи ти активний і працюєш в Україні, де саме працюєш

короче суть в тому, що повістки на вулицях дають просто фізично здоровим людям, от і весь секрет

от є у нас аптека, де торчки отримують метадон, то там я воєнкомів ніколи не бачив
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

До речі, там писали що якось днями перекрили в'їзд в голосківське гетто і єпли тобто вручали всім підряд.
Прямо під мостом? Звірі! "Что скажуть люди"(с). На Закарпатті он вже по горах ловлять...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ІПСО, ще жодній людині не дали повістку.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ІПСО, ще жодній людині не дали повістку.

Тобто ти хочеш сказати що ТС бреше ?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ІПСО, ще жодній людині не дали повістку.
да все чисто добровольцы стоят в очередях в военкоматах, а отстояв очередь им говорят - идите мы вам позвоним когда нибудь потом

ипсо конечно, фейки в группах и ты ды  :facepalm1:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Тобто ти хочеш сказати що ТС бреше ?
Ну або так потрібно.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А ти можеш пояснити, в чому жах отримання повістки в військомат під час війни?
А это вишь, кому как... Кому как..
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну або так потрібно.

А я хочу сказати, що на даному прикладі дуже добре видно який ти безвідповідальний пи3добол.
Власне багато кому це і раніше було видно, але тут просто незаложно до ставлення до роздачі повісток, всім стало видно людину, яка зовсім не звикла відповідати за свої слова.
Дивно що таких спам-ботів не банить адмін і вони тут дописують нарівні з всіма.
І ще цікаво, що таких упоротів спам-ботів якраз неймовірно багато серед захистничків однієї не будемо казати якої політсили.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

До речі, будете сміятися, але чомусь серед деяких львів'ян почала гуляти думка, що не треба ті російськомовні регіони захищати, бо вони самі винні, що Хуйло їх прийшов захищати  :weep:
Галычане они такие, все зло от них. Жаль нету незабвенного олдбойоба, тот бы подтвердил.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

під час війни кожен військовозабов"язаний має носити військовий квиток з відповідними відмітками. ХТО не має - того до комісаріату як уклоніста. До речі, зараз офіційно військовий чи воєнний стан?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

хєр !
Все паперове, в тих самих сундуках півтора на півтора метри що і 20 років тому. Сам був, бачив. Навіть за останні 8 років не спромоглися оцифрувати. З іншого боку для кого там оцифровувати, якщо воєнкомівці це тупаки дерев'яні.
Это не так. Во всяком случае не везде. При мне сотрудник сначала проверил в компе мои данные, не нашел, матюкнулся и пошел рыть бумажные картотеки. Значит оцифровывается потихоньку.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Роздають де тільки можуть - біля супермаркетів, заправок - навіть на світлофорах.
Це тільки у Львові таке?  8-:
сама бачила ?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

І ще цікаво, що таких упоротів спам-ботів якраз неймовірно багато серед захистничків однієї не будемо казати якої політсили.
Розпалювання політсрачу.

Це теж спам-бот?

Це ви повідомлення з групи з фейками берете?

Чи може просто людина з критичним мисленням?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

сама бачила ?
Ну от, нормальна реакція.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Розпалювання політсрачу.



Тобто ти явно брешеш, бо так тобі хочеться, а банити мають мене, бо я тебе на тому піймав ?  :lol:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Тобто ти хочеш сказати що ТС бреше ?
скоріш за все. я жодного разу в Одесы не бачив щоб на вулиці ловили.
Не знаю як у Львові, але це точно розганяють сепарські канали.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Via

А это вишь, кому как... Кому как..
Читаю, що чоловіки на вулицю місяцями не виходять. Я можу зрозуміти, коли від снарядів в підвалах сидять, а от від повісток так переховуватися - це за межами мого розуміння.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

У місцевих вайбер- та телеграм-чатах Бердянську ольгінці вже не перший місяць залякують місцевих тотальним врученням повісток по всій контрольованій території з натяком на те, що потім кинуть як гарматне м'ясо. І це спрацьовує - багато лізуть з дурними питаннями, чи не загребуть їх на першому ж нашому блок-пості під Запоріжжям на фронт. Деякі не лізуть, просто мовчки або не їдуть з окупації, або через Крим. Це елемент ворожої пропаганди. Тому потрібно все 10 разів перевірити.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Это не так. Во всяком случае не везде. При мне сотрудник сначала проверил в компе мои данные, не нашел, матюкнулся и пошел рыть бумажные картотеки. Значит оцифровывается потихоньку.

так і з іншими базами так
квартири наприклад

або стаж пенсійний
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Тобто ти явно брешеш, бо так тобі хочеться, а банити мають мене, бо я тебе на тому піймав ?  :lol:
Читай нижче torin'а. Потім вибачишся за спам-бота та спробу розпалити політсрач.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Читаю, що чоловіки на вулицю місяцями не виходять. Я можу зрозуміти, коли від снарядів в підвалах сидять, а от від повісток так переховуватися - це за межами мого розуміння.

та це дурня.
в Києві нічого такого немає
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Читаю, що чоловіки на вулицю місяцями не виходять. Я можу зрозуміти, коли від снарядів в підвалах сидять, а от від повісток так переховуватися - це за межами мого розуміння.
Ну а куда должны были с началом войны подеваться засранцы, которым плевать на свою страну, приверженцы принципа "какаяразница"?
Да, кто-то прозрел, но далеко не все.
Имхо, большая проблема в том, куда их девать, даже пойманных. Нахера в войсках такой материал?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Это не так.

проверил в компе мои данные, не нашел, матюкнулся и пошел рыть бумажные картотеки.

Значит оцифровывается потихоньку.

 :facepalm1:

Ви дивна людина. Спростували мої слова і відразу їх підтвердили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія