Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Продаж сх землі / Зе знімає мораторій / ваше ставлення

Я за вільний ринок землі, але за умови підтвердження легальності походження коштів на її придбання та розумного податку на володіння. Інакше вона вся опиниться в руках злодіїв та корупціонерів.
   
Я за вільний ринок землі, але за умови підтвердження легальності походження коштів на її придбання та розумного податку на володіння. Інакше вона вся опиниться в руках злодіїв та корупціонерів.

Так в опитуванні не таке питання. Там питають: чи ви за зняття мораторію за умови що решта лишається як є.
   
У меня несколько  пайов  ,где то в районе  15-17 гектаров .Если будет продажа в районе 15-20штук евро за гектар , то наверное продам , не будет то наверное так и буду сдавать в аренду ( но буду пересматривать условия аренды).
А то шо там Засуха недавно предлагала продать пай за 100 штук гривен , то идёт она нах.уй ..тварь конченная.
   
15-20штук евро за гектар , то наверное продам
Єто нормально.
   
но буду пересматривать условия аренды
Проси 30% от экспортной цены.
Это справедливо.
   
Єто нормально.
Я читал аналитику , по этому вопросу..стоимость украинской земли будет колебаться от 15-20 штук евро за гектар , (кто продаст дешевле будет лохом..)
В зависимости от области и качества самой земли ...
Кажуть самая дорогая земля будет в Полтавской области в некоторых местах будет доходить и до 25 штук евро за гектар
   
Я читал аналитику , по этому вопросу..стоимость украинской земли будет колебаться от 15-20 штук евро за гектар , (кто продаст дешевле будет лохом..)
В зависимости от области и качества самой земли ...
Кажуть самая дорогая земля будет в Полтавской области в некоторых местах будет доходить и до 25 штук евро за гектар
Я оптимистично считаю $30K/Ha.
   
Ми про сх землю

Вона вже приватизована

Продаватись може лише та що є в реєстрі

Реєстр землі публічний
Будь хто може дізнатися статус та поточного власника при потребі

+1

Тільки так
Бо інакше буде дикій захід, тільки в ролі аборигенів будут селяни яким пощастило мати 2 гектари
   
не голосовал ни за одного, но поддерживаю снятие моратория и чем быстрее тем лучше
   
У меня несколько  пайов  ,где то в районе  15-17 гектаров .Если будет продажа в районе 15-20штук евро за гектар , то наверное продам , не будет то наверное так и буду сдавать в аренду ( но буду пересматривать условия аренды).
А то шо там Засуха недавно предлагала продать пай за 100 штук гривен , то идёт она нах.уй ..тварь конченная.
для вас то не тайна, скажу для других. Засуха - тварь конченая, даже если бы предлагала по 2000000 за га.
   
для вас то не тайна, скажу для других. Засуха - тварь конченая, даже если бы предлагала по 2000000 за га.
Тут я с вами согласен на 146%
   
зняття мораторію за умови що решта лишається як є.

тогда будем иметь примерно следующее :

1. латифундисты, включая неоколониалистов. скупают по-дешевке и по беспределу землю, консолидируют площади
2. обрабатывают эти земли и собирают урожай современным высокопроизводитель ным оборудованием при минимальном участии живущих рядом с этой землей туземцев
3. довозят по морских портов, оптимизируя расходы за счет уничтожения державных и муниципальных дорог перегруженными и отравляющими выхлопом портовые города грузовиками
4. ПРОФИТ (в офшорах латифундистов)

 [ua]
   
тогда будем иметь примерно следующее :

1. латифундисты, включая неоколониалистов. скупают по-дешевке и по беспределу землю, консолидируют площади
2. обрабатывают эти земли и собирают урожай современным высокопроизводитель ным оборудованием при минимальном участии живущих рядом с этой землей туземцев
3. довозят по морских портов, оптимизируя расходы за счет уничтожения державных и муниципальных дорог перегруженными и отравляющими выхлопом портовые города грузовиками
4. ПРОФИТ (в офшорах латифундистов)

 [ua]
щас они делают всё то же самое.
но без скупки земли.
   
тогда будем иметь примерно следующее :

1. латифундисты, включая неоколониалистов. скупают по-дешевке и по беспределу землю, консолидируют площади
2. обрабатывают эти земли и собирают урожай современным высокопроизводитель ным оборудованием при минимальном участии живущих рядом с этой землей туземцев
3. довозят по морских портов, оптимизируя расходы за счет уничтожения державных и муниципальных дорог перегруженными и отравляющими выхлопом портовые города грузовиками
4. ПРОФИТ (в офшорах латифундистов)

 [ua]

будєм імєть  :lol:

а зараз власники землі цим всім займаються? індивідуально, кожен на своїх 2-6 га?

от добре що мораторій нас вберіг від реальності  :weep:
   
Давайте разрешим изнасилования. Сейчас, при наказании за изнасилование, ведь они делают то же самое. Без скупок женщин.
   
Давайте разрешим изнасилования.
Давайте разрешим проституцию.
Так будет логичнее.
   
Я фигню от их аргументов.
   
Давайте разрешим проституцию.
Так будет логичнее.
дык, отдача земли в пользование, это чистая проституция. Что не так? Все работает. Но продажа женщин карается  строго, то вам не проституція
   
А що власники агрохолдінгів вже Мадурівну  випустили?
Вже бабця верещить про "святу землю"?
   
ну ось і нарешті ми докопались до суті
власність то злочин - якщо її порівнювати зі згвалтуванням
власність то аморально - якщо її порівнювати з проституцією

Маркс десь там зронив скупу сльозу вдячності совковому вихованню

Останнє редагування: 31 липня 2019 18:08:39 від Читач
   
Вартість гектара сх землі - 1500-5000  баксів

В ЄС сх землі від 2к в Болгарії до 50 к в окремих регіонах Голандії

Але середня -5-8к

   
ну ось і нарешті ми докопались до суті
власність то злочин - якщо її порівнювати зі згвалтуванням
власність то аморально - якщо її порівнювати з проституцією

Маркс десь там зронив скупу сльозу вдячності совковому вихованню
купіть Сонце. Як не дивно, досі не чув про чиюсь заявку на нього
   
купіть Сонце. Як не дивно, досі не чув про чиюсь заявку на нього

Прочитай вже нарешті, що таке купівля-продаж, і що таке власність

ну ти обмежений, не здатен поцікавитись змістом понять якими оперуєш
ну на біса ти лізеш про них розмірковувати для демонстрації своєї дурості?
бо, трясця, демонстрація безмежної дурості вже втомила
 

Останнє редагування: 31 липня 2019 18:31:15 від Читач
   
Прочитай вже нарешті, що таке купівля-продаж, і таке власність

ну ти обмежений, не здатен поцікавитись змістом понять якими оперуєш
ну на біса ти лізеш про них розмірковувати для демонстрації своєї дурості?
бо, трясця, демонстрація безмежної дурості вже втомила
як хочете, продам іншому
   
в тебе Україна щось відбирала, нещасний в торбі?
нинішня україна ,яка є правонаступницею урср іменем якої відібрали мою землю ,привласнила вкрадене
   
Вы их спокойно сможете купить назад.
єбануцця
в мене спиздили і я ще мушу то купити
   
А Львов сначала кому отдавать, полякам или австрийцам?
львів ? нікому
але власність жидівську жидам ,польську полякам
   
Відповідно до електоральних настроїв

Аби не москалям
   
Как сейчас модно говорить, поговорил с таксистами...
А серьезно, с юристами. Они занимаются недвижимостью и т.д. Успешно воюют с банками и коллекторами.
На вопрос, "а не хотели бы они заняться землей после снятия моратория?", ответили "Нам еще жить хочется"...
   
будєм імєть  :lol:

а зараз власники землі цим всім займаються? індивідуально, кожен на своїх 2-6 га?

от добре що мораторій нас вберіг від реальності  :weep:

 :laugh:
- Хуже уже не будет.
- Будет, будет!
©
   
Как сейчас модно говорить, поговорил с таксистами...
А серьезно, с юристами. Они занимаются недвижимостью и т.д. Успешно воюют с банками и коллекторами.
На вопрос, "а не хотели бы они заняться землей после снятия моратория?", ответили "Нам еще жить хочется"...

Вони що, займаються лише кредитами до 1000 долл?
На айфони чи як?
   
зараз занадто корумповано щоб знімати мораторій. Ця сфера кишить бандюками. Авгієві стайні.
Але у майбутньому обов'язково.
   
голосовал за ПП. Нет четкой позиции.
ИМХО дело не в декретах, а в их смысловом наполнении.
   
нинішня україна ,яка є правонаступницею урср іменем якої відібрали мою землю ,привласнила вкрадене

ну так до СРСР з УРСР і висувай претензії
а правонаступництво річ суворо обмежена і твої фантазії в нього не входять 
   
дык, отдача земли в пользование, это чистая проституция
А изнасилование в отношении земли, это шо, внесение удобрений?
   
Вартість гектара сх землі - 1500-5000  баксів
Продай мне 10 Га под Киевом по 2 000.
Я куплю.
   
львів ? нікому
Тогда и морги твои нельзя возвращать.
   
зараз занадто корумповано щоб знімати мораторій. Ця сфера кишить бандюками. Авгієві стайні.
Але у майбутньому обов'язково.
вот коммунизм достроим, второго пришествия иисуса дождемся, а потом можно будет рынок земли ввести.
   
вот коммунизм достроим, второго пришествия иисуса дождемся, а потом можно будет рынок земли ввести.
(tu)
   
вот коммунизм достроим, второго пришествия иисуса дождемся, а потом можно будет рынок земли ввести.

Нє
Тоді щось нове придумать варто
Щоб не поспішати в цій справі

Мораторію вже 20 років скоро

....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія