Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Індія вимагає від росіі відпустити всіх індусів з россійскої арміі

Індія вимагає від росіі відпустити всіх індусів з россійскої арміі.
росіяне массово заманюють індусів, шріланкійців, непальців та бангладешців у армію. Для бідних індусів 2 тисячі доларів то шалені гроші.
На Ал-Джазіра статя вийшла як індусів через 10 днів навчання відправили на штурм, звісно що індуси общепонятного не розуміють, з англійською у кацапів ще гірше.
Першій бій поранення, товариша взагалі розірвало на шматки.
Виявляється це велика проблема зараз. Влада індіі якось намагається ловити рекрутеров, алеж це індія.

   
Вони ж з цапами - вась вась
   
А скажуть, що українці геноцидять циган...
   
Вони ж з цапами - вась вась

З пресси я так зрозумів що спочатку вони були у захваті шо можна трошки повбивати українців і багато грошей отримати, але не так сталося як гадалося.
Як пішли назад поранені, втікачі, а в основному просто зниклі безвісті.
Кацапи своїх не дуже рахують а якихось бангладешців аж смішно. Одноразові солдати . То сім'ї підняли ґвалт де гроші , де наші родичі. Де золотий дощ з рупій від наших рембо?
Тоді влада втрутилася.
   
Чому Україна не наймає індусів?
   
1. ну по перше це може бути фейк

2. а по друге, та клала та росія на індусв і весь світ. ій перемога потрібна. а ваньки що добровільно йшли вже скінчились. а тепершні ваньки за 2000 долларів навряд чи підуть гинути за хуйла
   
якби то не було кацапи шукають солдатів по всьому Світу. а Україна ні. воюєм соїми силами. але ж вони не бескінечні  :(
   
1. ну по перше це може бути фейк

2. а по друге, та клала та росія на індусв і весь світ. ій перемога потрібна. а ваньки що добровільно йшли вже скінчились. а тепершні ваньки за 2000 долларів навряд чи підуть гинути за хуйла

В чому фейк? Що саме фейк?
   
Солдати закінчаться швидше, ніж 700 танків.
   
Солдати закінчаться швидше, ніж 700 танків.
Це тіпа смішно зараз, чи ви вважаєте що ваші 100500 постів на цю тему могли залишитися непоміченими...
Тьфу, гидота....
   
1. ну по перше це може бути фейк

2. а по друге, та клала та росія на індусв і весь світ. ій перемога потрібна. а ваньки що добровільно йшли вже скінчились. а тепершні ваньки за 2000 долларів навряд чи підуть гинути за хуйла

Який фейк дебіл ?
Повно відео з цією наволоччю
Ти в анабіозі чи в комі був
   
Жаль, що Україна не може так заманити найманців. Вони і за тисячу зелених радо підуть. Це до речі одним махом вирішить проблему з мобілізацією, якщо звісно пішли би на десятки тисяч найманців
   

Який фейк дебіл ?
Повно відео з цією наволоччю
Ти в анабіозі чи в комі був
ну по перше дура твоя мама. а по друге я мав на увазі саму заяву Індії. про те що індуси воюють я знаю і відео бачив
   
ну по перше дура твоя мама. а по друге я мав на увазі саму заяву Індії. про те що індуси воюють я знаю і відео бачив

Читай.
https://www.indiatoday.in/india-today-insight/story/when-will-indians-duped-into-joining-russias-war-against-ukraine-be-freed-2509658-2024-03-02
   
Краще би індуси перестали купувати кацапську нафту, бо якість там вимоги вони не розуміють.
   
Там справа в тому що індуси почали піздити що наче вони не знали що їх на війну вербували і тепер утримують на фронті проти іх волі.
 
   
Краще би індуси перестали купувати кацапську нафту, бо якість там вимоги вони не розуміють.

на сьогодні це неможливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія