Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Зеленський має піти...

Re: Чому Зеленський має піти...

Було б цікаво почитати-послухати, що про це все думають люди, котрі зараз воюють. Там теж читають іноді новини, соцмережі, навіть інтерв'ю. На фупі, як бачу, війна практично нікого не змінила. Лише додалось служивих цуциків, місцевих і ковбасних, котрими раніше і не смерділо.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Тебе у генштабі не вистачало, тоді б не "проєбали". Як варіант, ти міг би відстрілювати з парабеллума  зрадників на півдні.
============================
 Ну-ну... это что? Начальные курсы Подоляка? Нет, из пистолета бы не смог. А хлопцы хотя бы в качестве заслона и не из пистолетов-смогли бы. Можно было бы закрепится или дать выехать Марику... та что там... Только НЕ БЫЛО НИКОГО до Запорожья и Мариуполя. НИКОГО! А ты мне тут парабеллум туляешь. Это ты своим паликмахерам вешай на уши.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Да немає там ніяких перемовин.
+=========================================+
Зброя спонтанно перелітає... Ну-ну, тринди далі...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Вибори під час війни не проводяться
+====================================+
То нахрєна під час війни триндіти  :zrada: ?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Вы не правильно видите, видеть надо подготовку к экстренной эвакуации если понадобится
+=====================+
А що це таке? Детальніше!
   
Re: Чому Зеленський має піти...

+====================================+
То нахрєна під час війни триндіти  :zrada: ?
===========================
Оце правильно! Згоден. Після війни слідство розбереться.
   
Re: Як це було…

Так ты что не согласен, если бы зе сейчас извинился и сказал "простити я не верил в масшабный напад, мы проипали", вместо "я знал все, но обманул вас, чтобы вы не сипались с Украины" к нему было бы больше уважения.

 :facepalm1:

Якби він щось схоже сказав, то уявляю, яке б виття підняли сектанти-зрадойоби... І яку б пісню затягнув зараз той самий алкофілософ та йому подібні "патріоти".
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Було б цікаво почитати-послухати, що про це все думають люди, котрі зараз воюють. Там теж читають іноді новини, соцмережі, навіть інтерв'ю. На фупі, як бачу, війна практично нікого не змінила. Лише додалось служивих цуциків, місцевих і ковбасних, котрими раніше і не смерділо.

Я спілкувався з початку війни з кількома сотнями військових, але сєкта попередника мені не повірить, якщо я переповім основні настрої. Більшість каже, що про політику їм не цікаво і вони намагаються не починати такі дискусії між собою, але владу переважно підтримують, зрадойбство в основному проявляється у бік "злих" комбатів, які не дають відпустку. Деякі кажуть, що як повернуться після перемоги, треба буде чистити авгієві конюшні в тилу, але без ентузіазму. Навіть в Легіоні Свободи я не чув якоїсь зради, багато з них навпаки раді, що нинішній президент має політичну волю дати відсіч хуйлу в порівнянні з попередником.
   
Re: Як це було…

:facepalm1:

Якби він щось схоже сказав, то уявляю, яке б виття підняли сектанти-зрадойоби... І яку б пісню затягнув зараз той самий алкофілософ та йому подібні "патріоти".
==========================
Ну якщо б Порошенко збіг...-Так він не збіг!- Але якщо б збіг, то тоді... - краще помовч, бо дурнів навкруги НАШОГО Найвеличнішого і так вистачає. Не помножуй сутності! (хоча тобі й не зрозуміти) B-)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Идет подмена понятий. Я, к примеру, не имею претензий к Величайшему из-за того, что тот не начал кричать за месяц до нападения или за 3 дня даже: ТИКАЙТЕ КТО МОЖЕТ!!! Наверное и многие тоже. А "прое...али" по Арестовичу-это не прикрытие Юга, это не выдвижение войск, это не подготовка планов эвакуации, по-сути, не подготовка к нападению.  А вся эта лабода про : Тикайте усе!!! -спецом подготовленный для дураков вкид. Кто-то поведется, другие же скажут: бред! Войны еще нет, какая она будет-не знали, а людям кричать: Тикайте? И люди соглашаются, что это как-то не то. И Величайший вроде бы даже прав.  А все дело в том, что НЕ ОБ ЭТОМ ВООБЩЕ РЕЧЬ!

 А так это типичный пропагандонский приемчик подмены понятий. Это как поймали вора: ты обокрал магазин? А он- я что, должен был кого-то изнасиловать? А бараны: и вправду: а что он должен был кого-то изнасиловать? B-)
А прикинь он бы сказал что завод-гараж ксенолаватории скоро могут захватить.Прикинь на сколько бы обвалились твои акции и как бы мировые рынки на это отреагировали,особенно Лондон с Нью Йорком? Кому нужны такие убытки?Мировая экономика могла бы не выдержать такого удара,а значит и Украине нечем было бы помогать
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Тебе у генштабі не вистачало, тоді б не "проєбали". Як варіант, ти міг би відстрілювати з парабеллума  зрадників на півдні.



Он проспиртовался постажировался в штаб квартире нато.Точнее возле нее на экскурсии.Тебе этого мало?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Я спілкувався з початку війни з кількома сотнями військових
Дякую за відповідь. Єдине - мені насрати, повірить в щось, чи ні ота якась секта попередників, породжена патологічною уявою.
І мова не про політику, питання про те, як вони оцінюють підготовку до війни, чи підтримують ідею не чіпати зрадників і довбойобів до перемоги, чи схвалюють рішення не інформувати народ про неминучу війну, етц.
Наскільки задоволені наявністю екіпірування, спорядження, і своєчасністю його закупівлі під час підготовки до війни - не питаю.
   
Он проспиртовался постажировался в штаб квартире нато.Точнее возле нее на экскурсии.Тебе этого мало?

Вольтера треба на дипломатичний фронт. Послом в Гаагу. Мінімум!  :D
   
Re: Чому Зеленський має піти...

А прикинь он бы сказал что завод-гараж ксенолаватории скоро могут захватить.Прикинь на сколько бы обвалились твои акции и как бы мировые рынки на это отреагировали,особенно Лондон с Нью Йорком? Кому нужны такие убытки?Мировая экономика могла бы не выдержать такого удара,а значит и Украине нечем было бы помогать
===============================
Ну не гараж, а соотвествующая санитарным нормам лаборатория на небольшом заводе в Запорожье. Не завидуй. Акций у меня нет. ЛТДшка. Без ансамБЛЯ, самбля,один почти мля... До войны было 5 работников. Сейчас двое. Пока. Восстанавливаемси. B-)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Дякую за відповідь. Єдине - мені насрати, повірить в щось, чи ні ота якась секта попередників, породжена патологічною уявою.
І мова не про політику, питання про те, як вони оцінюють підготовку до війни, чи підтримують ідею не чіпати зрадників і довбойобів до перемоги, етц.
Наскільки задоволені наявністю екіпірування, спорядження, і своєчасністю його закупівлі під час підготовки до війни - не питаю.

Секта Попередника концентровано зрадойобить на фупі, що там вони роблять у соцмережах, мені пох. Це видно неозброєним оком не тільки мені. Якщо ви цього не помічаєте, ваші проблеми. Розповіді реальних військових, а не медійних ЛГД можно подивитися на ютуб каналі УП, це якщо дійсно цікаво.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Все- пошел смотреть national geographic как львы едять зебров. Успокаивает. Узбогойтесь- не трогают пока Бубочку. B-)
   
Re: Як це було…

==========================
Ну якщо б Порошенко збіг...-Так він не збіг!- Але якщо б збіг, то тоді... - краще помовч, бо дурнів навкруги НАШОГО Найвеличнішого і так вистачає. Не помножуй сутності! (хоча тобі й не зрозуміти) B-)

 8-:

Накой По треба було тікати, якщо він був наближеною особою до "досвідченого юриста" та "найкращого переговорника" (ц)?  :S  Варто було б дістати з рукава туз у вигляді "взаємовигідних угод" і нагадати, що він як ні як цілий диякон МП, так відразу нова посада була б забезпечена, про бізнес навіть і заїкатися не варто. Вперше для нього чи що?  :shuffle:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Все- пошел смотреть national geographic как львы едять зебров. Успокаивает. Узбогойтесь- не трогают пока Бубочку. B-)

 :-)o:-B  (tu)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Секта Попередника концентровано зрадойобить на фупі, що там вони роблять у соцмережах, мені пох. Це видно неозброєним оком не тільки мені. Якщо ви цього не помічаєте, ваші проблеми.
Ніт, це не мої проблеми. Схоже, це проблема форуму, в конкретному випадку.
Є тут упороті особи, котрі починають торочити про попередника, навіть в темах про оргазм чи про городину. Але вони є рядовими юзерами без адміністративних привілеїв, тому їх бздурами можна нехтувати.
Моє питання не стосувалось ніяким боком до секти попередника чи секти наступника попередника. Як можна було вплести сюди цю хню - загадка.
   
Re: Як це було…

:facepalm1:

Якби він щось схоже сказав, то уявляю, яке б виття підняли сектанти-зрадойоби... І яку б пісню затягнув зараз той самий алкофілософ та йому подібні "патріоти".

Ну так у народа от таких ответов возникает ощущение что людей специально кинули под ракеты и танки. А теперь к примеру мы жалемся во все возможные спортлото, что рашисты украли и вывезли на рашу детей-сирот. Что нельзя было хотя бы детей-сирот эвакуировать заранее?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Секта Попередника концентровано зрадойобить на фупі, що там вони роблять у соцмережах, мені пох. Це видно неозброєним оком не тільки мені. Якщо ви цього не помічаєте, ваші проблеми. Розповіді реальних військових, а не медійних ЛГД можно подивитися на ютуб каналі УП, це якщо дійсно цікаво.
Ты же понимаешь что я не имею целью уколоть тебя.Просто развелкаюсь,как и ты
   
Re: Чому Зеленський має піти...

У меня тут просто по телеку идет керстнй отец,там где ему предлагают продавать наркоту  :weep:
   
Re: Як це було…

ЗСУ не існує у вакуумі, під час війни у нас єдине військово-політичне керівництво. Але корисні ідіоти постійно намагаються розділити владу підіграючи ворогу. Вся політика почнеться тільки після перемоги. Зараз ви проводите диверсійну роботу по підриву обороноздатності країни.
Всі спроби нашого політичного керівництва втрутитися в роботу ЗСУ закінчувалися в кращому випадку дурістю. Слава Богу що їм хватає голови не заважати армії працювати. Що не можна сказать про інші сфери управління. Немає ніяких спроб розділити владу. Дії влади, в тому числі такі інтерв’ю, розділяють армію і народ. Маю надію що не спеціально.

Останнє редагування: 20 серпня 2022 07:28:30 від Agni
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Зеленский всех обманул.Бомбит Крым с Белгородом и не признаётся
Молодець.
   
Re: Як це було…

:facepalm1:

Якби він щось схоже сказав, то уявляю, яке б виття підняли сектанти-зрадойоби... І яку б пісню затягнув зараз той самий алкофілософ та йому подібні "патріоти".
Опять «якби». Якби сказали, якби почули… Ніхто не знає якби було. Знаємо як є. Українці встали на захист України незалежно від політичних уподобань. А ви продовжуєте ділити народ.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Було б цікаво почитати-послухати, що про це все думають люди, котрі зараз воюють. Там теж читають іноді новини, соцмережі, навіть інтерв'ю. На фупі, як бачу, війна практично нікого не змінила. Лише додалось служивих цуциків, місцевих і ковбасних, котрими раніше і не смерділо.

Десь місяць тому блогер- порохобот розповідав як їм там на фронті. Емоційно засуджував срачі. І як приклад сказав що воює зараз пліч-о-пліч з депутатом с СН.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Щодо Кошулинського. Він би точно не втік. Він і зараз пішов воювати. Причому не в блатний батальйон тероборони для блатних чисто для убд, як Турчинов та Луценко. А в регулярні ЗСУ за своєю військовою спеціальністю артилериста. Так само як і в 2014.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Десь місяць тому блогер- порохобот розповідав як їм там на фронті. Емоційно засуджував срачі. І як приклад сказав що воює зараз пліч-о-пліч з депутатом с СН.
Гадаю, шо той блогер надавав би тобі підсрачнмків за титул "порохобот".
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Гадаю, шо той блогер надавав би тобі підсрачнмків за титул "порохобот".
Чому? Дехто пишається цим званням, сам собі у ФБ-профілі його вписує..Мене назвати "порохоботкою" - звісно, образилася би - як таке можливо, я ж себе не на помийці знайшла насправді?...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Щодо Кошулинського. Він би точно не втік. Він і зараз пішов воювати. Причому не в блатний батальйон тероборони для блатних чисто для убд, як Турчинов та Луценко. А в регулярні ЗСУ за своєю військовою спеціальністю артилериста. Так само як і в 2014.
=======================
"Блатний батальон" на Херсонщині? Не в Чернівцях? Закрий пащу ЗЕлень- а де ваші палікмахери зараз?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

"Блатний батальон" на Херсонщині? Не в Чернівцях? Закрий пащу ЗЕлень- а де ваші палікмахери зараз?
Сам ти зелень, юльок недорвзаний
тим більше що батальйон на миколаївщині, а миколаївщина велика
   
Re: Чому Зеленський має піти...

"Блатний батальон" на Херсонщині? Не в Чернівцях? Закрий пащу ЗЕлень- а де ваші палікмахери зараз?
я сказав де мої свободівці, зокрема Кошулинський
так що закрийц пащеку свою алкашня юльківсько-порошківська, а насправді совок і сісіліст
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Щодо Кошулинського. Він би точно не втік.
цілком погоджуюсь
в Свободі взагалі маса щирих патріотів, але якось не склалось в силу відсутності партійної дисципліни та адекватного зворотного зв'язку між партійцями та керівництвом
   
Re: Чому Зеленський має піти...

алкашня юльківсько-порошківська
Спробувала усвідомити подібний виверт
безуспішно
певно тут має бути або-або
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Спробувала усвідомити подібний виверт
а що тут розуміти
он турч чи парубій були в бюті а тепер завзяті порошки
те ж саме з волькою
   
Re: Чому Зеленський має піти...

а що тут розуміти
он турч чи парубій були в бюті а тепер завзяті порошки
те ж саме з волькою
хамєлєони
але ж вони не перебувають у двох станах одночасно
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Шо тут? На 34 сторінці ще не пішов?
У декого свято відкладається?
   
Re: Як це було…

Опять «якби». Якби сказали, якби почули… Ніхто не знає якби було. Знаємо як є. Українці встали на захист України незалежно від політичних уподобань. А ви продовжуєте ділити народ.
Ти нічого не переплутав? Це мабуть Зе-виборець кожного дня по сторінкам гілок висмоктаної зради відкриває?
   
Re: Як це було…

Опять «якби». Якби сказали, якби почули… Ніхто не знає якби було. Знаємо як є. Українці встали на захист України незалежно від політичних уподобань. А ви продовжуєте ділити народ.
Ти нічого не переплутав? Це мабуть Зе-виборець кожного дня по сто гілок висмоктаної зради відкриває?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Зе-виборець типовий придурок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія