Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти президента Зеленського і вимушена голосувати за Порошенка

Я - громадянин України і не планую змінювати громадянства.
Я - живу та працюю у Литві.
І для мене Петро уособлює те гниле болото, яке змусило мене покинути власний дім.

Расскажи этой п-доте , которая хвалит заробитчанство -почем хлеб на чужбине и как жить без семьи и детей . А потом пусть ответят на вопрос кто всю эту х-ню в 2014 затеял ?
   
Расскажи этой п-доте , которая хвалит заробитчанство -почем хлеб на чужбине и как жить без семьи и детей . А потом пусть ответят на вопрос кто всю эту х-ню в 2014 затеял ?
цю х-ню ще в кінці 80-их, початок 90-их затіяли.
а взагалі ще раніше - "за длінним рубльом на сєвєра".
   
Бойко и Зеленский были теми вариантами соперников во втором туре, при которых я буду голосовать за Порошенко.
Этому нет объяснения и толкования. Доя меня это так.
И мне не нравится этот вариант. Просто другого нет и никогда уже не будет.
   
Бойко и Зеленский были теми вариантами соперников во втором туре, при которых я буду голосовать за Порошенко.
Этому нет объяснения и толкования. Доя меня это так.
И мне не нравится этот вариант. Просто другого нет и никогда уже не будет.

Да.
   
цю х-ню ще в кінці 80-их, початок 90-их затіяли.
а взагалі ще раніше - "за длінним рубльом на сєвєра".

Да была работа вахтовым методом по 2-3 месяца  . но это не то рабство которое сейчас в Польшах  и прочих европейских жопах цивилизации  по 14 часов в сутки и по году там сидят .То что происходит -мечта Гитлера ,он вывозил трудовые ресурсы , Порошенко же их выгнал под видом Евроинтеграции .
   
но это не то рабство которое сейчас в Польшах  и прочих европейских жопах цивилизации
:facepalm1:

 ага, в кацапів то була "прєстіжна" робота, як в совку, так і після того, як ціни на енергоресурси виросли в останні 15 років. і люди не в злиднях, як в кінці 80-их, початку 90-их, а можуть нормально заробити.
і що Зе зробить, щоб заробітчани повернулися, а ті хто тут не їхали? зарплати до середньоєвропейськи х треба повисити. яким чином?
   
Да была работа вахтовым методом по 2-3 месяца  . но это не то рабство которое сейчас в Польшах  и прочих европейских жопах цивилизации  по 14 часов в сутки и по году там сидят .То что происходит -мечта Гитлера ,он вывозил трудовые ресурсы , Порошенко же их выгнал под видом Евроинтеграции .

Это лично Порошенко погнал народ на заработки с 14 часовым рабочим днем?
Или заробитчанство началось с весны 2015 года?
У меня к Порошенко вопросов до послезавтра.
Но зачем же так манипулировать?
   
Расскажи этой п-доте , которая хвалит заробитчанство -почем хлеб на чужбине и как жить без семьи и детей . А потом пусть ответят на вопрос кто всю эту х-ню в 2014 затеял ?
   А это всё лишние люди, не знал? Ну, типа, "избыточные трудовые ресурсы"  ну, там, экономика оздоравливается, ВВП на душу оставшегося населения растёт. Надо только пол-страны выгнать нах. И все заебца.
  Кстати, Украина заняла первое место в мире по потере трудовых ресурсов в 2019 году. Задних не пасём. Прём в Европу на всех парах....
   
Звісно, на ФУПі вже ніхто нікого не переконає.
Тут "політичні зубри" вже пишуть.  :)

Але нас читають гості.
От хочеться, щоб вони задумалися. Особливо ті, в кого є діти та нема можливості при першій потребі втекти за кордон.

Порошенка ніхто не посадить, він благополучно буде собі жити або тут або за кордоном.

А от що буде з нами, коли почнуться протести проти Зє?..
А вони точно почнуться.
Дуже багато  активних людей не сприймає українофоба, як президента. І при перших його приниженнях мови, спроби розвороту України до расєї будуть масові протести.
А зброї на руках вже дуже багато в обох сторін.
Не факт, що Україна це все переживе...

А навіщо ви Зе вибирали?

Фальсифікували вибори під Порохатого.

Була б в другому турі 'Тимошенко і вона б перемогла Зе.
   
Да была работа вахтовым методом по 2-3 месяца  . но это не то рабство которое сейчас в Польшах  и прочих европейских жопах цивилизации  по 14 часов в сутки и по году там сидят .То что происходит -мечта Гитлера ,он вывозил трудовые ресурсы , Порошенко же их выгнал под видом Евроинтеграции .

То есть Вам не нравится конкуренция, которая началась после безвиза?

Так ведь безвиз НЕ предполагает трудовой визы? О чём Вы вообще?

Вы еще повозмущайтесь тем, что из Польши и Литвы-Латвии-Эстонии люди едут на заработки в Германию и Францию, ибо Евросоюз, а на их место, естественно, приезжают украинцы.

То есть Вы хотите, чтобы безвиз схлопнули и чтобы у Вас, или тех, кто уже трудоустроился за границей, снова не было бы конкуренции из соотечественников?

То есть одним, самым умным, - можно, ибо они уже там зацепились, но остальные украинцам, которые в Польше и других странах составляют своим бывшим соотечественникам  конкуренцию - под зад ногой и обратно в стойло?
   
То есть Вам не нравится конкуренция, которая началась после безвиза?

Так ведь безвиз НЕ предполагает трудовой визы? О чём Вы вообще?

Вы еще повозмущайтесь тем, что из Польши и Литвы-Латвии-Эстонии люди едут на заработки в Германию и Францию, ибо Евросоюз, а на их место, естественно, приезжают украинцы.

То есть Вы хотите, чтобы безвиз схлопнули и чтобы у Вас, или тех, кто уже трудоустроился за границей, снова не было бы конкуренции из соотечественников?

То есть одним, самым умным, - можно, ибо они уже там зацепились, но остальные украинцам, которые в Польше и других странах составляют своим бывшим соотечественникам  конкуренцию - под зад ногой и обратно в стойло?

ШУША -не путай грешное с праведным едут на заработки изза падения уровня жизни здесь , а это прямая заслуга правительства . И никакой безвиз тут ни при чем .до 2014 года не имело смысл ехать батрачить .
   
:facepalm:  Це однозначно в меморіз. Воно того варте.

Я дуже люблю, коли люди з апломбом розказують про речі, в яких вони нічого не розуміються, але вважають себе "розумнішими і чеснішими від когось".  :lol:

Пи. Си. Не дай Боже, тобі, еЛКа, жити в країні, де об'явлений дефолт. Бо всі твої горизонти звузяться в тебе до розміру твого гаманця, де гривні будуть стрімко перетворюватися в папірці для туалета, розумниця ти наша. :weep:
Так, в меморіз... :D
От не перестаю дивуватися деяким дописувачам. Вміють загальновідомі речі перевернути з ніг на голову.)
   
А навіщо ви Зе вибирали?

Фальсифікували вибори під Порохатого.

Була б в другому турі 'Тимошенко і вона б перемогла Зе.
Це що було?!. :S
Шановний, ви мене з кимось плутаєте.)
Я голосувала за Кошулинського. І ніяк не фальсифікувала вибори...
До чого ви це?  :)
Це юльки бачу, тут швиденько свою мамку забули. Кидаються на амбразуру за клоуна-українофоба.)
   
Расскажи этой п-доте , которая хвалит заробитчанство -почем хлеб на чужбине и как жить без семьи и детей . А потом пусть ответят на вопрос кто всю эту х-ню в 2014 затеял ?
Тобто, буде краще, коли українці не зможуть виїхати за кордон на заробітки, і будуть змушені за копійки на Коломойскага працювати?!. :S
   
ШУША -не путай грешное с праведным едут на заработки изза падения уровня жизни здесь , а это прямая заслуга правительства . И никакой безвиз тут ни при чем .до 2014 года не имело смысл ехать батрачить .

???!!! Вы о чем вообще?
С 14 года люди начали ездить на заработки? Что вы несете?
   
???!!! Вы о чем вообще?
С 14 года люди начали ездить на заработки? Что вы несете?

Массово да .А в Польшу так точно да . До этого не имело смысла .
   
Массово да .А в Польшу так точно да . До этого не имело смысла .

 :facepalm1: 

бля я не знаю как это комментировать
это пи3дец
   
Про заробітчан.
Родич працює в Німеччині, нелегально.
Розповідає, в бригадах працюють поляки, серби, румуни, молдавани, албанці та інші.

Тому до чого тут ці плачі?..

Чекає, коли вже можна буде теж працювати легально в тій же Німеччині.
Тоді і ЗП платитимуть там більші, і безпечніше буде.

Останнє редагування: 14 квітня 2019 18:39:53 від Цікава
   
та хз...що він там напрацював -наче виправдали. чекаємо апеляції і остаточного рішення.
але правду сказати -я за цим не слідкую. немає мені що робити.

Просто його сміливі заяви про дефолт - вони якби то перевертають свідомість.
тобто - відкривають інші горизонти.

тому - я вважаю, що Україна по=любе виграє.
а порох -це минуле, якого потрібно позбавлятися.

Господи, Боже мой. За что нам это.  :facepalm1:
   
ШУША -не путай грешное с праведным едут на заработки изза падения уровня жизни здесь , а это прямая заслуга правительства . И никакой безвиз тут ни при чем .до 2014 года не имело смысл ехать батрачить .
і як в Польщі впав рівень життя в грудні 2014р(вступ до ЄС), що зразу пару міліонів в старі країни ЄС вимило?
   
Про заробітчан.
Родич працює в Німеччині, нелегально.
Розповідає, в бригадах працюють поляки, серби, румуни, молдавани, албанці та інші.

Тому до чого тут ці плачі?..

Чекає, коли вже можна буде теж працювати легально в тій же Німеччині.
Тоді і ЗП платитимуть там більші, і безпечніше буде.
==========================

Навпаки- тоді і зарплати будуть менші.... :gigi:

Хтось тут критикував інших, які типа пишуть і не знають про що, а сама.... :facepalm1:
   
Про заробітчан.
Родич працює в Німеччині, нелегально.
Розповідає, в бригадах працюють поляки, серби, румуни, молдавани, албанці та інші.

Тому до чого тут ці плачі?..

==================================

Роки через три-чотири зрозумієте, до чого ці "плачі".
Коли кількість пенсіонерів буде дорівнювати кількості працюючих.
   
==========================

Навпаки- тоді і зарплати будуть менші.... :gigi:

Хтось тут критикував інших, які типа пишуть і не знають про що, а сама.... :facepalm1:
Я мала на увазі, що нелегалам платять менше.
Хоча погоджуюся з вами, що при масовому напливові українців середня ЗП зменшиться.
Значить, поїдуть далі, за поляками.)

Але не будуть вже працювати за копійки на Бєню чи іншого олігарха.
Якщо поряд є європейський ринок праці.
звісно, якщо Бєня не перекриє ці можливості.
   
ШУША -не путай грешное с праведным едут на заработки изза падения уровня жизни здесь , а это прямая заслуга правительства . И никакой безвиз тут ни при чем .до 2014 года не имело смысл ехать батрачить .

І як прихильників Зеленського не називати тупими? Я вже як можу стримую себе але ж це просто вже за гранню.
   
==================================

Роки через три-чотири зрозумієте, до чого ці "плачі".
Коли кількість пенсіонерів буде дорівнювати кількості працюючих.

Про що Ви? За три-чотири роки при владі Коломойського-Зеленського Україна так розквітне, що тут будуть натовпи заробітчан з усіх країн.
   
Про що Ви? За три-чотири роки при владі Коломойського-Зеленського Україна так розквітне, що тут будуть натовпи заробітчан з усіх країн.

Та да. Схлопнуть безвіз, бо він, бачте, робочі сили вимиває і ніхто не бажає працювати за 4 тисячі на заводі, і тоді робітники будуть на колінах благати дати роботу за смішну ціну на тих же заводах. Ото заживемо!
   
Аналіз в тексті вірний! Я і багато сотень тисяч не визнають прихильники певної політсили президентом. І ми винесемо його при найменший похибці з його боку. Це не буде опозицією - це буде бетонною стіною!
   
 Тут дехто ніяк не зрозуміє, в чому був пройоп.
І чому зараз,НАВІТЬ ЯКЩО БУДУТЬ УСПІШНО ПРОВЕДЕНІ
РЕФОРМИ, вигребти на широкий плес цивілізації в України
дуже мало шансів.

Так от,поясню,звісно субєктивно, зі своєї точки зору.

Був шанс на те, що під тиском війни корівництво держави-
 маю на увазі не тільки президента, а й уряд зробить хоч щось з
 основою держави-промисловістю.
Це б вивело країну з сучасного стану розрухи- тобто зявились би
нові робочі місця, стали б розвиватися спочатку оборонні заводи,
виробництво патронів, танкові заводи,і,звісно, до них приєдналися б
сировинні виробництва та постачальники.
Це дозволило б стабілізувати ситуацію з робочою силою в самій країні
та підняло б  зарплати та купівельну спроможність населення.
Також повинні були бути зроблені кроки по  сприянню малому та середньому бізнесу.
Максимальна лібералізація по відкриттю приватних підприємств.

Натомість людям запропонували альтернативу- просто йдіть нафуй, випливайте самі, як можете.
Кидайте сімї, їдьте закордон, випливайте, як можете. Ну, або, працюйте
на ремонтних підприємствах, що ремонтують стару совкову техніку, але це дуже невеликий процент населення.

Які будуть наслідки, ми скоро побачимо.

Останнє редагування: 14 квітня 2019 20:10:18 від Blokh
   
Аналіз в тексті вірний! Я і багато сотень тисяч не визнають прихильники певної політсили президентом. І ми винесемо його при найменший похибці з його боку. Це не буде опозицією - це буде бетонною стіною!
Все більше чую-читаю саме такі дописи...
   
Аналіз в тексті вірний! Я і багато сотень тисяч не визнають прихильники певної політсили президентом. І ми винесемо його при найменший похибці з його боку. Це не буде опозицією - це буде бетонною стіною!

Мдеее...
А чего же вы молчали когда нынешние проваливали реформу за реформой?
Может и не прошел бы этот страшный Зе и все бы опять проголосовали за Порошенко...
   
Я мала на увазі, що нелегалам платять менше.
Хоча погоджуюся з вами, що при масовому напливові українців середня ЗП зменшиться.
Значить, поїдуть далі, за поляками.)

Але не будуть вже працювати за копійки на Бєню чи іншого олігарха.
Якщо поряд є європейський ринок праці.
звісно, якщо Бєня не перекриє ці можливості.
=================
От і я ж про це!
Уважно подивіцця на екран,щоб не писати дурниць- НЕЛЕГАЛАМ ПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ. :lol:

Поцікавтесь якось, чому так. :weep:
   
Вам так до сих пор ,в силу своего интеллекта,так и не дошло что все кто голосует за Зеленского на следующий день,если у него будут неправильные действия, сами будут его мордою в лайно тыкаты.Потому что никто не видит в нем мессию.Ваш же шоколадный паяц по уши не то шо в говне а в чем-то еще покруче ,тем не менее вы корчите из него спасителя нации ,страны и физкультурников.Вы секта,секта упоротых.
тыкать ты будешь, тыкатель.
коломойский тебя на кофе пригласит так, что отказаться даже не захочешь.
хотя, пи.деть - не мешки ворочать...
   
Тут дехто ніяк не зрозуміє, в чому був пройоп.
І чому зараз,НАВІТЬ ЯКЩО БУДУТЬ УСПІШНО ПРОВЕДЕНІ
РЕФОРМИ, вигребти на широкий плес цивілізації в України
дуже мало шансів.

Так от,поясню,звісно субєктивно, зі своєї точки зору.

Був шанс на те, що під тиском війни корівництво держави-
 маю на увазі не тільки президента, а й уряд зробить хоч щось з
 основою держави-промисловістю.
Це б вивело країну з сучасного стану розрухи- тобто зявились би
нові робочі місця, стали б розвиватися спочатку оборонні заводи,
виробництво патронів, танкові заводи,і,звісно, до них приєдналися б
сировинні виробництва та постачальники.
Це дозволило б стабілізувати ситуацію з робочою силою в самій країні
та підняло б  зарплати та купівельну спроможність населення.
Також повинні були бути зроблені кроки по  сприянню малому та середньому бізнесу.
Максимальна лібералізація по відкриттю приватних підприємств.

Натомість людям запропонували альтернативу- просто йдіть нафуй, випливайте самі, як можете.
Кидайте сімї, їдьте закордон, випливайте, як можете. Ну, або, працюйте
на ремонтних підприємствах, що ремонтують стару совкову техніку, але це дуже невеликий процент населення.

Які будуть наслідки, ми скоро побачимо.

Не пішіть фігню.

Чомусь весь південь Канади намагається працювати у Штатах, бо там вищі зарплати - то чого Ви не переживаєте за це? Чого не закриєте кордон, щоб люди не їхали там працювати?
   
Хоча погоджуюся з вами, що при масовому напливові українців середня ЗП зменшиться.
Значить, поїдуть далі, за поляками.)

======================
Продовжуйте далі-і більше в Україну не повернуцця. :shuffle:

Я розумію, що тут більшість скаже- а що поганого? :gigi:
Ви ж не скажете?
Чи скажете? :shuffle:
   
======================
Продовжуйте далі-і більше в Україну не повернуцця. :shuffle:

Я розумію, що тут більшість скаже- а що поганого? :gigi:
Ви ж не скажете?
Чи скажете? :shuffle:

Blokh, ти ж сам живеш у Канадах - то чого ж сам виїхав?Вертайся! Йди працювати на 4 тисячі гривень!  Будь  патріотом, залишайся піднімати економіку України!

Яук я люблю, коли з-за кордону люди, які самі протиснулися в єміграційну шпарину та виїхали з країни,  починають повчати, що в Україні треба скасувати безвіз, бо, бач, люди виїхали, працювати нема кому.

   
Та да. Схлопнуть безвіз
https://en.wikipedia.org/wiki/Henley_Passport_Index
39    Vanuatu   129
40    Nicaragua  Tuvalu  Ukraine   128
41    Colombia 126
   
======================
Продовжуйте далі-і більше в Україну не повернуцця. :shuffle:

Я розумію, що тут більшість скаже- а що поганого? :gigi:
Ви ж не скажете?
Чи скажете? :shuffle:

Так вертайся сам! Чи тільки інших повчати можеш? Йди на завод, працюй, повишай надої у коров.
   

Не пішіть фігню.

Чомусь весь південь Канади намагається працювати у Штатах, бо там вищі зарплати - то чого Ви не переживаєте за це? Чого не закриєте кордон, щоб люди не їхали там працювати?
==================
Ну, я наприклад, розмовляв з американцями, які приїхали в Канаду працювати з Детройта,
бо там закрився автомобільний гігант і роботи там не було ніякої.
Їм було за щастя працювати тут.

І що це доводить?
Вірніше, яке це відношення має до ситуації в Україні ??? 8-:
   
Мдеее...
А чего же вы молчали когда нынешние проваливали реформу за реформой?
Может и не прошел бы этот страшный Зе и все бы опять проголосовали за Порошенко...
Це ми мовчали? Хоча так, "зрада" ми не волали. Хтось пішов на фронт. Хтось добував каски і бронежилети.... Пізніше зайнялися і іншими справами. Багато з тих кого я знаю занялися різними суспільними проектами. Я зараз намагаюся Внести свій вклад в закон о позашкільній освіті(бо він мене напряму стосується). Ми працюємо над тим щоб держава змінилася - а що ви зробили?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія