Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та голосувати.

Сабж

Останнє редагування: 29 лютого 2024 01:09:08 від Bogkuz
   
питання просте : де у правилах написано що після бану тобі обріжуть функціонал форуму ?
на підставі яких правил "мудератор форуму-я тебе лублу" (с) таке беззаконня робить ?

ну я чесно відсидів місяць. і що ? беззаконня ? хто дозволив ? чому кінчений модер таке робить ? хто надав кінченому такі права і функціональні обовязки таке робити ?
ким в коньцу є той модер полудурок і підкацапник ?
   

 (tu)
дякую.
   
ЗИ: не забувайте тицькати "повідомити модератору" на головний пост, а то він непобаче. Я тицьнув.
   


Люди почали втрачати права і без бану. Магіст, фоксі, я ще куча народу.

Фактично виглядає що це робиться зумисно. Модератор прийшов з поганим настроєм і тупо позабирав по списку у людей права. Список хто в нього в голові порохобот.

Я завжди був незручний любій владі, тому на мене зляться з усіх політичних сил, а от у голові модератора я порохобот.  :facepalm1:


І люди праві, навіть Тема про затримання Журналіста УП зявилась через пару годин коли всі вже трубіли про це. Такого на ФУП небуло ніколи... Модератор показує успіх у некомпетентності.

Потім будуть нити що час форумів пішов. Спочатку власними руками угрубили а потім кажуть що пішов час.  :bueee:
   
Я знаю вихід. Потрібно створити інший форум. Можна два. Проблем чотири. Потрібні мізки, люди, час та гроші, щоб це запрацювало.
   
Я знаю вихід. Потрібно створити інший форум. Можна два. Проблем чотири. Потрібні мізки, люди, час та гроші, щоб це запрацювало.

Форум на движке SMF можно за день запустить. Нужен только сервер
   
І люди праві, навіть Тема про затримання Журналіста УП зявилась через пару годин коли всі вже трубіли про це. Такого на ФУП небуло ніколи... Модератор показує успіх у некомпетентності.

заради справедливості - тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136911.msg27812077#msg27812077 було обговорення з самого початку появи цій новини, в профільній гілці
   
Форум на движке SMF можно за день запустить. Нужен только сервер
найбільша проблема в адекватному власнику форуму
   
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.
   
цензура військового часу
так і думав
   
найбільша проблема в адекватному власнику форуму

Может, Турчинов возьмется? Бабки у него на такое точно есть.

Тут похоже все... Телемарафон вместо форума.

Не понимаю, зачем эти потуги с "информационной гигиеной"? Закрыли бы просто форум, да и все. А так ведь все равно закроют, но до этого над ними еще и все ржать будут.
   
Можна два
є чотири,  чотири політичні.

Але ФУП  -  це центрум, наймасовіший.

Він був є і буде
І терпітиму і  читатиму, може й не  писатиму але УП читатиму.

 
   
є чотири,  чотири політичні.

Але ФУП  -  це центрум, наймасовіший.

Він був є і буде
І терпітиму і  читатиму, може й не  писатиму але УП читатиму.

в 2014-м в течение месяца буквально ФУП сдох, а СУП стал самым массовым. Почти весь ФУП был там. Другое дело, что СУП возглавлен был кучкой ебанутых, которые словили звезду после того, как все к ним перешли. И начали свою "информационную гигиену".

Нужен форум с абсолютно нейтральной модерацией, без цензуры и с психически здоровым владельцем. И он моментально станет топовым.
   
заради справедливості - тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136911.msg27812077#msg27812077 було обговорення з самого початку появи цій новини, в профільній гілці
:facepalm1:

Мабуть у Юсера теж немає прав створювати гілки.... Справедливо(((((
 :X
   
цензура військового часу
так і думав
Немає ніякої цензури військової, якби вона була реальна, то глянь на бани і в кого забрали права створювати гілки. Це просто спроба позбутись кого воно вважає порохоботом.

я з 2007 року на ФУП а воно мене вважає штабним... :facepalm1:

просто у людини пунктік на міфічних штабних і порохботів.
   
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.
Ти ухи поїв, сопляк?
   
Ти ухи поїв, сопляк?
Навряд чи сопляк, тим більше що то явно не його примха а воля власника ресурсу.
   
Я знаю вихід. Потрібно створити інший форум. Можна два. Проблем чотири. Потрібні мізки, люди, час та гроші, щоб це запрацювало.

Геніально, Гг..
Зробити форум щоб туди налізло гімно
І щасливо дискутувати з гімном.

ФУП був найкращим українським форумом, але не довго
До моменту коли удмуртка почала торгувати місцями в залі.
Надавати преференції за гроші і забивати тих хто не платить.
Бізнес і нЇчІво ЛЇчьНаВа
   
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.

Всьо ясно. Явно не нова людина на форумі. Хоча нік можна було обрати НЕкацапською мовою

Цитувати
Вое́нный комисса́р (сокр. военком, от лат. Commissarius — уполномоченный) — начальник военного комиссариата.
   
Я залишаю форум і віднині вважаю УП та ФУП антиукраїнськими ресурсами.
Повернуся за умови скасування всіх банів в 2024 році і публічного вигнання модера з озвученням його прізвища.
Падалі не місце на форумі і в Україні - це і модеру, і його попихачам, і зеленій плісняві назагал.
   
Ти ухи поїв, сопляк?
.
   
Геніально, Гг..
Зробити форум щоб туди налізло гімно
І щасливо дискутувати з гімном.

ФУП був найкращим українським форумом, але не довго
До моменту коли удмуртка почала торгувати місцями в залі.
Надавати преференції за гроші і забивати тих хто не платить.
Бізнес і нЇчІво ЛЇчьНаВа


якби до афро йожа в немає симпатій зовсім
але про торгівлю не писди
   
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.
Іпать мої віники. Ну тоді я самопозбавлюся взагалі писання в цьому воєнному комунізмі просто принципово.
   
Я залишаю форум і віднині вважаю УП та ФУП антиукраїнськими ресурсами.
Повернуся за умови скасування всіх банів в 2024 році і публічного вигнання модера з озвученням його прізвища.
Падалі не місце на форумі і в Україні - це і модеру, і його попихачам, і зеленій плісняві назагал.
А я ні, мені цікаво коли опуститися завіса, буду заходити
   
Я залишаю форум і віднині вважаю УП та ФУП антиукраїнськими ресурсами.
Повернуся за умови скасування всіх банів в 2024 році і публічного вигнання модера з озвученням його прізвища.
Падалі не місце на форумі і в Україні - це і модеру, і його попихачам, і зеленій плісняві назагал.

там є заьанено пару каца ботів але не довгі терміни
   
Іпать мої віники. Ну тоді я самопозбавлюся взагалі писання в цьому воєнному комунізмі просто принципово.
.
   
Іпать мої віники. Ну тоді я самопозбавлюся взагалі писання в цьому воєнному комунізмі просто принципово.
приїзди, посприяєш закінченню війни і знову можна буде зрадойобити.
   
А я ні, мені цікаво коли опуститися завіса, буду заходити
Ну так, зайти подивитися на дискотеку опаришів )
   
приїзди, посприяєш закінченню війни і знову можна буде зрадойобити.
ви в окопі на якому зараз напрямку?
   
ви в окопі на якому зараз напрямку?
марсер в окопі? Саме вирив посеред Праги?
Марсер ти герой!
   
марсер в окопі? Саме вирив посеред Праги?
Марсер ти герой!
Та якої Праги! ??? Марсер подався до Швейцарії!
   
Та якої Праги! ??? Марсер подався до Швейцарії!
А ти з родиною до Німеччини, то чому заздриш Марсерові? ;o
   
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.

я тебе лублу (с)  але їбало тобі розбити в кров є бажання.
придурашений розумововідсталий даун.  :bueee:  :bueee:  :bueee:
   
марсер в окопі? Саме вирив посеред Праги?
Марсер ти герой!

ти в окопі. срака Єрмака тебе захищає полудурок.
   
А можна тим хто добре себе поводить видати права створювати теми?
У поганих відібрати а хорошим віддати.
По завіту Ілліча Робіна Гуда.
   
коли в 2014 модерували афариканські ідіоти з компанією даунів я думав це дно. коли модерувати почали весільні фотографи (Амід) з командою даунів - я теж думав це дно.
коли почали модерувати нові патріотичні модерати ссикуни і ухилянти тику Ваєнкора - я розумію що це кінець. (td)
п.с. я за 10 років чесно відсидів років із 5.
як рецидивіст форумчанин з 2004 року знайомий з Ольоною Притулою особисто - маю бажання написати це.  :-)o
цьому майданчику - піZда.
все. я кінчив  :-)o
   
неправда я не був у бані...але у мене тиждень -два тому зникли кнопки нових тем і голосувалки

дуже схоже на зачистку форуму
   
я думаю модератором поставили того кацапа лазера
   

Цю тему переглядають:

Slawv і 1 гість
 
Повна версія