Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Ровенский облсовет прибыл спецназ в Одессе тоже неспокойно

На сессии Ровенского облсовета в пятницу возникли беспорядки.

Причиной стала попытка Владимира Ковальчука (Радикальная партия) руководить облсоветом в качестве председателя. Ковальчук, которого 11 марта сняли с должности, добился восстановления по решению суда.

Поддержать Ковальчука приехали его однопартийцы, народные депутаты Андрей Лозовой и Игорь Мосийчук, а также Владимир Парасюк.

Новый глава облсовета Александр Корнийчук и часть депутатов не признали восстановления в должности Ковальчука.

Начались потасовки. Вызвали полицию. Бойцы спецназа окружили трибуну.

В итоге в заседании объявили перерыв на полчаса.

Останнє редагування: 17 червня 2016 13:32:23 від Potato
   


Через лайку, штовханину та повну невизначеність в Рівненській обласній раді трибуну «захопили» бійці добровольчих батальйонів. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, комбат п’ятого добровольчого батальйону «ДУК» із позивним «Водяний» попросив у народних та обласних депутатів не ганьбити захисників Вітчизни.


 
За його словами, більшість з бійців приїхали зі Сходу на сесію, а народні депутати влаштували своє «політичне шоу».

«Я дуже хвилююся, але попрошу в депутатів обласної ради проголосували за наше питання», - звернувся боєць.

Після цих слів штовханина припинилася і у залі обласної ради пройшла реєстрація. Згідно поіменного голосування, у залі є 40 депутатів. Питання про визнання обласною радою бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів, як рівних, було підтримано депутатами ;o



Пізніше голова Рівненської обласної ради від БПП Олександр Конійчук доручив вести сесію своєму заступнику «свободівцю» Олексію Бучинському.



До зали ради приїхала поліція і працівники підрозділу спеціального призначення (колишній «Беркут» - прим. ред.). А поки оголосили перерву на 15 хвилин.

Останнє редагування: 17 червня 2016 13:29:11 від Potato
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

Люди у камуфляжі зірвали засідання Одеської облради




П'ятниця, 17 червня 2016, 12:48

Роботу Одеської облради зірвали люди в камуфляжній уніформі, які представилися бійцями добровольчих батальйонів.

Про це йдеться у повідомленні місцевого видання "Думская".

Як зазначається, "ветерани" заблокували трибуну і зажадали, щоб депутати підтримали їхню вимогу про надання добровольцям статус учасників АТО.

На засіданні був присутній губернатор Міхеіл Саакашвілі, який їх підтримав.

"Ми вимагаємо прийняти таке рішення, і голосувати руками, щоб я міг дивитися вам в очі", - заявив один з бійців.

Депутати погодилися розглянути вимоги добровольців на наступній сесії, однак бійців такий варіант не влаштував.

Глава зборів Анатолій Урбанський оголосив перерву.

Як пише видання, військовослужбовці Нацгвардії, що охороняють будівлю облради, ніяких заходів проти візитерів не вжили.
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

лозовий яка хитра пихата ряха

100% приїхав кришувати бурштин, мразь ляшкова
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

Педрилки настільки дурні, що вважають колишній беркут здатним захистити головпедру та його посіпак від народного обурення???
Ну, ДУРНІ-І-І!!!
   
так скоро никакого спецназа не напасешся
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

Педрилки настільки дурні, що вважають колишній беркут здатним захистити головпедру та його посіпак від народного обурення???
Ну, ДУРНІ-І-І!!!

Лозовий і Мосійчук це народний гнів?
смішно
   
дурдом в стране
   
дурдом в стране

нет. я жду, когда бойцы, воюющие на фронте, соберутся и придут в Раду. посмотреть в глаза мудакам, греющим ПУЗО в рабочий день в Франции и т.п.
да пощупать их рожи своими мозолистыми руками.

и это уже будет СКОРО.
вы, ублюдки киевские не понимаете, что ВЛАСТЬ ДОЛЖНА РАБОТАТЬ ДЛЯ НАРОДА. или ВЛАСТЬ ПОЙДЕТ НАХ@Й на ближайший фонарный столб.
и Нац.гвардия ВАС, СУКИ, спасать не будет. а вот помогать ВАС ВЕШАТЬ - ВПОЛНЕ ПОМОЖЕТ. потому, что в НГ пацаны точно так же кланяются пулям и снарядам на Донбассе.
и армейцы и добровольцы им КУДА БЛИЖЕ, чем вы, толстожопые уроды из Рады, Кабмина и т.п.
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

Лозовий і Мосійчук це народний гнів?
смішно
+=======================================================+
Ти коли останній раз електричкою чи набитим трамваєм їздив???
То поїдь, послухай, потім посміємося. Восени 2013-го янук теж сміявся...
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

+=======================================================+
Ти коли останній раз електричкою чи набитим трамваєм їздив???
То поїдь, послухай, потім посміємося. Восени 2013-го янук теж сміявся...

в серпні їхав з Затоки до Одеси не електричці
забитій. духота.
всі навколо мене їхали мовчки
   
нет. я жду, когда бойцы, воюющие на фронте, соберутся и придут в Раду.

вже 5 з 6 мобілізацій давно повернулись з фронту, і щось нікуди не збираються  :shuffle:
   
децентралізація на марші!
   
нет. я жду, когда бойцы, воюющие на фронте, соберутся и придут в Раду. посмотреть в глаза мудакам, греющим ПУЗО в рабочий день в Франции и т.п.
да пощупать их рожи своими мозолистыми руками.

и это уже будет СКОРО.
вы, ублюдки киевские не понимаете, что ВЛАСТЬ ДОЛЖНА РАБОТАТЬ ДЛЯ НАРОДА. или ВЛАСТЬ ПОЙДЕТ НАХ@Й на ближайший фонарный столб.
и Нац.гвардия ВАС, СУКИ, спасать не будет. а вот помогать ВАС ВЕШАТЬ - ВПОЛНЕ ПОМОЖЕТ. потому, что в НГ пацаны точно так же кланяются пулям и снарядам на Донбассе.
и армейцы и добровольцы им КУДА БЛИЖЕ, чем вы, толстожопые уроды из Рады, Кабмина и т.п.

боюсь, не дочекаємось
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

в серпні їхав з Затоки до Одеси не електричці
забитій. духота.
всі навколо мене їхали мовчки
+==========================================================+
Ясно. Чим народ дихає - ти не знаєш! Народ піде і за Ляшком, і за Мусійчуком, і за Тимощенко!.
За ким не піде точно, це: потрох, гройсман, крілік, юга, кононюк та інші видатні політики...
   
берегут корытце :laugh:
   
наскільки я зрозумів
цих бійців добробатів цікавлять тільки пільги

ті самі від яких закликала відмовитись Савченко
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

+==========================================================+
Ясно. Чим народ дихає - ти не знаєш! Народ піде і за Ляшком, і за Мусійчуком, і за Тимощенко!.
За ким не піде точно, це: потрох, гройсман, крілік, юга, кононюк та інші видатні політики...

знаю повітрям

в трамваї ще я до речі їздив і в метро забитому
ніхто не нічого такого не обговорює
 
   
наскільки я зрозумів
цих бійців добробатів цікавлять тільки пільги

ті самі від яких закликала відмовитись Савченко

це бійці - ДУК ПС, а не добробатів, офіційно - незаконне збройне формування.

Чому так враз ПС вирішив поборотись за пільги для правосєків? Ті із правосєків, хто перейшов в офіційні збройні формування не мають проблем із отриманням статусу. Тих хто нікуди не перейшов залишилось декілька сотень і навіть вони мають право отримати статус учасника БД, лише ті, хто дійсно воював, але для цього потрібно докласти певних зусиль.

але в ПС сьогодні існує куча так званих "резервних батальйонів", які базуються по обласним центрам за тисячі кілометрів від зони АТО і складаються із тих, хто те АТО лише в телевізорі бачив. Але вони вимагають визнати такі "добробати", а де-юре - НЗФ, їх учасників ветеранами АТО, тобто отримати можливість мати статус учасника бойових дій не приймаючи участі в цих бойових діях, достатньо бути правосєком.
Прекрасна замануха для поповнення своїх рядів новими кримінальними елементами.
   
в серпні їхав з Затоки до Одеси не електричці
забитій. духота.
всі навколо мене їхали мовчки

Ну ти ж не сказав вголос , що ти педрило..
   
Re: В Ровенский облсовет прибыл спецназ

Ну ти ж не сказав вголос , що ти педрило..

а ти казав?
і який результат?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія