Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україні пора терміново радикально діяти! :(

По оценкам американских чиновников, без пополнения средств ПВО Украины хватит лишь до следующего месяца, — The New York Times
   
По оценкам американских чиновников, без пополнения средств ПВО Украины хватит лишь до следующего месяца, — The New York Times

Спочатку Марсель треба пройти. А вже потім думати про наступний двобій.
Зараз всі думки, всі сподівання про перемогу над Марселем.
   
Україна має бути "буфером" між Росією та НАТО, - Орбан.

Прем'єр-міністр УгорщиниВіктор Орбан
Угорський прем’єр Віктор Орбан заявив, що Україна повинна бути "буферною зоною" між РФ та Заходом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Index.

За словами Орбана, Україна має отримати гарантії безпеки та слугувати "буфером" між Росією та країнами НАТО. Він вважає, що в іншому разі Україна втратить свою територію, оскільки РФ буде нападати "знову і знову".

"Росія нізащо не допустить на свій поріг державу, яка є членом НАТО і ЄС", - заявив угорський прем'єр.

Крім того він додав, що Україна нібито не додає ніякої додаткової безпеки Заходу, оскільки західні країни вже в НАТО. Також Орбан підкреслив, що не бачить жодних шансів на те, що Росія вирішить напасти на будь-якого члена НАТО.

PS:Вже були гарантії безпеки. це вже проходили
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

"Росія нізащо не допустить на свій поріг державу, яка є членом НАТО і ЄС", - заявив угорський прем'єр.
естонія-латвія-литва-польща а тепер ще й фінляндія
   
- Треба негайно підірвати АЄС!
- А може Єрмака знімимо?
- Ніт, не треба впадати в крайноші!
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Маск заявив, що хуйло не може програти у війні проти України та виступив проти схвалення Сенатом допомоги Києву

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що "немає жодного шансу", що російський диктатор Володимир хуйло може програти війну проти України. Він також виступив проти ухвалення законопроєкту щодо надання допомоги Україні від Сполучених Штатів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Bloomberg із посиланням на заяву Маска під час форуму X Spaces.

Маск заявив сенаторам-республіканцям США, що "немає жодного шансу", що президент Росії Володимир хуйло може програти війну в Україні, коментуючи конфлікт, на який вплинули супутникові послуги компанії Starlink, що належить американському мільярдеру.

Таким чином він погодився з коментарем одного зі спікерів, який заявив, що ті, хто очікує на перемогу України, "живуть у світі фантазій".

У дискусії під час форуму взяли участь противники законопроєкту Сенату, який передбачає надання подальшої допомоги Україні для продовження боротьби з повномасштабним вторгненням РФ, що розпочалося два роки тому.

До Маска на форум долучилися Рон Джонсон зі штату Вісконсин, Джей Ді Венс з Огайо і Майк Лі з Юти, а також Вівек Рамасвамі, колишній кандидат у президенти від Республіканської партії, і Девід Сакс, співзасновник Craft Ventures LLC.

Також Маск висловив сподівання, що американці зв'яжуться зі своїми конгресменами щодо допомоги Україні.

"Ці витрати не допомагають Україні. Продовження війни не допомагає Україні", - наголосив американський мільярдер.  :facepalm:

Він також сказав, що його іноді звинувачують у тому, що він захищає хуйло, але назвав це звинувачення "абсурдним".

За словами Маска, його компанії "напевно, зробили більше для підриву Росії, ніж будь-хто інший".

На думку мільярдера, на хуйло чинять тиск, щоб він довів війну до кінця, оскільки "якщо він відступить, його вб'ють".

Він зацікавлений у тому, щоб "зупинити загибель людей по обидва боки війни", але не думає, що це можна зробити шляхом усунення очільника Кремля.

"Тим, хто хоче зміни режиму в Росії, слід подумати про те, хто та людина, яка може усунути хуйло, і чи буде ця людина миротворцем? Напевно, ні", - зазначив Маск, додавши, що така людина, швидше за все, буде "ще більш жорсткою, ніж хуйло".
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Якщо ще хтось не зрозумів, що існувати Україні лишилося лічені місяці, мені шкода... Нас ведуть геть усім світом до повного зищення і зникнення з мапи світу. Хто порожніми балаканинами, хто бомбами і ракетами, хто блокуванням кордонів, хто просто "вмив руки" від нас.
Світ повністю увесь став на бік хуйла так чи інакше. :(
   
Якщо ще хтось не зрозумів, що існувати Україні лишилося лічені місяці, мені шкода... Нас ведуть геть усім світом до повного зищення і зникнення з мапи світу. Хто порожніми балаканинами, хто бомбами і ракетами, хто блокуванням кордонів, хто просто "вмив руки" від нас.
Світ повністю увесь став на бік хуйла так чи інакше. :(

Сьогодні індивідуалка на ЧС. Це важливо для України.
А твої божевільні фантазії при наявній перемозі України над 404 ще в квітні 2022 року - повна маячня.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Сьогодні індивідуалка на ЧС. Це важливо для України.
А твої божевільні фантазії при наявній перемозі України над 404 ще в квітні 2022 року - повна маячня.

Ти ідіот? Чи що ти таке?  :facepalm1:
   
Ти ідіот? Чи що ти таке?  :facepalm1:

Про тебе я знаю: ти хуйловський виблядок. Кацапське ІПСО розповсюджуєш.

А мене хвилює індивідуалка у 18:20 в місті Нове Мєсто.

Бо війна нами вже віиграна, там немає підстав хвилюватись.
404 сконає в цьому році, бо країна без власної історії, культури, штучно утворена на чужих землях не має права існувати. Тому я й не переймаюсь. Просто почекати треба трохи, нічого робити світу не потрібно.
   
Маск заявив сенаторам-республіканцям США, що "немає жодного шансу", що президент Росії Володимир хуйло може програти війну в Україні, коментуючи конфлікт, на який вплинули супутникові послуги компанії Starlink, що належить американському мільярдеру.
А ось це прямий наслідок "кордонів 91 року". Треба ставити цілі відповідно до можливостей. А так кожне нехороша людина може сказати - "ось бачете у них нічого не виходить". Ціль України в цій війні - вижити. І це як раз виходить.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Посол США при НАТО Джуліан Сміт не очікує, що на саміті у Вашингтоні цього літа Україна отримає запрошення приєднатись до Північноатлантичног о альянсу.

Джерело: Сміт у вівторок під час онлайн-брифінгу журналістам, "Інтерфакс-Україна", "Європейська правда"

Деталі: "Що стосується саміту цього літа, я не очікую, що на цьому етапі Альянс надішле запрошення", – сказала Сміт.

Вона очікує, що союзники натомість зможуть дати сигнал, що Альянс продовжує наближатися до України, і що "ми робимо конкретні кроки, щоб бути мостом між тим, де ми є зараз, і повноправним членством".

"Ми дуже сподіваємося, що президент Зеленський зможе приєднатися до нас особисто. І я думаю, що він і далі чутиме про непохитну єдність і рішучість у підтримці союзниками його країни.

І ми зможемо, найголовніше, дати сигнал президенту хуйло, що з погляду нашої підтримки України ми нікуди не подінемося, всі ми і далі підтримуватимемо їх (українців. – Ред.) так довго, скільки знадобиться", – сказала вона.

Сміт зауважила, що минулого року на саміті НАТО у Вільнюсі союзники дуже чітко заявили, що майбутнє України – в НАТО.

"Після саміту у Вільнюсі ми дуже багато працювали, щоб продовжувати допомагати нашим друзям в Україні в необхідних реформах усередині їхньої власної країни, щоб просуватися вперед в інтеграції і до Європейського Союзу, і до НАТО.

І ми продовжуємо концентруватися насамперед на підтримці їх у поточній боротьбі та забезпеченні їхньої перемоги на полі бою", – додала посол США в НАТО.

Україні не варто очікувати значного прогресу щодо її заявки на членство в НАТО на майбутньому саміті Альянсу у Вашингтоні, заявив раніше посол Великої Британії в НАТО Девід Кворрі.

Помічник генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Борис Руге також допустив, що члени Альянсу можуть не запросити Україну до членства на саміті у Вашингтоні.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що країни НАТО мають зробити крок до наближення членства України в Альянсі на саміті у Вашингтоні в липні 2024 року.
   
Посол США при НАТО Джуліан Сміт не очікує, що на саміті у Вашингтоні цього літа Україна отримає запрошення приєднатись до Північноатлантичног о альянсу.
Джерело: Сміт у вівторок під час онлайн-брифінгу журналістам, "Інтерфакс-Україна", "Європейська правда"

Деталі: "Що стосується саміту цього літа, я не очікую, що на цьому етапі Альянс надішле запрошення", – сказала Сміт.

Вона очікує, що союзники натомість зможуть дати сигнал, що Альянс продовжує наближатися до України, і що "ми робимо конкретні кроки, щоб бути мостом між тим, де ми є зараз, і повноправним членством".

"Ми дуже сподіваємося, що президент Зеленський зможе приєднатися до нас особисто. І я думаю, що він і далі чутиме про непохитну єдність і рішучість у підтримці союзниками його країни.

І ми зможемо, найголовніше, дати сигнал президенту хуйло, що з погляду нашої підтримки України ми нікуди не подінемося, всі ми і далі підтримуватимемо їх (українців. – Ред.) так довго, скільки знадобиться", – сказала вона.

Сміт зауважила, що минулого року на саміті НАТО у Вільнюсі союзники дуже чітко заявили, що майбутнє України – в НАТО.

"Після саміту у Вільнюсі ми дуже багато працювали, щоб продовжувати допомагати нашим друзям в Україні в необхідних реформах усередині їхньої власної країни, щоб просуватися вперед в інтеграції і до Європейського Союзу, і до НАТО.

І ми продовжуємо концентруватися насамперед на підтримці їх у поточній боротьбі та забезпеченні їхньої перемоги на полі бою", – додала посол США в НАТО.

Україні не варто очікувати значного прогресу щодо її заявки на членство в НАТО на майбутньому саміті Альянсу у Вашингтоні, заявив раніше посол Великої Британії в НАТО Девід Кворрі.

Помічник генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Борис Руге також допустив, що члени Альянсу можуть не запросити Україну до членства на саміті у Вашингтоні.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що країни НАТО мають зробити крок до наближення членства України в Альянсі на саміті у Вашингтоні в липні 2024 року.

Індивідуалка почалась! Навіщо тут твоє хуйловське ІПСО?
Від індивідуалки подальша доля України на ЧС дуже залежить.
   
PS:Вже були гарантії безпеки. це вже проходили

Просто не в тих гарантії просили,  треба просити у Китая.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Якщо ще хтось не зрозумів, що існувати Україні лишилося лічені місяці, мені шкода... Нас ведуть геть усім світом до повного зищення і зникнення з мапи світу. Хто порожніми балаканинами, хто бомбами і ракетами, хто блокуванням кордонів, хто просто "вмив руки" від нас.
Світ повністю увесь став на бік хуйла так чи інакше. :(
Світ не став на бік хуйла. Він такий і був завжди, у цій ситуації навіть просто бути нейтральним це вже знаходитись на стороні зла. Україна воює з найбільшою армією світу з тилом і військовими складами в Ірані, північній Кореї, Китаї і виробництвами у Білорусі, Таджикистані та Киргизстані. А Україні не те що ніхто не допомагає арміями, їн навіть просто не дають зброї. Її просто ведуть на заклання а світ хвилює тільки нові моделі авто, нові телефони та інше((((
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Світ не став на бік хуйла. Він такий і був завжди, у цій ситуації навіть просто бути нейтральним це вже знаходитись на стороні зла. Україна воює з найбільшою армією світу з тилом і військовими складами в Ірані, північній Кореї, Китаї і виробництвами у Білорусі, Таджикистані та Киргизстані. А Україні не те що ніхто не допомагає арміями, їн навіть просто не дають зброї. Її просто ведуть на заклання а світ хвилює тільки нові моделі авто, нові телефони та інше((((

світ їбонувся (с)

доведеться з цим жити  :X
   
світ їбонувся (с)

доведеться з цим жити  :X

Світ завжди був таким. Просто зараз це нам стало очевидним.
   
Чеські фермери приєднаються до протесту аграрних організацій та блокування кордонів
   
Світ не став на бік хуйла. Він такий і був завжди, у цій ситуації навіть просто бути нейтральним це вже знаходитись на стороні зла. Україна воює з найбільшою армією світу з тилом і військовими складами в Ірані, північній Кореї, Китаї і виробництвами у Білорусі, Таджикистані та Киргизстані. А Україні не те що ніхто не допомагає арміями, їн навіть просто не дають зброї. Її просто ведуть на заклання а світ хвилює тільки нові моделі авто, нові телефони та інше((((

То чому ми йдемо на заклання тихо, і покірно? :X
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Ну і що там з допомогою Україні? :X
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Сьогодні індивідуалка на ЧС. Це важливо для України.
індивідуалками зазвичай називають працівниць у певній сфері
   
індивідуалками зазвичай називають працівниць у певній сфері

Чоловіча була індивідуалка. І важливіша за маячню хуйловської потвори.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Чоловіча була індивідуалка. І важливіша за маячню хуйловської потвори.

Ти пропонуєш кацапам віддати все, щоб тут оселилися буряти на нашій землі, і дозволити себе тихо знищити -  за мовчазної згоди "Союзничків"?
Ну так це все до цього йде, то-ж я-б посперечався, хто тут хуйловська потвора - я  чи ти   :facepalm:
   
Ти пропонуєш кацапам віддати все, щоб тут оселилися буряти на нашій землі, і дозволити себе тихо знищити -  за мовчазної згоди "Союзничків"?
Ну так це все до цього йде, то-ж я-б посперечався, хто тут хуйловська потвора - я  чи ти   :facepalm:

Я пропоную:
1. Таких як ти, ворожих провокаторів з ФСБ забанити назавжди, бо сіяння панічних настроїв є самим дієвим способом впливу. Колись вже писав, що треба перечитати Кінга "Туман", щоб усвідомити, яку  ти, хуйловський виблядку, можеш нанести шкоду Україні.
2. Не перейматись ніякими процедурними питаннями парламентів ІНШИХ країн. Це не наша справа.
3. Усвідомити, що Україна ВЖЕ перемогла 404. Ніякі твої ворожі наративи це вже не змінять.
4. Почекати. Країна 404 сконає в цьому році. Бо країна без історії, культури, з новомовою, яку вигадали штучно 230 років тому, не повинна існувати. Це еволюція.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Я пропоную:
1. Таких як ти, ворожих провокаторів з ФСБ забанити назавжди, бо сіяння панічних настроїв є самим дієвим способом впливу. Колись вже писав, що треба перечитати Кінга "Туман", щоб усвідомити, яку  ти, хуйловський виблядку, можеш нанести шкоду Україні.
2. Не перейматись ніякими процедурними питаннями парламентів ІНШИХ країн. Це не наша справа.
3. Усвідомити, що Україна ВЖЕ перемогла 404. Ніякі твої ворожі наративи це вже не змінять.
4. Почекати. Країна 404 сконає в цьому році. Бо країна без історії, культури, з новомовою, яку вигадали штучно 230 років тому, не повинна існувати. Це еволюція.


Аааа.... то ти віруючий.... ясно  :facepalm:
   
Останній мій допис тут в цій гілці.

Коли ви все зрозумівєте, що Україну "захід" тупо ЗДАВ а кацапи її тупо нищитимуть далі... буде вже пізно.
Я вважаю, що вже майже пізно.

Ф16 Україна, як держава, не дочекається. не такі і ЗАХІДНИХ йопаних пiдорастів плани. В них плани - нас згодувати хуйлу.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

Якщо ще хтось не зрозумів, що існувати Україні лишилося лічені місяці, мені шкода... Нас ведуть геть усім світом до повного зищення і зникнення з мапи світу. Хто порожніми балаканинами, хто бомбами і ракетами, хто блокуванням кордонів, хто просто "вмив руки" від нас.
Світ повністю увесь став на бік хуйла так чи інакше. :(
Значить якщо через рік Україна буде існувати то все це галімий і тупий піздьож ?  :-)o
   
ТС одночасно зрадобот черговий, сумний, шкідливий
Еталонний зрадобот
   
Останній мій допис тут в цій гілці.

Коли ви все зрозумівєте, що Україну "захід" тупо ЗДАВ а кацапи її тупо нищитимуть далі... буде вже пізно.
Я вважаю, що вже майже пізно.

Ф16 Україна, як держава, не дочекається. не такі і ЗАХІДНИХ йопаних пiдорастів плани. В них плани - нас згодувати хуйлу.

як ти вже заїбав своїм ниттям  :facepalm1:
знайди собі якесь заняття, зроби, б***ь, хоч щось корисне для майбутньої перемоги замість скиглити на форумі щоденно.
   
ТС одночасно зрадобот черговий, сумний, шкідливий
Еталонний зрадобот

Є одне-єдине слово для цього хуйловського покидька: ВОРОГ.
   
Re: Україні пора терміново радикально діяти!  :(

.... "лагідна евтаназія" на марші.
Китай в повну на стороні хуйла.
Захід і не намагається толком щось допомагати.

Жодного виходу, окрім як в кінці боляче зробити всім
   
Україна вже отримала від союзників нову партію ракет до ППО Patriot, — міністр оборони Іспанії
   
.... "лагідна евтаназія" на марші.
Китай в повну на стороні хуйла.
Захід і не намагається толком щось допомагати.

Жодного виходу, окрім як в кінці боляче зробити всім

о, виліз з бану зрадойоб і знов за своє  :facepalm1:
   
404 зникне з мапи в цьому році. Це всім вже зрозуміло.
Ну майже всім.  Окрім... деяких свинособак на роботі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія