Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дно десь зверху... :facepalm: Тепер VVV_VVV

Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

Бан 3 місяці "VVV_VVV   4.5 за сукупністю   16.12.2017   14.02.2018 00:34"

З правил ФУПу:
"4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії."

З останніх постів дописувача VVV_VVV ніяк не випливає приниження або расизм чи ксенофобія... Залишається тільки особисті образи, АЛЕ є одне АЛЕ... Ображати почав місцевий бот Южанін ось з цього місця
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=988957.msg20613596#msg20613596  Южанін на відміну від  VVV_VVV чомусь не забанений і навіть не предбаннику   :S
Прошу модераторів пояснити такі відмінності в ставленні до дописувачів.
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

 "Нєкоториє равнєє"???
 Приєднуюся до запитання пана Ruza.
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV
Svitlana Bykova

у нього є цілих 90 днів, щоб подумати, чи варто обсирати далі Ініціативу 1 грудня та закидувати лайном ядро нації та моральних стовпів, яким він не вартий навіть шнурки зав"язувати (с)
І погоджуюсь - це - таки дно дна і повний п***а юлькізьм.

питання закрите.
Хто ще здійме голос на захист цього безмозглого лайномьотчика - піде туди ж на той самий термін.
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

у нього є цілих 90 днів, щоб подумати, чи варто обсирати далі Ініціативу 1 грудня та закидувати лайном ядро нації та моральних стовпів, яким він не вартий навіть шнурки зав"язувати (с)
І погоджуюсь - це - таки дно дна і повний п***а юлькізьм.

питання закрите.
Хто ще здійме голос на захист цього безмозглого лайномьотчика - піде туди ж на той самий термін.

не буду оцінювати відповідь, порадію, що хоч така є.
А оскільки якісь відповіді таки дають, то хотів би і на це питання її отримати: чому за карикатуру на нардепа,- так, учасника Майдану але вже нардепа, бан на місяц дають, а за образи АТОшника аж матюками- ні секунди.
 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987637.msg20579932#msg20579932
Бо АТОшник юльок, а депутат "правильно" голосує? Так, Свєта?
Відповідь можна дати і в цій гілці
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=988729.0

писи і щоб два рази не вставати, ще питання: отака упереджена модерація, це повний п***апрогин під владу?
Дно дна, по-модньому?
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV
Svitlana Bykova

не буду оцінювати відповідь, порадію, що хоч така є.
А оскільки якісь відповіді таки дають, то хотів би і на це питання її отримати: чому за карикатуру на нардепа,- так, учасника Майдану але вже нардепа, бан на місяц дають, а за образи АТОшника аж матюками- ні секунди.
 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987637.msg20579932#msg20579932
Бо АТОшник юльок, а депутат "правильно" голосує? Так, Свєта?
Відповідь можна дати і в цій гілці
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=988729.0

писи і щоб два рази не вставати, ще питання: отака упереджена модерація, це повний п***апрогин під владу?
Дно дна, по-модньому?
стосовно картинок - не бачила, я тут зараз не часто буваю
стосовно образ атошника - підтримую вашу позицію повністю і вже говорила з модераторами і адміном, щоб на майбутнє такого не траплялось ніколи. Зараз карати вже нікого не будуть - ми не банимо по старих дописах, немає сенсу.
стосовно нової модерації - ну, шановні. Вам не подобалась моя модерація - я погодилась з вашою думкою і відійшла від процесу. Тепер їжте те, що вимагали :))
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

Передивився його повідомлення, У нього з Южаніном ЛЮБОВЬ))) А ще любовь до Тирси))))

це якись хворий треш))))
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

Передивився його повідомлення, У нього з Южаніном ЛЮБОВЬ))) А ще любовь до Тирси))))

це якись хворий треш))))

Во-первых, в плане неадекватности вряд ли кто-то на ФУПе может тягаться с Южанином. Там просто тяжёлый случай. Наверное чуть ли не все, кто не молится на свят-шоколад, испытали эту неадекватность на себе. Многие бесполезно нажимали на кнопку. Но...  :(

Во-вторых, не напомните, когда эта легенда форума (Южанин) была забанена в последний раз больше чем на 3 дня, несмотря на нарушения чуть ли не всех пунктов правил? Про оскорбления можно даже и не упоминать
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

стосовно картинок - не бачила, я тут зараз не часто буваю
стосовно образ атошника - підтримую вашу позицію повністю і вже говорила з модераторами і адміном, щоб на майбутнє такого не траплялось ніколи. Зараз карати вже нікого не будуть - ми не банимо по старих дописах, немає сенсу.
стосовно нової модерації - ну, шановні. Вам не подобалась моя модерація - я погодилась з вашою думкою і відійшла від процесу. Тепер їжте те, що вимагали :))

А чудеса то всё чудесатей и чудесатей. С одной стороны: "стосовно нової модерації - ну, шановні. Вам не подобалась моя модерація - я погодилась з вашою думкою і відійшла від процесу. Тепер їжте те, що вимагали"
Ok, но если это так, то тогда как понять вот это:  "не бачила, я тут зараз не часто буваю" "ми не банимо по старих дописах, немає сенсу"

Типа модератор-админ какой-то валенок, за которым нужен глаз да глаз  и который не в состоянии принять нормальное решение в довольно простой ситуации (кнопка нажималась не раз, и про особую избирательность среди "правильных" и "неправильных" АТОшников уже писалось). Такое впечатление, что дали порулить какому-то Шарикову, а он на радостях начал отстрел котов. Кстати, тут иногда такой мелькает...



Останнє редагування: 16 грудня 2017 19:47:35 від _Semen
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

про "небачила" неправда. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987637.msg20579756#msg20579756
правда каррикатуру по просьбе виноватец удалил, но она висела долго, и Света ее видела.
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

Во-первых, в плане неадекватности вряд ли кто-то на ФУПе может тягаться с Южанином. Там просто тяжёлый случай. Наверное чуть ли не все, кто не молится на свят-шоколад, испытали эту неадекватность на себе. Многие бесполезно нажимали на кнопку. Но...  :(

Во-вторых, не напомните, когда эта легенда форума (Южанин) была забанена в последний раз больше чем на 3 дня, несмотря на нарушения чуть ли не всех пунктов правил? Про оскорбления можно даже и не упоминать
Я ігнорую...
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV
Svitlana Bykova

про "небачила" неправда. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=987637.msg20579756#msg20579756
правда каррикатуру по просьбе виноватец удалил, но она висела долго, и Света ее видела.
щиро прошу вибачення - я сплутала з Топою і баном за його картинку в анекдотах.
у даному випадку (про топу) - не бачила _одразу_, а вже постфактум, і відписувалась  десь
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV


А чудеса то всё чудесатей и чудесатей. С одной стороны: "стосовно нової модерації - ну, шановні. Вам не подобалась моя модерація - я погодилась з вашою думкою і відійшла від процесу. Тепер їжте те, що вимагали"
Ok, но если это так, то тогда как понять вот это:  "не бачила, я тут зараз не часто буваю" "ми не банимо по старих дописах, немає сенсу"


Типа модератор-админ какой-то валенок, за которым нужен глаз да глаз  и который не в состоянии принять нормальное решение в довольно простой ситуации (кнопка нажималась не раз, и про особую избирательность среди "правильных" и "неправильных" АТОшников уже писалось). Такое впечатление, что дали порулить какому-то Шарикову, а он на радостях начал отстрел котов. Кстати, тут иногда такой мелькает...
Може твоє зауваження і правда але воно може пояснюватись дуже просто, обговорютть інколи колективно проблеми модерації... Тоїсть банан є тільки бананом Містер Фройд, а не фалічним символом))))
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

у нього є цілих 90 днів, щоб подумати, чи варто обсирати далі Ініціативу 1 грудня та закидувати лайном ядро нації та моральних стовпів, яким він не вартий навіть шнурки зав"язувати (с)
І погоджуюсь - це - таки дно дна і повний п***а юлькізьм.

питання закрите.
Хто ще здійме голос на захист цього безмозглого лайномьотчика - піде туди ж на той самий термін.
(tu)
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

у нього є цілих 90 днів, щоб подумати, чи варто обсирати далі Ініціативу 1 грудня та закидувати лайном ядро нації та моральних стовпів, яким він не вартий навіть шнурки зав"язувати (с)
І погоджуюсь - це - таки дно дна і повний п***а юлькізьм.

питання закрите.
Хто ще здійме голос на захист цього безмозглого лайномьотчика - піде туди ж на той самий термін.
Ого... Дивна позиція...  :S  Дописувача банять за "4.6 особисті образи"... Почавший суперечку на волі і далі ображає інших.
А ти пишеш про якісь ініціативи? Світлано мабуть ти знову не розібралася? :S
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV
Svitlana Bykova

Ого... Дивна позиція...  :S  Дописувача банять за "4.6 особисті образи"... Почавший суперечку на волі і далі ображає інших.
А ти пишеш про якісь ініціативи? Світлано мабуть ти знову не розібралася? :S
не знаю, за що його там конкретно банили - я тиснула доповідь саме на ту гілку, де він проїхався по ініціативі 1 грудня
   
Re: Дно десь зверху...  :facepalm: Тепер VVV_VVV

не знаю, за що його там конкретно банили - я тиснула доповідь саме на ту гілку, де він проїхався по ініціативі 1 грудня
Світлано я щось зовсім розгубився... Ти тиснеш доповідь і модератор банить не роздумуючи на 3 місяці і при цьому вказує пункт правил по котрому має забанити обох... Але щось пішло не так...
Я от цікавлюсь - що саме йде не так?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія