Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Fantamaz предупреждает, Вакар со своим "Голосом" абасруца по полной!

Дик, той, шо все просрав, і коли дорвецця до влади так само все просирати буде, бо він неудачьнік по жиздні. Йому ж пропонували.
Вакарчук здоров, знаменит, успешен. Если он неудачник по жизни, то кому тогда повезло в этой жизни? :weep:
   
Кнуреві.
   
Ось побачите

Политический проект "Голос" умрет еще не родившись
Своїх 8% він візьме, тепер у петра буде на 13.5, а 8 також. Тільки це мабуть голос Петра... тож разом буде 16 , а це - багато.
   
Своїх 8% він візьме, тепер у петра буде на 13.5, а 8 також. Тільки це мабуть голос Петра... тож разом буде 16 , а це - багато.

Так в блазня 73, ... Що ви так перкживаєте,.... 100-16 буде 84...   Це ж успіх)))))
   
Так в блазня 73, ... Що ви так перкживаєте,.... 100-16 буде 84...   Це ж успіх)))))
У клоуна буде 28 десь. Судячи з 1го туру. Гриценко своїх 8% теж отримає, риги майже 15 усі разом...
   
Гриценко своїх 8% теж отримає
Я думаю Гриц опять пролетит такая у него планида
   
Я думаю Гриц опять пролетит такая у него планида

100% пролетит   
   
Я думаю Гриц опять пролетит такая у него планида

Та все, Гриц без шансов вообще, он уже начинает метать говнецо
   
У Грыця электорат такой как он - нудные и немного полохливые. Куда побегут эти ребята?
   
я не думаю,шо Вакарчук пролетит-если там будут достойные молодые люди,то наберут от 5 до 10%..
если там будут петины уибаны..
то пролетят как фанера над парижем.
   
У Грыця электорат такой как он - нудные и немного полохливые. Куда побегут эти ребята?
а шо с грыцем не так?
   
а шо с грыцем не так?
Скучный он. и вечно непроходной.
   
Ось побачите

Политический проект "Голос" умрет еще не родившись

Ти хоч Віктору П не каже...
Тебе навіть Ігор Ф. не допоможе...
Чи може сумніваєшся що Вітя вертел Беню із портовим та іншими?
   
Скучный он. и вечно непроходной.
ну,да это агргумент. :D

ну,да он явно не клоун. :D
   
Fantamaz попереджав
   
Fantamaz попереджав

дурня, 20 тіл в ВР це в будь якому випадку успіх

от ті хто не пройшов - ті лузери, так
   
Fantamaz попереджав

Обосрутся по полной і прохід в раду, якби не одне і те ж.
   
я не думаю,шо Вакарчук пролетит-если там будут достойные молодые люди,то наберут от 5 до 10%..
если там будут петины уибаны..
то пролетят как фанера над парижем.

Хе..хе.. я угадал полностью ...

Правда я думал шо возьмут %10-12

Но то таке, для партии проекта который был сделан за пару месяцев до выборов это реально успех.
   
Хе..хе.. я угадал полностью ...

Правда я думал шо возьмут %10-12

Но то таке, для партии проекта который был сделан за пару месяцев до выборов это реально успех.

6% это ПОЗОР
   
6% это ПОЗОР

Ганьба — це 2.83% відМОРОЗка в 2007

А 6% Вакарчука, який створив партію в травні — це мінімально прийнятний результат.
   
Fantamaz попереджав

Так что "Голос" умер не родившись? Они даже в Раду зашли и стали парламентской партией. Это политическая смерть?
   
6% это ПОЗОР

Це подолання 5% бар'єру та прохід до ВР.
   
6% это ПОЗОР

так,  ПОЗОР, але не для ньго, а для Українців,  серед яких тільки 6% притомних
   
6% это ПОЗОР

та не не позор просто хyли толку
   
Ганьба — це 2.83% відМОРОЗка в 2007

А 6% Вакарчука, який створив партію в травні — це мінімально прийнятний результат.

На выборах в парламент, состоявшихся 30 сентября 2007 года, Социалистическая партия выступила неудачно — набрала лишь 2,86 процента голосов избирателей и не прошла  трехпроцентный избирательный барьер . Кандидаты партии, в том числе и Мороз, возглавлявший список, в Верховную Раду Украины 6-го созыва не попали

не бреши :gigi:
   
соцпартія, нормальна проукраїнська (хоч і з лівими закидонами) партія,
назавжди вмерла дякучи своєму ж батькові -Іуді(Морозу)
   
я не считаю, что с нуля до 6 процентов - это обсер.

другое дело что могли бы взять больше
   
Фантамас, вітаю! ти ОБІСРАВСЯ!  :weep:
   
Обосрутся по полной і прохід в раду, якби не одне і те ж.
У пана фантомаса нема нормальної чоловічої гідності визнати поразку. І там же, всього-навсього, невдалий прогноз., а викручується так, що гидко дивитись. Якась показуха. Не став ще чоловіком.
   
Ганьба — це 2.83% відМОРОЗка в 2007

А 6% Вакарчука, який створив партію в травні — це мінімально прийнятний результат.

Що він створив? ;o
   
Ось побачите

Политический проект "Голос" умрет еще не родившись

Да, это предсказание отлично пережило проверку временем.  :)
   
Фантамас, вітаю! ти ОБІСРАВСЯ!
Ему главное быть в центре внимания бо в тусе он никто так хоть здесь хочет понтоваться
   
Ну ось, Fantamaz попереджав




https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/11/7243262/


Співак В’ячеслав Вакарчук більше не є головою партії "Голос".
Таке рішення було прийнято на з’їзді партії.
   
ну,да это агргумент. :D

ну,да он явно не клоун. :D
Ну так кто оказался "клоуном"? :lol:  БГГГГГ
   
Видать не получилась из дерьма пуля.
   
Видать не получилась из дерьма пуля.
Нада срочно песенку сочинить, как после съеба от НУНСа :laugh:
   
славко все правильно робить, реально оцінює свої можливості і не сунеться туди де знає що не потяне, але під своєм іменем намагається просувати нових людей яким дає шанс і які здатні проявити себе в політиці в близькому майбутньому. великий респект славку за це  (tu)
   
славко все правильно робить, реально оцінює свої можливості і не сунеться туди де знає що не потяне, але під своєм іменем намагається просувати нових людей яким дає шанс і які здатні проявити себе в політиці в близькому майбутньому. великий респект славку за це  (tu)
:laugh:  ага. Типа иксперда Фурсы. Респект ему и уважухо. И премия от деда Дьёрдя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія