Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

завтра шустик

Re: завтра шустик

Сучка ти брехлива)) де це ти тут згадку про кнуря знайшла?)

Чому зараз? Тому що вперше за 30 років, здається, є політичний імпульс, політичні лідери країни готові, потрібні для перезавантаження системи закони також ухвалюються
чуєш, ти, Світ Лайна, проблеми з розумінням тексту?
це ж твій соратник, "несектант", що рядиться в біле пальто, як завжди не втримався і Петра притягнув всує.
   
Re: завтра шустик

 

Зеленський: Не називайте Україну корумпованою, це вже неправда
15 ЛЮТОГО 2020
, 16:02


ПРЕССЛУЖБА ПРЕЗИДЕНТА
Президент Володимир Зеленський закликає не називати Україну корумпованою державою, бо це вже неправда.

Джерело: Зеленський під час панелі Townhall on Ukraine в межах 56-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки, повідомляє пресслужба президента

Пряма мова: "Коли я зустрічався з президентом США Дональдом Трампом, він зазначав, що у попередні роки наша країна була корумпованою. І я сказав йому, що ми боремося з корупцією щодня. Але, будь ласка, припиніть говорити, що Україна є корумпованою країною. Тому що відсьогодні це вже неправда".

"Подивіться на нашу команду – там є різні люди. Що ми вкрали? Всі гроші, які я маю, я заробив своїм талантом. :weep:  І у нас тепер нова команда, і ніхто з нас нічого не вкрав в уряду, у платників податків. Ми сплачували податки".
   
Re: завтра шустик

чуєш, ти, Світ Лайна, проблеми з розумінням тексту?
це ж твій соратник, "несектант", що рядиться в біле пальто, як завжди не втримався і Петра притягнув всує.

Блохаста, я зрозуміла чудово що написала ти)) до чого тут хто кого і коли згадував  :S бачок зливний
   
Re: завтра шустик

Плиииин....зачем я это включила....Там всегда так орут все хором ?
А хто там кого все-таки "переорав"?  :gigi: Бо я себе не заставила прокинутися? Бачила тільки кілька секунд дует Арахамії з Крюковою. Це було супер - як Одарка з Карасем. Чи варто глянути в записі?  B-)
   
Re: завтра шустик

чуєш, ти, Світ Лайна,
О, як це влучно  (tu)
   
Re: завтра шустик

А хто там кого все-таки "переорав"?  :gigi: Бо я себе не заставила прокинутися? Бачила тільки кілька секунд дует Арахамії з Крюковою. Це було супер - як Одарка з Карасем. Чи варто глянути в записі?  B-)

та ні, все, як завжди,
там варто лише глянути на мукання Шефіра, це ж просто розрив мозоку,
він же просто не вміє говорити, це був такий справжній coming out  :facepalm1: 
   
Re: завтра шустик

та ні, все, як завжди,
там варто лише глянути на мукання Шефіра, це ж просто розрив мозоку,
він же просто не вміє говорити, це був такий справжній coming out  :facepalm1: 
Дякую. Наших "героїв" треба таки знати.  :gigi: Маю на сьогодні шиття, отож щось паралельно передивлюся.  :)
   
Re: завтра шустик

То що свинопіхота, коментувати слова єврочиновника будете чи продовжите какахами кидатися?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія