Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В бій ідуть одні старікі. запрошую досвідчених форумчан.

вже не довго до ювілею лишилось, скоро почнем святкувати по черзі 20-річчя  :laugh:

пісец як час плине... наче зовсім недавно розчавили жука в олеському замку  ;o

Ага
Капець ((
   
В 2004 зарегистрировался, сейчас программа даёт «не зазначено»
   
Дописував коли вирував 1 майдан , потім щось зламалось та пропала перша реєстрація
   
Дописував коли вирував 1 майдан , потім щось зламалось та пропала перша реєстрація
+

аналогічно

пам'ятаю вперше на ФУП прийшов в червні 2004р
   
З 2002 року..
Але нік пішов з емейлом. NoNameNoSex

Потім був ще один - залишився в песочниці..
Кароче зараз цей.
   
Читаю щодня з 2003-го.
   
вже не довго до ювілею лишилось, скоро почнем святкувати по черзі 20-річчя  :laugh:

пісец як час плине... наче зовсім недавно розчавили жука в олеському замку  ;o
25-річчя.
20-річчя було в 2000...  :shuffle:
   
"В бій ідуть одні старікі" (с) кіно таке класне.

 ;o

Це "кіно" - довбана совєцька пропаганда, як його можна називати класним?!!  ;o  ;o

 :bueee:
   
"В бій ідуть одні старікі" (с) кіно таке класне.

запрошую досвідчених форумчан.

оскільки нарешті сталося чудо. зійшла манна небесна на цей інтернет майданчик.
Зявилися судді прокурори і судові виконавці (модерація) - запрошую у гілку усіх тих хто вистояв за цей час і особливо після  2014 і потім у часи "самомодерації".

щиро радий шо ви усі були і ми вистояли не здалися , витримали майданчик і залишилися тут.

велкам друзі.


 :-B
   
так, було таке

тоді ще свинособаки тут розсікали як в себе вдома, і банили в ніколи за кожне криве слово про  свою свинособакію.

ще через оцей смайлик  :malyas: срач був, ображені розовиє танкі  верещали - как ви можєтє, єто жє нє па-браццкі  :weep:

Ну хоч щось на краще змінилось  :D
   
25-річчя.
20-річчя було в 2000...  :shuffle:

Півжиття.
   
:-B

Як там в окупації тримаєшся ?
   

Це "кіно" - довбана совєцька пропаганда, як його можна називати класним?!!  ;o  ;o

 :bueee:

Ты нічєво нє панімаешь в высоком искуйстве... :facepalm1:
   
Нет
Тогда все форумные движки юзеров делили на 2 категории - зарегенные (полноценные по функционалу)  и гости -чирикнуть одноразово ...

Ні йшлося про боротьбу з фейковими реєстраціями.
А ніштяки із зміною стилів були прикольні
   
Зявилися судді прокурори і судові виконавці (модерація) - запрошую у гілку усіх тих хто вистояв за цей час і особливо після  2014 і потім у часи "самомодерації".
щиро радий шо ви усі були і ми вистояли не здалися , витримали майданчик і залишилися тут.

Не виключаю, шо ти скоро будеш згадувати часи "самомодерації" як найбільш офуєнні періоди фупівської свободи  :K
   
Хз я з Україна без Кучми тут... Постив трохи неприйнятну Тризубівську тематику може хто пам'ятає...
   
Не виключаю, шо ти скоро будеш згадувати часи "самомодерації" як найбільш офуєнні періоди фупівської свободи  :K

усі будемо згадувати.
ти правий.
я вже десь приблизно бачу чим буде фуп незабаром.
   
усі будемо згадувати.
ти правий.
я вже десь приблизно бачу чим буде фуп незабаром.

А пан Бандер1вець обміняв би отриману нещодавно свободу для створення гілок на попередню свободу без такого права при самомодерації?
   
А пан Бандер1вець обміняв би отриману нещодавно свободу для створення гілок на попередню свободу без такого права при самомодерації?

нігди в жицю.
незважаючи на те шо я в банах провів роки якшо все просумувати.
порядок має бути тут.
це ж головний інет майданчик країни.
   
З'явилися модери, Зелений в очікуванні Насті і ТАГа, навіть Слав є
Хоча нажаль деякі дописувачі уже відійшли в небуття
Щось буде. Починається рух.
   
нігди в жицю.
незважаючи на те шо я в банах провів роки якшо все просумувати.
порядок має бути тут.
це ж головний інет майданчик країни.

Я теж за таку свободу зі зрозумілими правилами порядку :)
То ж не ностальгую по недавньому минулому
   
Півжиття.

Я там доречі у вас щось хотів замовити забув що але в результаті замовив з Києва у вас якісь ціни були космос на той момент але вже забув 2007 рік+-
   
Доречі тема має потрійний зміст :D

Всюди натяки...

   
Доречі тема має потрійний зміст :D

Всюди натяки...

Показати зображення...

ого.
приємно що ти зрозумів натяк  (tu)
   

хоч там і є агітація, і совка, і комуністів, та багато чого,  але Биков витягнув цей фільм.

 як його дивлюся вже ж в надцятий раз,
відпочиваю


   
Ім'я користувача:
 gorod
Дата реєстрації:
6 лютого 2008
Повідомлень:
15 925 (~3 в день)
Вік не зазначений)
   
ого.
приємно що ти зрозумів натяк  (tu)

Але продовжи послідовність  :-)o  я там Слава згадував
   
Але продовжи послідовність  :-)o  я там Слава згадував

процитуй
   
ще б вернулася стара гвардія,

Місіс, Віктор, Крисалариса, т.Фая, Астоні,
Майк Чікаго

із кацапських, не пам’ятаю нік, десь з Сибіру норм чувак був.

кого ще забув?
   
ще б вернулася стара гвардія,

Місіс, Віктор, Крисалариса, т.Фая, Астоні,
Майк Чікаго

із кацапських, не пам’ятаю нік, десь з Сибіру норм чувак був.

кого ще забув?

Астоні вже на ФУПі  :)
   
А що за Бандер1вець був в 2004 підчас Майдану? Не Ти?  :S
З тим я активно переписувався тоді.  :kez_04:
Колись: як звати?!!!

та я то я.
Марян.
мене весь форум знає по імені :)
   
Я тут  звісно не найстарший (2008) але я памятаю що свою обліковку активував перебуваючи у Криму
   
Я тут  звісно не найстарший (2008) але я памятаю що свою обліковку активував перебуваючи у Криму

Я з листопада 2008.
Як тоді писали- осєнній прізив  :laugh:
Тіко я не був призваний, а не відаючи про закриту реєстрацію після двох невдалих спроб неочікувано помітив, що зареєструвався.
Згодом з'ясувалось, що реєстрація була обмежена, а саме в той період декому, як і мені, зареєструватись вдалось.
   
Був на форумі у 2004-2005 рр., але через згадані катастрофи форуму і перереєстрації, псіханув і у 2006 р. пішов геть - на форум Дзеркала тижня, який у ті часи виглядав більш українським.

Повернувся взад на фуп аж на початку 2007 і вже з того часу я постійний допісювач.

Так що прошу мене також вважати місцевим саксаулом, хоча і не гіперактивним, але системоутворюючим  :)
   
  Я купив комп й зареєструвався тут коли вбили Гію Гонгадзе. Значиться аксакал я.  B-)
   
DiDUS , з 2005 году твоя Юлька поступово зкурвилась. Люди змінюються. Особливо вона зкурвилася в часи Майдану і на виборах Преза у 2014-му. Далі ще гірше. Була і є проросійська капітулянтка. Я вільна людина, якщо меня політик перестає подобатися,  то я його посилаю. Це ти сосніш, бо платять. Я довбав Пороха,але, коли побачив Буууубочку,то Порох мені відразу здався СВЯТИМ. :D

 Доречі Порох таки змінився накраще.

То в ЄЕСУ напевно інша Юлька була.
А Петро, нажаль, трансформувався в клована...
   
та я то я.
Марян.
мене весь форум знає по імені :)
Ок!  :friends:
   
Усьо в цій гілці прекрасно, але насправді жодного сенсу у заклику шановного ТС немає

Тривалість перебування на форумі не є критерієм інтелекту і глибини мислення

Деякі персонажі зі списку саксаулів фупу як були поцами у 2005 році, так і залишились ними й понині
   
процитуй

африканський...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія