Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Гройсман молодець, економіка росте!

Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

Чому тоді затримали виплати пенсій за липень та серпень?
Вперше за херову тучу років.
Щось тут не клеїться.
Можливо затримки у надходженнях. Так інколи буває, то   по мінімуму якись період а потім овердофіга.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

повністю згоден.
в країнах де влада турбується про народ є значне зростання населення.

наприклад в Сомалі в 2000-му було 7 мільйонів населення, 2010-му вже 9 мільйонів. прогноз на 2025 - 16 мільйонів.
а Литві в 2000-му було 3,5 мільйони а в 2010-му - 3,3. (в 2018-му - 2,8 а прогноз на 2050 - менше 2 мільйонів).

а все тому, що влада Сомалі створили умови, коли люди хочуть жити в своїй країні, працювати, ростити дітей. а в Литві тотальна коруцпція і відсутність перспектив.

 :K  (tu)
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

На рах офшорів: хіба важливо, яка сума проганялась чи не проганялась? Сам факт відкриття офшорів  -  говорить про наміри, чи ні? І цим займатись у статусі Президента це ппц який мінус і репутаційні втрати. У Ісландії ПМ звільнився після аналогічного випадку.

Ви зациклились на тезі безальтернативності . Не буває безальтернативних працівників.

Як варіант альтернативи, без доказаних офшорів.

От чим вас Гройсман не влаштовує?
Гройсман майже не має бізнесів, у порівнянні з Порошенком- це великий плюс. Плюс про контрабанду тему він почав, хоча контрабанда у таких масштабах це загроза нацбезпеці і прерогатива Президента. А президент мовчав тихенько чотири роки. Гройсман демонструє прагнення щось міняти, на відмфну від Петра. Чим не КРАЩА альтернатива?

звичайно важливо.
за вашою логікою: "не важливо, чи людина кожен день ширяється "крокоділом" чи раз в рік на день народження друга потянув косячок - все одно наркоман".
в Ісландії у ПМ гроші на офшорі були.
а Порошенко планував виконати обіцянку і продати свою корпорацію. з продажем не зрослося, залишився тільки порожній офшор.
якщо для Вас це велика втрата репутації Порошенком - ок. для мене цей порожній офшор значення не має. а якщо почати карати за наміри, то так і до "міслєпрєступлєній" дійдемо.

і я не зациклився на безальтернативності . тільки покажіть альтернативу.

   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Офшори це є законно, і Президент нічого не порушив у любому випадку з точки зору закону. Навіть якщо б там сумі мільярдні ганялись. Тут швидше питання моралі, а у такому питанні сума не має значення. Власне факт відкриття офшорів свідчить про наміри, а під час війни
БАЖАННЯ  так мінімізувати податки, це ви можете оцінити?

ще раз, якщо ми почнемо карати за бажання і наміри (тим більше припускаючи ці бажання і наміри) то далеко зайдемо.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
den

Michigan cьогодні в 14:47
IP/Host: ---.ip.kyivstar.net
Чому тоді затримали виплати пенсій за липень та серпень
За серпень не затримували
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

емоційне бла-бла-бла з голослівними обвинуваченнями влади без фактів. власне лапша на вуха, про яку ти тут згадував.
і я готовий засудити Пороха за офшори, якщо ти мені скажеш скільки грошей було виведено чи відмито через ті офшори. до цього часу ніхто чітко на це питання не відповів. є суми? називай, обговоримо.

а оскільки влада - це вибір а не дар, то вибирати потрібно з того що є.
скажеш хто твій вибір - порівняємо з Порошенком і поговоримо предметно.

 :lol:

Ох, уж, эти свиноботы - они такие свиноботы  :gigi:

Так оказывается ошфоры, кумовство во власти (включая хуйло), всякие роттердамы+, диамантовые и прочее и прочее y свиноботов называется просто "емоційне бла-бла-бла з голослівними обвинуваченнями влади без фактів".  :facepalm1:  Ох, и нелёгкая у них работа из дерьма лепить конфетку и вонь называть "емоційне бла-бла-бла з голослівними обвинуваченнями влади без фактів",  выдавая eё за нежный аромат  :pooh_lol:

Останнє редагування: 19 вересня 2018 15:20:07 від _Semen
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

звичайно важливо.
за вашою логікою: "не важливо, чи людина кожен день ширяється "крокоділом" чи раз в рік на день народження друга потянув косячок - все одно наркоман".
в Ісландії у ПМ гроші на офшорі були.
а Порошенко планував виконати обіцянку і продати свою корпорацію. з продажем не зрослося, залишився тільки порожній офшор.
якщо для Вас це велика втрата репутації Порошенком - ок. для мене цей порожній офшор значення не має. а якщо почати карати за наміри, то так і до "міслєпрєступлєній" дійдемо.

і я не зациклився на безальтернативності . тільки покажіть альтернативу.
Так у попередньому повідомленні ж є про навіть кращу альтернативу. Гройсман. Чи ви читаєте тільке те, де про Петра? :)
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

:lol:

Ох, уж, эти свиноботы - они такие свиноботы  :gigi:

Так оказывается ошфоры, кумовство во власти (включая хуйло), всякие роттердамы+, диамантовые и прочее и прочее y свиноботов называется просто "емоційне бла-бла-бла з голослівними обвинуваченнями влади без фактів".  :facepalm1:  Ох, и нелёгкая у них работа из дерьма лепить конфетку и вонь называть "емоційне бла-бла-бла з голослівними обвинуваченнями влади без фактів",  выдавая eё за нежный аромат  :pooh_lol:

зато в тебе робота легка - обливати все лайном і кричати - "дивіться, навколо нас одне лайно, то влада винна!"
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Так у попередньому повідомленні ж є про навіть кращу альтернативу. Гройсман. Чи ви читаєте тільке те, де про Петра? :)

гройсман кілька разів казав що не піде в президенти.
на парламентських буду розглядати ту партію де він буде як реальний варіант вибору.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

гройсман кілька разів казав що не піде в президенти.
на парламентських буду розглядати ту партію де він буде як реальний варіант вибору.
Це ще не факт. Окрім того, мяко кажучи політики не завжди говорять правду. При умові , що якби Гройсман балотуіався, кого б ви вибрали?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

повністю згоден.
в країнах де влада турбується про народ є значне зростання населення.

наприклад в Сомалі в 2000-му було 7 мільйонів населення, 2010-му вже 9 мільйонів. прогноз на 2025 - 16 мільйонів.
а Литві в 2000-му було 3,5 мільйони а в 2010-му - 3,3. (в 2018-му - 2,8 а прогноз на 2050 - менше 2 мільйонів).

а все тому, що влада Сомалі створили умови, коли люди хочуть жити в своїй країні, працювати, ростити дітей. а в Литві тотальна коруцпція і відсутність перспектив.
(tu)  :weep:
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Це ще не факт. Окрім того, мяко кажучи політики не завжди говорять правду. При умові , що якби Гройсман балотуіався, кого б ви вибрали?

якби він балатувався, я б зміг відповісти. як можливий варіант я б його розглянув. хоча, ІМХО, Порошенко має більше переваг.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

якби він балатувався, я б зміг відповісти. як можливий варіант я б його розглянув. хоча, ІМХО, Порошенко має більше переваг.
Тобто Гройсман не альтернатива? Які переваги Порошенка тоді?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

зато в тебе робота легка - обливати все лайном і кричати - "дивіться, навколо нас одне лайно, то влада винна!"

"говорить правду легко и приятно"  ;)  И так что именно я искажаю или где клевещу, а следовательно необоснованно кричy: "дивіться, навколо нас одне лайно, то влада винна!"  :S

Я тебе помогу. После скандала с панамскими офшорами кондитер ушёл в отставку? Да/нет?

Он продал весь свой бизнес (кроме 5 канала) как обещал? Да/нет?

Генпрокурор - юридически граммотный человек? Да/нет?

Диамантовые прокуроры уже сидят?  Да/нет?

Дело Бойко уже в суде?  Да/нет?

Медведчук, после того как слинял вслед за предыдущим хряком из Украины, боится возвращаться назад?  Да/нет?

Дело расcтрела небесной сотни уже давно расследовано и названы все виновники преступления?  Да/нет?

Один из организаторов убийств на Майдане Юра Енакиевский скрывается сейчас в кацапстане?  Да/нет?

...
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

гройсман кілька разів казав що не піде в президенти.
на парламентських буду розглядати ту партію де він буде як реальний варіант вибору.

Я тоже. И там где Луценко. Чтоб случайно не проголосовать.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Тобто Гройсман не альтернатива? Які переваги Порошенка тоді?

альтернативою він буде, коли піде, чи хоча б заявить що піде, на вибори. на даний момент він кілька разів сказав що не піде. тому звичайно не альтернатива.
Порошенка набагато кращий дипломат та ІМХО головнокомандуючий. а це основні функції президента.
про парламенські вибори я вже говорив - цілком серйозно розгляну партію Гройсмана як вибір.
   
Є зростання з одного боку, доходи населення з іншого і влада яка має важелі розподіляти доходи від зростання.  
Тре читати бюджет. У нас чомусь все в абсолютних цифрах, а не у відсотках від надходжень до бюджету. А абсолютні цифри можна нівелювати в любий момент, наіпнуіши доллар на + енну кількість грн.

ну от а я про те саме : процент росте а як це відчуває манюпас - нерозберешся з цифрами.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

"говорить правду легко и приятно"  ;)  И так что именно я искажаю или где клевещу, а следовательно необоснованно кричy: "дивіться, навколо нас одне лайно, то влада винна!"  :S

Я тебе помогу. После скандала с панамскими офшорами кондитер ушёл в отставку? Да/нет?
Он продал весь свой бизнес (кроме 5 канала) как обещал? Да/нет?

Генпрокурор - юридически граммотный человек? Да/нет?
Диамантовые прокуроры уже сидят?  Да/нет?
Дело Бойко уже в суде?  Да/нет?
Медведчук, после того как слинял вслед за предыдущим хряком из Украины, боится возвращаться назад?  Да/нет?
Дело расcтрела небесной сотни уже давно расследовано и названы все виновники преступления?  Да/нет?
Один из организаторов убийств на Майдане Юра Енакиевский скрывается сейчас в кацапстане?  Да/нет?
...

на всі питання відвідь "нет".
і?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

на всі питання відвідь "нет".
і?

И... из этого ты лепишь конфетку, а я называю это дерьмом, которое в цивилизованном мире гонят ссаными тряпками. Точнее там чаще чиновники до этого ситуацию не доводят и сами уходят в отставку. А ты и тебе подобные боты не видят альтернативы   (P)
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
N88

"говорить правду легко и приятно"  ;)  И так что именно я искажаю или где клевещу, а следовательно необоснованно кричy: "дивіться, навколо нас одне лайно, то влада винна!"  :S

Я тебе помогу. После скандала с панамскими офшорами кондитер ушёл в отставку? Да/нет?
Он продал весь свой бизнес (кроме 5 канала) как обещал? Да/нет?

Генпрокурор - юридически граммотный человек? Да/нет?
Диамантовые прокуроры уже сидят?  Да/нет?
Дело Бойко уже в суде?  Да/нет?
Медведчук, после того как слинял вслед за предыдущим хряком из Украины, боится возвращаться назад?  Да/нет?
Дело расcтрела небесной сотни уже давно расследовано и названы все виновники преступления?  Да/нет?
Один из организаторов убийств на Майдане Юра Енакиевский скрывается сейчас в кацапстане?  Да/нет?
...

А за копіпасту з методички куратор бо-бо не зробить?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
N88

И... из этого ты лепишь конфетку, а я называю это дерьмом, которое в цивилизованном мире гонят ссаными тряпками. Точнее там чаще чиновники до этого ситуацию не доводят и сами уходят в отставку. А ты и тебе подобные боты не видят альтернативы   (P)

І кого ж нам московії пропонує як альтернативу?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Я вважаю, що влада багато втрачає там, де це не доцільно. Треба скасовувати різні схеми, які лобіювали олігархи. Почати хоча б з неактуальних на даний момент.
От що влада виграє з блях? Нульту бюджет. Автопром уже сконав, Васадзе все заглушив.  Не знаю що там у Петра ситуація, але тут навіть корупційні прибутки не в порівнянні з профітом, при умові прийняття прозорого закону про розмитнення як у Польщі наприклад. Це ж мільярди гривень. І на таможні на одну корупційну складову б стало менше.

От, а з чого митники "кормитися" будуть? А там вже "трудові династії" на 3 покоління склалися. Резерви "будь-якої влади".
Васадзе може й здох, а от Богдан зі Свінарчуком далеко не здох. Без підтримки з боки головного Свина, то все виробництво вже б наїбнулося, бо прикручувати колеса китайському автопрому, та видавати його за "українське авто" - то тільки в свинофермі навчилися робити.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
N88

І що ви пропонуєте?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

А за копіпасту з методички куратор бо-бо не зробить?

Свинобот, у вас там пересменка? Или ты тоже хочешь показать свою сыновью преданность панамскому заду, который не брезгует гадить в Украину?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

И... из этого ты лепишь конфетку, а я называю это дерьмом, которое в цивилизованном мире гонят ссаными тряпками. Точнее там чаще чиновники до этого ситуацию не доводят и сами уходят в отставку. А ты и тебе подобные боты не видят альтернативы   (P)

я не роблю з цього цукерку.
ти назбирав звідусюди шматочків лайна, приніс сюди і говориш: "ну що, я ж казав що все навколо гівно!"
ти думаєш таким дешевим прийомом виграти дискусію?

ну копирсайся в лайні, якщо тобі це подобається.
але ІМХО, вся та зрада яку ти притягнув - саме що лайна варта. "а того покарали? а того посадили? а той хіба не втік? а той у відставку не пішов?"
тобі в часи Сталіна треба - там пачками розстрілювали, саме те що ти хочеш.

я бачу багато позитивних змін. якщо тобі того не видно - мені тебе шкода.
наведу приклад тільки своєї галузі: законодоавство для програмістів спростили, експорт ІТ послуг зростає за останні 3 роки на 15-20% в рік, кількість програмістів зростає на 7-8% в рік.


Останнє редагування: 19 вересня 2018 16:32:44 від karuby
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

І кого ж нам московії пропонує як альтернативу?

"Никого кроме хуйла петра!"  :lol:  Вот же дебилы, даже этот лозунг у ольгинских скопипастили  :weep:
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

я не роблю з цього цукерку.
ти назбирав звідусюди шматочків лайна, приніс сюди і говориш: "ну що, я ж казав що все навколо гівно!"
ти думаєш таким дешевим прийомом виграти дискусію?

ну копирсайся в лайні, якщо тобі це подобається.
але ІМХО, вся та зрада яку ти притягнув - саме що лайна варта. "а того покарали? а того посадили? а той хіба не втік? а той у відставку не пішов?"
тобі в часи Сталіна треба - там пачками розстрілювали, саме те що ти хочеш.
:facepalm1:

Ещё раз: в цивилизованном мире власть за такое гонят ссаными тряпками, если конечно она сама раньше не уходит. А в кацапстане и у нас панамские жулики через своих ботов навязыва идею "это нормально, так и должно быть". "Никто кроме хуйла/петра!" 

я бачу багато позитивних змін. якщо тобі того не видно - мені тебе шкода.

Власть должна работать на благо народа. На неё не надо молиться.  :punish:  Если она час в день занимается своими прямыми обязанностями, то это никак не оправдывает её халатные, а порой преступные действия в остальное время. Во всяком случае так в цивилизованном мире. В кацапстане по другому
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

я бачу багато позитивних змін. якщо тобі того не видно - мені тебе шкода.
наведу приклад тільки своєї галузі: законодоавство для програмістів спростили, експорт ІТ послуг зростає за останні 3 роки на 15-20% в рік, кількість програмістів зростає на 7-8% в рік.

Яке саме законодавство спростив Порошенко?
І яким чином Порошенко збільшив експорт айті послуг?
Це ж не в його повноваженнях. Ви не приписуйте заслуги Гройсмана Петрові.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

І яким чином Порошенко збільшив експорт айті послуг?
Люди бачать, що від дій цієї влади в країні наступає жопа - та починають вчити Пітон!
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

Не можу зрозуміти людей, які свято і беззастережно вірять якомусь вибраному політику. Невже у Петра чи Юльки немає мінусів. Ну це ж не можна пояснити логічно.  От як з Ющенком було після першого терміну. Тут на форумі багато хто вважав його чуть не мессією, а всі факапи - це все або не було повноважень, або зашкодили вороги. Ну ж не буває так.
От раніше свободівці: все що не зробили їх керманичі чи авторитети - все виправдовували. Ну не буває 100% правильних дій. Це ж не роботи.
І в результаті і свобода і Ющенко пролетіли як фанера.
Не робіть те саме з Петром тут.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

:facepalm1:

Ещё раз: в цивилизованном мире власть за такое гонят ссаными тряпками, если конечно она сама раньше не уходит. А в кацапстане и у нас панамские жулики через своих ботов навязыва идею "это нормально, так и должно быть". "Никто кроме хуйла/петра!" 

Власть должна работать на благо народа. На неё не надо молиться.  :punish:  Если она час в день занимается своими прямыми обязанностями, то это никак не оправдывает её халатные, а порой преступные действия в остальное время. Во всяком случае так в цивилизованном мире. В кацапстане по другому

за яке "таке" "в цивилизованном мире власть ... гонят ссаными тряпками"?
за порожній офшор? покажіть приклад як за порожній офшор когось погнали.
чи за щось ще? наведіть конкретний приклад, а не "бла-бла-бла, влада краде".

у влади є пройопи, але запропонуйте, яка інша влада (інший президент) не матиме пройопів? назвіть свого кандидата чи партію, і обгрунтуйте чому він/вони не матимуть пройобів, будуть не менш успішними в дипломатії і розбудові армії, чистці в нафтогазовому секторі і банківській системі і т.д.

ще раз, вибирати потрібно з того що є. назвіть, хто буде кращим Порошенка і чому.
 
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Яке саме законодавство спростив Порошенко?
І яким чином Порошенко збільшив експорт айті послуг?
Це ж не в його повноваженнях. Ви не приписуйте заслуги Гройсмана Петрові.

це про спрощення
https://grzegorz-b.livejournal.com/609965.html

це статистика зростання:
https://www.radiosvoboda.org/a/28793457.html
Експорт інформаційних та комп’ютерних технологій з України з початку року зріс на 18,3%. Порівняно із 2016 – це на 1,2 мільярда доларів більше. Водночас підвищився і об’єм податків (32,9%; 3,69 мільйона гривень). Експерти пояснюють таке зростання спрощенням процедури експорту послуг, у результаті чого кількість працівників у 50 найпрестижніших ІТ-компаніях України збільшилася на 7%.


і я не говорив, що заслуга тільки Порошенка. заслуга всієї влади: президента, ВР, кабміну.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

Не можу зрозуміти людей, які свято і беззастережно вірять якомусь вибраному політику. Невже у Петра чи Юльки немає мінусів. Ну це ж не можна пояснити логічно.  От як з Ющенком було після першого терміну. Тут на форумі багато хто вважав його чуть не мессією, а всі факапи - це все або не було повноважень, або зашкодили вороги. Ну ж не буває так.
От раніше свободівці: все що не зробили їх керманичі чи авторитети - все виправдовували. Ну не буває 100% правильних дій. Це ж не роботи.
І в результаті і свобода і Ющенко пролетіли як фанера.
Не робіть те саме з Петром тут.

в Петра повно мінусів. проблема в тому що в інших кандидатів їх ще більше.
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

в Петра повно мінусів. проблема в тому що в інших кандидатів їх ще більше.
:facepalm1:
Ви ж вроді писали що ви програміст. Як програміст може робити такі твердження.
Ви оцінюєте справи а не обіцянки?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

:facepalm1:
Ви ж вроді писали що ви програміст. Як програміст може робити такі твердження.
Ви оцінюєте справи а не обіцянки?

звичайно я оцінюю справи.

реальні кандидати на вихід в другий тур (крім Порошенка):

Тимошенко
Бойко
Гриценко (поки що)

хто з них кращий Порошенка і якими такими справами?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

 Надо давно лечить себя от заблуждения " Запад с нами!"
 Запад ТОЛЬКО САМ С СОБОЙ!
 А посему надо надеяться ТОЛЬКО НА СОБСТВЕННЫЕ силы!

 Наконец понять- мы нужны Западу исключительно как рынок ИХ товаров,а наши товары в целом им НЕ НУЖНЫ!
 Начать понимать,что спасение утопающего только в руках этого утопающего!
Что  наше единственное экономическое спасение в раскручивании колеса внутреннего потребления !
 Для этого необходимо повышать покупательнцю способность украинцев,дав  полную свободу микро,малому и среднему бизнесу,нацеленному преимущественно на внутреннее потребление.
 И способного содавать миллионы рабочих мест внутри Украины!
 Что обеспечит устойчивый рост экономики Украины,рост,мало зависимый отэкономических процессов на Западе.
Что также  остановит и обратит вспять депопуляцию Украины!
 Нам наконец следует отказасться от практически чистой модели экономики Экспортного типа на преимущественно экономику внутреннего производства для внутреннего потребления, естественно не отказываясь от экспогрта востребованных на западе украинских товаров!
Стоит наконец понятиь,что экспорт рабочей силы приносит в десятки раз меньшие суммы в экономику Украины, как если гасты нашли себе достойную работу и заработок у себя дома.

Останнє редагування: 19 вересня 2018 18:24:36 від Георгиу
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

за яке "таке" "в цивилизованном мире власть ... гонят ссаными тряпками"?
за порожній офшор? покажіть приклад як за порожній офшор когось погнали.
чи за щось ще? наведіть конкретний приклад, а не "бла-бла-бла, влада краде".

у влади є пройопи, але запропонуйте, яка інша влада (інший президент) не матиме пройопів? назвіть свого кандидата чи партію, і обгрунтуйте чому він/вони не матимуть пройобів, будуть не менш успішними в дипломатії і розбудові армії, чистці в нафтогазовому секторі і банківській системі і т.д.

ще раз, вибирати потрібно з того що є. назвіть, хто буде кращим Порошенка і чому.

 :weep:

Свинобот, ты хочешь сказать, что панамский поц "чучуть беременный"? Открыл офшор исключительно в образовательных целях, чтобы легче было пистеть, что такое делать нельзя?  :pooh_lol:

И примерно тоже самое по всем остальным пунктам/вопросам, на которые ты ответил "нет"... Ну, вот скажи: по какому критерию тебя нельзя называть ботом? Что ты делаешь такого, чего не делает бот?  :S

Взять, например, Татьяну (Foxic). Она всеми фибрами своей женской души за рошенку, но тем не менее её нельзя назвать ботом. Сектантом, фанатом - да, но никак не ботом. Если надо, могу назвать почему, а вот относительно тебя этого сделать не могу.  :(

P.S. Если бы Порошенко старался бы выполнять (даже если только старался) свои предвыборные обещания, то у него было бы сейчас большинство поддержки. А так он абсолютно ничем не лучше предыдущего хряка...
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

звичайно я оцінюю справи.

реальні кандидати на вихід в другий тур (крім Порошенка):

Тимошенко
Бойко
Гриценко (поки що)

хто з них кращий Порошенка і якими такими справами?

Ну, ты со вторым туром для панамского явно загнул. Кстати, не напомнишь: какой был рейтин у барыги в январе-феврале 2014?

A почему дело Бойко до сих пор не попало в суд? Что помешало Шокину, а потом алкашу это сделать? Пжиты по новому?
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!
Bmx

звичайно я оцінюю справи.

реальні кандидати на вихід в другий тур (крім Порошенка):

Тимошенко
Бойко
Гриценко (поки що)

хто з них кращий Порошенка і якими такими справами?
У Порошенка стільки шансів вийти у другий тур - скільки у у Ющенка на другому терміні.
Порошенко сильно боровся з корупцією, і команда у нього "найкраща" , особливо генпрокурор.
Тимошенко продалась москалям за газ
Бойко взагалі не варіант
Гриценко армію розпродував.
Тут немає ні кращих, ні гірших за Петра. Вони одинакові.

Буду голосувати за Вакарчука або за Гройсмана
   
Re: А Гройсман молодець, економіка росте!

:weep:

Свинобот, ты хочешь сказать, что панамский поц "чучуть беременный"? Открыл офшор исключительно в образовательных целях, чтобы легче было пистеть, что такое делать нельзя?  :pooh_lol:

И примерно тоже самое по всем остальным пунктам/вопросам, на которые ты ответил "нет"... Ну, вот скажи: по какому критерию тебя нельзя называть ботом? Что ты делаешь такого, чего не делает бот?  :S

Взять, например, Татьяну (Foxic). Она всеми фибрами своей женской души за рошенку, но тем не менее её нельзя назвать ботом. Сектантом, фанатом - да, но никак не ботом. Если надо, могу назвать почему, а вот относительно тебя этого сделать не могу.  :(

P.S. Если бы Порошенко старался бы выполнять (даже если только старался) свои предвыборные обещания, то у него было бы сейчас большинство поддержки. А так он абсолютно ничем не лучше предыдущего хряка...

я попросив навести приклад - кого погнали за порожній офшор. у відповідь почув пояснення, чому ти вважаєш мене ботом.
можеш вважати мене ким захочеш. так само як і я тебе. 

П.С. те що ти розповідаєш що Порошенко не кращий за овоча, говорить тільки про те, що саме ти є ботом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія