Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Всі мабуть чули про Мадяра.

Нижче - лише його останній звіт по постачанню. Чувака треба терміново забирати у Міністерство Оборони та класти начальником на тилову службу у новому складі нового міністра. Такому організаційному таланту просто тісно в його форматі.

- три з девʼяти розвід.крило «Валькірія» (891 тис.грн з 2,673 млн.грн законтрактованих);
- три мікробуса 4х4, для облаштування мобільних КДП (командно-дешифрувальних пункти), (737,1 тис.грн з 2,886 млн.грн загальної вартості готових КДП);
- 20 позапланових наземних станцій керування фпв-дронів (20*64770грн, у сумі 1,295 млн.грн);
- чотири комплекса наземних станцій «Валькірія» для виявлення хробачих фпв-дронів (позапланово, під важливі задачі, що намалювалися, 292 тис.грн);
- 200 з 1000 евакуаційних возиків (4600грн/шт, в сумі 920 тис.грн; загальна сума контракту 4,6 млн.грн);
- 200 з 1000 карематів для евакуаційних возиків (ср.ціна 288,5 грн/шт, в сумі 57,7 тис грн);
- 10 БПЛА-ретрансляторів Чаклун (2,0 млн.грн, розраховані ще зі збору 164 млн);

Сплачено та у виробництві:
- два розширених комплекса Валькірія (6 бортів, 2,226 млн.грн- для ПМ;
- два додаткових крила Валькірія (594 тис.грн)- для ПМ;
- 800 евакуаційних возиків (3,68млн.грн)-для ЗСУ;
- 800 карематів для евак.возиків (~230,8 тис.грн) - для ЗСУ;
- 31 бпла-ретранслятор Чаклун (оплачено раніше)- для ЗСУ;

Сплачено та у дорозі:
- 2620шт з 9000шт Народних дронів фпв годують хробаків (52 видачі, 37 підрозділів ЗСУ відзвітувало);
- 3500шт з 9000шт Народних дронів фпв Ф7- поставка вже, 11-12вересня);
- 2880шт з 9000шт Народних дронів фпв Ф7- поставка до кінця вересня).

Хто бажає донатити під його відповідальність - нижче реквізити.

Картка Банки в Моно
5375 4112 0156 7703
Robert Brovdi / Роберт Йосипович Бровді

Банка в Моно     
https://send.monobank.ua/jar/7UsDUH6np1

Реквізити в Моно
Отримувач Бровді Роберт Йосипович
IBAN UA18322001000002620 9329664428
ІПН/ЄДРПОУ 2761408793

ПриватБанк
5168 7456 1363 9456
4149 6293 6128 5133

реквізити в Приват
IBAN: UA83305299026206640 0932149759
Рахунок отримувача 262066400932149759
МФО 305299 Приватбанк
Код отримувача 2761408793
Robert Brovdi / Роберт Йосипович Бровді

Підписка buymeacoffee
https://www.buymeacoffee.com/magyar/membership

 PayPal
brovdi.edgar@yahoo.com

Криптовалюта/Сryptocurrency
magyar.pay.whitepay .com

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МАРІКЕЙТ»
Код ЄДРПОУ 43532396
У ГРИВНЯХ В АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
IBAN: UA80305299000002600 1005020032
МФО 305299
Призначення платежу: Безповоротна фінансова благодійна допомога







   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Дуже великий фінансовий перекос на Мадяра йде.
Українці занадто люблять створювати кумирів.
Все ІМХО.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

1 Т-90МС стоит 5-8 млн дол. (или БМП cv90 10млн.)  (3 года т90мс назад 4,5млн в огромных партиях, не считаем, сейчас цены на все выросли).



Мадяру задонотили за все время меньше. Який перекос?

Останнє редагування: 11 вересня 2023 00:59:20 від МирнийКиев
   
Не хочу разводити срач, Лайпадуха вперше тут бачу. Прийшов хтось, ляпнув шось без доказів та втік. Будемо вважати це глюком інтернету.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Не хочу разводити срач, Лайпадуха вперше тут бачу. Прийшов хтось, ляпнув шось без доказів та втік. Будемо вважати це глюком інтернету.
Я також не заради срачу. Це моч думка, яка склалася  зі спілкування з людьми, що знають Мадяра, в тому числі і з Бахмута.
В погоні за відосіками для  донорів він не надто думає про ефективність використання дронів і безпеку інших, засвічуючи позиці і методи роботи.
   
Євакуаційні візки від Мадяра.

   
Я також не заради срачу. Це моч думка, яка склалася  зі спілкування з людьми, що знають Мадяра, в тому числі і з Бахмута.
В погоні за відосіками для  донорів він не надто думає про ефективність використання дронів і безпеку інших, засвічуючи позиці і методи роботи.
не бачив жодного відоса де можна ідентифікувати позицію операторів навіть приблизно. Може неуважно дивився. Склад софта дронів не розголошується. Рецепти цукерок - секретні. не знаю шо ще можна сказати. Може й були зашквари на хайпі на початку, але у порівнянні з тим, скільки робиться, користь від його діяльності ставити під сумніви вважаю недоречним та навіть безглуздим.
Методи роботи та подачі інформації постійно удосконалюються. Та ще одне: навіть якшо і були помилки, то не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Так я собі думаю. І це зовсім не у кумірах справа. Сухий аналіз активності однієї людини. Назвіть когось ще, хто на передку, та з таким пропеллером у  дупі? Я тільки порадію, шо ще такі є.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Всі мабуть чули про Мадяра.

Нижче - лише його останній звіт по постачанню. Чувака треба терміново забирати у Міністерство Оборони та класти начальником на тилову службу у новому складі нового міністра. Такому організаційному таланту просто тісно в його форматі.

- три з девʼяти розвід.крило «Валькірія» (891 тис.грн з 2,673 млн.грн законтрактованих);
- три мікробуса 4х4, для облаштування мобільних КДП (командно-дешифрувальних пункти), (737,1 тис.грн з 2,886 млн.грн загальної вартості готових КДП);
- 20 позапланових наземних станцій керування фпв-дронів (20*64770грн, у сумі 1,295 млн.грн);
- чотири комплекса наземних станцій «Валькірія» для виявлення хробачих фпв-дронів (позапланово, під важливі задачі, що намалювалися, 292 тис.грн);
- 200 з 1000 евакуаційних возиків (4600грн/шт, в сумі 920 тис.грн; загальна сума контракту 4,6 млн.грн);
- 200 з 1000 карематів для евакуаційних возиків (ср.ціна 288,5 грн/шт, в сумі 57,7 тис грн);
- 10 БПЛА-ретрансляторів Чаклун (2,0 млн.грн, розраховані ще зі збору 164 млн);

Сплачено та у виробництві:
- два розширених комплекса Валькірія (6 бортів, 2,226 млн.грн- для ПМ;
- два додаткових крила Валькірія (594 тис.грн)- для ПМ;
- 800 евакуаційних возиків (3,68млн.грн)-для ЗСУ;
- 800 карематів для евак.возиків (~230,8 тис.грн) - для ЗСУ;
- 31 бпла-ретранслятор Чаклун (оплачено раніше)- для ЗСУ;

Сплачено та у дорозі:
- 2620шт з 9000шт Народних дронів фпв годують хробаків (52 видачі, 37 підрозділів ЗСУ відзвітувало);
- 3500шт з 9000шт Народних дронів фпв Ф7- поставка вже, 11-12вересня);
- 2880шт з 9000шт Народних дронів фпв Ф7- поставка до кінця вересня).

Хто бажає донатити під його відповідальність - нижче реквізити.

Картка Банки в Моно
5375 4112 0156 7703
Robert Brovdi / Роберт Йосипович Бровді

Банка в Моно    
https://send.monobank.ua/jar/7UsDUH6np1

Реквізити в Моно
Отримувач Бровді Роберт Йосипович
IBAN UA18322001000002620 9329664428
ІПН/ЄДРПОУ 2761408793

ПриватБанк
5168 7456 1363 9456
4149 6293 6128 5133

реквізити в Приват
IBAN: UA83305299026206640 0932149759
Рахунок отримувача 262066400932149759
МФО 305299 Приватбанк
Код отримувача 2761408793
Robert Brovdi / Роберт Йосипович Бровді

Підписка buymeacoffee
https://www.buymeacoffee.com/magyar/membership

 PayPal
brovdi.edgar.com

Криптовалюта/Сryptocurrency
magyar.pay.whitepay .com

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МАРІКЕЙТ»
Код ЄДРПОУ 43532396
У ГРИВНЯХ В АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
IBAN: UA80305299000002600 1005020032
МФО 305299
Призначення платежу: Безповоротна фінансова благодійна допомога
Не раджу, якщо на цьому місті ефективний, нехай там і залишається
   
Я не маю своєї думки по цьому питанню, але врахувуючи програмістське правило " не чипати те, шо працює" скоріше погоджуюсь з вами.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Не раджу, якщо на цьому місті ефективний, нехай там і залишається
А хто кого може порадити на підвищення?
   
Здається на прийом та видачу матчасті має бути тільки варяг з чесних ковбасників. Місцеві Українці при всій повазі почнуть красти обов"язково. Різниця будет тільки у вартості питання. і це не тому шо всі погані. ПРосто принцип виживання у середовищі змінив світоогляд, практично незворотньо. Нажаль.
   
Здається на прийом та видачу матчасті має бути тільки варяг з чесних ковбасників. Місцеві Українці при всій повазі почнуть красти обов"язково. Різниця будет тільки у вартості питання. і це не тому шо всі погані. ПРосто принцип виживання у середовищі змінив світоогляд, практично незворотньо. Нажаль.

ті мільони біженців теж поступово перетворюються в свідомих громадян з розширеним світоглядом.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

ті мільони біженців теж поступово перетворюються в свідомих громадян з розширеним світоглядом.
ат ішо залишились тут так і будуть невігласами,нє?
   
Здається на прийом та видачу матчасті має бути тільки варяг з чесних ковбасників. Місцеві Українці при всій повазі почнуть красти обов"язково. Різниця будет тільки у вартості питання. і це не тому шо всі погані. ПРосто принцип виживання у середовищі змінив світоогляд, практично незворотньо. Нажаль.

я би пішов. але не візьмуть. красти не вмію :D

Мадяр бізнесом займався до війни. тому у нього так і виходить це все.
   
тих хто не вміє красти не візьмуть, бо вміння та бажання ризикувати. приймати рішення, та красти нажаль ідуть пакетом. я теж непридатний. Тут ми переходимо поле до гілки, в якій розмовляють про те, шо хороша людина начальником стати не може по дефолту.
   
Здається на прийом та видачу матчасті має бути тільки варяг з чесних ковбасників. Місцеві Українці при всій повазі почнуть красти обов"язково. Різниця будет тільки у вартості питання. і це не тому шо всі погані. ПРосто принцип виживання у середовищі змінив світоогляд, практично незворотньо. Нажаль.

не згоден. 1) не всі крадуть. якщо є совість і батьки нормально виховали... цього не станеться. 2) не шукай виправдань крадіжці. їх немає і не може бути. якраз через те, що хтось шукає їм виправдань... деякі знаходять моральні лазівки у крадіжці

   
ті мільони біженців теж поступово перетворюються в свідомих громадян з розширеним світоглядом.
Саме так, бо вони не у своему середовищі. Тому в них три шляхи: стати як місцеві, лишитись як є та сісти у в"язницю, або потрапити під депортацію, або поковзати трохи закордоном, та повернутись домів. Особисто знаю перших, других і третіх.
   
тих хто не вміє красти не візьмуть, бо вміння та бажання ризикувати. приймати рішення, та красти нажаль ідуть пакетом. я теж непридатний. Тут ми переходимо поле до гілки, в якій розмовляють про те, шо хороша людина начальником стати не може по дефолту.

підприємництво наше все.
ех срана корона. а потім війна і всьо... фоп здох.  :D
   
не згоден. 1) не всі крадуть. якщо є совість і батьки нормально виховали... цього не станеться. 2) не шукай виправдань крадіжці. їх немає і не може бути. якраз через те, що хтось шукає їм виправдань... деякі знаходять моральні лазівки у крадіжці
Середовище.. Або ти як всі, або тікаеш по дахах, та тебе вивозять як худобу з країни.
   
Середовище.. Або ти як всі, або тікаеш по дахах, та тебе вивозять як худобу з країни.

так приблизно знаходять виправдання собі ті, хто хотів красти. Тут на фупі обговорювали часто раніше комуністичні часи. мовляв він комуністом став тому, що всі були, або мовляв тільки це було можливою робити кар'єру. Совість... вона чи є, чи її немає. ти чи її зраджуєш, чи ні. Так само з крадіжкою. казки що ти змушений красти якщо всі кругом крадуть вигадують для виправдання самого себе.

не вір їм плиз, в Україні є люди з совістю.


   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Я також не заради срачу. Це моч думка, яка склалася  зі спілкування з людьми, що знають Мадяра, в тому числі і з Бахмута.
В погоні за відосіками для  донорів він не надто думає про ефективність використання дронів і безпеку інших, засвічуючи позиці і методи роботи.
А оті ваші люди з Бахмута скільки зібрали коштів і змогли організувати поставки комплектуючих і збірку порівняно з Мадяром? А скільки змогли залучити донатерів без відео? А скільки підтвердженої знищеної техніки можуть показати? Результати роботи його беспілотників скрізь є. Тож справа думаю зовсім не в тому, що якісь позиції засвітили. А в елементарній заздрості.
   
так приблизно знаходять виправдання собі ті, хто хотів красти. Тут на фупі обговорювали часто раніше комуністичні часи. мовляв він комуністом став тому, що всі були, або мовляв тільки це було можливою робити кар'єру. Совість... вона чи є, чи її немає. ти чи її зраджуєш, чи ні. Так само з крадіжкою. казки що ти змушений красти якщо всі кругом крадуть вигадують для виправдання самого себе.

не вір їм плиз, в Україні є люди з совістю.
Я знаю шо є, я сам з України:) Але тому вони ї не на керуючих посадах. Багато з них як раз ї залишаються з совістю, тому шо нема на них ані спокуси, ані тиску системи
   
Я знаю шо є, я сам з України:) Але тому вони ї не на керуючих посадах. Багато з них як раз ї залишаються з совістю, тому шо нема на них ані спокуси, ані тиску системи

+1.  є і такий елемент вибору
   
Один епізод минулої ночі. Це щодо ефективності.


   
У Птахів Мадяра свіжа тема - виявлення та знищення ворожих дронів. Завдяки новому підходу з 21.08 по сьогодні знищено 153 кацапськи дрони.

Це - спільна ініціатива ПтахівМ, роти ударних БПЛА 38 окремої бригади морської піхоти та зведеної групи РЕБ ОТУ Донецьк.

Військовим: про застосування та замовлення обладнання пишемо на пошту  59badabum@gmail.com (номер організму та підрозділу, ПІБ та номер телефону).


   
На кінець 13.09.23 - хробо/fpv -157шт
   
На кінець 14.09.2023 - хробо/fpv -168шт
   
На 16.09.23 хробо/fpv- 176шт

Cьогодні - 8, вчора був дощ.

Мадяр відмічає зниження дронової активності ворога. Чи стомились, чи тікають, чи дрони закінчуються... Поки шо невідомо.
   
Одна з причин зниження кацапської дронової активності висвітлюється на кацапських форумах

Донбасский кейс

Как пишет «Коммерсант»: введенные властями КНР ограничения на экспорт дронов серьезно осложнили их поставки в РФ и привели к дефициту ряда комплектующих, например тепловизоров.

На данный момент это пока сильно не влияет на производственный процесс внутри РФ, так как крупные российские производители дронов успели создать существенные запасы и надеются, что их поставщики в Китае смогут получить лицензии на экспорт, но оформление может занять до года. Кроме того, для получения лицензии необходимо доказать, что беспилотник не будет использован в военных целях, что весьма сложно.

По данным издания продавцы китайских дронов в РФ пытаются наладить параллельный импорт, однако по их словам такое в последнее время проблематично поскольку страны участвующие в подобном ужесточают процедуру ввоза опасаясь санкций США.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Багато з них як раз ї залишаються з совістю, тому шо нема на них ані спокуси, ані тиску системи
+1000
На 99% - ні на що не здатні нікчеми.
Шкода, яку нанесе таке опудало, будучи призначеним на керівництво, в сто разів більша, ніж
"небачене крадівництво".
   
Це майже філософська ділемма: Шо краще, крадій який і сам краде і справу робить, чи чесний ідіот, який і вкрасти не може і справу завалить.
Свиня яка добре краде але справу не робить (третій тип)  - то є генетичний виродок, бо якшо хост вбиває те, на чому паразитує - він є помилка єволюції та має бути знищений або виключений з циркуляції іншим шляхом, разом з потомством:)
 
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100
dmp

Здається на прийом та видачу матчасті має бути тільки варяг з чесних ковбасників. Місцеві Українці при всій повазі почнуть красти обов"язково. Різниця будет тільки у вартості питання. і це не тому шо всі погані. ПРосто принцип виживання у середовищі змінив світоогляд, практично незворотньо. Нажаль.

Мав можливіть трохи заглянути як працюють деякі великі західні компанії. Так що тобі сказати, корупція і крадівництво - це риса не лише українців. Керівник компанії, якого надсилають з головного офіса мегакомпаніі до Києва може почати бухати, ходити по бабах і красти.
Величезна американська компанія має купу прокладок навколо, що змагаються в штучних тендерах в UK, розпил до 50% бабла.
   
та я знаю. майже 10 років у Банку працював. Крадуть всюди. Питання про те, шоб викоринити корупцію ніхто навіть не піднімає. Їдеться про утримання цього явища на певній межі, яка не дратує суспільство, дозволяє  економіці працювати, та не заважає керівній політичній силі  триматися влади у країні:)
   
Антидронова війна Мадяра
+13 за 17-18 вересня
На 18.09.23 хробо/fpv- 189шт
   
сьогодні +7
На 19.09.23 хробо/fpv- 196шт в утиль.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100
PAL

ну й свіженьке

   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

сьогодні +7
На 19.09.23 хробо/fpv- 196шт в утиль.
Чим вони їх валять. Не антидроновими ж рушницями з землі.
   
Re: Мадяр та його Птахи - рівень ефективності: +100

Не хочу разводити срач, Лайпадуха вперше тут бачу. Прийшов хтось, ляпнув шось без доказів та втік. Будемо вважати це глюком інтернету.

Теж не хотів би, сам давав гроші Мадяру. Але потім подивився на його біографію і вирішив башляти Чмуту.
   
Я знаю про шо ти кажеш. Маєш право. Питань нема. Я вирішив на це закрити очі під час війни і дуже радий шо це зробив. І радий шо інші люди йому повірили. Результат ми бачимо кожен день.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія