Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Військовий стан з 1-го грудня?

Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Виходить треба проти рудої тварини, яка є джерелом усіх проблем у Україні!
Сам вже на майдані?
Чи досі в аеропорту , блокуєш щоб Порошенко не вилетів з України ?
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

ФУП з дуба впав.
Ляшко, Тарасик Чорновіл, поярков стали авторитетами...

На фоні клоуна?

Вони політики, а комік нуль по всім статтям.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

На фоні клоуна?

Вони політики, а комік нуль по всім статтям.

А хто тягає на ФУП коміка?
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

В общем, если есть высокая вероятность того шо хуйлище таки полезет то введение военного положения будет оправданным шагом даже если хуйлище передумает.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

 :weep:

Цитирование вротобрава это приговор
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Ну якщо такий стан як Сивочоалий вводив то нехай . З п'ятниці до неділі включно, але не більше.
обід по розпорядку.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

(tu)

не знаєш шо робити - роби як клятий Порошенко  :laugh:
Але ж... Ото став би я робити, як... Як Рудольф Нурієв, чи той.. Павароттє.
От би полудурком виглядів, майже, як Зе.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

:weep:

Цитирование вротобрава это приговор
Шо тобі не так?
Він фрік, але далеко не довбойоп. А на фоні трускавецької еліти і вовсє гігант.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Працює на ахметова а от же інфа вполнє достовірна.

Ну хз.. єслі путлєр там і вправду намилився йти в атаку... то  може і військовий стан потрібно, шоб не казали потім як петру "а чього не ввій військовий стан"  :laugh:
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Шо тобі не так?
Він фрік, але далеко не довбойоп. А на фоні трускавецької еліти і вовсє гігант.


Ну если он не долбоеб в твоём понимании,то у меня к тебе плохие новости.Хотя конечно он не такой идиот как прикидывается,но,поясни мне какие источники могут быть у этой свиньи и готов ли ты уйти в самобан 2 числа,если его не введут?Если введут,то я готов уйти на 3 месяца
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Працює на ахметова а от же інфа вполнє достовірна.

Ну хз.. єслі путлєр там і вправду намилився йти в атаку... то  може і військовий стан потрібно, шоб не казали потім як петру "а чього не ввій військовий стан"  :laugh:


Какие же вы примитивные и предсказуемые .А я шахматы ,между прочим,играю с 4 лет .Хотя конечно лет 10 уже не играл наверное,потому что не с кем,но суть не в этом.Нужно смотреть на ситуацию чуть шире,а не делать выводы по вбросам
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?
PAL

панове, я щось не пойняв
Зе ж мямля та тряпка! Він нічого не вирішує й тільки ширма
А тут трах-бах, вводить те, на що у залізного гетьмана заліза не вистачило
Ви вже якось послідовні будьте
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

панове, я щось не пойняв
Зе ж мямля та тряпка! Він нічого не вирішує й тільки ширма
А тут трах-бах, вводить те, на що у залізного гетьмана заліза не вистачило
Ви вже якось послідовні будьте

Ніфіга він на разі не вводить)) Фантазії це на разі задньоприводного кловуна популіста Ляшка.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Зелена шмаркля вводить війсковий стан, отримує повістку і втікає з 95 кварталом на гастролі
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

панове, я щось не пойняв
Зе ж мямля та тряпка! Він нічого не вирішує й тільки ширма
А тут трах-бах, вводить те, на що у залізного гетьмана заліза не вистачило
Ви вже якось послідовні будьте

Цей "аргумент" такий слабкий що це навіть не смішно. Зелений боягузлива ница лялька. Але в тих хто ним керує гальм немає
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Какие же вы примитивные и предсказуемые .А я шахматы ,между прочим,играю с 4 лет .Хотя конечно лет 10 уже не играл наверное,потому что не с кем,но суть не в этом.Нужно смотреть на ситуацию чуть шире,а не делать выводы по вбросам
https://lichess.org/
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Виходить треба проти рудої тварини, яка є джерелом усіх проблем у Україні!
Проти Мойши?
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

панове, я щось не пойняв
Зе ж мямля та тряпка! Він нічого не вирішує й тільки ширма
А тут трах-бах, вводить те, на що у залізного гетьмана заліза не вистачило
Ви вже якось послідовні будьте
Треба дивитися сценарій. Як там написано, так і буде.
   
Re: Воєнний стан з 1-го грудня?

https://twitter.com/view/status/1463574030221512711Ляшко таке собі джерело але, все ж і не на паркані (в телеграмі) написане

Стан ВОЄННИЙ, а військовий це людина, яка воює чи служить  .....   X(
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Указ
Президента України

Про введення воєнного стану в Україні

{Указ затверджено Законом № 2630-VIII від 26.11.2018, ВВР, 2018, № 48, ст.381 із застереженням}

У зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей, небезпекою державному суверенітету та незалежності України, її територіальній цілісності, з метою створення умов для здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:

1. Ввести в Україні воєнний стан із 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року.

 :pooh_lol:
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?
a49

 Ага в Конче-заспі
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

ФУП з дуба впав.
Ляшко, Тарасик Чорновіл, поярков стали авторитетами...

ні вони не авторитети, вони сценаристи
 гарні теми для контенту придумують
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

панове, я щось не пойняв
Зе ж мямля та тряпка! Він нічого не вирішує й тільки ширма
А тут трах-бах, вводить те, на що у залізного гетьмана заліза не вистачило
Ви вже якось послідовні будьте
Запомни,недолугий,в этой стране всем вводит и выводит Ермак .А Зе мямля и тряпка..Тут ты прав.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Хитрун Порошенко змушений був хоч би  тимчасово ввести воєнний стан, інакше б його вже давно посадили за державну зраду.
Бо "воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень" (Вікіпедія).
А тепер пригадайте, як часто той же Порошенко згадував про війну, але ж належних заходів для протидії агресії не вживав.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Ну если он не долбоеб в твоём понимании,то у меня к тебе плохие новости.Хотя конечно он не такой идиот как прикидывается,но,поясни мне какие источники могут быть у этой свиньи и готов ли ты уйти в самобан 2 числа,если его не введут?Если введут,то я готов уйти на 3 месяца
Шото ти, Мітяй, знов роздухарився через край. B-)
Потіше будь.
Я кажу тільки те, що не варто аж зовсім не зважати на його слова, досі в бімбомєтанії він поміченим не був, наче.
І я не стверджую, що саме так і буде.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

У нацгвардію на вулиці ще не знімають?
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Шото ти, Мітяй, знов роздухарився через край. B-)
Потіше будь.
Я кажу тільки те, що не варто аж зовсім не зважати на його слова, досі в бімбомєтанії він поміченим не був, наче.
І я не стверджую, що саме так і буде.

Та в першому ж повідомленні написано що джерело сумнівне але такі речі ігноруются коли декому хочеться показати які вони розумні. Ті самі деякі які тягали ДУБІНСЬКОГО як джерело абсолютної істини
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Учитывая накопление войск противника, совсем не лишнее. А свободу слова Ляшко приплел в угоду хуйловцам, которые теперь боятся открыто вести антиукраинскую пропаганду, кроме украина24 .
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Ахмет двинул в атаку даже боевого підараса  :laugh:
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Ахмет двинул в атаку даже боевого підараса  :laugh:

саме так
важка артилерія в дії
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Та в першому ж повідомленні написано що джерело сумнівне але такі речі ігноруются коли декому хочеться показати які вони розумні. Ті самі деякі які тягали ДУБІНСЬКОГО як джерело абсолютної істини
Та то у Діми буває, зазвичай пізнім вечором, або в суботу... :-)o
Джерело так сєбє, щоб не сказати гірше, але чим не причина нагадати, що "граю в шахи з 4х років".. :)
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

https://twitter.com/view/status/1463574030221512711Ляшко таке собі джерело але, все ж і не на паркані (в телеграмі) написане
пздць, і оце було законотворцем… :facepalm1:  не існує в природі жодних «військових станів» :facepalm1:
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Зелена шмаркля вводить війсковий стан, отримує повістку і втікає з 95 кварталом на гастролі
Патрициев не призывают, но то что будут повестки - факт. Дилдом вакцинации затрахать не удалось, значит придется брать проверенный инструмент времен Порошенко.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Пишуть, що на Банковій хочуть ввести воєнний стан до весни, щоб уникнути масових протестів і стабілізувати рейтинг президента. Єрмак хоче скористатися можливістю воєнного стану, щоб закрити ЗМІ Ахметова і почати компанію проти олігарха.


Пам'ятаєте, я писала після перших перфомансів РНБО, що наші олігархи роблять помилку російських. Гусь з Березою теж думали, що їх то не торкнеться.
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Пишуть, що на Банковій хочуть ввести воєнний стан до весни, щоб уникнути масових протестів і стабілізувати рейтинг президента. Єрмак хоче скористатися можливістю воєнного стану, щоб закрити ЗМІ Ахметова і почати компанію проти олігарха.

:lol:

навіть якщо той рейтинг таким чином "застабілізується"
то шо станеться після відміни ВС ? буде продовжувати стабільно коливатись біля 0 ?  :laugh:
а якщо ще і хуйло не нападе ? він же може, падлюка..  :-)o
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Пишуть, що на Банковій хочуть ввести воєнний стан до весни, щоб уникнути масових протестів і стабілізувати рейтинг президента. Єрмак хоче скористатися можливістю воєнного стану, щоб закрити ЗМІ Ахметова і почати компанію проти олігарха.


Пам'ятаєте, я писала після перших перфомансів РНБО, що наші олігархи роблять помилку російських. Гусь з Березою теж думали, що їх то не торкнеться.
:lol:  ну не працює це у нас
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Масових протестів не буде.. нехай зелепень не мріє..
А свободу слова йому не задушити зоть з військовим станом хоть без.. Військовий стан корисний з точки зору мобілізації ресурсів на оборону
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Ахмет двинул в атаку даже боевого підараса  :laugh:

У греків був Священний загін числом у 300 гомосексуалів (150 гомосексуальних пар) з давньогрецького міста Фіви, який уславив себе доблестю в IV ст. до н. е.
Хоча можливо Ляшко "попаданєц"? ;)
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Пишуть, що на Банковій хочуть ввести воєнний стан до весни, щоб уникнути масових протестів і стабілізувати рейтинг президента. Єрмак хоче скористатися можливістю воєнного стану, щоб закрити ЗМІ Ахметова і почати компанію проти олігарха.


Пам'ятаєте, я писала після перших перфомансів РНБО, що наші олігархи роблять помилку російських. Гусь з Березою теж думали, що їх то не торкнеться.

 :weep:
як завжди, порція вібірного абсурду від томкет
воєнний стан, стабілізація рейтингу, при чому тут одне до іншого? 8-:
   
Re: Військовий стан з 1-го грудня?

Пишуть, що на Банковій хочуть ввести воєнний стан до весни, щоб уникнути масових протестів і стабілізувати рейтинг президента.

Рейтинги президента до жопы...
ЧП никто не введет в декабре до весны, бо накроется святой рождественский хадж на Быковель...

Возможно даже другие святые места по миру откроются на Рождество...
Есть надежда...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія