Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні конкретно відчула себе людиною другого сорту

Знаходимося з сім'єю та  компанією німецьких знайомих в новорічному туристичному турі по країнах південно-східної Азії...  подорож почалася з  Бангкоку,... дуже неприємно вплинуло на мене самотнє стояння  більше   години в величезній  черзі на отримання візи   переважно в оточенні  чоловіків азіатської зовнішності...  всі європейці проходили таможній контроль в зовсім іншому приміщенні...  @дєц, скажу я вам про відчуття при  цьому  :( :   
   
Приставали, мацали?
   
Приставали, мацали?

Ні, звичайно...  але дивилися всі якось здивовано з усіх боків на мене, чого вона тут серед нас...   про це питала і я себе...  :weep:
   
Это проблемы Таиланда,  а не Украины
   
Ні, звичайно...  але дивилися всі якось здивовано з усіх боків на мене, чого вона тут серед нас...   про це питала і я себе...  :weep:
Получается таиландцы уже третьего сорта?
   
Получается таиландцы уже третьего сорта?

Там не таіландці були, а ті хто приїхали до Таїланду , з Індії, Пакістану, тощо...
Я як попала в це приміщення, то аж перелякалася, чоловік 500 людей неєвропейської зовнішності, переважно чоловіки і я сама серед них...  постояла в черзі хвилин 3 і рванула до секюріті запитувати, чи я взагалі попала в правильну чергу...   кажу йому,  я тут взагалі не бачу людей моєї національності( не хотіла вживати слова європейці), я тут правильно? a він каже,  що все правильно і показа в на список країн,  які проходять контроль на отримання візи в цьому приміщенні: окрім України були ще Естонія, Латвія і Литва,  але саме в цей момент нікого з них більше не було...  словом,  порада тим, хто чутливий, оформляйте  онлайн- візи , бо не дуже приємна процедура і дуже-дуже довго ...

Останнє редагування: 20 грудня 2018 19:59:52 від ценительница алей
   
на твоем месте мог бы быть сам климкин
   
Ні, звичайно...  але дивилися всі якось здивовано з усіх боків на мене, чого вона тут серед нас...   про це питала і я себе...  :weep:
нічого дивного, в Таїланді ж знають, що у нас війна, зброя, набої, взривчатка і там, де це є, там і наркота, ось і контролюють
   
Якоїсь дискримінації по паспорту я не побачив - всі не громадяни королівства стоять в одній черзі - австралійці, китайці, німці, вєтнамці та я з ними. Якщо з дитиною прилітаєш і велика черга на імміграційний контроль, то в BKK звичайно тебе витягують з черги і переводять в іншу, більш коротку в сусідній залі.
   
200 Батт сверху и левое окно без очереди. Почти
   
200 Батт сверху и левое окно без очереди. Почти

Був такий порив, але побоялася запроронувати...
   
Імміграційний контроль - це завжди малоприємна процедура і ніколи не знаєш скільки часу це займе. Може 2 хвилини, може 20, може годину, може півтори. Якщо не літаєш кожного дня, то закономірність знайти важко навіть в одному і тому самому аеропорту, це як лотерея - може не бути нікого в черзі, а може бути 500 чоловік перед тобою. Від паспорту тут залежить мало, якщо ти не громадянин тієї країни куди прилітаєш. Тому потрібно налаштовуватись на гірше, а якщо швидко, то це бонус.
   
велком тузериал ворд.
а в европейских аэропортах не напрягает?
отдельные для Евросоюза, Штатов+Австралия+Новая Зеландия?
и для третьего мира - общая очередь в 3 работающих окна.
   
Я чомусь уявляла, коли сказали про візу при в'їзді в країну, що буде все цивілізовано  , як в Тукції раніше: дав 10 євро і тобі штамп в паспорт і все...    а тут така довга черга в спеціальному приміщенні, потім забирають твої документи і дають номерок, по якому ти чекаєш , коли тебе визвуть і віддадуть твій паспорт з візою   ( ну чи без)....
   
велком тузериал ворд.
а в европейских аэропортах не напрягает?
отдельные для Евросоюза, Штатов+Австралия+Новая Зеландия?
и для третьего мира - общая очередь в 3 работающих окна.

Не залежно від паспорту. Попередній раз LHR - півтори години в черзі, проте наступний раз той саме LHR - дві хвилини. Брісбен, Австралія - дві години в черзі, не встиг на слідуючий рейс, хоча раніше ніколи таких проблем не було.
   
Знаходимося з сім'єю та  компанією німецьких знайомих в новорічному туристичному турі по країнах південно-східної Азії...  подорож почалася з  Бангкоку,... дуже неприємно вплинуло на мене самотнє стояння  більше   години в величезній  черзі на отримання візи   переважно в оточенні  чоловіків азіатської зовнішності...  всі європейці проходили таможній контроль в зовсім іншому приміщенні...  @дєц, скажу я вам про відчуття при  цьому  :( :
Можливо ви підозріло виглядали. Тверезою були?
   
Не залежно від паспорту. Попередній раз LHR - півтори години в черзі, проте наступний раз той саме LHR - дві хвилини. Брісбен, Австралія - дві години в черзі, не встиг на слідуючий рейс, хоча раніше ніколи таких проблем не було.

А ми таксі прогавили, яке було замовлене, що відвезти нас з аеророрту  в центр міста в готель..  невелика втрата( 20 євро), в порівнянні з запвзненням на літак, але все рівно...  втрачених 2,5 години на голому місті та ще й в такій атмосфері... :(
   
Можливо ви підозріло виглядали. Тверезою були?

Та я там виглядала,  як біла пані, що приїхала на плантації подивитись, чи все ок... :lol:
   
Знаходимося з сім'єю та  компанією німецьких знайомих в новорічному туристичному турі по країнах південно-східної Азії...  подорож почалася з  Бангкоку,... дуже неприємно вплинуло на мене самотнє стояння  більше   години в величезній  черзі на отримання візи   переважно в оточенні  чоловіків азіатської зовнішності...  всі європейці проходили таможній контроль в зовсім іншому приміщенні...  @дєц, скажу я вам про відчуття при  цьому  :(

Да, это ужасно.

Не так ужасно, конечно, как брать кредит, чтобы купить 2 кг картошки, но тоже потрясение.
   
это все фигня. я вот как-то в Эдинбург прилетел, очередь на котроль из бритишей и граждан ЕС минут на 30 минимум, забиты все окна проверяющих. а в окне для граждан третьих стран вообще ни одного человека. я неспеша прошел мимо могучей очереди граждан ЕС и направился в окно для граждан третих стран где никого нет в очереди :)
   
Був такий порив, але побоялася запроронувати...

правильний інстинкт, бо про азіатські тюрми складають легенди
   
несприйняття інших рас це є чисто фізіологічний процес..якщо ви так реагуєте то це нормально
   
Та я там виглядала,  як біла пані, що приїхала на плантації подивитись, чи все ок... :lol:

Якщо потрібна віза, то її завжди краще оформлювати онлайн. Так для громадян США потрібна віза не тільки в Камбоджію, але і в Австралію, як це не дивно.
   
Головне в одну чергу з кацапами не потрапити, а чорні - теж люди.
   
правильний інстинкт, бо про азіатські тюрми складають легенди

Отож...  саме про це я в подумала і запаслася терпінням  :)

Останнє редагування: 20 грудня 2018 20:39:27 від ценительница алей
   
А чому вам з азіатами некомфортно в черзі?
Вважаєте їх чимось гіршими за себе?
   
А чому вам з азіатами некомфортно в черзі?
Вважаєте їх чимось гіршими за себе?
Апередил. У барышни явно проблемы.
   
несприйняття інших рас це є чисто фізіологічний процес..якщо ви так реагуєте то це нормально
Ще один прилюдно здійснив фізіологічний процес
   
Надіюсь, що на цьому  мої неприємні переживання закінчуться і я зможу насолоджуватися  побаченим...
З перших вражень: Бангкок -  це велика, загазована метрополія, в якій живуть більше 12 млн, людей плюс повно туристів...  дуже жарко зараз,  вірніше дуже висока вологість повітря, особливо це відчувається, коли виходиш з готелю чи з іншого приміщення навулицю, що навіть виходити не хочеться...
дуже багато хмарочосів є і будуються ще і ще.... 
автомобільні дороги  доброї якості...     на дорогах переважно нові і  недешеві автомобілі: японські, корейські і європейські останніх моделей...    старих машин майже не бачила


Останнє редагування: 20 грудня 2018 21:08:34 від ценительница алей
   
Був такий порив, але побоялася запроронувати...
Так это официально.
Правая толпа через змейку за 2000, а слева окно за 2200. Вроде такие цифры были.

А когда там безвиз введут? Вроде уже есть решение...
   
Так это официально.
Правая толпа через змейку за 2000, а слева окно за 2200. Вроде такие цифры были.

А когда там безвиз введут? Вроде уже есть решение...

Вже ввели пару місяців тому...  тільки не безвіз , а безкоштовна віза на час перебування в країні до 15 днів...  для кацапів - до 30 днів
   
Ну от, стільки грошей на відпочинок щоб відчути себе людиною другого сорту.
А можна було в Карпати на новий рік.
   
Вже ввели пару місяців тому...  тільки не безвіз , а безкоштовна віза на час перебування в країні до 15 днів...  для кацапів - до 30 днів
У нас бесплатная виза на 15 дней, а у кацапов безвиз на 30 дней.
Где-то была инфа, что о безвизе договорились, но ещё не ввели его.
   
У нас бесплатная виза на 15 дней, а у кацапов безвиз на 30 дней.
Где-то была инфа, что о безвизе договорились, но ещё не ввели его.

Хм, не чула про таке...   можливо..
   
То все фігня. В мене була якось історія...   B-)

Прилітаємо ми в Канкун. Середина дня, до курорту якихось 20 кілометрів і там пляж Карібского моря. Із всим рештою. А ми топчемось в черзі на контроль. Після нашого літака прилітає ще один літак і пасажири двох літаків, а це кілька сот людей, збираються у вестибюлі.

При цьому з пари десятків пунктів контролю відразу після нашого прильоту залишилось всього два-три. Решта прямо у нас на очах позакривались і контролери пішли в якусь кімнату ганять чаї, нам добре видно через великі вікна тієї кімнати. Прохід кордону чиста формальність, але її треба пройти. Черга майже зупинилась. А час іде. Час, в якийми могли б валятись на пляжі.

Моя жінка починає закипати. Через якийсь час її починає вже проривати зовні - почала в голос обурюватись. Що це за порядки, ми таможню в Канаді кожного разу проходимо всім літаком за кілька хвилин, а тут стоїмо вже пів години і кінця не видно. Я як можу її заспокоюю, але це не допомогає. Попереджую - заспокойся, це кордон, можеш створити собі проблеми. Куди там... Не витримала, побігла до тієї кімнати, висловила там все що в неї накипіло. Всі як сиділи в кімнаті, так і залишились. Првернулась, запитую - ну що? Відмахнулась - нічого. Сказали іди і чекай свою чергу.

Правда, через хвилин 10 пару контролерів вийшли із кімнати і почали пропуск в своїх пунктах. Швидкість черги трохи збільшилась.

Дійшла черга і до нас. Як завжди, не глядячи, просканували паспорти і «велкам ту Мексіко». Але моїй жінці вказали - а вам ТУДИ. Туди, це окремий закуток в стороні, на персональний детальний огляд. Все діставй і показуй що везеш. Морочили її там ще хвилин 15-20.

Врешті відпустили. Приходить, запитую - то зрозуміла як потрібно вести себе на кордоні? Киває - угу, зрозуміла. Кажу - ні, ще не зовсім зрозуміла. Це ще щастя, що ми приїхали в більш-менш цивілізовану Мексику і в нас канадські паспорти. А приїхали б в який небудь Сальвадор із трохи іншими паспортами, то в тебе після твоєї виходки знайшли б наркотики. Чи щось інше заборонене. І в кращому випадку депортація. В гіршому аж до кількох років тюрми.

Тепер на кордонах жінка тиха як мишка.   :)
   
Ну от, стільки грошей на відпочинок щоб відчути себе людиною другого сорту.
А можна було в Карпати на новий рік.

Так, маєте рацію...  я також притримуюсь поглядів, що на Різдво і НР нема нічого приємнішого, як десь в засніжені гори...   але  вже так вийшло цього року, то вже побачимо, як воно...  а взагалі-то клімат тут мені не дуже подобається....  в плані відпочинку пляжного, то  Турція в вересні  в провіреному  готелі залишається неперевершеним варіантом, имхо....
   
Я взагалі думав що другий сорт живе у жопі безвиїздно, їсть картоплю і дивиться телевізор. А в турне по Азії їздять мажори.
   
Так, маєте рацію...  я також притримуюсь поглядів, що на Різдво і НР нема нічого приємнішого, як десь в засніжені гори...   але  вже так вийшло цього року, то вже побачимо, як воно...  а взагалі-то клімат тут мені не дуже подобається....  в плані відпочинку пляжного, то  Турція в вересні  в провіреному  готелі залишається неперевершеним варіантом, имхо....

На Різдво і Новий Рік найкраще залишатись вдома. В розумінні, що не літати кудись далеко а бути десь на автомобільних відстанях від дому. Тому що запросто і Різдво і Новий Рік можна зустріти і провести в аеропорту. Знаю багато таких випадків.
   
Тому що запросто і Різдво і Новий Рік можна зустріти і пролвести в аеропорту. Знаю багато таких випадків.
В Лондоні сьогодні жопа, аеропорт Гетвік закритий вже майже 24 години
   
Я взагалі думав що другий сорт живе у жопі безвиїздно, їсть картоплю і дивиться телевізор. А в турне по Азії їздять мажори.

Ну так я і стояла в черзі з індусами і паками, і ще бог зна з ким... на туристів і мажорів  вони особливо не були схожі....  мабуть це ті, що на роботу в Таїланд приїхали... вигляд у них всіх був не дуже..   8-)

Останнє редагування: 20 грудня 2018 22:03:04 від ценительница алей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія