Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как устроена коррупция в СБУ!!!(шикарное видео,я считаю) :D

і це не виправити. бо причина цьому - народ український - оце атка його якість. ви можете розстрііляти всіх цих нинішніх силовиків і державців обранців чиновників суддів прокурорів - і набрати на їх місце нових - але це будуть такі ж самі. бо українці не  омжуть інакше--. інакших серед українців просто немає

а оце вже кацапська ФСБшна мантра, за яку треба банити нещадно  :dopovid:

люди всюди однакові, просто знаходяться в різних умовах

якщо за проступками підуть невідворотні покарання - то все мігом виправиться, і красти перестануть і про державу дбатимуть, причому ті самі люди

треба лише почати ті розстріли - і все мародерство відразу скінчиться, ніхто не захоче бути наступним

а якщо нашу безкарність запровадити в будь якій іншій частині світу - зкурвляться там всі ті управлінці дуже швидко, і пари років не пройде
   
и не боится он фсб  ;o
   
как же нам убуречь вот это всьо, все вот эти державницьки служби и департаменты, цих державних людей ?


Тільки один шлях - запускати помаксимум молоду кров. Не лише в депутати, а в усі струтури. І ще де скорочення та реорганізація, яку обіцяв ЗЕ? Я чекаю фото черги бувших чинуш на біржі праці, і сльозливі інтерв'ю, що їм тепер нема як кормить своїх 6-ро діточок.
   
Порошенко дуже багато зробив для побудови власного мафіозного клану. Ці два добродія його облічали і продовжують це робити, за що ми їм вдячні!

вони спотворювали ситуацію на користь ватанів,  примножали недоліки та принижували досягнення, тепер маємо 73%  :D

   
вони спотворювали ситуацію на користь ватанів,  примножали недоліки та принижували досягнення, тепер маємо 73%  :D
не маю сумнівів, що вони также рьяно мочитимуть ЗЕ, якщо той спробує наєбать нарід. За Сергія Лещенка я ручаюся!
   
а оце вже кацапська ФСБшна мантра, за яку треба банити нещадно  :dopovid:

люди всюди однакові, просто знаходяться в різних умовах

якщо за проступками підуть невідворотні покарання - то все мігом виправиться, і красти перестануть і про державу дбатимуть, причому ті самі люди

треба лише почати ті розстріли - і все мародерство відразу скінчиться, ніхто не захоче бути наступним

а якщо нашу безкарність запровадити в будь якій іншій частині світу - зкурвляться там всі ті управлінці дуже швидко, і пари років не пройде

)) а оце вже звичайна українська брехня)))
тотальна продажність некомпетентність безкарність корумпованість меррзенність - не випадково зконцентрувалась не де небудь а саме в українському суспільстві))))  і ніякі ппари років ніякі майдани не допомагають))))

але  дивуватись тому що українці брешуть =бути наївним .
дякую за демонстарцію-підтвердженння моїх тез (tu)

за правду треба банити нещадно))) яка ж інша може бути реакція на правду в тотально брехливому суспільстві))
   
Тільки один шлях - запускати помаксимум молоду кров. Не лише в депутати, а в усі струтури. І ще де скорочення та реорганізація, яку обіцяв ЗЕ? Я чекаю фото черги бувших чинуш на біржі праці, і сльозливі інтерв'ю, що їм тепер нема як кормить своїх 6-ро діточок.

ЗЕ поки що ніяким чином не змінює систему,  да і не декларував взагалі таких бажань

А молода кров  :D   так це діти, друзі, родичі та коханці тих хто зараз при владі,  тільки менш компетентні  :lol:
   
За Сергія Лещенка я ручаюся!


та ваш Лещенка ще за квартиру не виправдався,  йому турма світить,  це якщо по закону
   
)) а оце вже звичайна українська брехня)))
тотальна продажність некомпетентність безкарність корумпованість меррзенність - не випадково зконцентрувалась не де небудь а саме в українському суспільстві))))  і ніякі ппари років ніякі майдани не допомагають))))


 :dopovid:

заберіть його звідси, воно хвора людина,  нехай пише свою маячню де інде
   
Тільки один шлях - запускати помаксимум молоду кров. Не лише в депутати, а в усі струтури. І ще де скорочення та реорганізація, яку обіцяв ЗЕ? Я чекаю фото черги бувших чинуш на біржі праці, і сльозливі інтерв'ю, що їм тепер нема як кормить своїх 6-ро діточок.

молода укрпоросль - ще більш концентрований свинарчукізм брехливість безпринципністьі  продажність. бо зросли саме на цьому - на переконанні що все це норма і диний шлях до успіху))))
єдине чого вчать укрвузи - за хабарі рішать вапроси.  :laugh:
   
:dopovid:

заберіть його звідси, воно хвора людина,  нехай пише свою маячню де інде

що ти верещиш як свинарчук якого відривають від коита)) давай аргументуй свою позицію))) чи ти тільки й здатен що песдіти і єиан реакція на правду -распнітє єво забаньте його  :laugh:   
   
Пока на местах все платят исправно и заносят долю .
ЦІкаво інше - мзду передають адресату чи крисятнічають?
   
та ваш Лещенка ще за квартиру не виправдався,  йому турма світить,  це якщо по закону
це смішно. квартиру може купити будьяка людина що хочаб років 10 попрацювала. Дивитись на мільярдні офшори, яхти, вілли, і казати щось про квартиру це фарисейство. Поставте свічку, як казав Петро.

Я купив 3 квартири за часи незалежності, не маючи ніякого відношення до правоохоронців. Тільки платив їм сукам хабарі на благочинні рахунки. Але от на яхту чи віллу в іспанії невистачає аж ніяк. Навіть на турецьку.
   
 в суспільстві брехливих продажних свинарчуків несвинарчук - хворий))))

мені приємно що ви мене не визнаєте за совго. для мене був би зашквар якби  ви - мерзенні свинарчуки - визнавали б  мене за свого))
   
в суспільстві брехливих продажних свинарчуків несвинарчук - хворий))))

мені приємно що ви мене не визнаєте за совго. для мене був би зашквар якби  ви - мерзенні свинарчуки - визнавали б  мене за свого))
ха ха ха .. вот это бля зеБест  (tu)  (tu)  (tu)
   
так шо, Порошенко положил сбу ? ..а говорили Янукович  :S
   
це смішно. квартиру може купити будьяка людина що хочаб років 10 попрацювала. Дивитись на мільярдні офшори, яхти, вілли, і казати щось про квартиру це фарисейство. Поставте свічку, як казав Петро.

Я купив 3 квартири за часи незалежності, не маючи ніякого відношення до правоохоронців. Тільки платив їм сукам хабарі на благочинні рахунки. Але от на яхту чи віллу в іспанії невистачає аж ніяк. Навіть на турецьку.

не змішуйте все до кучі, по перше квартира квартирі рознь,  не на будь яку квартиру можна заробити чесним трудом і легальними доходами

по друге там є два моменти,  вдвічі занижена вартість відносно ринку, тобто  ознаки корупції

і другий момент, не може пояснити де взяв гроші,  при тому що його відмазка ніби-то частину грошей дала дівчина підпадає під пряму кримінальну відповідальність його як депутата, він не мав права то в неї брати, до того ж офіційно вона йому ніхто бо не розведена була на той момент зі своїм чоловіком

там просто треба брати і саджати

корупціонер не можу бути викривачем корупції  :)   це зашкварює саму ідею
   
давай аргументуй свою позицію)))

ти ухиляєшся від теми і з'їзжаєш

ти видвинув тези і хочеш щоб тобі доводили їх брехливість, при тому що сам маєш це доводити, якщо щось там стверджуєш

твоя задача як у будь якого кацапського бота - посіяти срач
   
ти ухиляєшся від теми і з'їзжаєш

ти видвинув тези і хочеш щоб тобі доводили їх брехливість, при тому що сам маєш це доводити, якщо щось там стверджуєш

твоя задача як у будь якого кацапського бота - посіяти срач

- ))))хто ухиляється від теми і зїзжає))))) не песди свинарчук)))

я навів аргументи і факти - у тебе лопнув пукан. от і вся воя відповідь :gigi:
   
це смішно. квартиру може купити будьяка людина що хочаб років 10 попрацювала. Дивитись на мільярдні офшори, яхти, вілли, і казати щось про квартиру це фарисейство. Поставте свічку, як казав Петро.

Я купив 3 квартири за часи незалежності, не маючи ніякого відношення до правоохоронців. Тільки платив їм сукам хабарі на благочинні рахунки. Але от на яхту чи віллу в іспанії невистачає аж ніяк. Навіть на турецьку.
ах ти ж скотиняко! корупціонер!
   
немає кому розслідувати заарештовувати судити . ВСІ продажні мерзеннні брехливі хабарники [ua]

хабарництво і зловживання вже навіть не є злочином -  [ua]
стаття про незаконне збагачення)

все ннормально)) це Україна [ua]


   
ну так да.. все просто ужасно.. кто умный, тот убежал
   
- ))))хто ухиляється від теми і зїзжає))))) не песди свинарчук)))

я навів аргументи і факти - у тебе лопнув пукан. от і вся воя відповідь :gigi:

окремі випадки ніяк не доводять того шо саме всі такі,  є і зворотні факти

але кацапська підстилка підводить до думки що для всіх буде краще просто задатися на милість хуйлу,  така в тебе задача, модератори чому-сь туплять
   
окремі випадки ніяк не доводять того шо саме всі такі,  є і зворотні факти

але кацапська підстилка підводить до думки що для всіх буде краще просто задатися на милість хуйлу,  така в тебе задача, модератори чому-сь туплять

зворотніх фактів немає)))
геройство сбу в криму і колаборанство в захопленні лугандону - замість тримати безпеку України - тотальне невиконаня функцій прописаних в законі сбу - провалені всі резонансні зочини - типу розсстрілу Небесної Сотні, журналістів  - етс - оце і є "сбу"
   
зворотніх фактів немає)))


ну да, в добровольчі батальйони шли тільки грабувати,   Кіборги - то херня,  зараз в окопах сидять тільки за гроші...

прям раша ТВ в прямому ефірі  :K
   
дубінскій? мона не дивитись!
+
 (tu)
навіть не пробував
   
ну да, в добровольчі батальйони шли тільки грабувати,   Кіборги - то херня,  зараз в окопах сидять тільки за гроші...

прям раша ТВ в прямому ефірі  :K

ну а причому тут добрбати до сбу :laugh:
добрбати якраз і були вимушено відповіддю населення коли кадровики мамчурі і сбушники обісррались в криум і лугандоні. добрбати заважали кадровикам і сбушникам веси гешефти тому їх і поклали в котлах.

то де там зворотні - позиитивні приклади сбу? . ))))
   
ну а причому тут добрбати до сбу :laugh:
добрбати якраз і були вимушено відповіддю населення коли кадровики мамчурі і сбушники обісррались в криум і лугандоні. добрбати заважали кадровикам і сбушникам веси гешефти тому їх і поклали в котлах.

то де там зворотні - позиитивні приклади сбу? . ))))



"причина цьому - народ український - оце атка його якість. ви можете розстрііляти всіх цих нинішніх силовиків і державців обранців чиновників суддів прокурорів - і набрати на їх місце нових - але це будуть такі ж самі. бо українці не  омжуть інакше--. інакших серед українців просто немає"

а де тут про сбу ?

мова йшла про весь  народ український - інакших серед українців просто немає

   
"причина цьому - народ український - оце атка його якість. ви можете розстрііляти всіх цих нинішніх силовиків і державців обранців чиновників суддів прокурорів - і набрати на їх місце нових - але це будуть такі ж самі. бо українці не  омжуть інакше--. інакших серед українців просто немає"

а де тут про сбу ?

мова йшла про весь  народ український - інакших серед українців просто немає

отже ти визнав що сбу таки цонцентрована брехня корумпованість зрадливість некомпетентність імітаційність))

зрідка в болоті українського суспільства - коли вжже засрались в брехні і мерзотності вкрай - спалахують погнища свідомості - як наприклад майдани1,2 волонтерсько-добровольський рух - алле очолюють цих нечисельних пасіонаріїв все ті жжж відвертні зрадники мерзотники і брехуни -- і ці пасіонаріїї скороабо розчиняються в загальінй свинарчуківській масі - або гинуть.
на загальний результат і тренди банутстана корупціонеерії ті менше відсотка несивнарчуків - не мають ніякого впливу .
майдани і мають однією з своїх функцій нейтралізацію дискредитацію і утилізацію тих настоящих буйнх які в іншиих сусільствах - з меншою концентрацією ублюдків - стать вожаками конструктивних змін.
але не в Україні.
   
флуктуації\флакени -пасіонаріїв\несвианрчуків трапляютьсся - але українсньке суспільство свинарчуків виробило до них дієвий імунітет. ))))
   
на гомогенність свианрчуковості українського населенню то не впливає))
   
а оце вже кацапська ФСБшна мантра, за яку треба банити нещадно  :dopovid:

люди всюди однакові, просто знаходяться в різних умовах

якщо за проступками підуть невідворотні покарання - то все мігом виправиться, і красти перестануть і про державу дбатимуть, причому ті самі люди

треба лише почати ті розстріли - і все мародерство відразу скінчиться, ніхто не захоче бути наступним

а якщо нашу безкарність запровадити в будь якій іншій частині світу - зкурвляться там всі ті управлінці дуже швидко, і пари років не пройде
А стукача  одно на уме забанить неугодного  :-X
   
на гомогенність свианрчуковості українського населенню то не впливає))

Звучить мой назва дисертації! (tu)

"Гомогенність свинарчуковості населення України кінця XX - початку XXI ст." :D
   
Тільки один шлях - запускати помаксимум молоду кров. Не лише в депутати, а в усі струтури. І ще де скорочення та реорганізація, яку обіцяв ЗЕ? Я чекаю фото черги бувших чинуш на біржі праці, і сльозливі інтерв'ю, що їм тепер нема як кормить своїх 6-ро діточок.
Нужно усиливать ответственность и сроки  наказания  за коррупцию  чтобы боялись а то похоже и эти пи..ары пришли  чтобы наживаться !
   
Фролов, Косинський - на вихід

Перестановки в СБУ
Здається відео Дубінського було саме як "чорна мєтка" тим СБУшним покидькам.
   
Нужно усиливать ответственность и сроки  наказания  за коррупцию  чтобы боялись а то похоже и эти пи..ары пришли  чтобы наживаться !
.    А можно уменьшать количество коррупционеров и потенциальных коррупционеров, иначе от безделья занимаются не работой, а улучшением собственного благосостояния. Вероятно, чиновников нужно меньше.
   
Відео власне підтведження тези


Результат будь-якої державної програми є протилежний заявленим цілям.
   
отже ти визнав що сбу таки цонцентрована брехня корумпованість зрадливість некомпетентність імітаційність))


ні, я таке не можу визнати, бо більшість їх роботи для мене закрита,  а результат я бачу як мінімум у відсутності масових терактів у складний період, що і є їх основною функцією

а свинарчукізм - то накладні розходи з якими треба боротися і поборите, перший крок - засвітити проблему

треба міняти взагалі всі підходи до управління,  робити з країни мега-корпорацію, де кожен відповідає за кожного, а не кожен сам по собі, тоді все зміниться,  навіть з нашим гомогенним народом  :D
   
ні, я таке не можу визнати, бо більшість їх роботи для мене закрита,  а результат я бачу як мінімум у відсутності масових терактів у складний період, що і є їх основною функцією

а свинарчукізм - то накладні розходи з якими треба боротися і поборите, перший крок - засвітити проблему

треба міняти взагалі всі підходи до управління,  робити з країни мега-корпорацію, де кожен відповідає за кожного, а не кожен сам по собі, тоді все зміниться,  навіть з нашим гомогенним народом  :D
.    Такая мега-корпорация уже была - ссср. Ну и где? А там, где каждый отвечает за себя -  там инициатива и творчество. Государства не строятся по принципам корпорации.
   
бухал когдато с одним майором сбушником ,,,,,,так он оказывается потомствений кацап , пьяний начал расказывать что вот было хорошо ссср , сталин , пабеда и прочую советскую срань я ухуел от ,,,,,,думаю б***ь как таких гандонов берут в сбу ,,,,по блату чы за взятку ,,,накуй  держать и кормить таких дебилов  ,,,,,потом едем , он пьяний в жопу за рулем менты тормозят он корочку , мент махнул езжай накуй
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія