Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как сменить ник?

Как сменить ник?

1

Останнє редагування: 10 серпня 2017 21:11:01 від Турчинофф
   
Re: Как сменить ник?

Я теж хочу бути Шкарпеткіним, заїпло з кацапським призвіщем писати, люди в спину плюють. )
   
Re: Как сменить ник?

Я теж хочу бути Шкарпеткіним, заїпло з кацапським призвіщем писати, люди в спину плюють. )

согласен! Вообще, надо ники поменять. Старый ник был еще при той Украине - до окуупации, теперь новое время, другая страна, новая эпоха - время перемен.
   
Re: Как сменить ник?

Я теж хочу бути Шкарпеткіним, заїпло з кацапським призвіщем писати, люди в спину плюють. )
:laugh:
   
Re: Как сменить ник?

Створити тему в адмінці, для початку.
   
Re: Как сменить ник?

Администрация. Можете ли помочь мне с этим?
   
Re: Как сменить ник?

Я теж хочу бути Шкарпеткіним

шило на мило?..
вже тоді, на вибір: Шкарпетченко, Шкарпетко, Шкарпетюк, Шкарпетович, Шкарпетин, Шкарпетський (втім, тут виникнуть підозри...)
   
Re: Как сменить ник?
Svitlana Bykova

турч, і не проси
твій нік - це надбання фупу і бренд :dirol:
   
Re: Как сменить ник?

турч, і не проси
твій нік - це надбання фупу і бренд :dirol:

 :weep:
   
Re: Как сменить ник?
Svitlana Bykova

:weep:
тобі, як співволодарю і співкерівникові форуму можуть просто надати право користування іншим ніком.
але турчиноффа не перейменують - а урочисто повісять в залі слави фупу :D там вже афройож висить))
   
Re: Как сменить ник?

тобі, як співволодарю і співкерівникові форуму можуть просто надати право користування іншим ніком.
але турчиноффа не перейменують - а урочисто повісять в залі слави фупу :D там вже афройож висить))

Окейй... в личку)))
   
Re: Как сменить ник?

Шило на мыло
   
Re: Как сменить ник?

   Ніхто так нічого й  не зрозумів .  Хоче  Турч дансінг  бірить . А  здоров'я  дозволяє ?  20 см і  більше ?   Пашті " чьорний  властєлін " ?
   
Re: Как сменить ник?

турч, і не проси
твій нік - це надбання фупу і бренд :dirol:
згоден :-)o
   
Re: Как сменить ник?

И вывеску на въезде в Козин- тут жил и живёт  фуповский Турчинофф. И стрелочки с указателями. Шоб экскурсии ходили и экскуршоводша с сэксуальным придыханием говорила-"дети, тут ваяет, дарксайдит и глорихолит великий фуповец Турчинофф"
   
Re: Как сменить ник?

согласен! Вообще, надо ники поменять. Старый ник был еще при той Украине - до окуупации, теперь новое время, другая страна, новая эпоха - время перемен.


Никаких смен ников!
Каждый в ответе за все что наговорил...
Не получится перекраситься в тренд... что есть, то и имеем... :D
   
Re: Как сменить ник?

тобі, як співволодарю і співкерівникові форуму можуть просто надати право користування іншим ніком.
але турчиноффа не перейменують - а урочисто повісять в залі слави фупу :D там вже афройож висить))
за шийку чи за комірець? :)
   
Re: Как сменить ник?

можна зареєструватись з новим ніком ... я так думаю  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія