Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

мадам, только нє ето!(с)
така річ кароффці влетить в копієчку

Продам САК-40 генератор сварочный ГД-310 У2 б/у в рабочем состоянии
40 000 грн

Зато на рыбалку можно брать.

   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

зробив. уже. рік чесно відпрацювало. нічого не згоріло, хоча стабільно були замикання на лінії. 320В на вході. Як тобі таке, Ілон Маск? :lol:
а виносити мізки голові сільради - бажаю успіху. чєго тока гускіє нє прідумают, лішь би дарогіі нє строіть!(с)
ога, тогда ми ідьом к вам.

Я ще думаю, що робити і з чого починати. У мене дуже обмежені можливості зараз.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Продам САК-40 генератор сварочный ГД-310 У2 б/у в рабочем состоянии
40 000 грн

Зато на рыбалку можно брать.

Показати зображення...
бльядь.. ти хочеш, шоб ото така хуиня торохтала у мене в дворі круглосуточно????  :lol:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

бльядь.. ти хочеш, шоб ото така хуиня торохтала у мене в дворі круглосуточно????  :lol:
Нет та фигня которую я озвучил выше, будет работать в паре даже с этой балалайкой.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ога, тогда ми ідьом к вам.

Я ще думаю, що робити і з чого починати. У мене дуже обмежені можливості зараз.
винос мізків не вихід. не поміняється нічого від слова "зовсім". ніхто тобі лінію модернізувати не буде. якби в тебе було метрів 100 до підстанціїї- мона було б потягнути окрему виділену лінію. але все дно" це дорожче, ніж стаб з автоматикою
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

винос мізків не вихід. не поміняється нічого від слова "зовсім". ніхто тобі лінію модернізувати не буде. якби в тебе було метрів 100 до підстанціїї- мона було б потягнути окрему виділену лінію. але все дно" це дорожче, ніж стаб з автоматикою


Пиxyй



Доп линия не поможет.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Продам САК-40 генератор сварочный ГД-310 У2 б/у в рабочем состоянии
40 000 грн

Зато на рыбалку можно брать.

Показати зображення...
САК видає постійний струм.Не підходить.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

САК видає постійний струм.Не підходить.
Трех фазный САК ?
Вы че курете?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Нет та фигня которую я озвучил выше, будет работать в паре даже с этой балалайкой.
бачив я таке радянське тиристорне чудо. там від синусоїди, м"яко кажучи,лише спогади. та й самі тиристори там ппц які антикварні. тепер таких не роблять.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

винос мізків не вихід. не поміняється нічого від слова "зовсім". ніхто тобі лінію модернізувати не буде. якби в тебе було метрів 100 до підстанціїї- мона було б потягнути окрему виділену лінію. але все дно" це дорожче, ніж стаб з автоматикою
маю надію, що вже все поміняли крім мого прольота і за моїм ще кілька прольотів, бо люди теж не пустили по вгородах.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

один будується, грохає 120 кв будинок з ламаним дахом, але будується сам без залучення інших людей, то цей дощ надовго. Інший фури тримає - вже пятий комплект (кабіна-рефрижератор-тентований причеп) придбав і постійно там щось ремонтує, а потім продає причепи і десь заново бере причепи. Третій на постійній основі тримає точку шиномонтажу... Може ще хтось є, що краде - не знаю.
Шиномонтаж не має потужних споживачів,а прицепщик 100% має.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Пиxyй

Показати зображення...
Доп линия не поможет.
поможе, якщо тягнути з підстанції. перекос виникає в більшій мірі через омічний опір леп. просто повір. я вже ці виміри і розрахунки давно провів
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Пиxyй

Показати зображення...
Доп линия не поможет.
цю... Ну як же не поможе, якшо прокладання нової проводки по хаті помагає, а тут не поможе. Дивно...
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Шиномонтаж не має потужних споживачів,а прицепщик 100% має.
:facepalm1:  компресор, аміго, балансувальний девайс....
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

бачив я таке радянське тиристорне чудо. там від синусоїди, м"яко кажучи,лише спогади. та й самі тиристори там ппц які антикварні. тепер таких не роблять.

За этой балолайкой, ставим медицинский стаб(есть уже давно даже медицинские генераторы).

А дальше подключаем все до кардиостимуляторов, аппаратов искусственного дыхания, диализа и тд.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

цю... Ну як же не поможе, якшо прокладання нової проводки по хаті помагає, а тут не поможе. Дивно...
скіки тобі до підстанції?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Шиномонтаж не має потужних споживачів,а прицепщик 100% має.
шиномонтаж має періодичні потреби в користуванні наждаком, генератором. Надувать повітря в камери. Він же не ногою по жабкі буде.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Пиxyй

Показати зображення...
Доп линия не поможет.
Для чого випендрюватися і малювати векторну діаграму?Не солідно.Людина питає як на практиці вийти із положення.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

:facepalm1:  компресор, аміго, балансувальний девайс....
да, я саме це і мала на увазі.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

поможе, якщо тягнути з підстанції. перекос виникає в більшій мірі через омічний опір леп. просто повір. я вже ці виміри і розрахунки давно провів

Как поможет
На фазе А 10 домов
На фазе Б 9 домов
На фазе В 5 домов.

Как разгрузить леинию.
Как вариант кинуть от фазы А выделенку
40К гривасов как минимум.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

скіки тобі до підстанції?
шо це таке? Якшо про то шафку плоску мова, то десь метрів 50. 6 дворів від мене.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

шиномонтаж має періодичні потреби в користуванні наждаком, генератором. Надувать повітря в камери. Він же не ногою по жабкі буде.
Компресор не має мотор 10кВт.Обладнання є,але воно не дуже потужне.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Для чого випендрюватися і малювати векторну діаграму?Не солідно.Людина питає як на практиці вийти із п оложення.
Я уже писал стаб с чистотником.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

шо це таке? Якшо про то шафку плоску мова, то десь метрів 50. 6 дворів від мене.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Компресор не має мотор 10кВт.Обладнання є,але воно не дуже потужне.
ой, там і 2 квт вистачить та пуск засадить напругу до 150В
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Компресор не має мотор 10кВт.Обладнання є,але воно не дуже потужне.
якась фігня, якою продувають і мабуть нею ж і миють машини - вона гріє і нагнітає воду - от саме від неї у мене і блимає. Я не знаю, яку вона має потужність. Від електроциркулярки також у мене блимає.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Показати зображення...
я завтра сфотаю. Ні, у мене малесеньке шось.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

шиномонтаж має періодичні потреби в користуванні наждаком, генератором. Надувать повітря в камери. Він же не ногою по жабкі буде.
то кіловатт максимум.
фуінья
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ну от 400  баксов до 2000 решение вашей проблемы.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Как поможет
На фазе А 10 домов
На фазе Б 9 домов
На фазе В 5 домов.

Как разгрузить леинию.
Как вариант кинуть от фазы А выделенку
40К гривасов как минимум.

саме так. але за ці гроші ставиться інверторний стаб, ящик з автоматикою і (sic!), проводиться заземлення, а на здачу капремонт мережі в будинку. і це без ніяких папірців з електромережами у випадку виділенки. хоча в інверторному потреби нема. досить дискретного симісторного
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Долго делают оплатил ещё три месяца назад выделенку 30 кВт.

Уже даже нифига не обещают.  :(

Дтек сервис :S
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Трех фазный САК ?
Вы че курете?
САК розшифровуєтся-Сварочний Апарат колесний.Напруга на електроді 60В.Струм регулюється в залежності від задачі.Струм постійний.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

я завтра сфотаю. Ні, у мене малесеньке шось.
Це стандартна КТП.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Трех фазный САК ?
Вы че курете?
Якщо агрегат що на фото відає 3 фази то він не САК,а ДЕС-Дизельна Електро Станція.Бачу мотор т-40.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

САК розшифровуєтся-Сварочний Апарат колесний.Напруга на електроді 60В.Струм регулюється в залежності від задачі.Струм постійний.
САК може видавати змінний струм 50 Гц, і таки видає. Недоліки - легесенький шумок та приблизно 5 літрів дизеля на годину.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

САК розшифровуєтся-Сварочний Апарат колесний.Напруга на електроді 60В.Струм регулюється в залежності від задачі.Струм постійний.

Ага щаз. Это только ранние версии без генератора.

   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

да, я саме це і мала на увазі.

проконсультируйся у этого кренделя

https://kp.ua/zp/191401-prybor-zaporozhskoho-uchenoho-pozvolyt-ostanovyt-elektroschetchyk
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

проконсультируйся у этого кренделя

https://kp.ua/zp/191401-prybor-zaporozhskoho-uchenoho-pozvolyt-ostanovyt-elektroschetchyk
не фулюгань!  :K
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

не фулюгань!  :K

ашотакова???
я контачил - вполне адекватный мужик!!!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ашотакова???
я контачил - вполне адекватный мужик!!!
:lol: ну, россі також адекватний!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія