Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

онецьк, піратська версія. Як я з'їздила до свого рідного міста, в якому жила до війни

У мене теж до Ахметова ставлення, скажімо, особливе  :gigi:, але дотично багато хто в Україні отримує гроші або від Ахметова, або від податків Ахметова...

мене влаштовує, що після 2014 року Ахметов якщо і лізе в політику, то тільки для лобіювання своїх локальних бізнес інтересів.  У зовнішній політиці інтересів бізнесу не повинно бути.  Відкрита підтримка Януковича ось це головна помилка Ахметова
   
Якщо кацапи нападуть відкрито, весело тут буде на ФУПі. Багато камінг-аутів станеться.

Це вже почалося. Барсег яскравий приклад
   
якщо мене звинувачують такі ватні гніди як кубанський барсег і фанат Табачника, то чому я не можу їм відповісти?  :S Я паспорт із куркою не отримував і проросійські форуми не модерував

Знаю людей, здесь в Южной Флориде, сбежали из Донецка, в 2014-20188
 Годах из за  рейдерства и просто шантаж
   
Знаю людей, здесь в Южной Флориде, сбежали из Донецка, в 2014-20188
 Годах из за  рейдерства и просто шантаж

Що вони робили у Донецьку в 2014-2018? Це вже був повний бандустан.

Я в останній раз був у Донецьку у грудні 2014.
   
Це вже почалося. Барсег яскравий приклад

З позитивних моментів для тих, у кого майно там залишилося, зможуть нарешті вільно відвідати, бо тоді Донбас точно назад до окупованої України всунуть. Але який сенс буде від такого "об'єднання" України?
   
З позитивних моментів для тих, у кого майно там залишилося, зможуть нарешті вільно відвідати, бо тоді Донбас точно назад до окупованої України всунуть. Але який сенс буде від такого "об'єднання" України?

По-перше, всю Україну кацапам не захопити.  Я бачу їх максимум це межі Донецької та Луганської областей. 
По-друге, навіть якщо я помиляюся, то такий режим в Україні одразу ж опиниться під санкціями як РБ. 
По-третє, цегла в Донецьку це дуже дорога ціна для майбутнього України.  Мої діти точно не житимуть «в русском мире»
   
По-перше, всю Україну кацапам не захопити.  Я бачу їх максимум це межі Донецької та Луганської областей. 
По-друге, навіть якщо я помиляюся, то такий режим в Україні одразу ж опиниться під санкціями як РБ. 
По-третє, цегла в Донецьку це дуже дорога ціна для майбутнього України.  Мої діти точно не житимуть «в русском мире»

Ну ти ж розумієш, що в разі тривалого конфлікту призов буде для багатьох. Я особисто до Польщі бігти не збираюся.
   
Здається, вся ця «поїздка» генерована кацапами, щоб «ілюструвати» трансформацію «проукраїнки» в «проросіянку»
   
якщо мене звинувачують такі ватні гніди як кубанський барсег і фанат Табачника, то чому я не можу їм відповісти?  :S Я паспорт із куркою не отримував і проросійські форуми не модерував

Я не ватна гніда, але я так і не побачила  твій репост про те, як ти в 2014 виїзжав з Маріуполя на Запоріжжя. Тоді в тебе були якісь проблеми з добробатами на блокпосту.

Нагадай но мені, які проблеми, бо той свій допис ти потер. "Патріот" хренов.

Останнє редагування: 23 січня 2022 20:17:32 від Громадянка даунбасу
   
Скільки мені ще тобі потрібно це питання  ставити, щоб ти нарешті відповів?
   
Честно, не уверен, что это вообще он. Местное кгб забрало комп с фупом и строчит. :(
Донч это, Донч. Все с ним в порядке, во всяком случае физиологически.
   
мене влаштовує, що після 2014 року Ахметов якщо і лізе в політику, то тільки для лобіювання своїх локальних бізнес інтересів.  У зовнішній політиці інтересів бізнесу не повинно бути.  Відкрита підтримка Януковича ось це головна помилка Ахметова

А гудіння в гудок, коли Україна була на межі свого існування, то було не помилкою?

Але тепер Alezka тут на ФУПі за справжнього українського  патріота вважаєте.

Чі ви всі подуріли?

Останнє редагування: 23 січня 2022 20:35:56 від Громадянка даунбасу
   
мене влаштовує, що після 2014 року Ахметов якщо і лізе в політику, то тільки для лобіювання своїх локальних бізнес інтересів.  У зовнішній політиці інтересів бізнесу не повинно бути.  Відкрита підтримка Януковича ось це головна помилка Ахметова
оно запис де ахметов розсусолює про децентралізацію, статус донбасу, статус узької мови і що він підтримує  мітінги за це, якщо це не політичні заяви а джаст бізнес, то я вже і не знаю
це 11.04.2014, коли вже кілька днів бородай і ко захопили ода і проголосили динири
   
мене влаштовує, що після 2014 року Ахметов якщо і лізе в політику, то тільки для лобіювання своїх локальних бізнес інтересів.  У зовнішній політиці інтересів бізнесу не повинно бути.  Відкрита підтримка Януковича ось це головна помилка Ахметова

Цитую тебе:

 після 2014 року Ахметов якщо і лізе в політику, то тільки для лобіювання своїх локальних бізнес інтересів.

І ми ці бізнес  інтереси бачімо, коли електрику вимикають в Маріупол через 2 дні на третій по хатам.
На Азовсталі, який і досьогодні бере електрику зі старобішівській ТЄС, чьомусь нічього не вимикають.

То де той "патріот"  Alezka?

Останнє редагування: 23 січня 2022 21:02:25 від Громадянка даунбасу
   
оно запис де ахметов розсусолює про децентралізацію, статус донбасу, статус узької мови і що він підтримує  мітінги за це, якщо це не політичні заяви а джаст бізнес, то я вже і не знаю
це 11.04.2014, коли вже кілька днів бородай і ко захопили ода і проголосили динири

Бородай офіційно з’явився у травні 2014. А вперше це прізвище прозвучало 13 квітня
   
Бородай офіційно з’явився у травні 2014. А вперше це прізвище прозвучало 13 квітня

О, зайшов Alezka в гілку.

може хочь зараз нам розкажеш як добробати тебе обікрлали в 2014 році,
   
Ахметов думав, що його авторитету вистачить, щоб з усіма домовитися.  Але його навіть місцева влада перестала вважати тим, хто приймає рішення.  Частина дивилася на Київ, а частина вже на Москву.

У тій ситуації вже не можна було залишатися "за все хорошее, против всего плохого".  Він це зрозумів вже ближче до травня, коли різко змінилася його ритрика.
   
Татарину место в аду, Алежке тоже неплохо было бы смолы горячей полизать. И уж точно на этом форуме не отсвечивать.
   
Ахметов думав, що його авторитету вистачить, щоб з усіма домовитися.  Але його навіть місцева влада перестала вважати тим, хто приймає рішення.  Частина дивилася на Київ, а частина вже на Москву.

У тій ситуації вже не можна було залишатися "за все хорошее, против всего плохого".  Він це зрозумів вже ближче до травня, коли різко змінилася його ритрика.

Ага, тільки не в травні, а в червні Рудий почав дудіти.  Ти нічього не переплував?
   
Ось.

Нарешті знайшла відео від ахметки 7 липня 2014


І хто тепер має якісь сумніви в "патриотчності" ахметова  і Alezka

   
Який же ж переговорник з ахметки добрий виявся. Просрав свій Донбасс, а тепер в Україну присмоктався як кліщь травневий.
Alezka, ти згодний?

Останнє редагування: 23 січня 2022 22:04:55 від Громадянка даунбасу
   
Раніше бачіла відео на годину з гаком.
Буду і далі шукать.
І копіювати :) щоб і далі Alezka в морду лица тикати
   
Ось.

Нарешті знайшла відео від ахметки 7 липня 2014
https://www.youtube.com/watch?v=eKWMADcbufA
І хто тепер має якісь сумніви в "патриотчності" ахметова  і Alezka
 
Я вибачаюсь. Не в липні 2014, а 7 квітня ахметов "регулював сітуацію на Донбасі"

Ви маєте мене пробачіть.
Бо я до 2014 року я взагалі українською мовою не спілкувалась.

Тепер на 64 році вчюсь  [ua]
   
А патріот ахметівський Alezka так і не відповів. Що там добробативці з Азова  в нього поцупили на блокпосту коли ти тікав з Маріуполя.
Мовчіть і досі як Зоя Космодеххххххххххян ска

В 2014 році ти був відвертішим

Останнє редагування: 23 січня 2022 22:51:51 від Громадянка даунбасу
   
Бородай офіційно з’явився у травні 2014. А вперше це прізвище прозвучало 13 квітня
7 квітня 2014 року у сесійній залі будівлі Донецької ОДА сепаратисти проголосили «Декларацію про суверенітет Донецької народної республіки».[37], законно обрані депутати Донецької обласної ради на засідання не з'явилися.[38] Після проголошення суверенітету, представники «Республіканської народної ради» звернулися до керівництва Російської Федерації із проханням про введення на територію регіону миротворчого контингенту Збройних сил РФ.[39]
   
 
Я вибачаюсь. Не в липні 2014, а 7 квітня ахметов "регулював сітуацію на Донбасі"

Ви маєте мене пробачіть.
Бо я до 2014 року я взагалі українською мовою не спілкувалась.

Тепер на 64 році вчюсь  [ua]

То есть, что ты курица 63-х лет отроду не выучила не точ-то  украинский, а названия месяцев.
Тебя прощать нужно? А ты коза берега не потеряла?
   
То есть, что ты курица 63-х лет отроду не выучила не точ-то  украинский, а названия месяцев.
Тебя прощать нужно? А ты коза берега не потеряла?

ну от і навіщо так? Людина помилилась, визнала помилку. Пояснила, що на Донбасі жила, там українська не була "в почьотє". Зараз перейшла на нашу мову свідомо. Нащо так агресивно людину налаштовувати проти нас, українців?
   
7 квітня 2014 року у сесійній залі будівлі Донецької ОДА сепаратисти проголосили «Декларацію про суверенітет Донецької народної республіки».[37], законно обрані депутати Донецької обласної ради на засідання не з'явилися.[38] Після проголошення суверенітету, представники «Республіканської народної ради» звернулися до керівництва Російської Федерації із проханням про введення на територію регіону миротворчого контингенту Збройних сил РФ.[39]

Бородая там не було. Наскільки я пам'ятаю там був тільки МММщик

https://НВ/ukraine/politics/7-aprelya-2014-goda-v-donecke-zahvatili-obladministraciyu-i-provozglasili-dnr-kakoy-segodnya-den-50152370.html
   
Шо тут?
Донецко-ахметовская гнида всё патриотствует, отбеливая анус себе и своему патрону?
Украинцы, не ведитесь, он гнида, которую кроме бабла ничо в этой жизни не интересует.
   
Кубанський барсег знову приповз розповідати що він хоче здати Україну куйлу?  Мразина, яка продала Україну за паспорт з куркою  (td)

ЗЕфани це ваш союзник [KA]
   
Ось.

Нарешті знайшла відео від ахметки 7 липня 2014
https://www.youtube.com/watch?v=eKWMADcbufA
І хто тепер має якісь сумніви в "патриотчності" ахметова  і Alezka
Цікаве аудіо, треба обов'язково зберегти для історії, бо ютуб зараз легко видаляє все.
Судячи з відео в Ахметова просто не було яєць якось вплинути на ситуацію. Хоча якби він зібрав всіх охоронців з своїх бізнесів, міг сформувати маленьку армію.

Останнє редагування: 24 січня 2022 22:37:56 від Amid
   
Ахметов думав, що його авторитету вистачить, щоб з усіма домовитися.  Але його навіть місцева влада перестала вважати тим, хто приймає рішення.  Частина дивилася на Київ, а частина вже на Москву.

У тій ситуації вже не можна було залишатися "за все хорошее, против всего плохого".  Він це зрозумів вже ближче до травня, коли різко змінилася його ритрика.

А що в той час робив в Дніпрі Коломойський? Також в гудок гудів?
   
Нагадаю хто такий кубанський барсег:
- антиваксер
- антисеміт
- вірун у те, що світом керують масони
- вірун в ефір та вічний двигун
- вважає, що Майдан це була спецоперація Заходу,
- звинувачує ЗСУ в обстрілі будинку його батька
- телеглядач «Первого федерального телеканала»
- власник паспорта з куркою
- відкрито пише, що готовий здати Україну куйлу
шовинист гендерный еще
Сексист
   
А що в той час робив в Дніпрі Коломойський? Також в гудок гудів?

Багато разів обговорювали.  Дніпро не прикордонний регіон і там зовсім не було озброєних туристів із РФ.  У тому ж Стаханові (де Беня мав найбільше підприємство) він нічого робити не став.  Ну і дуже швидко Беня став капіталізувати свої вкладення у добробати.  А потім почав говорити, що на Донбасі був громадянський конфлікт, а не війна з РФ
   
Беня відро грошей за кожного сепара обіцяв. Хтось здавший чі вбивший отримав?
   
Багато разів обговорювали.  Дніпро не прикордонний регіон і там зовсім не було озброєних туристів із РФ.
Опасная ситуация была и по Днепру и ЗСУ сработало на упреждение . Бене просто повезло .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія