Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Макаревича бомбануло

Re: У Макаревича бомбануло

Да будет тебе известно, шлюха, что итальянцы спорят с японцами кто придумал джакузи.

Джакузи это торговая марка... Придумали её братья Джакузи... Тут нехрен даже спорить...
   
Re: У Макаревича бомбануло

Цитата: — Я думаю, что борщ — это очень древнее блюдо. Его делают и в Сибири, и в Краснодарском крае, и в Украине, и в Беларуси.[/quote

Сибір - нічого дивного, якщо згадати Зелений Клин
Краснодарський край - то наші землі у минулому (подивіться стару мапу)
за Біларусь не знаю, але можна згадати ВКЛ. та й біларуси до кацапів не мають відношення
   
Re: У Макаревича бомбануло

Тим борщем той московит заваульовано вбиває всім в підкірку зовсім інше, набагато важливіше - ІМПЕРСЬКІСТЬ.

Русь в часи, коли вона ще називалась Русь, ніколи не називалась КИЇВСЬКА Русь. То була РУСЬ без всяких «київська».

Московити після того як в 17 віці, а точніше в 1721, році назвали Московію вкраденою назвою Русь, почали активно переписувати історію. Вони придумали фінт як можна оправдати цю крадіжку.

Всі осколки Русі, тієї ЄДИНОЇ, ніякої не «київської», просто Русі, великої держави із центром/столицею в Києві, московити почали називати також якимись «русями». Тупо перекресливши, що то були КНЯЗІВСТВА, тобто провінції, які структурно то входили в Русь, то відділялись - міжусобиця в князів була ще та. І московитів в історії раптом з‘явились десяток різних «русів», в тому числі і «московська русь». І в ряду тих «русів» з‘явилась і якась «київська русь».

А далі фінт вухами, і раптом московія отримує назву «русь». З модним тоді переіначенням назви Русь на європейський лад - RUSSIA. Тоді чокнутий Петро люто рубав «вікно у Європу». А в зворотній транскрипції в кирилицю вийшла сучасна назва «Россия».

А справжня Русь була розжалувана в «малоросію». А пізніше в Україну. Від Русі залишилась лише згадка про колишні часи, яких важко перекреслити повністю. І то та згадка спаплюжена отією зневажливою приставкою «київська».

Запам‘ятайте назавжди - НЕ БУЛО НІЯКОЇ «КИЇВСЬКОЇ РУСІ». БУЛА РУСЬ.
У них немає підстав діяти інакше ,адже результати своєї діяльності вони наочно спостерігають у нас. Дивлячись на свій  більш ніж успішний проект - мєлкоросів .
Непробивних їбаньків які бігають 30 років по причалах і відганяють НАТО з плакатами.
Навіть коли з московських екранів лунають прямі заклики ,від офіційних осіб,  бомбити тільки рускоязічні регіони,бо западная украІна  сфармірававшійся особій етнос.
   
Re: У Макаревича бомбануло

то есть макаревич еще более прав

жіноча логіка - відсутність любої логіки (с)  :)
   
Re: У Макаревича бомбануло

+ 1

Нашли к чему придолбаться.. Идиоты...
Вы не понимаете, это ж один из фундаментов нации! Нет борща - нет Украины! :X

Я вообще жидкие блюда никогда не любила, в том числе борщ. И хто ж я теперь :weep:
   
Re: У Макаревича бомбануло

Кацапе Крим і так український і це все знають--почитай документи
С борщем важще
Тут треба бути українцям пильними
Так що  щамі тубі бо губам разом з гебявим безголосим Макаревічем, а не борщу! :D
На борщ не роззявай свій кацапський мишебратский роток!
----------

мамалижник лахтинський,

нафуй пішов!  :pleasantr:
   
Re: У Макаревича бомбануло

Вы не понимаете, это ж один из фундаментов нации! Нет борща - нет Украины! :X

Я вообще жидкие блюда никогда не любила, в том числе борщ. И хто ж я теперь :weep:
Очевидно ТП  :weep:
   
Re: У Макаревича бомбануло

Вы не понимаете, это ж один из фундаментов нации! Нет борща - нет Украины! :X

Я вообще жидкие блюда никогда не любила, в том числе борщ. И хто ж я теперь :weep:

Манкуртиня
   
Re: У Макаревича бомбануло

Очевидно ТП  :weep:
Нє, сонечко, я не з ваної компашки :D
   
Re: У Макаревича бомбануло

----------

мамалижник лахтинський,

нафуй пішов!  :pleasantr:


100%.Уже молдаване  учат как Родину любить   :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло

У них немає підстав діяти інакше ,адже результати своєї діяльності вони наочно спостерігають у нас. Дивлячись на свій  більш ніж успішний проект - мєлкоросів .
Непробивних їбаньків які бігають 30 років по причалах і відганяють НАТО з плакатами.
Навіть коли з московських екранів лунають прямі заклики ,від офіційних осіб,  бомбити тільки рускоязічні регіони,бо западная украІна  сфармірававшійся особій етнос.
Так  (tu)
   
Re: У Макаревича бомбануло

давайте я вам про щі розкажу  :D
те, що пишуть в кулінарних книгах - неправда ! то супи, а не щі.
перший раз я познайомився зі ЩІ прямо в центрі Маскви в ГУМі
(поїхав в Третьяковку де-які картини подивитись)
Я навіть не зрозумів, величезний ЧАН. там вариться коровячий масол,
і цей типу бульон наливають  :weep:  я рвав  (td)   :(

був у мене друг з Уралу, він розказав і показав, що таке ЩІ
вариться дійсно коровячий масол, пока остатки мяса не відпадуть
кості викидаються, остатки мяса дрібняться і добавляється трошки квашеної капусти,
Це все дрібно-дрібно порізане,
І ЦЕ пють на похмілля ! холодним
   
Re: У Макаревича бомбануло

Борщ, як страва, існував і до картоплі з помідорами
Подібні страви складного приготування з великою кількістю інгрідієнтів є  практично у всіх землеробських культурах.
А помідори і картопля надавали йому сучасного і довершеного смаку, і він і далі буде розвиватись, увійдуть нові інопланетні овочі в раціон - будуть і в борщі
Кацапи ж не розповідають, що італійський суп мінестроне наспраді варили в тмутаракані з брюкви і клюкви
Хоча в ньому теж помідори і картопля, які прийшли пізніше, а в часи Риму готували з інших овочів.

Та томати і картопля то таке. Капуста, буряк, морква теж немісцеві. Тільки їх трохи раніше сюди завезли.

То яка могла бути 'велика кількість інгрідієнтів ' тут 300-400 років назад? Знову ж про кацапські єбєня я не кажу
   
Re: У Макаревича бомбануло

+ 1

Нашли к чему придолбаться.. Идиоты...

Жостко ти, Данко, про Макарєвіча. Жостко. Власне це він насрав у. борщ першим.
   
Re: У Макаревича бомбануло

я типу "справжній" плов їв в Коктебелі,
в узбеків, от вони і розказали, що там спеціальна морква, приправи ну і МЯСО !

головне в узбецькому плові- курдючне сало з барана ;)
і особливість того плову - все, що не з"їли гарячим - викидають собакам. бо після розіргіву сала - нє то пальто. ну зовсім нє то ;)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Расскажите кто пану Макаревичу, что фишка у поляков это томатный суп. Это реально вкусно и реально я так сделать дома не могу, хоч і намагався :)

А горілка - є горілка. Хто там вигадав рецепт дистиляту - то вкрито пітьмою минувщини  :-B
   
Re: У Макаревича бомбануло

О праблєма, світового масштабу!

Цілком імовірно, що не всім до вподоби борщ зі свинкою...
Мають право! :)

   
Re: У Макаревича бомбануло

Склад борщу з віками мінявся.
Додавалися нові інгрідієнти.
Ну не було на Русі томатів та картоплі.
А ось буряки і капуста були завжди. Як і петрушка, пастернак, морква, цибуля - тобто городні культури.
У поляків борщ взагалі їсти неможливо.

   
Re: У Макаревича бомбануло

Расскажите кто пану Макаревичу, что фишка у поляков это томатный суп. Это реально вкусно и реально я так сделать дома не могу, хоч і намагався :)

помідорОва зупа в галичині досить типова перша страва, спадок часів спільного співіснування в австрійській імперії
   
Re: У Макаревича бомбануло

Расскажите кто пану Макаревичу, что фишка у поляков это томатный суп. Это реально вкусно и реально я так сделать дома не могу, хоч і намагався :)

А горілка - є горілка. Хто там вигадав рецепт дистиляту - то вкрито пітьмою минувщини  :-B

У поляков вкусный журек.Думал сварить,но там с ним тоже нужно заморачиваться с закваской.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Макаревич аргументировано и спокойно объяснил свою точку зрения, а вот бомбануло как раз у ТС.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Макаревич аргументировано и спокойно объяснил свою точку зрения, а вот бомбануло как раз у ТС.

макаревич показав себе ідіотом,
лабух лізе в історію :D
кулінаром він вже себе показав,
тепер ще і кулінар-історик
Питання не в борщі(для мене)
просто дитя кгб уже думає . що спец по всіх питаннях,
навіть історії і кулінарії
співать за всі роки не навчився, ТьХУ , гидота кгбешна
   
Re: У Макаревича бомбануло

то есть макаревич еще более прав
єто вряд ли...
Макаревич считает, что русь - єто они, россия.

   
Re: У Макаревича бомбануло

борщові баталії це звичайно дно
криза меншовартості
   
Re: У Макаревича бомбануло

борщові баталії це звичайно дно
криза меншовартості
прахвесор бухарський появився !

Розкажіть нам про узбецький плов
   
Re: У Макаревича бомбануло

О праблєма, світового масштабу!

Цілком імовірно, що не всім до вподоби борщ зі свинкою...
Мають право! :)
до речі, знаєш, чому далеко не найкраще м"ясо  знайшло у нас таке поширення?
   
Re: У Макаревича бомбануло

Сумно, коли розумна начебто людина починає таке молоти.
Це все одно, що сказати, що піца то не італійська страва тому що її вживають у всьому світі (в США її вживають навіть більше ніж в Італії).
Все одно, що сказати, що Суші то не японська страва з тієї ж причини.
І правильно тут вказали, справа такого світогляду не в борщі, а в імперському мисленні. У їх уяві Україна з'явилася у 1991 році, а росія більш як тисячу років тому, згідно вікіпедії у 862 році, тобто навіть до появи Київської Русі (!!!). І будь кому вони відмовляють в праві на цю історію, навіть українцям, які з тих часів живуть на своїй землі. Це і є той великодержавний шовінізм якому підвладні навіть ліберальні начебто росіяни.
   
Re: У Макаревича бомбануло

прахвесор бухарський появився !

Розкажіть нам про узбецький плов
Чому обов'язково на когось кивати, а не самому для себе щось вирішувати? "всі побігли -і я побіг"
Чи ви не вважаєте нас розумнішими.? :D
   
Re: У Макаревича бомбануло

жіноча логіка - відсутність любої логіки (с)  :)
аргумент на уровне мамаш кошатниц в школьном чате
   
Re: У Макаревича бомбануло

Склад борщу з віками мінявся.
Додавалися нові інгрідієнти.
Ну не було на Русі томатів та картоплі.
А ось буряки і капуста були завжди. Як і петрушка, пастернак, морква, цибуля - тобто городні культури.
У поляків борщ взагалі їсти неможливо.

Це не зовсім так. Не завжди. Буряк і капуста теж немісцеві. Так прийшли раніше ніж томати і картопля, але всеодно немісцеві.
Думаю замість капусти в оригіналі була рослина барщ ( сучасна назва борщовик) . Звідти і назва страви яка в оригіналі була зварена з борщевику.
   
Re: У Макаревича бомбануло

аргумент на уровне мамаш кошатниц в школьном чате
але на 95% вірне твердження. виняток складають технарі.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Polischuk
такого лаптя ще пошукати треба...  :facepalm1:
п.с. хоч читаєш що сам мелеш? блюдознавець....  :facepalm1:
   
Re: У Макаревича бомбануло
krd

чей борщ?
(с)
уникальные)))
   
Re: У Макаревича бомбануло

И хто ж я теперь
Очевидно ТП
:laugh:  (tu)
   
Re: У Макаревича бомбануло

Артист, объясняя свое мнение по этому поводу, спросил: Как вы думаете, когда Русь называлась Киевской, но при этом была Русью, борщ уже был?

Чувак попал прямо в точку!

У точку між двома половинками  :gigi:

Те, що їхня країна називалась Тартарією і Московією, а назву Київська Русь вони вкрали у українців - він чомусь не каже.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Сам ты свинья! а он все правильно сказал...

Ви такая нєрвная, я їбу ©

Але розумію, бо після ковіду нервових система довго відновлюється.
   
Re: У Макаревича бомбануло

с. треба писати з великої букви.
А ще краще - Степан Андрійович)
Спалився ти вчергове ;)
стосовно побратимів з різноманітних дивізій, айнзатцгрут та зондеркоманд як?  поважає їх чи ні?
   
Re: У Макаревича бомбануло

я, наприклад, до цих пір не розумію, чому в ссср машіна врємєні була популярна  :(
музика - нуль, тексти - нуль
"паварот, матор рєвьот!"  :D

Макарєвіч ще тією сучєсчкою був: "нє стоіт прагібацца пад ізмєнчівий мір" співав, а сам прогибався так, як тільки спина дозволяла.
   
Re: У Макаревича бомбануло

є. але тре знати, де шукати. принаймні баранину. бо у нас на ринку хрєн купиш - тре замовляти, бо мусульмани все скуповують до прилавків. щодо сухофруктів до плову - то дійсно, у нас немає таких, як у Середній Азії
Зависит где какой базар, в Одессе всё можно купить , зира барбарис куркума чабер томат сушёный и тд и тп, баранина бывает да в дефсите , а вот рис ..кто как, кому басмати кому какой подходит. Рис оч важно, узбек из Намангана рис с собой привозил.
   
Re: У Макаревича бомбануло

Зависит где какой базар, в Одессе всё можно купить , зира барбарис куркума чабер томат сушёный и тд и тп, баранина бывает да в дефсите , а вот рис ..кто как, кому басмати кому какой подходит. Рис оч важно, узбек из Намангана рис с собой привозил.

основне - рис
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія