Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фупівці в Силах оборони України + інфо для мобілізованих (раніше гілка про АТО)

Та є тут таке собі чмо Трололо, що накуй нікому не впало в реальному житті, тож бігає по українському форуму і сере в каментах з виглядом крутого перця. (зараз заржу)  :lol:
І при тому пи3дить, що з початку війни по 2-3к доларів на місяць жертвує на ЗСУ.

Може треба ввести і таке правило ФУПу - " Кожного, хто дискредитує учасників АТО та фронтовиків, буде забанено. Булінг та приниження фупівців-бійців ЗСУ під час війни це БАН!"
   
Re: АТОшники фупа + інформація для мобілізованих і ТРО

Коротко:

Старий нік MG42
1964 р. н.
УБД 2015-2018рр.

Інсульт влітку 2020.
Більш-менш відновився за півтора роки.
Березень 2022 медкомісія списала зі зняттям з військового обліку.
Знаю особисто Сержа А. І не просто знаю, але і є спільні фоточки та відяшки в 15-му.

Не знав, що у тебе інсульт був. Здоров'я міцного!
   
Знаю особисто Сержа А. І не просто знаю, але і є спільні фоточки та відяшки в 15-му.

Не знав, що у тебе інсульт був. Здоров'я міцного!

Та воно й непотрібно було б нікому знати, якби не війна. Саме через це я зараз не в діючій армії, а працюю на цю діючу армію в тилу.
   
Так, у мене з'явилася можливість повернутися у стрій.
Попередні сподівання...
   
Гилку переименовать нужно, у нас уже не АТО
   
Re: АТОшники фупа + інформація для мобілізованих і ТРО
dev

Так, у мене з'явилася можливість повернутися у стрій.
Попередні сподівання...

двічі подумай
грижі, меніски, , серце і т.п.
бачу, наскільки це стає проблемою для багатьох старшого віку
   
Re: АТОшники фупа + інформація для мобілізованих і ТРО

Чи є новини від фупчика Мікі Мастіфо? Якщо є можливість, відгукніться, ми за вас переживаємо.
   
Чи є новини від фупчика Мікі Мастіфо? Якщо є можливість, відгукніться, ми за вас переживаємо.

Так.
Хочеться знати як він сам , як його такси і мастіф. Він з Харкова і дачу мав під  містом.
Сподіваюсь що всі живі.
   
Ку-ку.

Мастіфо перейшла  за райдугу
Такси живіше за усіх.
Сам в ЗСУ.

Все буде УКРАЇНА






   
Ку-ку.

Мастіфо перейшла  за райдугу
Такси живіше за усіх.
Сам в ЗСУ.

Все буде УКРАЇНА
Співчуваю за Мастіфо. :(
Радію, що з тобою все гаразд.  [ua]
   
Ку-ку.

Мастіфо перейшла  за райдугу
Такси живіше за усіх.
Сам в ЗСУ.

Все буде УКРАЇНА



Дякую за відповідь!
 Залишайтесь живі, здорові та гарно вбивайте москалів!!!
   
Ку-ку.

Мастіфо перейшла  за райдугу
Такси живіше за усіх.
Сам в ЗСУ.

Все буде УКРАЇНА

О! Дякую, що відгукнулися. Дуже радий, що з Вами все ок.

Шкода чути про песика :(.
   
Ку-ку.

Мастіфо перейшла  за райдугу
Такси живіше за усіх.
Сам в ЗСУ.

Все буде УКРАЇНА
шкода Мастіфо :(
рада вас бачити
   
Ку-ку.

Мастіфо перейшла  за райдугу
Такси живіше за усіх.
Сам в ЗСУ.

Все буде УКРАЇНА
згадував Вас, радий, що все ОК
   
Miki Mastiffo, хай вас Бог береже!
   
Дяки Дівчаткам та Хлопцям,

Моя відсутність на Фупі є явище тімчасове.
Потім   я продовжу  з  фотками собак, котів,  рослин. 
І   тролінгом  Заокеанського Багнетного Мисливця на Оленів з трьохленійкою.
.Привіт усім, хто!
 
   
Наказ. Зараз всіх вікових бійців, яким понад 59, на дмб.
І як це відбувається?
Змушують писати якісь дивні рапорти? "Прошу звільнити мене у зв'язку з досягненням віку"  :weep:  А якщо не писати, заіпуть твоїх командирів, шоб цей рапорт ти все одно підписав (за тебе складений).

А то ще "прошу направити мене на ВЛК для звільнення за віком" 8-:
   
І як це відбувається?
Змушують писати якісь дивні рапорти? "Прошу звільнити мене у зв'язку з досягненням віку"  :weep:  А якщо не писати, заіпуть твоїх командирів, шоб цей рапорт ти все одно підписав (за тебе складений).

А то ще "прошу направити мене на ВЛК для звільнення за віком" 8-:
У нас приїхав комроти на позиції, забрав бійця і його відправили на ППД. Відгулює відпустку і до побачення. Деталей не знаю, бо після того ми з бойових дій не вилазимо.
   
І як це відбувається?
Змушують писати якісь дивні рапорти? "Прошу звільнити мене у зв'язку з досягненням віку"  :weep:  А якщо не писати, заіпуть твоїх командирів, шоб цей рапорт ти все одно підписав (за тебе складений).

А то ще "прошу направити мене на ВЛК для звільнення за віком" 8-:

Дуже просто: відділ персоналу по облік-штату мониторить вік, готується подання на звільнення, наказ, обхідний/списати зброю з воєнніка/майновий атестат інв. позиції закрити, фінчастина розрахунок готує. Десь так +/-
   
Дуже просто: відділ персоналу по облік-штату мониторить вік, готується подання на звільнення, наказ, обхідний/списати зброю з воєнніка/майновий атестат інв. позиції закрити, фінчастина розрахунок готує. Десь так +/-
У нас все ж таки отой чудернацький рапорт, а прохання направити себе на ВЛК, як мені пояснили, щоб документально зафіксувати зміни у здоров’ї від перебування на службі в цій в/ч :weep: (типу щоб не було потім необгрунтованих претензій чи навпаки щоб були підстави вимагати компенсації). Це мабуть практика ще довоєнна для контрактників, а по-іншому стройова частина вже й не знає як  :D Мені ВЛК без потреби, рапорт все одно мусив писати, але з відмовою від претензій.

Бігунок, рапорт командира що я здав посаду, того ж дня отримуєш виписку з наказу про звільнення і припис явки у свій воєнкомат.
Вже вільний, але з котлового забезпечення знімають після завтрашнього сніданку, щоб не голодний в дорогу.
Все.
   
У нас все ж таки отой чудернацький рапорт, а прохання направити себе на ВЛК, як мені пояснили, щоб документально зафіксувати зміни у здоров’ї від перебування на службі в цій в/ч :weep: (типу щоб не було потім необгрунтованих претензій чи навпаки щоб були підстави вимагати компенсації). Це мабуть практика ще довоєнна для контрактників, а по-іншому стройова частина вже й не знає як  :D Мені ВЛК без потреби, рапорт все одно мусив писати, але з відмовою від претензій.

Бігунок, рапорт командира що я здав посаду, того ж дня отримуєш виписку з наказу про звільнення і припис явки у свій воєнкомат.
Вже вільний, але з котлового забезпечення знімають після завтрашнього сніданку, щоб не голодний в дорогу.
Все.

Удачі вас і подяка
   
У нас все ж таки отой чудернацький рапорт, а прохання направити себе на ВЛК, як мені пояснили, щоб документально зафіксувати зміни у здоров’ї від перебування на службі в цій в/ч :weep: (типу щоб не було потім необгрунтованих претензій чи навпаки щоб були підстави вимагати компенсації). Це мабуть практика ще довоєнна для контрактників, а по-іншому стройова частина вже й не знає як  :D Мені ВЛК без потреби, рапорт все одно мусив писати, але з відмовою від претензій.

Бігунок, рапорт командира що я здав посаду, того ж дня отримуєш виписку з наказу про звільнення і припис явки у свій воєнкомат.
Вже вільний, але з котлового забезпечення знімають після завтрашнього сніданку, щоб не голодний в дорогу.
Все.
вам скільки 59 чи 60?
   
вам скільки 59 чи 60?
59 повних, 60 за кілька днів.
У воєнкоматі здивовані (як і я сам), що достроково звільнили. Взяли на облік, поки що залишаюся військовозобов’язаним.
І сказали, після дати як стукне 60 можна прийти зніматися, коли сам захочу.
Діло таке, мій телефон вони записали, раптом що хай дзвонять, це вже в мене традиція (в АТО і на цю війну дзвонили без повісток).
   
Мені сьогодні колядники повістку принесли,завтра зранку піду з документами, коли почалася війна то 26го числа як дурак простояв з сотнями хлопьями, взяли контактні дані і ми вас повідомити або позвоним, і так до сьогодні,прикол що мені повідомили про штраф за ігнорування повісток, жодної не бачив і в руках не тримав,і де жив і живу досі, будуть нагліти за сплату того в чому не винуватий почну через суд з ними розбиратись, ну а там візьмуть буду служити,ні то буду дальше  фінансово допомагати армії по мірі можливості.
   
Вітаю побратими, служу народу України!
   
Удачі і хай вас Бог береже!
   
Пішов до ЗСУ по добровільній мобілізації. Ну там подивимось, як воно буде.  ЛВК визнало придатним, і так, вони в мене нічого не знайшли (я старався) :)   54 роки, якщо що. На підписання контракту та розподіл - повістка на 16.01.23. До того маю закрити справи цівільні. На 16.01.23 зроблять посвідчення війського ЗСУ замість радянського "квитка". 
   
Пішов до ЗСУ по добровільній мобілізації. Ну там подивимось, як воно буде.  ЛВК визнало придатним, і так, вони в мене нічого не знайшли (я старався) :)   54 роки, якщо що. На підписання контракту та розподіл - повістка на 16.01.23. До того маю закрити справи цівільні. На 16.01.23 зроблять посвідчення війського ЗСУ замість радянського "квитка". 

Удачі !
Ви досить специфічний рядовий, добре б використали ваші знання та навички максимально ефективно.
   
Удачі !
Ви досить специфічний рядовий, добре б використали ваші знання та навички максимально ефективно.

Ну ми то будемо у понеділок в комісаріаті обговорювати. Головне, проїхав то ЛВК... Вони там ріально бажали якусь хрінь... Гоняли на дообстеженя... Два тижні.  Їм певно, важко... З відкосякив вони можуть взяти гроші, а так - тупо облом... Ну висновок вчора підписали :) 

Стосовно - як використають, так використають... Я вже десь писав... Мені 54 роки і я не хочу сидити у Києві і займтись хріню... Про контингент у ВЛК, ну пробачте...

НІКОЛИ  у житті мені не було так огидно стояти з тими молодими здоровими бугаями (04-05.01.23 і вчора), що тупо бажають "відмазатись"... Тьфу  (td)
   
Мав ідти в 128му 29го, вчора з 7го пикордоники перезвонили для співбесіди,сьогодні поспілкувався з начальниками і получив на них направлення, в понеділок з війскоматом рішу і в учебку 2144 напевно в той же день бо сказали з речами ше вчора потрібен по своїм спеціальностям, звідки вони підтягнули по моїм професіям і дипломам інфу я сам в щоці,і за собою мене забронювали,дуже оперативно, я тільки 10+/- хвилин прийщов до дому, перерезвонили вже забирати скерування для війскомата щоб чим по швидше до них,поїхати швидше для навчання та служби, Все буде Україна ФУПчики ,ми переможемо  [ua]  :)
   
Мав ідти в 128му 29го, вчора з 7го пикордоники перезвонили для співбесіди,сьогодні поспілкувався з начальниками і получив на них направлення, в понеділок з війскоматом рішу і в учебку 2144 напевно в той же день бо сказали з речами ше вчора потрібен по своїм спеціальностям, звідки вони підтягнули по моїм професіям і дипломам інфу я сам в щоці,і за собою мене забронювали,дуже оперативно, я тільки 10+/- хвилин прийщов до дому, перерезвонили вже забирати скерування для війскомата щоб чим по швидше до них,поїхати швидше для навчання та служби, Все буде Україна ФУПчики ,ми переможемо  [ua]  :)
обов'язково! Все буде Україна!
   
Мене у список внесіть будьласка.
   
В принципі все якби вирішилось зі мною. Затягли то ЛВК на тиждень, не розумію чому, той висновок могли ще 05.01.23 підписати... Чи вони перестраховуються, чи що? Так, спеціальність в мене цікава, бо розмова з военкомом почалася з "де, ви блін...*** були раніше, та ще з технічною англійською" і розмовляли ми півтори години... І почув я багато чого ще, що б тут не розповідати. Ну там щось колись...:)
   
Мене у список внесіть будьласка.
трохи подробиць можна?
   
Мав ідти в 128му 29го, вчора з 7го пикордоники перезвонили для співбесіди,сьогодні поспілкувався з начальниками і получив на них направлення, в понеділок з війскоматом рішу і в учебку 2144 напевно в той же день бо сказали з речами ше вчора потрібен по своїм спеціальностям, звідки вони підтягнули по моїм професіям і дипломам інфу я сам в щоці,і за собою мене забронювали,дуже оперативно, я тільки 10+/- хвилин прийщов до дому, перерезвонили вже забирати скерування для війскомата щоб чим по швидше до них,поїхати швидше для навчання та служби, Все буде Україна ФУПчики ,ми переможемо  [ua]  :)
За дефіцитних спеціалістів зараз боротьба між відомствами, навіть тррхи дивно як прикордонники поцупили вас у тцк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія