Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Компьютерная сеть через электрическую сеть. Вопрос!

Помогите, пожалуйста, советом, кто разбирается в технологии передачи данных через электрическую сеть с помощью технологии PowerLineAdapter

Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Стоят рядом. Расстояние от розетки одного дома до розетки другого дома - около 100-150 метров (кабеля). Дома используют одну и ту-же фазу подключения электричества.

Возможно - ли создать сеть по этой технологии? (Понятно - у каждого дома свой электросчетчик, но фаза одна).
   
сигнал від такого адаптера не проходить навіть через звичайний фільтр-подовжувач.
Тобто любий дросель поміж абонентами - і все.
А там счетчики.
   
сигнал від такого адаптера не проходить навіть через звичайний фільтр-подовжувач.
Тобто любий дросель поміж абонентами - і все.
А там счетчики.
Треба читати по цьому поводу... Є знайоми що мав практику з цим...

Але на відстань 100 метрів можна потянути виту пару якщо знати як.
   
Треба читати по цьому поводу... Є знайоми що мав практику з цим...

Але на відстань 100 метрів можна потянути виту пару якщо знати як.

З цим якраз і проблема
   
З цим якраз і проблема
Тоді WiFi
   
Треба читати по цьому поводу... Є знайоми що мав практику з цим...

Але на відстань 100 метрів можна потянути виту пару якщо знати як.

Я зразу скажу як. Вита пара мусить бути закопана в землю, бо влітку грози, а взимку - статика від тертя сніжинок об пластикову олболонку кабелю.  Думаю менш затратно дальнобійну направлену вайфайку, ціна б\в- 700-2000 грн.
   
Я зразу скажу як. Вита пара мусить бути закопана в землю, бо влітку грози, а взимку - статика від тертя сніжинок об пластикову олболонку кабелю.  Думаю менш затратно дальнобійну направлену вайфайку, ціна б\в- 700-2000 грн.
Ти про закопану витупару розкажи "Київстару"  :facepalm: 
   
Помогите, пожалуйста, советом

Расстояние от розетки одного дома до розетки другого дома - около 100-150 метров

Завантажте дані на флешку та однесіть ногами . Дешевше обійдецця і гєморой не насидите біля кампутєра і свіжим повітрям подихаєте . )
   
Ти про закопану витупару розкажи "Київстару"  :facepalm:

По стіні будинку - особливих проблем не буде, якщо кабель внатяг. В мене так було, то я дешевий свіч купив за 50 грн. Пару серйозних гроз - мінус 1 порт,  а їх там 5 :) А між будинками - оптика у всіх, їй грорзи і статика пофігу :)
   
Я зразу скажу як. Вита пара мусить бути закопана в землю, бо влітку грози, а взимку - статика від тертя сніжинок об пластикову олболонку кабелю.  Думаю менш затратно дальнобійну направлену вайфайку, ціна б\в- 700-2000 грн.

Пряма відстань між будинками - 30-40 метрів. Як і де встановлювати антени? Які антени? Прошу - порадьте оптимальний варіант
   
На 30-40 метрів має вистачити потужного роутера, це найбюджетніший варіант. Але антена має бути направлена. Такі антени є на olx, але ще треба спеца, що підпаяє її взамін старої, враховуючи хвильвий опір антени і використавши відповідного опору кабель.
   
Пряма відстань між будинками - 30-40 метрів. Як і де встановлювати антени? Які антени? Прошу - порадьте оптимальний варіант

Вот такое 2 шт. поставь и не парься:

https://innet-trading.com/catalog/aktsii/barakholka_b_u_used/ubnt_nanostation_2_used/?gclid=CjwKCAjwiN_mBRBBEiwA9N-e_td-TvDdI9v-IghCGn_ztFBh5qbN46urwEeyMDjNnVC2nvRXrVFEzxoCajwQAvD_BwE
   
Например: Ubiquiti AirGrid M5 23 HP
   
Варианты:
- по электропроводам, скорее всего, работать не будет, если вдруг и заработает, то не качественно
- беспроводный вариант - Wifi, направленная антенна или просто роутер помощнее
- дешевый вариант - кинуть между домами витую пару. Можно обычную внутрянку (провисит несколько лет, потом можно заменить), можно наружный кабель с экраном FTP. Если молния не шарахнет в дерево в радиусе 500-1000м от дома, то будет работать нормально.
- купить оптический патчкорд необходимого метража и два медиаковертора, обойдется где-то в 1500 грн
   
Помогите, пожалуйста, советом, кто разбирается в технологии передачи данных через электрическую сеть с помощью технологии PowerLineAdapter

Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Стоят рядом. Расстояние от розетки одного дома до розетки другого дома - около 100-150 метров (кабеля). Дома используют одну и ту-же фазу подключения электричества.

Возможно - ли создать сеть по этой технологии? (Понятно - у каждого дома свой электросчетчик, но фаза одна).

Пробрось витую пару и не парься.
А лучше оптоволокно. По цене не намного дороже, зато хватит на много лет.

Останнє редагування: 12 травня 2019 12:42:13 від б_а_р_с
   


З підручних матеріалів

   
+ за оптику
Кидал на 350 метров.
Обошлось 2000 грн с работой
Сделал раз изабыл
   
Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Ст

В чём проблема кинуть UTP кабель?
   
Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Ст

В чём проблема кинуть UTP кабель?
FTP
   
+ за оптику
Кидал на 350 метров.
Обошлось 2000 грн с работой
Сделал раз изабыл
Тоді ще й конвертори нада.
   
Тоді ще й конвертори нада.

Це з конверторами
   
Це з конверторами
Я не до того... Правда роботи в селі будуть коштувати дорожче але то таке.
Я про те що для оптики потрібно ще два пристрої і дві розетки 220.
   
FTP

УТП та ще й в селі для сусідніх домів по забору кинути - за глаза. враховуючи те що людина розглядала електроводку як спосіб передачі, тобто надшвидкостей не очікувала.

В мене є цікавий випадок - великий айті начальник робив удома розводку,  в кожну розетку по езернет кабелю. в лючку свіч для того всього..
Купив для того діла НАЙДОРОЖЧИЙ з можливив кабелів типу вітая пара. Я вже не памятаю як той тип кабелю називається - де кожна пара в окремому екрані.
а сам провід тупо товщий і не влазить в конектор ніяк. для них потрібні спеціальні конектори.
Сам себе перехитрив б***ь за понти. Довелось замовляти патч панеть й там ці кабелі розводити. вже на звичайні кабелі.

Останнє редагування: 12 травня 2019 14:42:43 від Serge_D
   
40 м якраз для кабеля
Для страховки можна в  шланг :)
   
Може спрацювати з невідомою якістю, якщо будинки використовують один лічильник і фазу, інакше сигнал буде відфільтровуватися. Простіше всього з’єднання через WiFi, надійніше - оптичний кабель.

   
Варианты:
- по электропроводам, скорее всего, работать не будет, если вдруг и заработает, то не качественно
- беспроводный вариант - Wifi, направленная антенна или просто роутер помощнее
- дешевый вариант - кинуть между домами витую пару. Можно обычную внутрянку (провисит несколько лет, потом можно заменить), можно наружный кабель с экраном FTP. Если молния не шарахнет в дерево в радиусе 500-1000м от дома, то будет работать нормально.
- купить оптический патчкорд необходимого метража и два медиаковертора, обойдется где-то в 1500 грн

Тянуть провода это последнее дело в моем решении.

Есть уже уложенный провод коаксиальный для антенны в удобное место 75ом, возможно его использовать для направленой антенны роутера?

Если дойдет вариант до укладки проводов - а это немерянно работы и результат - параша - с точки зрения эстетики...то будем сразу оптику закладывать, что-бы молния не шарахала
   
Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Ст

В чём проблема кинуть UTP кабель?

Проблема - в эстетической ПОЛНОЙ ПАРАШИ - по результату
   
Проблема - в эстетической ПОЛНОЙ ПАРАШИ - по результату

Покласти тонкий кабельпо стіні будинку, пофарбувати його і ти не побачий той кабель з відстані в 2 метри.

А між будинками закопати в землю . чи там є якісь перешкоди?
   
Проблема - в эстетической ПОЛНОЙ ПАРАШИ - по результату

Ну тогда вайфай.
Роутер на принимающей стороне в режиме клиент или репитер.
   
З цим якраз і проблема

направлений вайфай + підсилювач , і буде тобі щастя ...
просто, доступно і не гіморойно
   
раджу заморочитись оптикою. Потім збереже купу нервів.
   
Тянуть провода это последнее дело в моем решении.

Есть уже уложенный провод коаксиальный для антенны в удобное место 75ом, возможно его использовать для направленой антенны роутера?

Если дойдет вариант до укладки проводов - а это немерянно работы и результат - параша - с точки зрения эстетики...то будем сразу оптику закладывать, что-бы молния не шарахала

Если ты такой эстет, то купи две мобилки и пусть каждый дом имеет свой инет.
Причем тут вообще эстетика, тебе надежный инет или геморрой по стряхиванию снега с антенн?
   
https://youtu.be/s-MKhffuPzM
З підручних матеріалів

https://youtu.be/UpbdwG-zvnE

Це не фейк часом?
   
Покласти тонкий кабельпо стіні будинку, пофарбувати його і ти не побачий той кабель з відстані в 2 метри.

А між будинками закопати в землю . чи там є якісь перешкоди?

Є...оце тіки натрахатись... Я згоден витратити чимало, аби уникнути любих ДОДАТКОВИХ кабелів...

Пояснення причини - дуже довго і навіщо?
   
Если ты такой эстет, то купи две мобилки и пусть каждый дом имеет свой инет.
Причем тут вообще эстетика, тебе надежный инет или геморрой по стряхиванию снега с антенн?

В мене дуже погано не тільки моб інтернет працює, а і звичайний моб зв'язок.

У Укртелеком аварія - на 9 травня вкрали  :weep:  магістрального кабеля (по слухам)... інтернет обіцяють до кінця місяця..і не факт. Є оптика від іншого провайдера у сусіда біля будинку. Прокладка кабелів до мене - це великі складнощі...без пояснення... просто повірте
   
ТС,задум Ка.
Добра.громадскістю
Вітається.Мізкуй
Те.
   

от типу така антена вайфаю і досі стоїть у мене на даху. Користувався доки не кинули по хутору дроти. Брав інет десь з 5ти км

Останнє редагування: 12 травня 2019 16:24:10 від costashu
   
Прокладка кабелів до мене - це великі складнощі...без пояснення... просто повірте

та які складнощі? в мене на дачі оптика від провайдера розведена прямо по стовпах електричних паралельно проводам 220 - і прямо по кабелях 220 від стовпа до кожної хати і заходить.  ну висить там ще один тонкий кабельок то хай і висить.
   
Чогось моє особисте враження , що тєма - якась прихована реклама , бо чого-б я ото не відшукав за оголошеннями спеціалістів що такі пристрої монтують , а лише на непрофільному , за фактом , форумі , товк воду ступі ..?
Моїм мізкам , розуміння необхідності таких тєм , де імітуєця зацікавленість , недоступне .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія