Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Компьютерная сеть через электрическую сеть. Вопрос!

На що може перетворити гілку один впертий дурень.
Ruza це про тебе.
   
На що може перетворити гілку один впертий дурень.
Ruza це про тебе.
;o
Та я вже зі всім погодився  :shuffle: Стадіон Оптика так оптика  :lol: В селі хоч будуть знать як вона виглядає, коли зріжуть на метал...
   
;o
Та я вже зі всім погодився  :shuffle: Стадіон Оптика так оптика  :lol: В селі хоч будуть знать як вона виглядає, коли зріжуть на метал...
Яке у вас дике село ! В нас по селах оптика висить вже давно і ні хто на метал її не ріже.

Останнє редагування: 13 травня 2019 21:50:27 від Влад
   
Крім того "інтерет з розетки" це ще й радіозавади. А антена там вийде на все село. Якщо в когось перестане показувати телевізор чи працювати радіоприймач, то в селі люди прості, можуть й хату спалити.

 :facepalm:
Ти трахнутий на всю свою тупу голову. Чесно.
Кожна ЛЕД лампочка дає завади в 10 разів сильніші
   
В нас по селах оптика висить вже давно і ні хто на метал її не ріже.

Там є метал?
   
Частоти ти бачив ? Від 2 до 30 МГц. По перше перекривається майже весь КХ діапазон. По-друге, на побутових приймачах майже відсутня фільтрація сторонніх сигналів по ПЧ, а вона як раз в цьому діапазоні. На телевізор теж можуть бути наводки. Там теж є блоки, які працюють в цьому діапазоні частот. Як там з фільтарцією - одному виробнику відомо.


 :facepalm:
Дебіле. тобі ше не набридло цю хірню нести? Ти дебіл по теорії, а еа практиці ти гарантовано ні з чим подібним не стикався і навіть не маєш зеленого уявлення шо це.  :)
Стоїть паверлайн в півметра від телевізора. Телевізор харчується 220в з того ж юлоку розеток. шо і павердайн. Перешкод - нуль.
Тримай фотки і не тринди більше :)












   
:facepalm:
Дебіле. тобі ше не набридло цю хірню нести? Ти дебіл по теорії, а еа практиці ти гарантовано ні з чим подібним не стикався і навіть не маєш зеленого уявлення шо це.  :)
Стоїть паверлайн в півметра від телевізора. Телевізор харчується 220в з того ж юлоку розеток. шо і павердайн. Перешкод - нуль.
Тримай фотки і не тринди більше :)

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Китайський FM приймач свистить від твоїх поверлайнів що скажений,
тому пройди як кажуть у відомому напрямку. Дуже багато пафосу, та замало технічного досвіду в тебе,
щоб лікувати наприклад мене.
   
Китайський FM приймач свистить від твоїх поверлайнів що скажений,
тому пройди як кажуть у відомому напрямку. Дуже багато пафосу, та замало технічного досвіду в тебе,
щоб лікувати наприклад мене.

 :facepalm:
А від роутера. компа. ноута. лед лампи він не свистить?
Далі напишу. шо ти просто брехун :)
Стоїть на кухні  китайський з ручною настройкою . Якраз на FM і не свистить.
Викласти відео чи відразу підеш нафуй?

   
Я придумав! Можна в Маска орендувати супутник та вивести його геостаціонарну орбіту над селом і ганяти данні через супутник! Нікому не буде заважати...
   
Якщо на пристрої є символ сертифіката CE, EAC або подібний, то він не буде робити перешкоди для інших електроприладів. Якщо нема, то буде.
   
Якщо на пристрої є символ сертифіката CE, EAC або подібний, то він не буде робити перешкоди для інших електроприладів. Якщо нема, то буде.

Б-г-г , мереживого фільтра у схемі блока живлення нема , лише перемички впаяні , а позначка СЕ на корпусі намальована .
Загадка - робитиме перешкоди , буде завищене випромінювання чі не буде ..? Чі магічна позначка на корпусі прилада вимикає перешкоди (радіопомєхі) ..?   )))
   
:facepalm:
Ти трахнутий на всю свою тупу голову. Чесно.
Кожна ЛЕД лампочка дає завади в 10 разів сильніші
Ні. Не дає. Перевіряв. В мене такі стоять. Там фільтри нормальні. Ну якщо брати якесь лайно, то радіозавади можуть бути. Але зараз навіть дешеві лампи вже йдуть з фільтрами в блоках живлення.

Останнє редагування: 14 травня 2019 08:09:38 від Влад
   
:facepalm:
А від роутера. компа. ноута. лед лампи він не свистить?
Далі напишу. шо ти просто брехун :)
Стоїть на кухні  китайський з ручною настройкою . Якраз на FM і не свистить.
Викласти відео чи відразу підеш нафуй?
А мужики то й не знали... Читай та насолоджуйся.
Радіозавади від PLC
--------------------------------------------------

Спектр эфирной помехи от сигнала PLC
Опубликовано 14.04.2012

Расшифровывается PLC – как PowerLine Communications. Технология PLC — сегмент решения проблем «последней мили». Сетевые устройства семейства Powerline используют для передачи данных по линиям электросети PLC системы.

Основа технологии PLC – это использование частотного разделения сигнала, при котором высокоскоростной поток данных разбирается на несколько относительно низкоскоростных потоков, каждый из которых передается на отдельной поднесущей частоте с последующим их объединением в один сигнал. В технологии PLC используется OFDM- модуляция с 1536 поднесущих частот в диапазоне 1-35Мгц.

Технология PLC и оборудование PLС может использоваться для подключения к сети Интернет с использованием силовых электрических коммуникаций. Все, что требуется от пользователя – наличие PLC модема. Кроме того, PLC может использоваться для создания локальной сети в малых офисах. С помощью PLC адаптеров может быть построена, как вся офисная сеть, так и ее отдельные сегменты.

Хорошая на первый взгляд технология, есть одно существенное «НО»:

Место действия — г. Калуга, жилое панельное пятиэтажное здание с развернутой сетью PLC.

Спектроанализатор: FSH-3 фирмы ROHDE & SCHWARZ, снабженный штатной широкополосной антенной (рис).
Развертка по горизонтали — частота от 0 до 40 МГц, одно деление — 4 МГц.
М1 — центральная частота, 20 МГц.
D2…D6 — маркеры, описание которых находится в правом нижнем углу диаграммы, частоты указаны относительно М1.

Обратите внимание на низкую мощность сигнала (-100 дБм) до маркера D2 (шум эфира и городские помехи, примерно до 4 МГц), эти частоты калужский вариант PLC не использует, и увеличение мощности почти на +60 дБм в районе маркера D6.

Таким образом, в зоне радиоприема мы имеем сплошное забитие по всем коротковолновым радиовещательным и радиолюбительским диапазонам. Сплошная эфирная помеха в полосе частот от 4 до 34 МГц с уровнем, исключающим какой-либо радиоприем.

Лучшим решением будет законодательное запрещение подачи каких-либо сигналов в провода электросети и ОБЪЯВЛЕНИЕ ПИТАЮЩИХ ЭЛЕКТРОСЕТЕЙ ЗОНОЙ СВОБОДНОЙ ОТ ПОСТОРОННИХ СИГНАЛОВ И РАДИОПОМЕХ. Электросеть предназначена для того, чтобы разные потребители получали из нее энергию, а не создавали бы помехи и гадили друг другу.

Лучше всего, если такой запрет по инициативе национальных администраций связи будет принят на международном уровне. Сам же факт подачи импульсных сигналов и создания мешающих излучений в зоне радиоприема является нарушением Регламента радиосвязи, самозахватом полосы радиочастот, должен быть приравнен к злостному радиохулиганству и караться по уголовному законодательству.
------------------------------------------------

   
:facepalm:
Дебіле. тобі ше не набридло цю хірню нести? Ти дебіл по теорії, а еа практиці ти гарантовано ні з чим подібним не стикався і навіть не маєш зеленого уявлення шо це.  :)
Стоїть паверлайн в півметра від телевізора. Телевізор харчується 220в з того ж юлоку розеток. шо і павердайн. Перешкод - нуль.
Тримай фотки і не тринди більше :)

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
не харчується, а живиться. партайнгеноссе рожко- ви знову палитесь! :lol:
   
Электросеть предназначена для того, чтобы разные потребители получали из нее энергию, а не создавали бы помехи и гадили друг другу.

Ти ба , а я дурень гадав , що такий висновок , якось автоматично у мізках виникає , якшо курс ТОЕ для домогосподарок почитати .., а вони - замєри , розрахунки , обчислення ... )))
   
Я хочу дополнить - сегодня очень много счетчиков электроэнергии содержат PLC модемы для передачи данных на концентратор который обычно ставят на ближайшей ТП.
Если вы туда запихнете еще и свой сигнал, то дяди и тети из энергослужбы навешают на вас всех собак за вмешательство в работу тарификационной системы.
И штраф там будет ох попаболь.... За ту сумму можно будет все село оптикой обмотать....
   
Я хочу дополнить - сегодня очень много счетчиков электроэнергии содержат PLC модемы для передачи данных на концентратор который обычно ставят на ближайшей ТП.

- Виключно із цікавості до "новінок" і через лінощі у гугля питати , просю надрукувати приклади марок лічильників . )
   
Навскидку NIK 2104-02.40РТМВ, MTX 1A10.DF.2L0
Смотрим на панель счетчика - если видим заветные три буквы - то оно самое.
   
Навскидку NIK 2104-02.40РТМВ, MTX 1A10.DF.2L0
Смотрим на панель счетчика - если видим заветные три буквы - то оно самое.

Дякую , далі Гугля душитиму , бо шось цікаво стало .
   
У мамы в селе вот такой стоит. Данные автоматом снимаются первого числа, так что PLC задействовано.

   
У мамы в селе вот такой стоит. Данные автоматом снимаются первого числа, так что PLC задействовано.

Показати зображення...

Авжеж , я вже встиг гугля підчитати , не довелось , х.з. чого , але не доводилось багатотаріфні лічильники монтувати , хоч і знав про їхнє існування .
Шож , трохи детальніше просвітивсь . Мо коли і згодицця .

Та коли ото кажуть - "та ти ж елєктрік , сдєлай" , повбивавби нах , але - ніззя , хоч і вчуваєцця у в отому "та ти ж елєктрік ..." , щось на кшталт - "та ти ж пі_арас ..." .

Звиняйте , кого може опосередковано зачепив . )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія