Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

То хто виграв?
===============
Ех, Як були люди молоді і азартні...  :butcher: А зараз би поспорили ???

А, якщо спор оплатить партія?


Силка на тему у вільному спілкуванні.
===============
На 1000 баксоф. Я утерждаю што юлька нистанет Президентом на общенародных выборах в 2010г.
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Код: [Select]
Вольтер образца 2008 года: "Победа Юли неизбежна".
Вольтер 2009 год: "Ну да, Янык конечно победит в первом туре, никто не спорит, но во втором Юля его сделает"
Вольтер 2010 год: "Да ей нах нинужен этот кастрированный президентский пост, вот возьмем большинстве в ВР и все порешаем"
Вольтер 2012 год: "Да БЮТу ваще не нужна эта ВР" ))
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

А мне СЕЙЧАС какого хера спорить? Я разве за Юльку?-Нет. Какого было вытаскивать спор 2010 года? Прошло 8 лет и МНОООООго воды всякой утекло...Не той тепер Миргород,Хорол річка не та... B-)
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

А мне СЕЙЧАС какого хера спорить? Я разве за Юльку?-Нет. Какого было вытаскивать спор 2010 года? Прошло 8 лет и МНОООООго воды всякой утекло...Не той тепер Миргород,Хорол річка не та... B-)
Ти тоді був наївний дідусь в мініатюрі, а хто виграв той спор?  :-B
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

А мне СЕЙЧАС какого хера спорить? Я разве за Юльку?-Нет. Какого было вытаскивать спор 2010 года? Прошло 8 лет и МНОООООго воды всякой утекло...Не той тепер Миргород,Хорол річка не та... B-)
Цікаво, а бабусь  або олдбой змогли б так відстоювати свою віру? Чи тільки якщо партія оплатить спор?
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Ти тоді був наївний дідусь в мініатюрі, а хто виграв той спор?  :-B
=============================
Я тоді Януковича та донбассян не хотів, БО ВІДЧУВАВ,що це ПОГАНО закінчиться. А де хто ХОТІВ! То прав виявився таки я... Ціна тоді противсіхства коштувала тисяч і тисяч життів,окупації частини України і війни зараз,який поки краю не видно- це й була ціна перемоги Януковича. Задоволен?  А зараз вже зовсім інша реальність. Зараз політика Юлі прихована і нікому не зрозуміла. Кажу ж НЕ ТОЙ ТЕПЕР МИРГОРОД!
   
А мне СЕЙЧАС какого хера спорить? Я разве за Юльку?-Нет. Какого было вытаскивать спор 2010 года? Прошло 8 лет и МНОООООго воды всякой утекло...Не той тепер Миргород,Хорол річка не та... B-)

А ты за кого?

за друзей товарища саахова?  :K

Анатоля заднепроходного??

Вот мне интересно, всегда перед выборами Гриценку дают такой высокий рейтинг, а реале он всегда оказывается в жоппе.. B-)
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

=============================
Я тоді Януковича та донбассян не хотів, БО ВІДЧУВАВ,що це ПОГАНО закінчиться. А де хто ХОТІВ! То прав виявився таки я... Ціна тоді противсіхства коштувала тисяч і тисяч життів,окупації частини України і війни зараз,який поки краю не видно- це й була ціна перемоги Януковича. Задоволен?  А зараз вже зовсім інша реальність. Зараз політика Юлі прихована і нікому не зрозуміла. Кажу ж НЕ ТОЙ ТЕПЕР МИРГОРОД!
Проти всіхи, ті що зараз сумніваючіся?))))
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Ото ж,Мазепіку, в цьому уся драматичність ситуації. Педро вже всім остогид до нестями- він справжній злочинець. Грося ще гірше. Юля за 4 роки НІ СЛОВА не сказала ні про війну,ні про захист Держави,тільки у 2014-му їздила по гоблінам по донбасу та рвалася домовлятися з Путлером-її прокатили. Зараз нічого нового-вона мовчить і що буде робити-ХЗ! Та й "новий курс", відверто,марення. Саакашвіллі нема та немає він відношення до виборів в Україні. Хто є? Гриценко? Він отой,як кажуть " с паршивой афцы хоть шерсти клок"... Краще б вже Вакарчук....


Але,знаєш за кого б я голосонув би зараз: ЗА ТУРЧИНОВА. Далеко не ідеал,але ж все ж, якось,та й Державу буде захищати...


А зовсім моя мрія-ліквідація посади Президента в Україні. Не наше це... Нам цар корупції не потрібен!
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Вольтер, взагалі той спор, те за що тебе поважаю... Реальний пацан не боявся відстоювати свої погляди, не те що зараз букашки, воші навколо сердечниці. Помниш, як їх ЙОЖ на спор пів року тому кликала? Ні один не поспорив. Тому, що не вірять в перемогу своєї Багіні.  (tu) Уважуха ВОльтер.
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Ото ж,Мазепіку, в цьому уся драматичність ситуації. Педро вже всім остогид до нестями- він справжній злочинець. Грося ще гірше. Юля за 4 роки НІ СЛОВА не сказала ні про війну,ні про захист Держави,тільки у 2014-му їздила по гоблінам по донбасу та рвалася домовлятися з Путлером-її прокатили. Зараз нічого нового-вона мовчить і що буде робити-ХЗ! Та й "новий курс", відверто,марення. Саакашвіллі нема та немає він відношення до виборів в Україні. Хто є? Гриценко? Він отой,як кажуть " с паршивой афцы хоть шерсти клок"... Краще б вже Вакарчук....


Але,знаєш за кого б я голосонув би зараз: ЗА ТУРЧИНОВА. Далеко не ідеал,але ж все ж, якось,та й Державу буде захищати...


А зовсім моя мрія-ліквідація посади Президента в Україні. Не наше це... Нам цар корупції не потрібен!
Вні буде Геїв і ЛГБД притісняти, того за нього голосуєш? Не політкоректно.
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Вольтер, взагалі той спор, те за що тебе поважаю... Реальний пацан не боявся відстоювати свої погляди, не те що зараз букашки, воші навколо сердечниці. Помниш, як їх ЙОЖ на спор пів року тому кликала? Ні один не поспорив. Тому, що не вірять в перемогу своєї Багіні.  (tu) Уважуха ВОльтер.
===============================
TimmiApostolMS-ось знай,що пройде зовсім небагато часу і дуже велика частина людей і на ФУПі і взагалі в Україні будуть казати: нах...я нам здалася та посада Президента в Державі?!!! Це є клоака та дах корупції-ніякої користі -тільки шкода! Це не наше,не українське. В більшості стран Прем'єр,яколо легко зняти,коли що... Багато хто погодиться,але ще на років п'ять буде пізно... Ми ОПІЗДаємо знов...як завжди... B-)

Останнє редагування: 25 червня 2018 18:27:11 від Wolter
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Вні буде Геїв і ЛГБД притісняти, того за нього голосуєш? Не політкоректно.
----------------------------------
О! Я навіть забув! Тоді йому ще один +   ! :D
   
Турчинов буде ПМ при Президенті Порошенко  B-)

Адже Турчинов не хоче бути Презом, бо це важко, він побув знає..

Одже не буде боротьби Преза і ПМ... B-)
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

Турчинов буде ПМ при Президенті Порошенко  B-)

Адже Турчинов не хоче бути Презом, бо це важко, він побув знає..

Одже не буде боротьби Преза і ПМ... B-)
============================
ХЗ? Вони всі "не хочуть" бути Презами,а побачимо офіційне вікриття передвиборної гонки... все може бути. B-)
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

del
   
Re: Вольтэр предлагаю честный пари!!!!!!

del
Для чого цей некропостінг проти вольки?  :dopovid:  [M]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія