Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd? :S

Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

А почему у меня есть телепрограмма в iptv?
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

А почему у меня есть телепрограмма в iptv?

А який ресівер, чи медіаприставка?
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

 В наличии ТВ, приставка на андроиде + Samsung + LG на всех 4 девайсах есть iptv и присутствует программа
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

Де закопувати ельфа будемо? Він прогресує.
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

В наличии ТВ, приставка на андроиде + Samsung + LG на всех 4 девайсах есть iptv и присутствует программа

В мене на Самсунгу IPTV працює без всяких приставок та є програма передач (на каналах, де контент присутній)
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

Де закопувати ельфа будемо? Він прогресує.
гадаєш, там шось лишиться закопувати?
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

гадаєш, там шось лишиться закопувати?
завжди щось є. Навіть, як зовсім погано. То не до для жартів вже, просто щоб знали. Ботінки.
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

завжди щось є. Навіть, як зовсім погано. То не до для жартів вже, просто щоб знали. Ботінки.
ну, якшо там є металеві заклепки....  :shuffle:
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

ну, якшо там є металеві заклепки....  :shuffle:
взуття, то якась мачічна річь. Нещодавно узнав, що з моря піднімають взуття з затонулих кораблів. Хозяіна час та  тамтешні мешканци з' іли, а взуття шкіряне лишаеться. Був вражений. На суходолі теж то саме.
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

Купляйте ресивер на линуксе. ДВД конечно нету, но а так по функционалу. всё умеет что захочете. примерно 100 баксов стоит. У меня древний на линуксе.. думаю купить новый. а потом.. показует и хрен с ним.
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

Купляйте ресивер на линуксе. ДВД конечно нету, но а так по функционалу. всё умеет что захочете. примерно 100 баксов стоит. У меня древний на линуксе.. думаю купить новый. а потом.. показует и хрен с ним.
так вони всі на лінуксі
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

так вони всі на лінуксі
Я про энигму. с открытым кодом.
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

Enigma 2 описание, Что и как. Прошить ресивер.настройка. ... Enigma 2. Очень продвинутая система для управления спутниковым ресивером, способна удовлетворить самых требовательных пользователей. Но во... Читать ещё
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

Я про энигму. с открытым кодом.
Їм треба ще вміти користуватись, хоча б знати уяву, що таке Linux та Python. Пам'ятаю, ще перший мій Dbox-2. В ньому та в Дрімбоксі з'явилися перші емулятори.
   
Re: фзв Супутниковий ресивер + usb sd + iptv + dvd?  :S

З бюджетних рессіверів зверніть увагу на Sat-Integral S-1228 HD Heavy Metal . Якщо треба сат+ т2 то Sat-Integral S-1311 HD COMBO . З дорогих - лінійка Openbox AS4K .
   
   
Ну, мені в селі треба було об'єднати й тарєлку, й Т2, й IPTV, й ютуб,+ андроїдні додатки
Мекул з цим справився.
хто інет постачає в село? Яка швидкість?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія