Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

:lol:
в германии:
зарплата до 400евро в месяц не облагается налогом.
на минимальную заработную плату около 1400евро - ндфл-5%, пенсионный10%, 8%мед страховка.

Ти дійсно вірішив з"їхати з нерухомості???    :laugh:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

За минулий рік я заплатив за нерухомість (приблизно)   800 Євро. Це - мало?
Все зависит какой это процент от зарплаты.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Та іді ти на фіг! Я тут давно живу! Задовбали ділетанти!

Так я про те, давно там живеш, а більш-менш складне питання про німеччину, так не можеш відповісти.
Неможна так, спробуй повисити свій рівень обізнаності про країну, в якій живеш. А то соромно бути таким невігасом.
   
Помнится янукович брал налог на гаражи, так многие автовладельцы от гаражей отказывались.....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

В Штутгарті дорожче ніж в Берліні, а в Мюнхені дорожче ніж в Штутгарті.    За минулий рік я заплатив за нерухомість (приблизно)   800 Євро. Це - мало?
а чого не 700 чи 1000?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Це  податок до місцевого бюджету, як і податок на прибуток до речі.
Тільки тут місцева влада може встановлювати планку цього податку, ніхто їй не указ.
а ви попитайте в голів сільради чи райради. вони точно скажуть - указ чи не указ :)
   
а чого не 700 чи 1000?

Мені шо, зараз лізти в папери і перевіряти, чому саме стільки?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Ти дійсно вірішив з"їхати з нерухомості???
Что объяснять когда человек не понимает, мне по германским законам здесь меньше платить, все точка. Я уже второй день говорю что нельзя обложить только сарай с гаражем 150 евро в год. Если бы гривна не обвалилась, только за сарай я бы платил 300 евро в год. Короче.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

нельзя обложить только сарай с гаражем 150 евро в год
почему?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

почему?
потому что нет смысла
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

почему?
потому что это сарай
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

а ви попитайте в голів сільради чи райради. вони точно скажуть - указ чи не указ :)

Може краще закон почитати?
Бо деякі голови вам такого розкажуть, не грше Штепи...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

потому что нет смысла
ну как нет? Есть
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

почему?
потому что уже было. поспрашивайте у дедушки-бабушки или книжку почитайте, зачем рубили фруктовые сады в Украине
или почему кабана тайком кололи
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Може краще закон почитати?
Бо деякі голови вам такого розкажуть, не грше Штепи...
в законі воно все чудово. а от на практиці, на жаль, інакше.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

в законі воно все чудово. а от на практиці, на жаль, інакше.

Ну якщо вже населення не може проконтролювати депутатів що живуть по сусідству то тут вже ніякі закони не допоможуть.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

потому что уже было. поспрашивайте у дедушки-бабушки или книжку почитайте, зачем рубили фруктовые сады в Украине
или почему кабана тайком кололи
я сам про это знаю. Хотите сказать, что будут рубить/колоть сараи/гаражи?
   
 Я вам расскажу случай из жизни! Снял я когда то офис в задрыпаном здании заводоуправления по 5 баксов за 1 м.кв. Решил сделать в нем "евроремонт". Пошел к директору договорился с ним что 50 % от стоимости ремонта он зачтет мне в арендную плату! Ударили по рукам, он ходил контролировал качество работ, давал советы, а когда ремонт был закончен он поднял стоимость аренды до 10 баксов. Аргументируя тем что 5 баксов было за комнату без ремонта, а с ремонтом аренда будет 10. Так и наше государство!! Я зарабатывал деньги платил налоги купил дом(государство мне не копейки не дало) , я зарабатывал платил налоги утеплил и отремонтировал его (опять же без помощи государства) а сегодня ко мне придет оценщик и скажет у тебя дом хороший утепленный стоит столько-то(Х + ремонт и утепление) заплати ка с него налоги. Бред!!!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

ну как нет? Есть

нет смысла платить, бюджет в любом случае деньги не получит, люди по разбирают сараи, пристойки, потом в бти дать взятку уменьшить площадь. В селах работы нет, получается люди будут зарабатывать на демонтаже (tu) в принципе тоже реформа.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

нет смысла платить, бюджет в любом случае деньги не получит, люди по разбирают сараи, пристойки, потом в бти дать взятку уменьшить площадь. В селах работы нет, получается люди будут зарабатывать на демонтаже (tu) в принципе тоже реформа.
ну вот и профит))
   
:lol:
в германии:
зарплата до 400евро в месяц не облагается налогом.
на минимальную заработную плату около 1400евро - ндфл-5%, пенсионный10%, 8%мед страховка.

Больше, там 8000 евро в год не облагается.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ну якщо вже населення не може проконтролювати депутатів що живуть по сусідству то тут вже ніякі закони не допоможуть.
населення може контролювати. але голова сільради без витримування політики кервництва нічого не зможе зробити.
найростіший варіант - не проплачувати рахунки. казначество на цьому собаку з"їло
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

я сам про это знаю. Хотите сказать, что будут рубить/колоть сараи/гаражи?
или будуть давать взятку инспектору
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

я зарабатывал платил налоги утеплил и отремонтировал его (опять же без помощи государства) а сегодня ко мне придет оценщик и скажет у тебя дом хороший утепленный стоит столько-то(Х + ремонт и утепление) заплати ка с него налоги. Бред!!!

У мене теж податки сплачені, будинок, ремонт і тд і тп.
Але я розумію, що податки можуть бути не лише на доходи. Сенс оподаткування значно ширший.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

я сам про это знаю. Хотите сказать, что будут рубить/колоть сараи/гаражи?
ну. по однму гаражу на налогоплательщика как раз не облагается
и по одному дачному (садовому) домику, если тот не сдается в аренду
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

или будуть давать взятку инспектору
который будет платить с нее 30% при покупках? Годится
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Мені шо, зараз лізти в папери і перевіряти, чому саме стільки?
попросив би полізти, ну щоб просвітити нас дикунів, як німці платять податки.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

населення може контролювати. але голова сільради без витримування політики кервництва нічого не зможе зробити.
найростіший варіант - не проплачувати рахунки. казначество на цьому собаку з"їло

Буває й таке, але ж гілка про несправедливість податку.
Справа громади зробити його справедливим, і для цього є всі можливості.
Аж до повного обнулення.

   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ну. по однму гаражу на налогоплательщика как раз не облагается
и по одному дачному (садовому) домику, если тот не сдается в аренду
спасибо за важные уточнения
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

За площу треба платити - це нормально.
+======================================================================+
Кулеювлоба??? Я буду платити виключно ТАК!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

За медицину і освіту треба платити.
+==================================================================+
Тоді нащо платити податки??? Що корисного роблять ті, що збирають податки та просирають їх???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ці податки йдуть державі, яка зветься УКРАЇНА.
+==============================================================+
Тоді класичне питання: держава для людей чи люди для держави??? Чи може держава існувати без людей, бо добре відоио, що люди без держави здатні жити. Навідь добре жити!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

це вам дорогу не поремонтують, і школу заморозять. А в них все добре було, є і вже точно, що буде.
+===========================================================+
А давайте платити виключно за ті послуги, що ми отримали! Типу контракт народу з урядом що ті виконують свої функцї згідно контракту, а ми платимо згідно контракта. При невиконанні урядом СВОЇХ функцій - кримінальна відповідальність - аж до ВМГВ (вища міра гуманітарної відповідальності - розстріл). А замість виборів - конкурс програм кандидатів-команд на МІНІМАЛЬНУ вартість виконання програми уряда. Кому цікаво - про таке написано тут: http://www.proza.ru/avtor/rozoff   цикл "Меганезія"
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ЄС. Достатньо? Яценюк хоче ввести більші податки на нерухомість ніж в ЄС?????
а що за країна така ЄС? "навіщо ви брешете?"(с)
[/quote]
Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
[/quote]
+=========================================================================+
Як тільки матимемо прибутки німців...
   
а що за країна така ЄС? "навіщо ви брешете?"(с)
Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
[/quote]
+=========================================================================+
Як тільки матимемо прибутки німців...
[/quote]

хтось був сказав тут на форумі..

ТО НАШІ ПРОБЛЕМИ
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

я
   
Сенс оподаткування значно ширший.

Сенс оподаткування в тому. що не треба красти!!! Нехай спочатку зроблять прозору систему!!  Держава збирає безліч (це слово використано не випадково) податків. але те як вони використовуються таємниця за сьома печатями. Я повинен останню сорочку з себе стягувати, а в той же час за мої гроші якесь мурло буде купувати мерседес. Я перераховую податки до податкової хто знає скільки  вона перераховує до казначейства ????? А скільки перераховує на конвертаційні центри ??? Я маю свій бізнес. С кожної заробленої гривні я повинен віддати державі ПДВ20% = 0,1667грн. З остатку 0,8334грн  19% податок на прибуток залишається 0,675 грн. Підприємство приватне тому після сплати податків гроші повинні бути моїми, а ні!! Для того щоб я їх зміг получити як фізична особа я маю заплатити ще 15% на дивідєнти і 13 % як фізична особа з зарплати , або 37,5% на формування зарплати і 13 % як фізична особа з зарплати.
У першому випадку в мене залишиться 0,499грн, а в другому 0,367грн. Та це ще так грубо. бо ще там купа усяких ліцензій, програмного забезпечення, податкового навантаження, і т. д.

Ви вважаєте що від 50 до 63% оподаткування це замало ?????? Я вважаю що це дуже забагато!!!!
   
В Канаде налог на недвижимость - главный муниципальный налог. С него строятся библиотеки, содержатся школы и ремонтируются дороги. Ставка не зависит от площади- вычисляется средняя цена проданных в даннном месте домов и налог начисляется в размере 1-1.5% от этой цены. Чем дороже недвижка- тем больше платишь.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Ну і шо? Шо ти хотів сказати? Що кияни не повинні платити за нерухомість? Думай далі.....
+======================================================================+
Я власним коштом побудував кооператив. За які конкретні послуги я маю платити податок??? Що я отримаю від держави за ці гроші??? Про освіту, медицину та інше - не треба брехати. На це є інші податки. Єдине, що пояснює такі податки - це бажання красти більше.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Буває й таке, але ж гілка про несправедливість податку.
Справа громади зробити його справедливим, і для цього є всі можливості.
Аж до повного обнулення.
буває - це коли голова сільради витримує свою політику. а навпаки - це є. повсюдно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія