Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю :gigi: По принципу...

Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
   
Накінець-то визначився!
Шо ти звиздиш про "накінець", ти давно казав, шо за Пецю проголосуєш..)))
   
Шо ти звиздиш про "накінець", ти давно казав, шо за Пецю проголосуєш..)))

 :fuck:
ше вчора я мав бажання зіпсувати бюлетень.
Не прийти - не вихід... Бо впевнений на 102% шо порожні бюлетні у нас будуть масово "хрестити" на користь пєті
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
Багато "нащемив"? Може похвастаєшься успіхами де команда "свинарчуків" в шоці від твого "щемлення"?
   
Багато "нащемив"? Може похвастаєшься успіхами де команда "свинарчуків" в шоці від твого "щемлення"?

якби ти помагав, то може би й щемлення було більшим, нє?
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

Правильно! Совок - форева! Атiннатот - два панамських уйопка! Це і є цінності Cвободи  :(

П.С. Вія теж це підтвердила
   
Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

Аналогічна мотивація. Тільки, щоб зменшити розрив. Петро дістав, а Зєля не переконав.
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

  в мене такі самі мотиви і рішення голосувати
   
Правильно! Совок - форева! Атiннатот - два панамських уйопка! Це і є цінності Cвободи  :(

П.С. Вія теж це підтвердила

ти тупий?
я впевнений шо пєтя програє ці вибори! Мій голос за нього - найбільше западло, котре я можу зробити жидочку на голосуванні: зробити так, щоб його виграш був як мінімум на один голос меншим
   
Зеля - это вообще пустое место.
   
якби ти помагав, то може би й щемлення було більшим, нє?
Значить так, особисто загітував три порохобота - вони тепер за Кошулинського та Свободу. Цього достатньо?
А інших важелів "щемити" свинобанду у мене немає, я не державний чиновник.
   
ідіот
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
Ну, это уже "свободовец " говорит.
Националист.
а то я думала,что Шухевич - "последний из магикан"
 :)
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
   
ти тупий?
я впевнений шо пєтя програє ці вибори! Мій голос за нього - найбільше западло, котре я можу зробити жидочку на голосуванні: зробити так, щоб його виграш був як мінімум на один голос меншим
Нахера цей тупий антисемітизм?
Він тебе не прикрашає, особливо якщо подивитися на "семітське обличчя" Потроха. Він хто по-твоєму?
   
Цікаві мотиви.
Таки совок в головах не переможний.
   
Розумне рішення  (tu)
   
Багато "нащемив"? Може похвастаєшься успіхами де команда "свинарчуків" в шоці від твого "щемлення"?

  ну я можу "похвастатися" успіхами команди "свинарчуків",

   завдяки замовленням від "свинарчуків" зарплата на нашому підприємстві виросла в два рази за один рік до 16000 гр. в середньому по підприємству...

  Слава "свинарчукам"!
   
Ще би з такою заявою Тягнибок виступив ))) то може би отримав мій голос на парламентських
   
Цікаві мотиви.
Таки совок в головах не переможний.

Мотив один - не голосувати за іпаната малороського
   
Аналогічна мотивація. Тільки, щоб зменшити розрив. Петро дістав, а Зєля не переконав.
+1

ну і дещо Петя та зробив. коряво, чи половинчасто. але все ж.
   
Цікаві мотиви.
Таки совок в головах не переможний.

Єто даже не совок, а щось фєєріческо-клиническо-долбоєбическое.

   
про пєтю вже можна починати забувати... Він збитий льотчик
Початок моєї персональної войнушки проти каламойского - на виборчій дільниці. У разі виграшу його лялька має отримати мінімум підтримки

Все! Інакших варіантів нема! Бо намалювати xyй на бюлетні - це не змінює пропорцію за/проти
   
ти тупий?
я впевнений шо пєтя програє ці вибори! Мій голос за нього - найбільше западло, котре я можу зробити жидочку на голосуванні: зробити так, щоб його виграш був як мінімум на один голос меншим

Та походу ти тупий. Вирішив голосувати за медведчуківською ляльку... Але, ти ще нічо, а ось Вія з вашої ГБшной сучкою відкрито закликають це робити
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

л-логіка (tu) Слава Україні!
   
Нахера цей тупий антисемітизм?
Він тебе не прикрашає, особливо якщо подивитися на "семітське обличчя" Потроха. Він хто по-твоєму?

найбільшим антисемітом нині в Україні є мальчік "зе"! Бо ніхто більше неспроможний краще розвінчати міф шо "всє єврєі умниє"  :K
   
якщо буде вибір між юлею і порохом - не піду
якщо порох пролетить - піду "готувати коктейлі" і збирати тривожний наплечник...

Увага! Усі, хто буде голосувати за  ze, не забувайте ОБОВ'ЯЗКОВО ставити пороху ЖИРНИЙ мінус в бюлетень!
   
  ну я можу "похвастатися" успіхами команди "свинарчуків",

   завдяки замовленням від "свинарчуків" зарплата на нашому підприємстві виросла в два рази за один рік до 16000 гр. в середньому по підприємству...

  Слава "свинарчукам"!

600 баксів "в середньому" це як?
Директор отримує 1 млн гривень, прибиральниці по 3500.
В "середньому" вони отримують по 16 000 гривень? :K
Це все рівно рівень жебрацтва.
В Польщі та Чехії набагато більше.
   
"...хоть шєрсті клок".
   
л-логіка (tu) Слава Україні!

логіка в тому, шо пєтя програв ше перед першим туром.
Зараз завдання - наскільки можна "зіпсути здоров*я" ляльці-"переможцю"
   
найбільшим антисемітом нині в Україні є мальчік "зе"! Бо ніхто більше неспроможний краще розвінчати міф шо "всє єврєі умниє"  :K
По-твоєму Порошенко - розумний семіт? :facepalm1:
Якби був розумний - так би не обкакався. Згадав про вибори за місяць до них, включив режим "почую кожного №2", але як завжди тільки на словах, бо справ як не було так й нема.
   
Мій голос за нього - найбільше западло, котре я можу зробити жидочку на голосуванні: зробити

 :facepalm1:

Так ти ж за нього зібрався голосувати.  :weep:
   
ще один уклав угоду зі своєю совість, отак барига і замазує своїх виборців.
краще бути обманутим, ніж свідомо наступати собі на горло.  (td)
   
найбільшим антисемітом нині в Україні є мальчік "зе"! Бо ніхто більше неспроможний краще розвінчати міф шо "всє єврєі умниє"  :K

 :facepalm1:
   

шо не так?
наплечник зібраний

пєтя нині - суцільний жирний мінус. Нехай наостанок потішиться "результатом"... Може навіть собі нафантазувати про "успіх на парламентських"  :gigi:   
   
Пля, деякі "виборці Свободи" мене шокують своєю "незабрудненою свідомістю".
Прямо як піонери! :facepalm1:
"назло мамє уши отморожу!"
   
Твердо за Петра :weep:
   
600 баксів "в середньому" це як?
Директор отримує 1 млн гривень, прибиральниці по 3500.
В "середньому" вони отримують по 16 000 гривень? :K
Це все рівно рівень жебрацтва.
В Польщі та Чехії набагато більше.


  з такою динамікою щорічного росту зарплати, вже через рік, середня зарплата буде ~1200 USD,

   можна б було такі гроші заробити і цього року, але всі потужності були завантаженні замовленнями від "свинарчуків" і тому вигідні експортні замовлення не робили...
   
  з такою динамікою щорічного росту зарплати, вже через рік, середня зарплата буде ~1200 USD,

   можна б було такі гроші заробити і цього року, але всі потужності були завантаженні замовленнями від "свинарчуків" і тому вигідні експортні замовлення не робили...

не буде
Передумов для зростання немає.
Економіка зростає дуже повільно, по 2.5% на рік, нижче ніж в середьному по світу.
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
Дозріли нарешті!
На третій день ув'язнення Соколине Око побачив, що в камері немає однієї стіни(с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія